Zobrazených 1–32 z 141 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

ACRYRUB

6.10  s DPH
Mimoriadne kvalitný akrylátový tmel určený na profesionálne použitie, farebne stály, po vytvrdnutí vode odolný. Špáry medzi prevažne savými materiálmi, rámami okien, zárubňami dverí a murivom, tmelenie spojov a prasklín v sadrokartónoch, špáry a praskliny vnútorných aj vonkajších omietok. Uvedené spoje až do dilatácie 15%. Po 60-ti minútach od aplikácie odoláva dažďu. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ určený na profesionálne použitie ♦ farebne stály, po vytvrdnutí vode odolný ♦ veľmi dobrá priľnavosť k poréznym materiálom a hliníku ♦ pretierateľný väčšinou náterových hmôt PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ tmelenie spojov sadrokartónových konštrukcií ♦ profesionálne špárovanie stavebných prvkov ♦ parotesné spoje v rámci Soudal Window Systém ♦ vyššie uvedené spoje až do dilatácie 15% Poznámka :    Pracovný postup nájdete v technickom liste Farebný odtieň : Biely, šedý Balenie :  600 ml Uvedená cena je za 1 ks.

Adhézny mostík

6.50 30.90  s DPH
Špeciálny podkladový náter na zvýšenie priľnavosti hydroizolačných a vyrovnávacích stierkových hmôt k podkladu. Je vhodný na savé aj nesavé podklady, ihneď použiteľný, neobsahuje rozpúšťadlá, odoláva alkalickej hydrolýze, spevňuje nesúdržné podklady, zjednocuje savosť podkladu, paropriepustný, hydrofóbny, vhodný pre interiér aj exteriér. Určený ako základný, penetračný a spevňovací náter pre väčšinu bežných podkladov ako vyzreté omietky, murivo, betón, drevo, drevotrieska aj OSB, sadrokartón, umakart a pod. Vhodný na úpravu povrchu pri lepení obkladov na starý obklad, pre zvýšenie priľnavosti stierkových vyrovnávacích a hydroizolačných hmôt, vnútorných aj fasádnych farieb a omietok, cementových a disperzných lepidiel na problematické povrchy. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ ihneď použiteľný, vhodný pre savé aj nesavé podklady ♦ neobsahuje rozpúšťadlá, odoláva alkalickej hydrolýze, spevňuje nesúdržné podklady PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ vhodný ako základný, penetračný a spevňovací náter pre väčšinu bežných podkladov ako vyzreté omietky, murivo, betón, drevo, drevotrieska aj OSB, sadrokartón, umakart apod. ♦ vhodný na úpravu povrchu pri lepení obkladov na starý obklad, na zvýšenie priľnavosti stierkových vyrovnávacích a hydroizolačných hmôt, vnútorných aj fasádnych farieb a omietok,    cementových a disperzných lepidiel na problematické povrchy Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :    1 kg 5 kg Uvedená cena je za 1 ks.

Akrylátový tmel

2.65  s DPH
Pretierateľný tmel SOUDAL na báze akrylátu na tmelenie a tesnenie špár a trhlín v omietkach, kútové spoje stien a stropov, špáry okolo rámov okien a dverí, schodov, podlahových a iných dekoratívnych líšt a pod. Po vyzretí je pretierateľný bežnými farbami. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ veľmi jednoducho použiteľný ♦ farebne stály, po vytvrdnutí vode odolný ♦ veľmi dobrá priľnavosť k poréznym materiálom a hliníku ♦ po vytvrdnutí pretierateľný PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ spoje s dilatáciou do 15% ♦ tmelenie spojov a prasklín v sadrokartónoch ♦ pripájacie špáry rámov okien a zárubní dverí v interiéri ♦ utesnenie špár medzi stenami a okennými parapetmi z interiéru ♦ spoje dekoratívnych líšt a stien Poznámka :      Pracovný postup nájdete v technickom liste Farebný odtieň : Biely, čierny, hnedý a šedý Balenie :    280 ml Uvedená cena je za 1 ks.

Akrylátový tmel na sadrokartón

3.25  s DPH
Pružné, elastické a ľahko pretierateľné bežnými farbami – ako sú akrylové tmely SOUDAL. Akrylový tmel se hodí pre využitie v interiéri, tak aj v exteriéri. Najčastejšie sú tieto akrylové tmely používané pre tmelenie špár a prasklín v omietkach, kútové spoje stien a stropov, špár okolo rámov okien a dverí alebo podlahových a dekoratívnych líšt. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ zvýšená pružnosť ♦ pretierateľný bežnými farbami a maliarskymi nátermi ♦ výborná priľnavosť na savé povrchy a hliník ♦ po vyzretí vodotesný PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ spoje sadrokartónových konštrukcií ♦ tmelenie špár a prasklín v murive a omietkach ♦ interiérové špáry okolo okien a dverí ♦ špárovanie obvodových líšt, dekoratívnych prvkov a pod. Poznámka :   Pracovný postup nájdete v technickom liste Farebný odtieň : Biely Balenie :    280 ml Uvedená cena je za 1 ks.

