Zobrazuje sa všetkych 6 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Polykar čierny mat sprej 500ml – rýchloschnúca akrylátová farba

10.09  s DPH
Rýchloschnúca akrylátová farba vhodná na autosúčiastky z kovu, plechu a plastu.Popis produktu: Rýchloschnúca akrylátová farba na univerzálne použitie. Vhodná na autosúčiastky z kovu, plechu a plastu (po použití základu na plasty) a tiež ako krycí náter pre najrýchlejšie naturálne práce v exteriéri a interiéri. Má dobrý rozliv, výdatnosť a prilnavosť, odolnosť proti UV žiareniu a povetrnostným podmienkam. Je odolná pred poškrábaním.

Polykar Finiš 1kg – dvojzložkový polyesterový striekací tmel

13.29  s DPH
Polykar Finiš 1 kg je dvojzložkový polyesterový striekací tmel, ktorý je odolný a dobre brúsiteľný. Je vhodný na zjednotenie tmelených a netmelených miest. Tmel má bielu farbu. Výdatnosť: 2,1 m2 / kg pri hrúbke 300 µm mokrého podkladu.

Polykar Plnič 1K 500ml béžový – jednozložkový akrylátový plnič pre autoopravárenstvo

9.99  s DPH
Kvalitný jednozložkový akrylátový plnič pre autoopravárenstvo a priemysel.Má veľmi dobré plniace vlastnosti a vynikajúcu priľnavosť.Jednoduchý na použitie, dobre se brúsi.Vytvrdzuje na vzduchu, odoláva atmosférickým vplyvom a chemickým účinkom.Vytvára ideálny podklad zaisťujúci vysoko kvalitný vzhľad lakovaných predmetov.

Polykar ST 400ml – akrylátový striekací tmel

11.49  s DPH
Jednozložkový akrylátový striekací tmel s vysokou priľnavosťou, hladkým rozlivom a dobrými plniacimi schopnosťami drobných nerovností a pórov vzniknutých po brúsení a odhrdzovaní napadnutých dielov. Po zaschnutí je veľmi dobre brúsiteľný a dá sa prelakovať bežným náterovým systémom. Neobsahuje chromáty.

Polykar Základ na plasty 0,5L – jednozložkový základ na plastové diely karosérií

15.19  s DPH
Jednozložkový základ určený na plastové diely automobilových karosérií.Hmota rýchlo zasychá a dobre sa spracováva. Predstavuje výborný podklad na bežne používané nástreky a nátery v autoopravárenstve. Zabezpečuje vysokú priľnavosť vrchných nástrekov. Nie je vhodné na polyetylén a polypropylén.

Polykar Základ na plasty 400ml – jednozložkový základ na plastové diely karosérií

15.49  s DPH
PolyKar základ na plasty 0,4 l je učený na plastové diely automobilových karosérií. Hmota rýchlo zasychá a dobre sa spracováva. Predstavuje výborný podklad na bežne používané nástreky a nátery v autoopravárenstve. Zabezpečuje vysokú priľnavosť vrchných nástrekov. Nie je vhodné na polyetylén a polypropylén.