Zobrazuje sa všetkych 17 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Ceys Chemická kotva polyester 300ml

11.89  s DPH
Extrémne odolné zakotvenie 900kg/cm2 do dutých, jemných alebo pevných materiálov ako je tehla, betón, cement, kameň, drevo . Vlastnosti:Tvrdne behom 6 minút bez rozpínania, preto je ideálny na ukotvovenie, kde hrozí riziko prasknutia povrchu.

Cyklon Chemická kotva polyester 280ml

10.90  s DPH
Cyklon Chemická kotva polyester 280ml sa vyznačuje vysokou pevnosťou a odolnosťou voči zaťaženiu. Je vhodná na fixovanie v suchom prostredí, do interiéru aj exteriéru.

Cyklon Chemická kotva vinylester 280ml

8.49  s DPH
Cyklon Chemická kotva vinylester 280ml je vysoko výkonná vinylesterová vstrekovacie malta s krátkou dobou tvrdnutia. Je vhodná do betónu, kameňa alebo dutých tehál.

Den Braven Chemická kotva arctic 300ml

12.80  s DPH
Den Braven Chemická kotva arctic 300ml je výkonný a rýchlo vytvrdzujúci dvojzložkový chemický kotviaci systém. Pracuje na základe vysokej reaktivity nenasýtených vinylesterových živíc.

Den Braven Chemická kotva polyester 380ml

16.49  s DPH
Den Braven Chemická kotva polyester 380ml je chemická kotva so styrénom určená na dynamicky namáhané konštrukcie, stavebné diely, technologické zariadenia či lešenia. Je vhodným riešením pre ťažké kotvenie do kameňa, betónu, pórobetónu a ľahkého betónu alebo stredne ťažké zaťaženie pre fixovanie drevených, oceľových konštrukcií, profilov, zábradlí, vodovodných armatúr, mreží a pod.

Den Braven Chemická kotva Polyester bez styrénu 300ml

10.49  s DPH
Je dvojzložkový chemický kotviaci systém pre veľmi rýchle kotvenie s vysokou pevnosťou a únosnosťou bez expanzie a nárastu tlakov. Vhodná na kotvenie oceľových tyčí, pätiek zábradlí, nosných stĺpov, madiel a skrutiek v miestach s mokrou prevádzkou.

Den Braven Chemická kotva so styrénom 300ml

10.49  s DPH
Pre kotvenie dynamicky namáhaných konštrukcií, stavebných dielov, technologických zariadení či lešení. Vhodné pre ťažké kotvenie do kameňa, betónu, pórobetónu a ľahkého betónu alebo stredne ťažké zaťaženie pre fixovanie drevených, oceľových konštrukcií, profilov, zábradlí, mreží, vodovodných armatúr apod.

Den Braven Chemická kotva vinylester SF 280ml

12.39  s DPH
Kotva na báze vinylesterovej živice s malým zápachom je vysoko výkonný, rýchlo vytvrdzujúci dvojzložkový chemicky kotviaci systém. Kotva pracuje na základe vysokej reaktivity nenasýtených vinylesterových živíc v metakrylátových monomeroch.

Den Braven Náhradné aplikačné špičky 5ks

1.49  s DPH
Na opakované použitie tmelov a lepidiel v kartušiach. Pri zatvrdnutí tmelu alebo lepidla v špičke ju jednoducho nahradíte novou – náhradnou.

Pattex CF920 vinylester 280ml – chemická kotva

14.49  s DPH
Pattex chemická kotva CF920 vinylester 280ml je dvojzložková chemická malta určená na rýchle ukotvenie. Je vhodná na extrémne zaťaženie a tiež na práce pod vodou.

Pattex chem.kotva CF850 300ml polyester

12.99  s DPH
Pattex chemická kotva CF850 300ml predstavuje dvojzložkovú maltu na báze živice. Je určená na ukotvovanie do plných a dierovaných materiálov a na miestach, kde je potrebné použiť rozpínacie hmoždinky.

Pattex sitko 15x100mm 5ks

3.79  s DPH
Na kotvenie svorníkov a armovacích výstuh v dutých materiáloch, kde sitko je naplnené až po okraj chemickou kotvou a potom je svorník alebo výstuha skrutkovým pohybom vtlačená dovnútra. Pattex sitko 15 x 100 mm určené na použitie do dierovaných materiálov.

Tytan Chemická kotva EVI polyesterová bez styrénu 300m

11.31  s DPH
Tytan Chemická kotva EVI polystyrenová bez styrenu 300m. Polyesterová živica je vysoko výkonným, rýchlo vytvrdzujúcim dvojzložkovým chemickým kotviacim systémom na báze modifikovanej polyesterovej živice v metakrylátových monoméroch.

Tytan Chemická kotva EVII vinylesterová bez styrenu 300ml

13.67  s DPH
Tytan Chemická kotva EVII vinylesterová bez styrenu 300ml predstavuje vysoko účinný, rýchlo vytvrdzujúci, dvojzložkový chemický kotviaci systém na báze vysoko reaktívnej nenasýtenej vinylesterovej živice v metakrylátových monoméroch. Hybridná živica po jednoduchej aplikácii vytvára pevný, odolný spoj voči chemickým látkam, ktorý je zároveň ekonomicky výhodný.

Tytan Sitká k chemickej kotve 12x50mm 6ks

1.84  s DPH
Na kotvenie svorníkov a armovacích výstuh v dutých materiáloch, kde kôš je naplnený až po okraj chemickou kotvou a potom je svorník alebo výstuha skrutkovým pohybom vtlačená dovnútra. .

Tytan Sitká k chemickej kotve 15x85mm 6ks

1.84  s DPH
Tytan Sitká k chemickej kotve s rozmermi 15x85mm,. Balenie obsahuje 6ks.

Tytan Sitká k chemickej kotve 20x85mm 6ks

1.84  s DPH
Tytan Sitká k chemickej kotve s rozmermi 20x85mm. Balenie obsahuje 6ks.