Zobrazených 1–32 z 145 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

ACRYRUB

5.40  s DPH
Mimoriadne kvalitný akrylátový tmel určený na profesionálne použitie, farebne stály, po vytvrdnutí vode odolný. Špáry medzi prevažne savými materiálmi, rámami okien, zárubňami dverí a murivom, tmelenie spojov a prasklín v sadrokartónoch, špáry a praskliny vnútorných aj vonkajších omietok. Uvedené spoje až do dilatácie 15%. Po 60-ti minútach od aplikácie odoláva dažďu. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ určený na profesionálne použitie ♦ farebne stály, po vytvrdnutí vode odolný ♦ veľmi dobrá priľnavosť k poréznym materiálom a hliníku ♦ pretierateľný väčšinou náterových hmôt PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ tmelenie spojov sadrokartónových konštrukcií ♦ profesionálne špárovanie stavebných prvkov ♦ parotesné spoje v rámci Soudal Window Systém ♦ vyššie uvedené spoje až do dilatácie 15% Poznámka :    Pracovný postup nájdete v technickom liste Farebný odtieň : Biely, šedý Balenie :  600 ml Uvedená cena je za 1 ks.

Adhézny mostík

5.73 27.11  s DPH
Špeciálny podkladový náter na zvýšenie priľnavosti hydroizolačných a vyrovnávacích stierkových hmôt k podkladu. Je vhodný na savé aj nesavé podklady, ihneď použiteľný, neobsahuje rozpúšťadlá, odoláva alkalickej hydrolýze, spevňuje nesúdržné podklady, zjednocuje savosť podkladu, paropriepustný, hydrofóbny, vhodný pre interiér aj exteriér. Určený ako základný, penetračný a spevňovací náter pre väčšinu bežných podkladov ako vyzreté omietky, murivo, betón, drevo, drevotrieska aj OSB, sadrokartón, umakart a pod. Vhodný na úpravu povrchu pri lepení obkladov na starý obklad, pre zvýšenie priľnavosti stierkových vyrovnávacích a hydroizolačných hmôt, vnútorných aj fasádnych farieb a omietok, cementových a disperzných lepidiel na problematické povrchy. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ ihneď použiteľný, vhodný pre savé aj nesavé podklady ♦ neobsahuje rozpúšťadlá, odoláva alkalickej hydrolýze, spevňuje nesúdržné podklady PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ vhodný ako základný, penetračný a spevňovací náter pre väčšinu bežných podkladov ako vyzreté omietky, murivo, betón, drevo, drevotrieska aj OSB, sadrokartón, umakart apod. ♦ vhodný na úpravu povrchu pri lepení obkladov na starý obklad, na zvýšenie priľnavosti stierkových vyrovnávacích a hydroizolačných hmôt, vnútorných aj fasádnych farieb a omietok,    cementových a disperzných lepidiel na problematické povrchy Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :    1 kg 5 kg Uvedená cena je za 1 ks.

Akrylátový tmel

2.54  s DPH
Pretierateľný tmel SOUDAL na báze akrylátu na tmelenie a tesnenie špár a trhlín v omietkach, kútové spoje stien a stropov, špáry okolo rámov okien a dverí, schodov, podlahových a iných dekoratívnych líšt a pod. Po vyzretí je pretierateľný bežnými farbami. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ veľmi jednoducho použiteľný ♦ farebne stály, po vytvrdnutí vode odolný ♦ veľmi dobrá priľnavosť k poréznym materiálom a hliníku ♦ po vytvrdnutí pretierateľný PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ spoje s dilatáciou do 15% ♦ tmelenie spojov a prasklín v sadrokartónoch ♦ pripájacie špáry rámov okien a zárubní dverí v interiéri ♦ utesnenie špár medzi stenami a okennými parapetmi z interiéru ♦ spoje dekoratívnych líšt a stien Poznámka :      Pracovný postup nájdete v technickom liste Farebný odtieň : Biely, čierny, hnedý a šedý Balenie :    280 ml Uvedená cena je za 1 ks.

Akrylátový tmel na sadrokartón

2.87  s DPH
Pružné, elastické a ľahko pretierateľné bežnými farbami – ako sú akrylové tmely SOUDAL. Akrylový tmel se hodí pre využitie v interiéri, tak aj v exteriéri. Najčastejšie sú tieto akrylové tmely používané pre tmelenie špár a prasklín v omietkach, kútové spoje stien a stropov, špár okolo rámov okien a dverí alebo podlahových a dekoratívnych líšt. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ zvýšená pružnosť ♦ pretierateľný bežnými farbami a maliarskymi nátermi ♦ výborná priľnavosť na savé povrchy a hliník ♦ po vyzretí vodotesný PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ spoje sadrokartónových konštrukcií ♦ tmelenie špár a prasklín v murive a omietkach ♦ interiérové špáry okolo okien a dverí ♦ špárovanie obvodových líšt, dekoratívnych prvkov a pod. Poznámka :   Pracovný postup nájdete v technickom liste Farebný odtieň : Biely Balenie :    280 ml Uvedená cena je za 1 ks.

