Zobrazených 1–32 z 35 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Fólia Dimex transparentná 122cm

4.99  s DPH
Transparentná fólia je špeciálne vyrobená a upravená pre aplikáciu na sklo. Táto fólia je priehľadná. Materiál je dosť pevný na to, aby chránil sklo.Vlastnosti: pevnosť, odolnosť, umývateľnosť, ľahká aplikácia aj následná údržbaPodklad: nesavý a hladký povrch, odmastený a vyčistený od nečistôtPoužitie: renovácia starého nábytku, kuchynských liniek alebo lepenie na sklo

Fólia Dimex transparentná 61cm

2.99  s DPH
Transparentná fólia je špeciálne vyrobená a upravená pre aplikáciu na sklo. Táto fólia je priehľadná. Materiál je dosť pevný na to, aby chránil sklo.Vlastnosti: pevnosť, odolnosť, umývateľnosť, ľahká aplikácia aj následná údržbaPodklad: nesavý a hladký povrch, odmastený a vyčistený od nečistôtPoužitie: renovácia starého nábytku, kuchynských liniek alebo lepenie na sklo

Fólia izolačná, termoreflexná pre úsporu energií 2m2/50x50cm

5.99  s DPH
Tepelnoizolačná fólia s reflexnou vrstvou funguje ako tepelnoizolačný reflexný štít. Fólia má vynikajúce izolačné vlastnosti. Je vhodná pre montáž za radiátorové telesá alebo kachle.

Fólia PATIFIX 45cm samolepiaca

2.69  s DPH
Samolepiace fólie sú skvelé riešenie pre úpravu povrchu v interiéri. Fólia je stálofarebná, termoplastická a umývateľná. Výhodou je jednoduchá aplikácia na hladké povrchy. Dosiahnete tak skvelý výsledok za nízku cenu.Vlastnosti: pevnosť, odolnosť, umývateľnosť, ľahká aplikácia aj následná údržba Podklad: nesavý a hladký povrch, odmastený a vyčistený od nečistôt Použitie: renovácia starého nábytku, kuchynských liniek a iných drobných kusov nábytku

Fólia PATIFIX 45cm zrkadlo

8.49  s DPH
Zrkadlová protipohľadová fólia chráni počas dňa pred zvedavými pohľadmi okoloidúcich, ale je aj dekoratívnym prvkom v miestnosti. Fólia zvonku vytvára odraz na povrchu skla a zabraňuje tak ľuďom nazerať do Vašich okien či dverí. Zvnútra je však priehľadná a počas dňa umožňuje jasný výhľad von. Pokiaľ je však svetlo vo vnútri rozsvietené, keď je vonku tma, efekt protipohľadovej ochrany sa ruší. Táto fólia je samolepiaca a univerzálne použiteľná.

Folia specialna dub 90cm Dimex Dub Bardolino/Sonoma

8.79  s DPH
Revolučná technológia na renováciu starých dverí a nábytku. Kvalitný materiál zaručí dokonalý výsledok pre vaše dvere. Fólie sú určené pre domácich majstrov aj pre sériovú výrobu.

Kefa tapetárska nylonová šírka 30cmx2.5cm

6.49  s DPH
Kefa na tapety nylonová, šírka 30 cm Materiál: umelé (nylón) štetiny, drevo Rozmer: 300 x 25 mm Výška vlasu 25 mm Balenie: 1 ks Náradie vhodné: na tapetyPoužitie - Tapetovacia kefa Tapetovacia kefa pri lepení tapety na stenu slúži na pritláčanie, pre zvýšenie priľnavosti lepidla na stenu. Kefa je potrebná aj pri vyhladzovaní tapety, aby nevznikli nežiadúce nerovnosti. Použitie kefy je aj pri vytláčaní bublín, ktoré vznikli pri lepení. Postup vytláčania je od stredu tapety ku jej krajom. S kefou bežne tapetujeme jednoduché a štrukturované papierové tapety. Tapetovcia kefa je nevhodná použiť na tapety s mäkkým povrchom napríklad vliesové tapety na stenu.

