Zobrazuje sa všetkych 16 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Ceys Chemická kotva polyester 300ml

16.29  s DPH
Extrémne odolné zakotvenie 900kg/cm2 do dutých, jemných alebo pevných materiálov ako je tehla, betón, cement, kameň, drevo .Vlastnosti: Tvrdne behom 6 minút bez rozpínania, preto je ideálny na ukotvovenie, kde hrozí riziko prasknutia povrchu. Je určená pre pripevnenie a zakotvenie skrutiek, čapov, driekov, železných konštrukcií atď. Môžu sa s ňou upevňovať záhradné markízy, svietidlá, klimatizačné jednotky, radiátory, nádrže, zábradlia, dverové kovania, držiaky televízorov, satelitné antény. duté materiály - tehly, priečky, steny, stolárska okná a dvere plné materiály - vstrekovaná malta, prírodný kameň, galvanická oceľ, oceľ s vysokou odolnosťou voči korózii stavebné materiály - tehla, betón, cement, kameň, drevo záťaž: 900 kg / cm2 teplotná odolnosť do + 80 °C

Ceys Miešacie špičky na chemickú kotvu 10ks

10.19  s DPH
Náhradné špičky slúžia k jednoduchému ale dôkladnému zmiešaniu oboch zložiek chemickej kotvy. Miešacia špičku nechajte po aplikácii naskrutkovanou na kartuši, novú miešacej špičku našróbujte tesne pred budúce aplikácie.

Cyklon Chemická kotva, polyester 280ml

8.79  s DPH
Cyklon Chemická kotva polyester 280ml sa vyznačuje vysokou pevnosťou a odolnosťou voči zaťaženiu. Je vhodná na fixovanie v suchom prostredí, do interiéru aj exteriéru. teplotná odolnosť: - 40 ~ +80°C skladovanie: +5 ~ + 30°C

Cyklon Chemická kotva, vinylester 280ml

11.49  s DPH
Cyklon Chemická kotva vinylester 280ml je vysoko výkonná vinylesterová vstrekovacie malta s krátkou dobou tvrdnutia. Je vhodná do betónu, kameňa alebo dutých tehál. Používa sa na kotvenie brán, zábradlia, roliet, antén, priemyselných strojov a pod.

Den Braven, Chemická kotva Polyester bez styrénu 300ml

10.89  s DPH
Je dvojzložkový chemický kotviaci systém pre veľmi rýchle kotvenie s vysokou pevnosťou a únosnosťou bez expanzie a nárastu tlakov. Vhodná na kotvenie oceľových tyčí, pätiek zábradlí, nosných stĺpov, madiel a skrutiek v miestach s mokrou prevádzkou. Kotvenie do podkladov z prírodného kameňa, betónu, tvárnic, plného muriva, dutých tehál apod. Pri aplikácií do dutinových materiálov je nutné použiť plastové alebo kovové sitko a otvor je potrebné vyplniť úplne maltou. Pri kotvení do plných materiálov sa sitká nepoužívajú a otvor sa vyplňuje z 1/3 až 1/2.Charakteristika: Bez zápachu Vonkajšia aplikácia Okamžite použiteľná, ľahko aplikovateľná Univerzálne použitie Stredne ťažké zaťaženie Skrátený vytvrdzovací čas – krátka doba tuhnutia Vysoká pevnosť kotvených materiálov bez rozperných tlakov V zhode s ETAG 001-01 option 7Technické údaje Základ / Materiál........... Polyesterová živica bez styrénu Tepelná odolnosť..........-40°C / +80 °C (po vytvrdnutí) Priemer prvku ................ M8 až M24 Aplikačná teplota........... -5°C / +35 °C Doba gélovatenia..........≈ 2- 90 minút (v závislosti na teplote) Doba vytvrdnutia........ 20 min. až 360 min. (v závislosti na teplote a type kotvy)

Den Braven, Chemická kotva so styrénom 300ml

8.79  s DPH
Pre kotvenie dynamicky namáhaných konštrukcií, stavebných dielov, technologických zariadení či lešení. Vhodné pre ťažké kotvenie do kameňa, betónu, pórobetónu a ľahkého betónu alebo stredne ťažké zaťaženie pre fixovanie drevených, oceľových konštrukcií, profilov, zábradlí, mreží, vodovodných armatúr apod. Jedná sa o maximálne efektívny nerozperný systém kotvenia, kde nevzniká žiadne pnutie v základných materiáloch, takže kotvy môžu byť blízko okrajov alebo blízko seba. Kartuša Tekutej kotvy je použiteľná po celú dobu doporučenej spotreby jednoduchou výmenou aplikačnej trysky a dokonalým uzatváraním krytky kartuše.Charakteristika: Okamžite použiteľná, jednoducho aplikovateľná Univerzálne použitie, rýchloschnúca Pre alkalické prostredie, vonkajšia aplikácia Skrátený vytvrdzovací čas – krátka doba tuhnutia Vysoká pevnosť kotvených materiálov bez rozperných tlakov V zhode s ETAG 001-01 option 7Technické údaje Základ / Materiál.............Polyesterová živica Tepelná odolnosť............-40°C / +80°C (po vytvrdnutí) Aplikačná teplota............ -5°C / +35°C Priemer prvku ................M8 až M24 Doba gélovatenia...........≈ 2- 45 minút (v závislosti na teplote) Doba vytvrdnutia........ 20 min. až 6 hod. (v závislosti na teplote a typu kotvy