Akvaristické lepidlo

12.50  s DPH
Trvale pružné lepidlo na báze silikónu s vynikajúcou priľnavosťou k sklu. Po vytvrdnutí je dokonale neutrálne a netoxické, nie je škodlivé voči zvieratám ani rastlinám. Odoláva dlhodobému pôsobeniu vody aj UV žiareniu. Je vodotesné, možno ho pretierať. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ veľmi jednoducho použiteľné ♦ farebne stále, odolné proti UV žiareniu ♦ po vytvrdnutí trvale elastické ♦ vynikajúca priľnavosť k sklu ♦ po vytvrdnutí dokonale neutrálne PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ výroba a oprava sklenených akvárií a terárií ♦ lepenie a oprava sklenených konštrukcií ♦ lepenie sklenených výkladných skríň Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie : 280 ml, 15 ks - kartón Uvedená cena je za 1 ks ( á 280 ml ).

Brúsiteľný tmel

3.00 3.35  s DPH
Brúsiteľný tmel je mimoriadne kvalitný tmel na opravy prasklín, nerovností muriva a vyrovnávanie povrchu drevených, drevotrieskových a cementotrieskových plôch, profilov, dosiek a pod. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ veľmi dobre spracovateľný ♦ výborná priľnavosť na murivo aj ďalšie savé podklady ♦ po vytvrdnutí jednoducho brúsiteľný ♦ rýchle zasychá PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ tmelenie špár a vyrovnávanie povrchov omietok ♦ vyrovnávanie drevených, drevotrieskových a cementotrieskových povrchov ♦ jednoduché lokálne opravy dier a prasklín ♦ vyrovnanie povrchov stien pred maľovaním Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :    310 ml kartuša 0,5 kg plastové vedierko Uvedená cena je za 1 ks.

BUTYRUB

6.35  s DPH
Mimoriadne kvalitný polybutylenový plastický tmel vhodný pre statické stavebné špáry s pohybom do 7%. Špárovanie medzi segmentami panelových domov, zasklievacie tmelenie skleníkov, tmelenie spojov kanalizačných a odpadových radov. Zostáva trvale plastický, na povrchu vytvára hladkú elastickú šupku. Pretierateľný po 24 hodinách, nevytvára škvrny na poréznych materiáloch. Veľmi dobre priľne na akékoľvek stavebné podklady. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ zostáva trvale plastický, na povrchu vytvára hladkú elastickú šupku ♦ pretierateľný po 24 hodinách ♦ nevytvára škvrny na poréznych materiáloch ♦ veľmi dobrá priľnavosť na všetky suché materiály PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ všetky spoje s malým pohybom (max. 7 %) ♦ plniaci tmel pre najrôznejšie stavebné aplikácie ♦ zasklievacie tmelenie skleníkov ♦ tmelenie spojov kanalizačných a odpadnutých radov Poznámka :  Pracovný postup nájdete v technickom liste Farebný odtieň : Biely, šedý Balenie :        600 ml Uvedená cena je za 1 ks.

Čistič povrchu SOUDACLEANER

4.65 16.10  s DPH
Kvapalný kyslý prostriedok na čistenie škvŕn od vápna, cementu a maltovín, výborný na čistenie betónových, kamenných, tehelných aj. stavebných povrchov, dlažieb, obkladov, podmuroviek, striech, keramiky, ale taktiež lešenia, stavebného náradia a miešačiek od cementových a vápenných usadenín. Vhodný aj pre oživenie vzhľadu stavebných povrchov. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ na čistenie škvŕn od vápna, cementu a maltovín ♦ profesionálne aj domáce použitie PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ k čistenie betónových, kamenných, tehlových aj stavebných povrchov, dlažieb, obkladov, podmuroviek, striech a keramiky ♦ vhodný aj pre oživenie vzhľadu povrchov ♦ Soudacleaner nie je určený pre použitie na leštené vápence a mramory !! Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :  1 L 5 L Uvedená cena je za 1 ks.

Čistič PU peny

4.35  s DPH
Špeciálny prípravok s rozprašovačom pre čistenie trubičkového aplikátora, ventilu fľaše polyuretánovej peny, alebo odstraňovanie nevytvrdnutej peny z okolitej pracovnej plochy. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ používa sa ako čistiaca kvapalina v spojení s používaním trubičkových PU pien ♦ obsahuje rozpúšťadlá PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ čistenie trubičkového aplikátora ♦ čistenie vypúšťacej trysky plechovky penového aerosólu ♦ odstraňovanie nevytvrdnutej peny z okolia pracovnej činnosti Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie : 150 ml Uvedená cena je za 1 ks.