Lepidlo Euro 3000 special 100g

3.09  s DPH
Lepidlo vhodné na všetky druhy tapiet na stenu ( papierové, vinylové, vliesové ) s fungicídnou úpravou, zušľachtené umelou živicou (PVA), napriek začiatočnej silnej prilnavosti je možné pri lepení urobiť ľahké opravy.

Lepidlo na tapetové spoje 60g Pufas

3.62  s DPH
Lepidlo na tapetové spoje Pufas 60 g je ideálne na rýchle opravy uvoľnených tapetových škár. Vhodné pre väčšinu podkladov. Druh výrobku: Lepidlá Prevedenie: Lepidlo na tapety Oblasť využitia: Interiér Materiál: Disperzné lepidlo Vhodné pre: Papierová tapeta, Vinylová tapeta, Vliesová tapeta, Hrubovláknitý vliesDoplnkové znaky nebezpečnosti (vety EUH):(EUH208) Obsahuje 5-chlór-2-metyl-2H-izotiazol-3-ón a 2-metyl-2H-izotiazol-3-ón (3:1). Môže vyvolať alergickú reakciu.

Lepidlo na tapetu GTV 200g

8.18  s DPH
Použitie: Špeciálne lepidlo na vliesové tapety. Lepidlo sa nanáša priamo na stenu a to pomocou valčeka. Nie je určené na strojové nanášanie.Vlastnosti lepidla: špeciálne lepidlo GTV na vlies, pre hladké a razené tapety z vliesu, textilné, vinylové tapety a pre všetky tzv. ťažké tapety vhodné aj na vliesové fototapety vysoká počiatočná priľnavosť za 5 minút je pripravené k použitiu obsahuje metylcelulózu, umelú živicu a aktivátory priľnavosti vhodné na 20 - 25 m2   min. trvanlivosť 5 rokov od dátumu výrobyAko pripraviť Špeciálne lepidlo na vlies GTV: Lepidlo na tapety postupne v menších dávkach vysypeme do "správneho" množstva čistej a vlažnej vody a to za stáleho miešania (voda musí byť stále v pohybe). Nesmú vzniknúť hrčky! Postup je podobný ako pri miešaní detskej krupice. Správna konzistencia lepidla pripraveného na lepenie má byť kašovitá. Lepidlo na tapety necháme odstáť asi 5 min. A pred aplikáciou lepidla ešte raz dôkladne premiešame.

Lepidlo na tapety Vinyl Pufas Euro 3000 200g

4.99  s DPH
Lepidlo vhodné na všetky druhy tapiet, na ľahké papierové tapety, až po ťažké vinylové tapety alebo tapety s hrubým povrchom.

Marburg lepidlo na tapety extra 1001

8.49  s DPH
Vinylové lepidlo na ťažké, hrubé, nepoddajné  a dizajnérske tapety. Možné použiť aj na lepenie tapiet do vlhkého prostredia ako kúpelne a wellness  a na menej savé a problematické podklady.

Marburg universal lepidlo na vliesové tapety 25-30m2 / 5-6 roliek, 200g

4.09  s DPH
Lepidlo Marburg Vlies je metylcelulózové lepidlo na vliesové, textilné a ostatné tapety. Vysoká lepivosť, ľahká korektúra. Podklad musí byť čistý, hladký, suchý a pevný. Silno ale aj slabo nasiakavé podklady je potrebné pred lepením natrieť penetráciou LF koncentrát. Bez penetrácie môže lepidlo vsiaknuť do steny, následkom čoho sa tapeta bude odliepať.Lepidlo pripravíme počas miešania vysypeme obsah obalu do čistej studenej vody v pomere 1:20 (1 balenie vystačí na 25-30m2, cca 5 roliek. Po 30 minútach ešte raz premiešame - lepidlo je pripravené na použitie. 

