Zobrazených 1–32 z 56 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Batéria Opera mat jadrová 100mm

70.56  s DPH
Jemná elegancia tvarov, trojitý leštený povrch, masívny dizajn, jednoduchá obsluha a tichá prevádzka, zaručená značkovou kazetou OPERA je modelový rad určený pre náročných zákazníkov. Precíznosť vyššej triedy, ktorá vám bude prinášať radosť po mnoho rokov.

Batéria paneláková bez príslušenstva 100mm Titania IRIS New 94473/1.0

65.99  s DPH
Nástenná batéria na vaňu s keramickou kartušou. Otočné rameno 350 mm, keramický prepínač, bočný vývod na hadicu.

Batéria paneláková bez príslušenstva 100mm Titania IRIS New 94475/1

61.99  s DPH
Najpredávanejší vodovodné batérie TITANIA. Dlhodobá jednotka na trhu s overenou kvalitou a klasickým dizajnom za úžasnú cenu.  Kvalitné a odolná keramická kartuša 35 mm s predĺženou zárukou 5 rokov. Prvotriedne chrómové prevedenie. Paneláková nástenná vaňová batéria s rozstupom 100 mm s keramickým prepínačom a rúrkovým otočným výtokovým ramienkom v dĺžke až 330 mm.

Batéria umývadlová Aspira II gold

182.99  s DPH
Stojanková umývadlová batéria ASPIRA II s výškou 177 mm predstavuje moderný dizajn v hranatom prevedení. Batéria je osadená veľmi kvalitnou keramickou kartušou a perlátorom, ktorý zaisťuje šetrnosť k spotrebe vody. Povrchová úprava špeciálne proti usadzovaniu nečistôt a pre jednoduchú údržbu. Dodávame v prevedení zlatá.

Batéria vaňová bez príslušenstva Titania Pure chróm 150mm

99.12  s DPH
Elegantný a moderný štýl, ktorý sa hodí do každého projektu. Séria TITANIA PURE je riešenie pre Vašu kúpeľňu. Servis až k vám domov.Kvalitná a odolná keramická kartuša 35 mm s predĺženou zárukou 5 rokov . Prvotriedne chrómové prevedenie. Vaňová nástenná batéria s rozstupom 150 mm a šikovným keramickým prepínačom. (GT)Hĺbka172 mmŠírka216 mmVýška142 mmRozteč150 mmZáruka na tesnosť kartuši5 rok

Batéria vaňová Brasco S951-229 nástenná,chróm

85.00  s DPH
Nástenná vaňová batéria Brasco, páková, chróm (S951-229) keramická kartuša, 3,5 cm chrómová prietok triedy S / B perlátor rozteč 15 cm

Batéria vaňová City S951-345 podomietková

105.00  s DPH
keramická kartuša vrátane montážneho Telas prietok triedy S / BINFORMÁCIEBatérie z kolekcie CITY je návrhom pre hľadača módneho dizajnu a funkčných riešení. Páková podomietková vaňová a sprchová batéria z kolekcie CITY je vybavená 35 mm keramickou kartušou, ktorá umožňuje plynulé nastavenie prúdu vody po celú dobu jej životnostiCersanit super shine - hrúbka niklovej vrstvy 8-12 mikrometrov a chrómu 0,25-0,3 mikrometrov nanesená na batérie CERSANIT zaručuje vysokú kvalitu povrchu aj po mnohých rokoch používania

Batéria vaňová Crea S951-304 nástenná,chróm

143.99  s DPH
keramická kartuša chrómovaná prietok triedy S / S bez príslušenstvaINFORMÁCIEŠtíhle tvary batérií CREA odrážajú vznešenú jemnosť celého konceptu značky Cersanit. Páková vaňová batéria CREA je vybavená ekologickým prevzdušňovačom Cersanit Air, kedy sú tečúce kvapky plnšie a jemnejšie. Batéria umožňuje plynulé nastavenie prúdu vody vďaka keramickej kartuši s priemerom 35 mm.Cersanit super shine - hrúbka niklovej vrstvy 8-12 mikrometrov a chrómu 0,25-0,3 mikrometrov nanesená na batérie Cersanit zaručuje vysokú kvalitu povrchu aj po mnohých rokoch používania.