CYANOFIX sekundové lepidlo

4.15  s DPH
Lepí počas niekoľkých sekúnd väčšinu materiálov ako porcelán, sklo, gumu, kovy, väčšinu plastov, atď. Vhodné pre bežné rýchle opravy v domácnosti aj pre priemyselné použitie. Mimoriadne kvalitné sekundové lepidlo s veľmi rýchlym tuhnutím a vysokou lepiacou silou. Lepidlo ihneď reaguje po stlačení lepených predmetov k sebe a vytesnení vzduchu. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ bezprostredná priľnavosť ♦ veľmi veľká lepiaca sila za pár sekúnd PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ lepí behom niekoľkých sekúnd väčšinu hladkých materiálov ♦ bežné rýchle opravy ♦ vhodné na porcelán, sklo, gumu, kovy, väčšinu plastov, atď. ♦ nepoužívať na PE, PP, Teflón Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :  20 g, 12 ks - kartón Uvedená cena je za 1 ks.

Dvojzložková kotviaca pena

13.70  s DPH
Profesionálna dvojkomponentná, mimoriadne pevná, rozpínavá polyuretánová pena SOUDAL, rýchlo vytvrdzujúca aj bez prístupu vzduchu s veľmi silnou lepiacou silou. Nezmršťuje sa, nehrozí neskoršie rozpínanie. Možno upravovať orezom už po 30 minútach (+20°C). Po 30 minútach dokonale vytvrdzuje v celom svojom objeme. Po vytvrdnutí je objemovo stála - nezmršťuje sa, nehrozí neskoršie rozpínanie. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ rýchlo vytvrdzujúce bez závislosti na atmosférickej vlhkosti ♦ vynikajúce spojovacie schopnosti ♦ vysoká adhézna sila a pevnosť peny ♦ plne vytvrdzuje do 30 minút PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ montáž rámov okien a dverí ♦ vyplňovanie uzavretých dutín ♦ tmelenie a vyplňovanie otvorov v konštrukcii striech ♦ tvorba tepelne a zvukovo izolačnej vrstvy Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie : 400 ml Uvedená cena je za 1 ks.

ETICS Bond CLICK and FIX

11.25  s DPH
Mimoriadne kvalitná lepiaca pena pre ekonomické a rýchle lepenie tepelne izolačných dosiek na steny a fasády. Má vynikajúcu priľnavosť na väčšinu podkladov ako betón, drevo, drevotrieska, OSB, Cetris apod., veľmi rýchlo vytvrdzuje, vďaka výbornej priľnavosti na betón (až 0,3MPa) a požiarnej odolnosti (trieda reakcie na oheň podľa ČSN EN 13501-1:2007 B-s1, d0) je vhodná na použitie v rámci lepených zatepľovacích systémov. Následné práce (brúsenie, kotvenie, stierkovanie) je možno uskutočňovať už dve hodiny po nalepení. Špeciálna receptúra a naplnení fľaše na 800ml poskytuje výnimočnú výdatnosť pri lepení až 14m2. Pištoľová pena s unikátnym patentovaným Click & Fix spôsobom upínania. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ vynikajúca priľnavosť na väčšinu stavebných podkladov ♦ ďalšia práca pri inštalácii zatepľovacieho systému môžu nasledovať už po 2 hodinách ♦ výdatnosť až 14 m2 ♦ znížená horľavosť, trieda B1 PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ lepenie tepelne izolačných dosiek z penového polystyrénu ♦ lepenie tepelne-izolačných systémov ♦ vyplňovanie dutín ♦ tvorba zvukovo izolačnej vrstvy Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie : 800 ml Uvedená cena je za 1 ks.

ETICS Bond GUN

11.25  s DPH
Mimoriadne kvalitná lepiaca pena pre ekonomické a rýchle lepenie tepelne izolačných dosiek na steny a fasády. Má vynikajúcu priľnavosť na väčšinu podkladov ako betón, drevo, drevotrieska, OSB, Cetris apod., veľmi rýchlo vytvrdzuje, vďaka výbornej priľnavosti na betón (až 0,3MPa) a požiarnej odolnosti (trieda reakcie na oheň podľa ČSN EN 13501-1:2007 B-s1, d0) je vhodná na použitie v rámci lepených zatepľovacích systémov. Následné práce (brúsenie, kotvenie, stierkovanie ) je možno uskutočňovať už dve hodiny po nalepení. Špeciálna receptúra a naplnenie fľaše na 800ml poskytuje výnimočnú výdatnosť pri lepení až 14m2. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ vynikajúca priľnavosť na väčšinu stavebných podkladov ♦ ďalšie práce pri inštalácii zatepľovacieho systému môžu nasledovať už po 2 hodinách ♦ výdatnosť až 14 m2 ♦ znížená horľavosť, trieda B1 PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ lepenie tepelne izolačných dosiek z penového polystyrénu ♦ lepenie tepelne-izolačných systémov ♦ vyplňovanie dutín ♦ tvorba zvukovo izolačnej vrstvy Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :  800 ml Uvedená cena je za 1 ks.

