Zobrazujú sa všetky 4 výsledky

Zobraziť 32 64 96

Polykar Finiš – Dvojzložkový polyesterový striekací tmel 1kg

23.19  s DPH
Polykar Finiš 1 kg je dvojzložkový polyesterový striekací tmel, ktorý je odolný a dobre brúsiteľný. Je vhodný na zjednotenie tmelených a netmelených miest. Tmel má bielu farbu. Výdatnosť: 2,1 m2 / kg pri hrúbke 300 µm mokrého podkladu.

Polykar Plnič 1K béžový – Jednozložkový akrylátový plnič pre autoopravárenstvo 500ml

12.49  s DPH
Kvalitný jednozložkový akrylátový plnič pre autoopravárenstvo a priemysel.Má veľmi dobré plniace vlastnosti a vynikajúcu priľnavosť.Jednoduchý na použitie, dobre se brúsi.Vytvrdzuje na vzduchu, odoláva atmosférickým vplyvom a chemickým účinkom.Vytvára ideálny podklad zaisťujúci vysoko kvalitný vzhľad lakovaných predmetov.

Polykar Plnič 1K šedý – Jednozložkový akrylátový plnič pre autoopravárenstvo 500ml

12.49  s DPH
Je to jednozložkový akrylátový plnič • veľmi dobré plniace vlastnosti a vynikajúca priľnavosť • vytvrdzuje na vzduchu, odolný voči poveternostným a chemickým účinkom • dobre sa brúsi, jednoduchý na použitie• doba schnutia cca 45 minút • výdatnosť 10 m2 / 1 liter pri hrúbke vrstvy 40 mikrometrov • farba: béžová / sivá

Polykar Základ na plasty – Jednozložkový základ na plastové diely karosérií 0,5l

17.29  s DPH
Jednozložkový základ určený na plastové diely automobilových karosérií.Hmota rýchlo zasychá a dobre sa spracováva. Predstavuje výborný podklad na bežne používané nástreky a nátery v autoopravárenstve. Zabezpečuje vysokú priľnavosť vrchných nástrekov. Nie je vhodné na polyetylén a polypropylén.