Metylan Aktiv Odstraňovač tapiet 500ml

6.49  s DPH
Prostriedok na jednoduché odstránenie všetkých druhov tapiet a disperzných náterov.VLASTNOSTI výdatný koncentrát neutrálny zápach bez rozpúšťadiel pôsobí bez poškodenia podkladu veľmi účinný vďaka špeciálnej kombinácii tenzidovPOUŽITIE na odstraňovanie rôznych druhov tapiet a disperzných náterovTECHNICKÉ ÚDAJE Báza: kombinácia tenzidov Spotreba: cca 100 ml/m2 Balenie: 500 ml

Metylan Direct 200g – lepidlo na vliesové tapety

9.89  s DPH
Metylan Direct 200g lepidlo na vliesové tapety. Tapetovanie pomocou tohto lepidla je jednoduché a rýchle. Nie je potrebné vopred namáčať tapety, a je možné ich aj ľahko odstrániť.

Metylan Normal 125g – lepidlo na papierové tapety

6.09  s DPH
Metylan Normal 125g je lepidlo určené na lepenie všetkých papierových tapiet. Má číru farbu, nezapácha a má vysokú lepiacu silu. Mieša sa so studenou vodou, odoláva zmenám teplôt, vápnu, cementu a vlhkosti. Je vhodné na všetky druhy papierových tapiet, korkových tapiet aj tapiet odstrániteľných za sucha.

Metylan Špecial 200g – lepidlo na štruktúrované, hrubovláknité a textilné tapety

7.49  s DPH
Metylan special lepidlo je určené na tapetovanie ťažkými papierovými tapetami, lisovanými tapetami, surovými vláknami, štruktúrovanými tapetami, vynilovými tapetami (PVC tapetami kašírovanými papierom), tapetami z prírodných materiálov, fototlače, teka, textilnými tapetami, zvitkovou makulatúrou, ako aj stŕhateľnými tapetami. Lepidlo je odolné vlhkosti, odoláva kolísaniu teplôt, má vysokú lepivosť.

Metylan Tekutý koncentrát 500g – na lepenie všetkých druhov tapiet

10.99  s DPH
Metylan Tekuté lepidlo koncentrát 500 g je vhodné na všetky druhy tapiet, najmä na lepenie ťažkých papierových tapiet, tapiet z prírodných materiálov, sklených vlákien, štruktúrovaných tapiet, vinylových a vliesových tapiet.

Nožnice 225mm 0804

4.89  s DPH
Tapetovacie nožnice Materiál: nerezová oceľ Tvar náradia: komfortné 2K plastové uchytenie Dĺžka náradia:  22,5 cm Balenie: 1 ks Náradie je vhodné na tapetovanie: všetkých typov tapietPoužitie - Tapetovacie nožnice Tapetovacie nožnice sú symbolom pre tapetárov. Správny výber nožníc na tapetovanie vám uľahčí strihanie jednotlivých pásov tapiet. Podľa možnosti majú byť dlhé a ostré, iba tak je možné rolky tapety rozstrihať presne na mieru.

Ochrana tapiet a naterov 1L

12.39  s DPH
Použitie: Bezfarebný ochranný náter na tapety, disperzné farby, omietky, prírodné a umelé kamene, plagáty, koláže, mapy atd., v interiéri. Použitie tohoto prostriedku je na silne namáhané podklady. Ochranný náter odpudzuje špinu a zároveň je  odolný voči vode.Vlastnosti: bez rozpúšťadiel na báze akrylátu transparentný farebná stálosť - nezožltne odolný voči oderu umývateľný stupeň lesku si vytvoríte zriedením s vodou

Profi nožnice na tapety 28cm

8.79  s DPH
Náradie na tapetovanie- je špeciálne náradie určené na prácu s tapetami. Pri správnom použití náradia a dodržaní návodu na lepenie tapety na stenu je realizácie jednoduchá. Náradie na tapetovanie vám pomôže dosiahnuť dokonalý konečný efekt tapety v interiéri.Materiál : nerezová oceľ tvrdená na Rockwell 56 Tvar náradia: komfortné 2K plastové uchytenie  Dĺžka náradia:  28 cm Balenie: 1 ksNáradie je vhodné na tapetovanie - všetkých typov tapietPoužitie - Tapetovacie nožnice Tapetovacie nožnice sú symbolom pre tapetárov. Správny výber nožníc na tapetovanie vám uľahčí strihanie jednotlivých pásov tapiet. Podľa možnosti majú byť dlhé a ostré, iba tak je možné rolky tapety rozstrihať presne na mieru. 