ETICS FLEX

12.20  s DPH
Stierkový a lepiaci tmel na báze cementu pre tvorbu základnej vrstvy alebo lepenie izolantu pri realizácii zatepľovacích systémov. Vhodný pre plošné vyrovnávanie stavebných povrchov. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ vyvážený pomer doby spracovateľnosti a odolnosti voči pôsobeniu dažďa ♦ vynikajúca priľnavosť na stavebné podklady i tepelne izolačné hmoty ♦ vhodný pre interiér i exteriér ♦ vodeodolný a mrazuvzdorný PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ ako stierková hmota k tvorbe základnej vrstvy s vloženou armovacou mriežkou pri povrchovej   úprave zatepľovacích systémov ♦ lepenie izolantu z penového polystyrénu alebo minerálnej vaty na bežné stavebné podklady ♦ plošné i lokálne vyrovnávanie stavebných povrchov ♦ tvorba základnej vrstvy pred ďalšou povrchovou úpravou Balenie :  25 kg Uvedená cena je za 1 ks.

EXPRESS Akrylátový tmel

3.80  s DPH
Veľmi rýchlo vysychajúci pružne plastický tmel na báze akrylátu s výbornou priľnavosťou k bežným stavebným podkladom. Pretierateľný bežnými farbami už po 10 minútach. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ pretierateľný už po 10 min. od aplikácie ♦ stálofarebný ♦ pretierateľný bežnými farbami a maliarskymi nátermi ♦ výborná priľnavosť na savé povrchy a hliník PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ interiérové špáry okolo okien a dverí ♦ tmelenie špár a prasklín v murive a omietkach ♦ špárovanie obvodových líšt, dekoratívnych prvkov a pod. ♦ tmeliace práce s nárokmi na rýchlosť zasychania tmelu Poznámka :   Pracovný postup nájdete v technickom liste Farebný odtieň : Biely Balenie :   280 ml Uvedená cena je za 1 ks.

EXTRA-FLEX

14.25  s DPH
EXTRA-FLEX C2TE je mrazuvzdorné flexibilné cementové lepidlo pre profesionálne lepenie obkladov a dlažieb vystavených zvýšenému namáhaniu s predĺženým otvoreným časom (30 minút). CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ ľahko spracovateľné ♦ vhodné k profesionálnemu spracovaniu pri realizácii veľkých plôch ♦ vynikajúca priľnavosť na väčšinu poréznych stavebných materiálov ♦ vylepšená priľnavosť pri práci za nepriaznivých podmienok (vysoká teplota...) PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ lepenie obkladov a dlažieb ♦ lepenie dlažieb na balkónoch, lodžiách a terasách ♦ realizácie veľkých plôch ♦ lepenie náročných dekorov s nárokmi na predĺžený otvorený čas lepidla Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie : 25 kg Uvedená cena je za 1 ks.

FIRE SILICONE B1 FR

17.28  s DPH
Stavebné a sklenárske špáry vyžadujúce požiarnu odolnosť, požiarne odolné dilatačné špáry. Veľmi kvalitný, trvalo elastický silikónový tmel s nízkym modulom pružnosti veľmi dobrou priľnavosťou na väčšinu stavebných materiálov. Kategória požiarnej odolnosti dľa DIN 4102 Part 2: trieda B1. Umožňuje realizovať stavebné spoje s požiarnou odolnosťou. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ farebne stály, odolný proti UV žiareniu ♦ nízky modul elasticity ♦ kategórie požiarnej odolnosti podľa DIN 4102-Part 2 : trieda B1 ♦ požiarna odolnosť vyššia ako 4 hod. v špáre vymedzené PE podkladovou šnúrou ( viď priložená tabuľka ) PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ akékoľvek stavebné a sklenárske špáry vyžadujúce požiarnu odolnosť ♦ požiarne odolné dilatačné špáry Poznámka :  Pracovný postup nájdete v technickom liste Farebný odtieň : Biely, šedý Balenie :   300 ml Uvedená cena je za 1 ks.

