Zobrazuje sa všetkych 8 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

NHL 3,5 prírodné hydraulické spojivo

26.00  s DPH
NHL - stavebné materiály "ako kedysi"Súčasť omietkových systémov Baumit NHL, špeciálne vyvinutých na obnovu historicky cenných objektov tradičnými materiálmi bez obsahu cementu, ktoré sa vyznačujú dlhou životnosťou, vysokou odolnosťou a trvanlivosťou. Omietkové systémy Baumit NHL dopĺňajú ako riešenie na suchý, dostatočne súdržný podklad sanačné omietkové systémy Baumit Sanova, používané na obnovu muriva poškodeného vlhkosťou a soľami a umožňujú tak kompletnú obnovu historicky cenných objektov tradičnými materiálmi, s maximálnou úctou k tradičným hodnotám a osvedčeným postupom, v duchu zásad pamiatkovej ochrany kultúrneho dedičstva. Prírodné hydraulické vápno bez chemických prísad na výrobu mált a omietok, s dobrým vývojom pevnosti, trieda pevnosti 3,5 podľa STN EN 459-1. Balenie :  25 kg, 1 paleta = 50 vriec = 1 250 kg Uvedená cena je za 1 vrece.

NHL Fine bezcementová jemná omietka

27.55 31.25  s DPH
NHL - stavebné materiály "ako kedysi "Súčasť omietkových systémov Baumit NHL, špeciálne vyvinutých na obnovu historicky cenných objektov tradičnými materiálmi bez obsahu cementu, ktoré sa vyznačujú dlhou životnosťou, vysokou odolnosťou a trvanlivosťou. Omietkové systémy Baumit NHL dopĺňajú ako riešenie na suchý, dostatočne súdržný podklad sanačné omietkové systémy Baumit Sanova, používané na obnovu muriva poškodeného vlhkosťou a soľami a umožňujú tak kompletnú obnovu historicky cenných objektov tradičnými materiálmi, s maximálnou úctou k tradičným hodnotám a osvedčeným postupom, v duchu zásad pamiatkovej ochrany kultúrneho dedičstva. Bezcementová štuková omietka na báze spojiva NHL ( prírodné hydraulické vápno ). Zrnitosť : 0,6 mm, 1 mm Spotreba : cca 5 kg/m2 pri hrúbke omietky 4 mm Výdatnosť : cca 5 m2/vrece pri hrúbke omietky 4 mm Balenie : 25 kg, 1 paleta = 48 vriec = 1 200 kg Uvedená cena je za 1 vrece. ( Pôvodný názov Baumit NHL FeinPutz )

NHL Manu bezcementová ručná omietka

21.55  s DPH
NHL - stavebné materiály "ako kedysi"Súčasť omietkových systémov Baumit NHL, špeciálne vyvinutých na obnovu historicky cenných objektov tradičnými materiálmi bez obsahu cementu, ktoré sa vyznačujú dlhou životnosťou, vysokou odolnosťou a trvanlivosťou. Omietkové systémy Baumit NHL dopĺňajú ako riešenie na suchý, dostatočne súdržný podklad sanačné omietkové systémy Baumit Sanova, používané na obnovu muriva poškodeného vlhkosťou a soľami a umožňujú tak kompletnú obnovu historicky cenných objektov tradičnými materiálmi, s maximálnou úctou k tradičným hodnotám a osvedčeným postupom, v duchu zásad pamiatkovej ochrany kultúrneho dedičstva. Bezcementová jadrová omietka na báze spojiva NHL ( prírodné hydraulické vápno ). Zrnitosť : 4 mm Spotreba :  cca 16 kg/m2 pri hrúbke omietky 1 cm Výdatnosť : cca 1,6 m2/vrece pri hrúbke omietky 1 cm Balenie :      25 kg, 1 paleta = 48 vriec = 1 200 kg Uvedená cena je za 1 vrece. ( Pôvodný názov Baumit NHL HandPutz )

NHL MP bezcementová strojová omietka

23.95  s DPH
NHL - stavebné materiály "ako kedysi"Súčasť omietkových systémov Baumit NHL, špeciálne vyvinutých na obnovu historicky cenných objektov tradičnými materiálmi bez obsahu cementu, ktoré sa vyznačujú dlhou životnosťou, vysokou odolnosťou a trvanlivosťou. Omietkové systémy Baumit NHL dopĺňajú ako riešenie na suchý, dostatočne súdržný podklad sanačné omietkové systémy Baumit Sanova, používané na obnovu muriva poškodeného vlhkosťou a soľami a umožňujú tak kompletnú obnovu historicky cenných objektov tradičnými materiálmi, s maximálnou úctou k tradičným hodnotám a osvedčeným postupom, v duchu zásad pamiatkovej ochrany kultúrneho dedičstva. Bezcementová strojová omietka na báze spojiva NHL ( prírodné hydraulické vápno ). Zrnitosť : 2 mm Spotreba : cca 14 kg/m2 pri hrúbke omietky 1 cm Výdatnosť : cca 1,8 m2/vrece pri hrúbke omietky 1 cm Balenie :  25 kg, 1 paleta = 48 vriec = 1 200 kg Uvedená cena je za 1 vrece. ( Pôvodný názov Baumit NHL MaschinenPutz )