Pufas lepidlo na vliesové tapety 200g

4.79  s DPH
 Použitie: Lepidlo určené na lepenie vliesových tapiet. Lepidlo sa nanáša priamo na stenu (nie na tapetu).Vlastnosti lepidla: po uschnutí je transparentné vynikajúco odolné voči vlhkosti nalepenie je ľahko opraviteľné zloženie lepidla - instantný prášok za 5 minút pripravený k použitiu vhodné na 20 - 25 m2   min. trvanlivosť 5 rokov od dátumu výrobyAko pripraviť lepidlo na tapety Euro 3000 Vlies: Lepidlo na tapety postupne v menších dávkach vysypeme do "správneho" množstva čistej a vlažnej vody a to za stáleho miešania (voda musí byť stále v pohybe). Nesmú vzniknúť hrčky! Postup je podobný ako pri miešaní detskej krupice. Správna konzistencia lepidla pripraveného na lepenie má byť kašovitá. Lepidlo na tapety necháme odstáť asi 5 min. A pred aplikáciou lepidla ešte raz dôkladne premiešame. 

Pufas Ochrana tapiet a náterov 250ml

5.01  s DPH
Bezfarebný ochranný náter na tapety, disperzné farby, tehly, prírodné a umelé murivo, plagáty, koláže, mapy atď. pre vnútorné použitie. Po použití tohto prostriedku silno namáhané podklady odpudzujú špinu a sú odolné voči vode.Neobsahuje rozpúšťadlá, je vyrobený na báze akrylátu. Stupeň lesku je nastaviteľný riedením s vodou. Prípravok je odolný voči oteru.

Pufas odstraňovač na tapety 0,25l

3.89  s DPH
Odstraňovač tapietĽahko a jednoducho uvoľní tapety zo steny a odstráni aj staré nátery. bez rozpúšťadla obsahuje dobre odbúrateľné tenzidy vyznačuje sa vynikajúcimi rozpustnými vlastnosťami a vysokou penetračnou schopnosťouSpracovanie:Ostraňovač tapiet zrieďte podľa typu podkladu vodou v pomere: bežné typy tapiet a glejové farby         cca 1:6 ťažké tapety                                             cca 1:40Účinok sa zvýši pri  použití teplej vody.  Roztok naneste v hrubej vrstve štetcom alebo valčekom na podklad. Pri ťažkých tapetách náter zopakujte. Po cca 15 minútach pôsobenia  tapety stiahnite, glejové farby odstráňte škrabkou. Podklad potom umyte vodou.

Tapeta Contzen 3

22.80  s DPH
Papierové tapety sú vyrobené z papiera, ktorý je následne upravený potlačovou farbou, prípadne razením. Za zvlášť kvalitné sa považujú dvojvrstvové razené tapety označované ako duplexové tapety.

Tapeta Dominika KA204017

22.90  s DPH
JEDINEČNÁ TAPETA S ANGLICKÝM, LONDÝNSKÝM MOTÍVOM. Zaujímavý vzor pre všetkých tínedžerov a fanúšikov anglického štýlu. Srdiečka a autá vo farbách vlajky a nápisov metra. Tapety od Erismanna z kolekcie Prime Time II.

Tapetovací valček prítlačný 15cm

3.19  s DPH
Tapetovací prítlačný valček zo špeciálnej polyuretánovej peny pomôže rovnomerne a kvalitne pritlačiť povrch tapety ku stene. Práca s valčekom vám zaručí dokonale hladký povrch bez záhybov. Je to vynikajúce náradie na tapetovanie pri ťažkých a oderu odolných tapetách s tvrdým povrchom.  Pri ťažkých tapetách by hladenie rukou alebo kefou nedosiahlo taký celoplošný efekt a tapety by sa po čase mohli začať od steny odliepať.