FIRECRYL FR

5.85 11.35  s DPH
Vysoko kvalitný intumenescentný protipožiarny tmel. Pri teplote nad +250°C zväčšuje svoj objem (napeňuje), čím zabraňuje priechodu ohňa a dymu špárou. Požiarna odolnosť v danej špáre vyššia ako 240 minút. Vhodný pre interiérové protipožiarne aplikácie, vypĺňanie prasklín v betóne a omietkach, spojovacie špáry na poréznych podkladoch, tmelenie špár s pohybom do 10%. Farebne stály, pretierateľný, po úplnom vyzretí vodotesný. Trieda reakcie na oheň dľa ČSN EN 13501-1:2007 B-s1, d0. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ intumescentný pri teplotách nad 250°C ♦ farebne stály a vodotesný po úplnom vytvrdnutí ♦ veľmi dobrá priľnavosť na porézne materiály a kovy ♦ pretierateľný (znášanlivosť s rôznymi nátermi odporúčame vopred vyskúšať) PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ interiérové protipožiarne aplikácie ♦ vyplňovanie prasklín v betóne a omietkach ♦ spojovacie špáry na poréznych podkladoch ♦ protipožiarne tmelenie špár s pohybom max. do 10% Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Farebný odtieň : biely Balenie :   300 ml 600 ml Uvedená cena je za 1 ks.

FIX ALL FLEXI

9.40  s DPH
SOUDAL Fix All je neutrálny vysoko kvalitný pružný lepiaci tmel, vhodný na tmelenie, lepenie a spájanie širokého spektra materiálov v interiéri aj exteriéri, všetko tmelenie a lepenie savých aj nesavých materiálov v domácnosti, na stavbe alebo automobile. Fix All nahradzuje väčšinu dostupných tmelov a lepidiel. Výborne priľne na bežné materiály: betón, omietky, prírodný aj umelý kameň, drevo, drevotrieska, laminát, plasty, polystyrén, PVC, korok, minerálna aj sklená vata, železo, olovo, zinok, meď, hliník, sklo, obklady a dlažby, sanitárna keramika, porcelán, zrkadlá a mnoho ďalších. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ dokonalá adhézia a vysoká lepivosť na takmer všetky materiály ♦ vynikajúce mechanické vlastnosti ♦ trvale pružná hmota – pohyb do +- 20 % ♦ vynikajúca odolnosť UV žiarenia, farebná stálosť ♦ pretierateľný všetkými farbami na vodnej báze a mnohými ďalšími systémami PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ tmelenie a lepenie takmer všetkých stavebných materiálov v najrôznejších kombináciách ♦ tmelenie v kuchyniach kúpeľniach a sanitárnych miestnostiach – bráni rastu plesní ♦ tmelenie konštrukčných vibračných spojov ♦ pretierateľné vyplňovanie prasklín a nerovností Poznámka :  Pracovný postup nájdete v technickom liste Farebný odtieň : Biely, šedý, hnedý, čierny Balenie :    290 ml Uvedená cena je za 1 ks.

FIX ALL FLEXI CRYSTAL

12.65  s DPH
SOUDAL Fix All Crystal je 100% priehľadný neutrálny vysoko kvalitný pružný lepiaci tmel. Vhodný na tmelenie, lepenie a spájanie širokého spektra materiálov v interiéri aj exteriéri. POUŽITIE: Všetko tmelenie a lepenie savých aj nesavých materiálov v domácnosti, na stavbe alebo automobile s nárokmi na priehľadný spoj. Fix All Crystal nahradzuje väčšinu dostupných tmelov a lepidiel. Výborne priľne na bežné materiály: betón, omietky, prírodný aj umelý kameň, drevo, drevotrieska, laminát, plasty, polystyrén, PVC, polykarbonátové panely, korok, minerálna aj sklená vata, železo, olovo, zinok, meď, hliník, sklo, obklady a dlažby, sanitárna keramika, porcelán, zrkadlá a mnoho ďalších. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ dokonalá adhézia a vysoká lepivosť na takmer všetky materiály, vrátane skla a plexiskla ♦ nevyžaduje podkladový náter ani pri tmelení alebo lepení ♦ jednoducho spracovateľný bezprostredne po aplikácii a opracovateľný po vytvrdnutí ♦ pretierateľný všetkými farbami na vodnej báze PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ transparentné tmelenie a lepenie ♦ tmelenie a lepenie takmer všetkých stavebných materiálov v najrôznejších kombináciách vrátane zasklievania ♦ transparentné konštrukčné lepenie a tmelenie kovových konštrukcií ♦ ochranné transparentné prekrývanie a opravy Štukatérskeho tmelu Soudal a iných štruktúrnych akrylátov Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :    290 ml Uvedená cena je za 1 ks.