NHL Multi bezcementová stierka

33.15  s DPH
NHL - stavebné materiály "ako kedysi "Súčasť omietkových systémov Baumit NHL, špeciálne vyvinutých na obnovu historicky cenných objektov tradičnými materiálmi bez obsahu cementu, ktoré sa vyznačujú dlhou životnosťou, vysokou odolnosťou a trvanlivosťou. Omietkové systémy Baumit NHL dopĺňajú ako riešenie na suchý, dostatočne súdržný podklad sanačné omietkové systémy Baumit Sanova, používané na obnovu muriva poškodeného vlhkosťou a soľami a umožňujú tak kompletnú obnovu historicky cenných objektov tradičnými materiálmi, s maximálnou úctou k tradičným hodnotám a osvedčeným postupom, v duchu zásad pamiatkovej ochrany kultúrneho dedičstva. Bezcementová stierka na báze spojiva NHL ( prírodné hydraulické vápno ) na vytvorenie výstužnej vrstvy napr. na Baumit NHL termo omietke. Spotreba : cca 3,6 kg/m2 pri hrúbke omietky 3 mm Výdatnosť : cca 7 m2/vrece pri hrúbke omietky 3 mm Balenie :  25 kg, 1 paleta = 48 vriec = 1 200 kg Uvedená cena je za 1 vrece. ( Pôvodný názov Baumit NHL Spachtel )

NHL Pre bezcementový prednástrek

21.30  s DPH
NHL - stavebné materiály "ako kedysi"Súčasť omietkových systémov Baumit NHL, špeciálne vyvinutých na obnovu historicky cenných objektov tradičnými materiálmi bez obsahu cementu, ktoré sa vyznačujú dlhou životnosťou, vysokou odolnosťou a trvanlivosťou. Omietkové systémy Baumit NHL dopĺňajú ako riešenie na suchý, dostatočne súdržný podklad sanačné omietkové systémy Baumit Sanova, používané na obnovu muriva poškodeného vlhkosťou a soľami a umožňujú tak kompletnú obnovu historicky cenných objektov tradičnými materiálmi, s maximálnou úctou k tradičným hodnotám a osvedčeným postupom, v duchu zásad pamiatkovej ochrany kultúrneho dedičstva. Bezcementový prednástrek na báze spojiva NHL ( prírodné hydraulické vápno ), príprava podkladu pred nanášaním NHL omietok na minerálny podklad. Zrnitosť : 4 mm Spotreba : cca 6 kg/m2 (100% krytie) Výdatnosť : cca 4 m2/vrece (100% krytie) Balenie : 25 kg, 1 paleta = 48 vriec = 1 200 kg Uvedená cena je za 1 vrece. ( Pôvodný názov Baumit NHL Vorspritzer )

NHL SuperFino bezcementový glet

25.90  s DPH
NHL - stavebné materiály "ako kedysi "Súčasť omietkových systémov Baumit NHL, špeciálne vyvinutých na obnovu historicky cenných objektov tradičnými materiálmi bez obsahu cementu, ktoré sa vyznačujú dlhou životnosťou, vysokou odolnosťou a trvanlivosťou. Omietkové systémy Baumit NHL dopĺňajú ako riešenie na suchý, dostatočne súdržný podklad sanačné omietkové systémy Baumit Sanova, používané na obnovu muriva poškodeného vlhkosťou a soľami a umožňujú tak kompletnú obnovu historicky cenných objektov tradičnými materiálmi, s maximálnou úctou k tradičným hodnotám a osvedčeným postupom, v duchu zásad pamiatkovej ochrany kultúrneho dedičstva. Bezcementová vyhladzovacia stierka na báze spojiva NHL ( prírodné hydraulické vápno ), na dosiahnutie hladkého povrchu napr. na Baumit NHL jemnej omietke. Spotreba :  cca 3,5 kg/m2 pri hrúbke omietky 3 mm Výdatnosť : cca 6 m2/vrece pri hrúbke omietky 3 mm Balenie :  20 kg, 1 paleta = 48 vriec = 960 kg Uvedená cena je za 1 vrece. ( Pôvodný názov Baumit NHL Glätte )

NHL Thermo bezcementová tepelnoizolačná omietka

36.95  s DPH
NHL - stavebné materiály "ako kedysi"Súčasť omietkových systémov Baumit NHL, špeciálne vyvinutých na obnovu historicky cenných objektov tradičnými materiálmi bez obsahu cementu, ktoré sa vyznačujú dlhou životnosťou, vysokou odolnosťou a trvanlivosťou. Omietkové systémy Baumit NHL dopĺňajú ako riešenie na suchý, dostatočne súdržný podklad sanačné omietkové systémy Baumit Sanova, používané na obnovu muriva poškodeného vlhkosťou a soľami a umožňujú tak kompletnú obnovu historicky cenných objektov tradičnými materiálmi, s maximálnou úctou k tradičným hodnotám a osvedčeným postupom, v duchu zásad pamiatkovej ochrany kultúrneho dedičstva. Bezcementová tepelnoizolačná jadrová omietka na báze spojiva NHL (prírodné hydraulické vápno). λ = 0,12 W/(m.K) Zrnitosť : 2 mm Spotreba : cca 0,25 vrece/m2  pri hrúbke omietky 1 cm Výdatnosť : cca 1 m2/vrece pri hrúbke omietky 4 cm Balenie :  40 l, 1 paleta = 50 vriec = 2 m3 Uvedená cena je za 1 vrece. ( Pôvodný názov Baumit NHL ThermoPutz )