Batéria vaňová Crea S951-305 podomietková

115.00  s DPH
keramická kartuša vrátane montážneho telesa prietok triedy B / BINFORMÁCIEŠtíhle tvary batérií CREA odrážajú vznešenú jemnosť celého konceptu značky Cersanit. Batéria umožňuje plynulé nastavenie prúdu vody vďaka keramickej kartuši s priemerom 35 mm.Cersanit super shine - hrúbka niklovej vrstvy 8-12 mikrometrov a chrómu 0,25-0,3 mikrometrov nanesená na batérie Cersanit zaručuje vysokú kvalitu povrchu aj po mnohých rokoch používania.

Batéria vaňová Cromo S951-011

130.00  s DPH
Vaňová batéria CROMO jednopáková, dvojotvorová, nástenná, s pevným výtokovým ramienkom, s prepínačom, chróm (S951-011) keramická kartuša chróm prietok triedy S / S prietok 9 - 15l / min. záruka 7 rokov Bez príslušenstva, nutné objednať hadicu, ručnú sprchu a držiak sprchy.

Batéria vaňová Dita nástenná 150mm bez príslušenstva

97.92  s DPH
V sérii batérií DITA sa spojilii hranaté línie s oblými, čím je predurčená pre univerzálne použitie do celej rady moderných interiérov. - keramická kartuša 35 mm - garantovaná záruka 10 rokov

Batéria vaňová Ego bezšnúrová 150mm, bez príslušenstva, chróm

79.30  s DPH
Nový trendy design ostrých tvarov pre nádych moderny do vašej domácnosti je možno presne to čo hľadáte. Dotiahnite svoj interiér k úplnej dokonalosti so sériou NOBLESS EGO.  Kvalitná a odolná keramická kartuša 25 mm . Prvotriedne chrómové prevedenie. Vaňová nástenná batéria s rozstupom 150 mm a kovovým aretačným prepínačom.

Batéria vaňová Ego bezšnúrová 150mm, bez príslušenstva, čierna

87.22  s DPH
Nový trendy design ostrých tvarov pre nádych moderny do vašej domácnosti je možno presne to čo hľadáte. Dotiahnite svoj interiér k úplnej dokonalosti so sériou NOBLESS EGO v štýle black.Kvalitná a odolná keramická kartuša 25 mm . Prvotriedne prevedenie čierna-mat. Vaňová nástenná batéria s rozstupom 150 mm a kovovým aretačným prepínačom.  

Batéria vaňová HG termostatická 1001 CL chrom

229.90  s DPH
S vaňovým termostatom Ecostat 1001 CL od spoločnosti hansgrohe sa vám do domu nasťahuje komfort a elegantný dizajn. Požadovaná teplota a množstvo vody sa nastavuje rýchlo a jednoducho prostredníctvom ergonomicky tvarovanej rukoväti. Termostat potom udržuje požadovanú teplotu spoľahlivo a pri kolísaní tlaku bleskurýchlo reguluje teplotu. To chráni pred horúcou alebo príliš studenou vodou. Prostredníctvom regulátora množstva vody je možné voliť medzi sprchovou hlavicou alebo vývodom do vane. Vďaka prietoku maximálne 20 l/min (pri tlaku 3 bary) sa vaňa rýchlo naplní. Na rukoväti termostatu chráni bezpečnostné tlačidlo SafetyStop pred neúmyselnou zmenou nastavenia teploty. Horúca voda s teplotou nad 40 °C sa uvoľní na prianie až po stlačení tlačidla. Termostat pre vaňu sa naskrutkuje pomocou priložených etážiek na existujúci výtok vody (rozstup stredov 150 mm, +/-12 mm). Vďaka tomu ide o variant ideálne vhodný na modernizáciu, pretože netreba sekať stenu. Sprchová hadica sa potom spojí štandardným prívodom s termostatom. 

Batéria vaňová Inverto S951-312 nástenná,chróm

160.00  s DPH
keramická kartuša chróm prietok triedy B / B rozteč prívodov vody 150 mm balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicuINFORMÁCIEModerný štýl batérií INVERTO bude perfektným doladením pre vašu kúpeľňu. Páková vaňová batéria z kolekcie INVERTO je vybavená ekologickým prevzdušňovačom Cersanit air a 35 mm keramickou kartušou, ktorá umožňuje plynulú reguláciu prúdu vody po celú dobu jej životnosti. Použitý ekologický prevzdušňovač Cersanit air prevzdušňuje prúd vody a zaisťuje tichý chod batérie.Cersanit super shine - hrúbka niklovej vrstvy 8-12 mikrometrov a chrómu 0,25-0,3 mikrometrov nanesená na batérie Cersanit zaručuje vysokú kvalitu povrchu aj po mnohých rokoch používania.Sada obsahuje ďalšie rukoväť v modernistickom tvaru v čiernej farbe.