FIX ALL HT – HIGH TACK

9.85 11.65  s DPH
SOUDAL Fix All High Tack je neutrálny mimoriadne kvalitný pružný lepiaci tmel s vysokou počiatočnou priľnavosťou. Vhodný na lepenie, spájanie a tmelenie širokého spektra materiálov v interiéri aj exteriéri, akékoľvek lepenie a tmelenie savých aj nesavých materiálov v domácnosti, na stavbe alebo automobile. Fix All High Tack nahrádza väčšinu dostupných lepidiel alebo tmelov. Výborne priľne na bežné materiály: betón, omietky, prírodný aj umelý kameň, drevo, drevotrieska, laminát, plasty, polystyrén, PVC, korok, minerálna aj sklená vata, železo, olovo, zinok, meď, hliník, sklo, obklady a dlažby, sanitárna keramika, porcelán, zrkadlá a mnoho ďalších. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ vysoká počiatočná priľnavosť znižuje potrebu počiatočnej fixácie a zaistenia spojov ♦ dokonalá adhézia a rýchle vytvrdzovanie na takmer všetkých materiáloch ♦ priľnavý aj na vlhké povrchy odporúčame zvýšiť použitím Primeru 150 Soudal ♦ nezanecháva škvrny na poréznych materiáloch ako napr. prírodný kameň, žula, (pri aplikácii na mramor, prosíme, najskôr otestujte tmel na malej časti) PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ konštrukčné lepenie a tmelenie špár vibračných konštrukcií ♦ tmelenie špár medzi tabuľovými plechmi ♦ pretierateľný tmel k výplni medzier či otvorov ♦ lepenie panelov, izolačných materiálov, soklov, latiek, obkladov atď. na steny Poznámka :  Pracovný postup nájdete v technickom liste Farebný odtieň : Biely, šedý, čierny, číry (clear) Balenie :  290 ml Uvedená cena je za 1 ks.

FIX ALL TURBO biely

10.80  s DPH
Fix ALL Turbo SOUDAL je najrýchlejšie vytvrdzujúce lepidlo na báze SMX® polymérov vhodné na lepenie, tmelenie a utesňovanie väčšiny materiálov v interiéri aj exteriéri. Má výbornú priľnavosť na porézne aj neporézne povrchy ako sú: tehly, betón, oceľ, železo, hliník, olovo, zinok, plasty, polystyrén, polyuretán, drevo, laminát, MDF, drevotrieska, sadrokartón, korok, mramor, prírodný kameň, žula, minerálna vlna, keramika, porcelán, sklo atď. Trvale odoláva pôsobeniu plesní a je vhodné na sanitárne aplikácie. Lepené spoje sú zaťažiteľné už po 20 minútach. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ super-rýchly nástup pevnosti spoja ♦ zaťažiteľnosť už po 20 minútach ♦ veľmi rýchle vytvrdnutie ♦ trvale pružné, vodotesné, vodeodolné ♦ možno aplikovať na mokré povrchy, aj pod vodou ♦ bez zápachu, môže byť prelakovaný PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ tmelenie, lepenie a spájanie širokého spektra materiálov v interiéri aj exteriéri ♦ lepenie a tmelenie spojov v stavebníctve a strojárenstve ♦ pružné lepenie panelov, profilov a iných dielov na väčšinu bežných podkladov (drevo, MDF, drevotrieska atď.) ♦ akékoľvek sanitárne aplikácie Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :  290 ml Uvedená cena je za 1 ks.

Hĺbková NANO penetrácia

5.00 21.40  s DPH
Špeciálny penetračný náter s hĺbkovým účinkom, určený pre zvýšenie súdržnosti a obmedzenie savosti všetkých anorganických podkladov. Vďaka veľmi vysokej penetračnej schopnosti je vhodná pre všetky typy poréznych podkladov a zlepšuje priľnavosť farieb, vyrovnávacích, samonivelačných aj hydroizolačných stierok apod. Zamedzuje prieniku vody do podkladu, oživuje vzhľad povrchu prírodných aj umelých kameňov a obkladových páskov. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ vysoká hĺbková penetračná schopnosť ♦ zjednocuje savosť poréznych podkladov ♦ znižuje spotrebu náterových hmôt ♦ zlepšuje kryciu schopnosť aplikovaných farieb ♦ obmedzuje prienik vody PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ penetračné nátery akýchkoľvek savých materiálov ♦ zvýšenie priľnavosti stierkových hmôt ♦ zníženie prašnosti betónových podláh ♦ oživenie vzhľadu prírodných aj umelých kameňov ♦ zvýšenie priľnavosti následných vrstiev alebo lepiacich hmôt na výrobky z pórobetónu Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie : 1 kg 5 kg Uvedená cena je za 1 ks.