Den Braven, Chemická kotva vinylester SF 300ml

12.99  s DPH
Kotva na báze vinylesterovej živice s malým zápachom je vysoko výkonný, rýchlo vytvrdzujúci dvojzložkový chemicky kotviaci systém. Kotva pracuje na základe vysokej reaktivity nenasýtených vinylesterových živíc v metakrylátových monomeroch. Pri aplikácii v jedinom okamihu vytvorí táto hybridná živica efektívny, pevný a chemicky odolný spoj.Vlastnosti Okamžite použiteľná, jednoducho aplikovateľná Skrátený vytvrdzujúci čas – krátka doba tuhnutia Nehorľavá Veľmi slabý zápach Vysoká chemická odolnosťPoužitie Chemické kotvenie oceľových tyčí, zábradlia a skrutiek Kotvenie do podkladov z betónu, muriva, kameňa a pod. Kotvenie mechanického upevňovania výkladov, garážových vrát, výkladných skríň a pod. Vhodné pre kotvenie blízko okrajov Vhodné pre upevnenie výstuže sklobetónových stien, závitových skrutiek, závitových tyčí, vložiek s vnútorným závitom, a pod.Technické údaje:Základ / Materiálnenasýtená vinylesterová živica v metakrylátových monomeroch (bez styrénu)Tepelná odolnosť-40°C / +80°C (po vytvrdnutí)Aplikačná teplota-10°C / +40°C

Den Braven, Náhradné aplikačné špičky 5ks

0.99  s DPH
Na opakované použitie tmelov a lepidiel v kartušiach. Pri zatvrdnutí tmelu alebo lepidla v špičke ju jednoducho nahradíte novou – náhradnou. Umožňuje jednoduché prispôsobenie v prípade požiadavky na rozdielnu šírku škár. Aplikačnú špičku možno ľahko upraviť zrezaním podľa požiadavky.

Pattex CF920 vinylester – Chemická kotva 280ml

22.69  s DPH
Pattex chemická kotva CF920 vinylester 280ml je dvojzložková chemická malta určená na rýchle ukotvenie. Je vhodná na extrémne zaťaženie a tiež na práce pod vodou. Chemická kotva je vhodná na upevňovanie prvkov umiestnených v blízkosti hrany a na vysoko zaťažované upevnennia do betónu, kameňa, pórovitého a ľahkého betónu. Ukotvuje kotviace tyče, objímky so závitom, výstužové tyče, profily a pod.

Pattex Chemická kotva – Zmiešavač 5ks

6.29  s DPH
Pattex zmiešavacia trubica na chemickú kotvu 5ks je dôležitá pre jednoduché a dôkladné zmiešanie 2 zložiek chemickej kotvy. Balenie obsahuje 5 ks zmiešavačov.

Pattex chemická kotva CF850 polyester 300ml

20.49  s DPH
Pattex chemická kotva CF850 300ml predstavuje dvojzložkovú maltu na báze živice. Je určená na ukotvovanie do plných a dierovaných materiálov a na miestach, kde je potrebné použiť rozpínacie hmoždinky. Kotva je vhodná na ukotvenie do všetkých typov materiálu, najmä tam, kde iné systémy nefungujú: betón, duté tehly, nestabilné alebo rozpadajúce sa múry, steny nerovnomernej konzistencie. Predstavuje náhradu tradičného ukotvenia (hmoždinky). Má univerzálne využitie, rýchlo tvrdne.

Pattex Sitko 13x100mm 5ks

6.09  s DPH
Pattex sitko 13 x 100 mm určené na použitie do dierovaných materiálov. Balenie obsahuje 5 ks.

Pattex Sitko 15x100mm 5ks

6.09  s DPH
Na kotvenie svorníkov a armovacích výstuh v dutých materiáloch, kde sitko je naplnené až po okraj chemickou kotvou a potom je svorník alebo výstuha skrutkovým pohybom vtlačená dovnútra. Pattex sitko 15 x 100 mm určené na použitie do dierovaných materiálov. Balenie obsahuje 5 ks.

Tytan Sitká k chemickej kotve 12x50mm 6ks

2.19  s DPH
Na kotvenie svorníkov a armovacích výstuh v dutých materiáloch, kde kôš je naplnený až po okraj chemickou kotvou a potom je svorník alebo výstuha skrutkovým pohybom vtlačená dovnútra.

Tytan Sitká k chemickej kotve 15x85mm 6ks

2.19  s DPH
Tytan Sitká k chemickej kotve s rozmermi 15x85mm,. Balenie obsahuje 6ks. Na kotvenie svorníkov a armovacích výstuh v dutých materiáloch, kde kôš je naplnený až po okraj chemickou kotvou a potom je svorník alebo výstuha skrutkovým pohybom vtlačená dovnútra.

Tytan Sitká k chemickej kotve 20x85mm 6ks

2.19  s DPH
Tytan Sitká k chemickej kotve s rozmermi 20x85mm. Balenie obsahuje 6ks.