Batéria vaňová Inverto S951-313 podomietková + box

120.00  s DPH
keramická kartuša vrátane montážneho telesa prietok triedy B / BINFORMÁCIEŠtíhle tvary batérií CREA odrážajú vznešenú jemnosť celého konceptu značky Cersanit. Batéria umožňuje plynulé nastavenie prúdu vody vďaka keramickej kartuši s priemerom 35 mm.Cersanit super shine - hrúbka niklovej vrstvy 8-12 mikrometrov a chrómu 0,25-0,3 mikrometrov nanesená na batérie Cersanit zaručuje vysokú kvalitu povrchu aj po mnohých rokoch používania.

Batéria vaňová Larga S951-373 čierna podomietková

128.99  s DPH
Vaňová batéria podomietková vrátane telesa LARGA čierna (S951-373) keramická kartuša vrátane montážneho telesa prietok triedy S/ BVaňová/ sprchová páková podomietková batéria série LARGA v čiernom prevedení.  

Batéria vaňová Larga S951-377 nástenná chróm

110.00  s DPH
Vaňová batéria LARGA 150 mm chróm (S951-377) keramická kartuša chrómová prietok triedy S/ S rozteč prívodov vody 150 mm balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicuVaňová páková batéria s prepínačom na sprchu LARGA v chrómovom prevedení, s rozstupom 15 cm. Súčasťou produktu nie je ručné sprchy a hadice.

Batéria vaňová Luvio S951-012 nástenná

156.17  s DPH
keramická kartuša chróm prietok triedy S / S prietok 15 - 19,8l / min. záruka 10 rokovINFORMÁCIENástenná vaňová batérie Luvi, dvojotvorová, s pevným výtokovým ramienkom as prepínačom. Batérie unikátneho designu s chrómovaním Cersanit Super Shine, ktoré zaistia odolnosť proti poškrabaniu a oteru.Batéria disponuje keramickou kartušou Cersanit Water Save s dvojstupňovým mechanizmom regulácie intenzity vodného prúdu a tak šetrí vodu. Pre úsporu energie bol tu dodaný mechanizmus Thermo-Block, ktorý umožňuje obmedziť teplotu vytekajúcej vody, zabraňuje obareniu a znižuje úroveň slotřeby vody.

Batéria vaňová Mille chróm S951-006

112.00  s DPH
Vaňová a sprchová batéria Mille má štvorcový tvar a tradičnú rukoväť. Je to kombinácia klasiky a modernosti vo veľmi sofistikovanom štýle. Batéria môže byť pripojená k sprchovej súprave. Vďaka chrómovanej farbe je batéria krásne žiarivá a odolná voči poškodeniu a oderu v dôsledku každodenného používania. Vďaka dvojstupňovej regulácii intenzity vody a prevzdušňovaniu prúdu pomocou prevzdušňovača sa batéria vyznačuje nízkou spotrebou energie, čo ju robí veľmi hospodárnou.

Batéria vaňová Mille S951-342 podomietková

90.00  s DPH
keramická kartuša vrátane montážneho Telas prietok triedy S / BINFORMÁCIEJednoduchá a rozhodujúci rad podomietkové vaňové a sprchové batérie MILLE je dokonalým usporiadaním kúpeľní v modernom štýle. Páková vaňová a sprchová batéria MILLE je vybavená 35 mm keramickou kartušou, ktorá umožňuje plynulé nastavenie prúdu vody.Cersanit super shine - hrúbka niklovej vrstvy 8-12 mikrometrov a chrómu 0,25-0,3 mikrometrov nanesená na batérie CERSANIT zaručuje vysokú kvalitu povrchu aj po mnohých rokoch používania.

Batéria vaňová Moduo S951-346 nástenná,chróm

100.00  s DPH
keramická kartuša chrómovaná prietok triedy B / B bez príslušenstvaINFORMÁCIEVďaka univerzálnemu štýlu série Modu zapadá klasický dizajn batérií do interiéru každej kúpeľne. Vaňová nástenná batéria séria Módu s rozstupom 150 mm je vybavená prevzdušňovacím a keramickou kartušou o priemere 35 mm, čo umožňuje plynulú reguláciu prúdu vody. Použitý ekologický perlátor Cersanit Air prevzdušňuje prúd vody a zaručuje tak pohodlie pri každodennom používaní.Cersanit super shine - hrúbka niklovej vrstvy 8-12 mikrometrov a chrómu 0,25-0,3 mikrometrov nanesená na batérie Cersanit zaručuje vysokú kvalitu povrchu aj po mnohých rokoch používania.