Inštalačná pena

7.15 10.15  s DPH
Špeciálna receptúra a unikátny patentovaný trubičkový aplikátor umožňujú využitie tejto varianty PU peny aj pre náročné profesionálne aplikácie. Vyznačuje sa zvýšenou efektívnou výdatnosťou až +75% proti štandardným PU penám, vysokou rýchlosťou tuhnutia, nízkou rozpínavosťou v priebehu vytvrdzovania, umožňuje použitie vo všetkých polohách. SOUDAL Inštalačná pena je obzvlášť vhodná pre náročné aplikácie ako inštalácie kúpacích váň, vaničiek sprchových kútov, montáž rámov okien a dverí vrátane obložkových zárubní. Umožňuje mimoriadne ekonomické vyplňovanie akýchkoľvek dutín, špár a prestupov s nárokmi na nízku rozpínavosť a vysokú rýchlosť tuhnutia PU peny. Po vytvrdnutí si zachováva svoj objem, nezmršťuje sa ani nehrozí postexpanzia. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ použiteľná vo všetkých polohách ♦ zvýšená výdatnosť až o 75% proti bežným penám ♦ nízkoexpanzná ♦ rýchlotuhnúca PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ inštalácia okenných a dverových rámov ♦ vyplňovanie dutín ♦ inštalácie kúpacích vaní, vaničiek a sprchovacích kútov ♦ montáž rámov dverí vrátane obložkových zárubní Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :  500 ml 750 ml Uvedená cena je za 1 ks.

Izolačný tmel

4.65  s DPH
Vysoko flexibilný tmel SOUDAL na vonkajšie aj vnútorné použitie. Pretierateľný všetkými typmi farieb, vodotesný a nepriepustný, farebne stály, odolný proti starnutiu, UV žiareniu aj iným poveternostným vplyvom, nepraská a nevysychá. Vhodný pre špáry s pohybom. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ veľmi jednoducho použiteľný ♦ farebne stály, po vytvrdnutí vode odolný ♦ vhodný pre interiér aj exteriér ♦ veľmi dobrá priľnavosť k väčšine materiálov ♦ po vytvrdnutí pretierateľný väčšinou farieb ♦ vynikajúca odolnosť proti starnutiu PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ tmelenie špár medzi rámami okien a dverí a murivom ♦ tmelenie špár medzi stenami a parapetmi ♦ tmelenie špár s nárokmi na pretieranie ♦ oprava prasklín v stenách a stropoch ♦ vyššie uvedené spoje až do dilatácie 15% Poznámka :  Pracovný postup nájdete v technickom liste Farebný odtieň : Biely, šedý, čierny Balenie : 280 ml Uvedená cena je za 1 ks.

Klampiarsky tmel 40 D

9.20  s DPH
Spojovacie lepenie, opravy, tesnenie a tmelenie odkvapov, dažďových zvodov aj. klampiarskych prvkov, akékoľvek tesnenie a lepenie dilatačných a vibračných spojov v stavebníctve a strojárenstve, tesnenie a lepenie kovových konštrukcií. Tmel na báze polyuretánu. Výborne priľne k pozinkovanému plechu, medi, titánzinku a plastom. Veľmi jednoducho použiteľný, po vytvrdnutí pretierateľný a trvale elastický. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ výborná priľnavosť k pozinkovanému plechu, medi, titánzinku a plastom ♦ po vytvrdnutí trvale elastický ♦ veľmi dobrá priľnavosť k stavebným materiálom ♦ vynikajúca chemická odolnosť PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ lepenie a tmelenie odkvapov, dažďových zvodov aj. klampiarskych prvkov ♦ dilatačné špáry priemyselných podláh ♦ akékoľvek tesnenie a lepenie dilatačných a vibračných spojov v stavebníctve a strojárenstve ♦ pružné spoje pri výrobe kontajnerov a v automobilovom priemysle Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie : 280 ml Uvedená cena je za 1 ks.

Konštrukčné lepidlo 60A

9.70  s DPH
Konštrukčné lepenie drevených častí, drevených konštrukčných prvkov a nábytku, lepenie mnohých ďalších druhov materiálov ako tehly, betón, kovy, guma, polystyrén, penové hmoty atď. Výroba okenných a dverových rámov, výroba vrstvených panelov. Nestekavé konštrukčné polyuretánové lepidlo s veľmi vysokou lepiacou silou. Po vytvrdnutí je transparentné a trvale vode odolné D4 (ČSN EN 204). Nezanecháva škvrny a možno použiť na mierne vlhké podklady. Možno použiť na lepenie nie úplne rovných podkladov, v priebehu vytvrdzovania mierne napeňuje. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ rýchloschnúce ♦ vyplňovacie schopnosti vďaka schopnosti spenenia ♦ vysoká lepiaca sila ♦ výborná vodovzdornosť (D 4 - ČSN EN 204) PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ priemyselné lepenie drevených častí a nábytku ♦ lepenie rôznych drevených dosiek, panelov, vrstvených výrobkov, dýhy apod. ♦ lepenie izolačných materiálov vrátane polystyrénu ♦ lepenie drevených konštrukčných prvkov Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie : 300 ml, 15 ks - kartón Uvedená cena je za 1 ks (á 300 ml).