Batéria vaňová nástenná Vernis Blend, čierna Hansgrohe

156.59  s DPH
Luxusná vaňová batéria so zaoblenými krivkami, v nádhernej matnej čiernej farbe. Vaňová batéria hansgrohe Vernis Blend je špecifická vysokou kvalitou a dokonalým vyhotovením. Je navrhnutá v podmanivej matnej čiernej farbe. Jej prednosťou je elegantný vzhľad. Pýši sa zaoblenými hranami a čistými líniami. Výrazným prvkom je predovšetkým jej štíhle telo. Táto vaňová batéria ponúka prevzdušnený prúd.Rozstup batérie je 150 mm a prietok vody za minútu je 22,5l. Hansgrohe Vernis Blend je vybavená kvalitnou keramickou kartušou, ktorá sa postará o plynulý chod batérie a pohodlné jednoduché ovládanie páky.  

Batéria vaňová nástenná BauEdge

91.20  s DPH
Nadčasová séria vodovodných batérií a toaliet GROHE Start Edge zaujme svojím hladkým designom, ktorý vkusným spôsobom kombinuje oblé tvary a rovné plochy. Precízne spracovanie detailov a žiarivo lesklé povrchy dokážu podporiť akýkoľvek kúpeľňový štýl. Výhodou vodovodných batérií je tiež množstvo použitých moderných technológií, ktoré zvyšujú ich odolnosť, zachovávajú vysokú výkonnosť a dlhodobú spoľahlivosť. Zároveň sa jednoducho a ľahko ovládajú aj udržujú. Páková vaňová batéria s montážou na stenu a kovovou ovládacou pákou. Variabilne nastaviteľný obmedzovač prietoku s obmedzovačom teplôt. Ponúka možnosť automatického prepínania vaňa / sprcha.

Batéria vaňová nástenná chróm POLO

110.90  s DPH
Použitie vysokokvalitného materiálu z mosadze DZR a technologicky vyspelej výroby (zaručujúcej napríklad iba minimálnu šírku medzier) vytvára z HANSAPOLO spoľahlivé riešenie vodovodnej batérie, ktorá pomáha šetriť vodu a energiu. V kúpeľni obmedzovač prietoku významne zníži prietok vody a zabráni nadmernej spotrebe aj v prípade vyššieho tlaku vody.Hlavné vlastnosti:JednopákováMontáž:Nástenná montážAerátor:CASCADE® - aerátor s prevzdušneným prúdom vodyPripojenie:Excentrické etážkyPáka / rukoväť:Páka so symbolom teplej a studenej vody,Jedna ovládacia páka / rukoväťVýtokové rameno:Pevné výtokové ramenoPrepínač:Ťažný prepínač,Automatický resetÚprava teploty vody:Obmedzovač maximálneho prietoku a teploty vody,Obmedzovač teploty vody (s možnosťou dodatočného namontovania)Mechanické časti:Spätný ventil (Spätné ventily),35 mm keramická kartuša pre ovládanie teploty a prietoku vody

Batéria vaňová nástenná chróm STELA

284.00  s DPH
Aerátor: Aerátor s laminárnym prúdom vody Pripojenie: Excentrické etážky Prepínač: Tlačný prepínač, Automatické vrátenie prepínača do pôvodnej polohy Páka/rukoväť: Jedna ovládacia páka / rukoväť, Páka so symbolom teplej a studenej vody Mechanické diely: o 40 mm keramická kartuša pre ovládanie teploty a prietoku vody Špeciálne funkcie: Telo batérie z mosadze DZR Výtokové rameno: Pevné výtokové rameno Farba: Chróm Atribúty prietoku: Prietok pri tlaku 3 bar: 21 l/min Technické vlastnosti: Spojovacia veľkosť: G1/2 Dodávka teplej vody: max. +80°C Materiál: Mosadz Pracovný tlak: 0.5 - 10 bar

Batéria vaňová nástenná chróm TWIST PP

154.90  s DPH
zabezpečené proti spätnému toku pri použití v domácnosti (podľa DIN EN 1717) PripojenieExcentrické etážky, Krycia doska (y), Tlmiče PrepínačŤažný prepínač, Automatické vrátenie prepínača do pôvodnej polohy Páka/rukoväťPáka so symbolom teplej a studenej vody, Jedna ovládacia páka / rukoväť Mechanické dielySpätný ventil (-y), ø 35 mm keramická kartuša pre ovládanie teploty a prietoku vody Špeciálne funkcieTelo batérie z mosadze DZR Výtokové ramenoPevné výtokové rameno FarbaChróm TeplotaFunkcie pre nastavenie maximálnej teploty a prietoku vody, Nastaviteľný obmedzovač teploty vody (súčasť dodávky, možnosť dodatočnej inštalácie)Atribúty prietoku Prietok pri tlaku 3 bar20.4 / 19.2 l/minTechnické vlastnosti Spätná klapka (STN EN 1717)EB Spojovacia veľkosťG3/4 Veľkosť DN (menovitý rozmer)DN15 Dodávka teplej vodymax. +90°C Vzdialenosť na inštaláciuCC150 ± 15 mm MateriálMosadz Projekcia162 mm Pracovný tlak0.5 - 10 barPredpisy Trieda hlučnostiI (ISO 3822)

Batéria vaňová nástenná Luka 10/K

65.99  s DPH
Vodovodná batéria je vyrábaná s keramickou kartušou RubiSTANDARD, ktorá batériám zaručuje dlhú životnosť. 40 mm keramická kartuša.RubiBrass je patentovaná a špeciálne zložená zliatina mosadze odolná voči korózii. Táto odolná zliatina mosadze je bezpečná pre ľudské zdravie a životné prostredie. RubiBrass má menej olova a iných nepotrebných zlúčenín, ktoré môžu reagovať s pitnou vodou.SolidChrom je odolné a dlhotrvajúce chrómovanie najvyššej kvality. Táto oderuvzdorná chrómová povrchová úprava (0,2-0,25 mikrónov) sa bude vo vašej kúpeľni nielen lesknúť po mnoho rokov, ale bude ťažiť aj z repelentných vlastností proti baktériám.

Batéria vaňová nástenná Uno-10/K (WT2) biela

98.78  s DPH
Vaňová nástenná batéria Olsen Spa UNO-10/K biela farba vyniká vysoko kvalitným spracovaním a spoľahlivou funkčnosťou všetkých súčastí a materiálov.Prednosti sprchovej batérie Olsen Spa UNO-10/K biela farba: povrchová úprava: biela farba vaňová nástenná  dlhá životnosť keramickej kartuše 35 mm rozteč 150 mm všetko testované so 100% úspešnosťou všetky diely zodpovedajú predpisom EN817

Batéria vaňová páková Professional Eurosmart

99.10  s DPH
Vaňová batéria do každej kúpeľne. Regulácia vody je presná a jednoduchá vďaka keramickej kazete, ktorá je súčasťou skrytého tela, zatiaľ čo odolná povrchová úprava GROHE StarLight zaručuje dlhú životnosť a oslnivý lesk povrchu batérie. Keďže praktický spínač umožňuje jednoduché prepínanie medzi vaňovým odtokom a sprchou, je zaručený dokonalý komfort v kúpeľni. Batéria obsahuje aj nastaviteľný obmedzovač prietoku, ktorý šetrí elektrickú energiu a znižuje spotrebu vody. 

Batéria vaňová Titania Cube 150m chrom 98820/1,0

83.28  s DPH
Vaňová batéria Titania Cube bez príslušenstva povrchová úprava chróm materiál mosadz výška 101 mm šírka 210 mm hĺbka 153 mm kartuše 25 mm inštalácia nástenná rozteč 150 mm pevný výtok

Batéria vaňová, matná biela

326.00  s DPH
Noblesná nástenná vaňová batéria v luxusnom vyhotovení matnej bielej farby. Z tejto nástennej vaňovej batérie hansgrohe Vivenis sa vám zastaví dych. Dýcha z nej atmosféra pravého luxusu. Batéria je špičkovo vyrobená a prepracovaná do najmenších detailov. Valcovité telo i dômyselne riešený výtok robia z tejto vaňovej batérie naozajstný skvost. Dokonalý celok dopĺňa elegantná matná biela farba. Batéria je vybavená tlačidlom Select, ktoré využijete pri prepínaní medzi vaňovým výtokom a ručnou sprchou. Získa si vás aj unikátny prúd WaterfallStream, ktorý pripomína vodopád. Rozstup tejto vaňovej batérie meria 150 mm. Za minútu ňou pretečie 19,4 litra vody pri tlaku 3 bary.