Konštrukčný tmel 25D

8.95  s DPH
Bežné stavebné špáry, špáry medzi dverovými a okennými rámami a stenami, utesňovanie špár medzi odlišnými stavebnými materiálmi, dilatačné a konštrukčné špáry s veľkým pohybom. Tmel na báze polyuretánu. Po vytvrdnutí je pretierateľný a ostáva trvale pružný. Veľmi dobre priľne k betónu aj väčšine ostatných stavebných materiálov. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ veľmi jednoducho použiteľný ♦ po vytvrdnutí trvale elastický ♦ veľmi dobrá priľnavosť k väčšine materiálov ♦ pretierateľný mnohými náterovými systémami PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ všetky bežné stavebné špáry ♦ špáry medzi dverovými a okennými rámami a stenami ♦ utesňovanie špár medzi odlišnými stavebnými materiálmi ♦ dilatačné špáry obvodového opláštenia budov Poznámka :  Pracovný postup nájdete v technickom liste Farebný odtieň : Biely, šedý Balenie :  280 ml Uvedená cena je za 1 ks.

Krycia PE plachta s okami

3.05 72.35  s DPH
Ochrana stavebného materiálu a strojov pri nepriaznivom počasí, opakovane použiteľná ako ochrana povrchov pred znečistením. Polyetylenová plachta s kovovými okami. Mnohoúčelová, nepremokavá, odolná. Uvedená cena je za 1 ks.

Kúpeľňová hydroizolácia

31.30 59.10  s DPH
Ľahko použiteľný hydroizolačný náter určený k tvorbe pružnej ochrannej vrstvy proti stekajúcej vode v interiéry. Vytvára súvislú vodotesnú a trvale pružnú membránu. Má veľmi dobrú prídržnosť k podkladu a dlhodobo chráni stavebné konštrukcie pred prienikom vody. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ vytvára velice pružnú membránu ♦ veľmi dobrá priľnavosť k podkladu ♦ po vytvrdnutí možno na izolačnú vrstvu lepiť obklady a dlažby PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ hydroizolácie sprchových kútov ♦ izolácie podláh pred lepením dlažby ♦ utesnenie sadrokartónových stien Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :  5 kg 10 kg Uvedená cena je za 1 ks.

Lepenka vo vedre 2K PROFI

25.40 127.10  s DPH
Dvojkomponentná náterová hmota na tvorbu hydroizolačných vrstiev zabraňujúcich prenikaniu vody do stavebných konštrukcií. Dvojzložková hmota s jednoduchým pomerom miešania 1:1.Po vytvrdnutí je trvalo pružná, vytvára protiradónovú bariéru. Izolačná tenkovrstvová náterová hmota špeciálne upravená pre aplikácie štetcom a valčekom. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ trvalo pružná membrána ♦ vytvára súvislú nepriepustnú vrstvu bez spojov ♦ vytvára protiradónovú bariéru ♦ mimoriadna priľnavosť k stavebným podkladom ♦ odoláva kyselinám, zásadám, olejom pre správnosť aplikácie konzultovať s technickým oddelením SOUDAL ♦ chráni kovové podklady pred koróziou PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ izolácia vodorovných aj zvislých stavebných konštrukcií ♦ vhodná pre exteriér aj interiér ♦ pre nadzemné aj podzemné staviteľstvo ♦ ochrana proti zemnej vlhkosti a beztlakovej stekajúcej vode na novostavbách aj starších objektoch ♦ izolácia vonkajšieho povrchu pivničných stien, vlhkých priestorov a oporných stien ♦ hydroizolácia pod obklady a dlažby v kúpeľniach, na balkónoch, terasách, izolácie suterénov apod. ♦ vnútorná hydroizolácia bazénov a nádrží na úžitkovú vodu do tlaku 7 barov. Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :  4 kg 6 kg 10 kg 25 kg Uvedená cena je za 1 ks.

Lepidlo na drevo 62A

3.55 111.25  s DPH
Lepenie výrobkov z dreva, drevotriesky, papiera a lepenky. Konštrukčné lepenie nábytku a výrobkov prevažne z mäkkých drevín. Vysoko kvalitné disperzné lepidlo pre lepenie v interiéri, po zaschnutí polopriehľadné so zaradením v triede odolnosti voči pôsobeniu vlhkosti D2 (ČSN EN 204). Lepidlo s dlhým otvoreným časom vhodné pre časovo náročné lepenie zostáv interiérového nábytku. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ jednoduchá aplikácia ♦ rýchloschnúce ♦ silné priľnutie k materiálu ♦ voduvzdornosť D2 (ČSN EN 204) PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ lepenie dreva ♦ lepenie papiera ♦ lepenie drevených prvkov, drevotriesky ♦ lepenie papiera a kartónov Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie : 250 g, 12 ks - kartón 750 g, 6 ks - kartón 5 kg 25 kg Uvedená cena je za 1ks.