Akvaristické lepidlo

10.05  s DPH
Trvale pružné lepidlo na báze silikónu s vynikajúcou priľnavosťou k sklu. Po vytvrdnutí je dokonale neutrálne a netoxické, nie je škodlivé voči zvieratám ani rastlinám. Odoláva dlhodobému pôsobeniu vody aj UV žiareniu. Je vodotesné, možno ho pretierať. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ veľmi jednoducho použiteľné ♦ farebne stále, odolné proti UV žiareniu ♦ po vytvrdnutí trvale elastické ♦ vynikajúca priľnavosť k sklu ♦ po vytvrdnutí dokonale neutrálne PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ výroba a oprava sklenených akvárií a terárií ♦ lepenie a oprava sklenených konštrukcií ♦ lepenie sklenených výkladných skríň Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie : 280 ml, 15 ks - kartón Uvedená cena je za 1 ks ( á 280 ml ).

Brúsiteľný tmel

2.49 2.81  s DPH
Brúsiteľný tmel je mimoriadne kvalitný tmel na opravy prasklín, nerovností muriva a vyrovnávanie povrchu drevených, drevotrieskových a cementotrieskových plôch, profilov, dosiek a pod. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ veľmi dobre spracovateľný ♦ výborná priľnavosť na murivo aj ďalšie savé podklady ♦ po vytvrdnutí jednoducho brúsiteľný ♦ rýchle zasychá PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ tmelenie špár a vyrovnávanie povrchov omietok ♦ vyrovnávanie drevených, drevotrieskových a cementotrieskových povrchov ♦ jednoduché lokálne opravy dier a prasklín ♦ vyrovnanie povrchov stien pred maľovaním Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :    310 ml kartuša 0,5 kg plastové vedierko Uvedená cena je za 1 ks.

BUTYRUB

5.03  s DPH
Mimoriadne kvalitný polybutylenový plastický tmel vhodný pre statické stavebné špáry s pohybom do 7%. Špárovanie medzi segmentami panelových domov, zasklievacie tmelenie skleníkov, tmelenie spojov kanalizačných a odpadových radov. Zostáva trvale plastický, na povrchu vytvára hladkú elastickú šupku. Pretierateľný po 24 hodinách, nevytvára škvrny na poréznych materiáloch. Veľmi dobre priľne na akékoľvek stavebné podklady. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ zostáva trvale plastický, na povrchu vytvára hladkú elastickú šupku ♦ pretierateľný po 24 hodinách ♦ nevytvára škvrny na poréznych materiáloch ♦ veľmi dobrá priľnavosť na všetky suché materiály PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ všetky spoje s malým pohybom (max. 7 %) ♦ plniaci tmel pre najrôznejšie stavebné aplikácie ♦ zasklievacie tmelenie skleníkov ♦ tmelenie spojov kanalizačných a odpadnutých radov Poznámka :  Pracovný postup nájdete v technickom liste Farebný odtieň : Biely, šedý Balenie :        600 ml Uvedená cena je za 1 ks.

Čistič povrchu SOUDACLEANER

4.65 16.10  s DPH
Kvapalný kyslý prostriedok na čistenie škvŕn od vápna, cementu a maltovín, výborný na čistenie betónových, kamenných, tehelných aj. stavebných povrchov, dlažieb, obkladov, podmuroviek, striech, keramiky, ale taktiež lešenia, stavebného náradia a miešačiek od cementových a vápenných usadenín. Vhodný aj pre oživenie vzhľadu stavebných povrchov. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ na čistenie škvŕn od vápna, cementu a maltovín ♦ profesionálne aj domáce použitie PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ k čistenie betónových, kamenných, tehlových aj stavebných povrchov, dlažieb, obkladov, podmuroviek, striech a keramiky ♦ vhodný aj pre oživenie vzhľadu povrchov ♦ Soudacleaner nie je určený pre použitie na leštené vápence a mramory !! Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :  1 L 5 L Uvedená cena je za 1 ks.

Čistič PU peny

4.11  s DPH
Špeciálny prípravok s rozprašovačom pre čistenie trubičkového aplikátora, ventilu fľaše polyuretánovej peny, alebo odstraňovanie nevytvrdnutej peny z okolitej pracovnej plochy. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ používa sa ako čistiaca kvapalina v spojení s používaním trubičkových PU pien ♦ obsahuje rozpúšťadlá PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ čistenie trubičkového aplikátora ♦ čistenie vypúšťacej trysky plechovky penového aerosólu ♦ odstraňovanie nevytvrdnutej peny z okolia pracovnej činnosti Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie : 150 ml Uvedená cena je za 1 ks.

Čistič PU peny a pištole CLICK and FIX

9.10  s DPH
Čistenie aplikačných pištolí, čistenie ventilu plechovky, odstraňovanie nevytvrdnutej peny z okolitej pracovnej činnosti. Obsahuje rozpúšťadlá. Čistič je opatrený rozprašovačom aj systémom pre pripevnenie na pištoľ. K dispozícii s klasickým závitom alebo bajonetovým spôsobom upevňovania na pištoľ Click & Fix. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ používa sa ako čistiaca kvapalina v spojení s používaním peny Soudal a pištoľového aplikátora ♦ obsahuje rozpúšťadlá ♦ môže byť používaný aj k bežným trubičkovým penám vďaky pribalenej nasadzovacej rozprašovacej tryske PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ čistenie pištoľového aplikátora ♦ čistenie vypúšťacej trysky plechovky penového aerosólu ♦ odstraňovanie nevytvrdnutej peny Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :   500 ml Uvedená cena je za 1 ks ( á 500 ml ).

Čistič PU peny a pištole GUN

9.10  s DPH
Čistenie aplikačných pištolí, čistenie ventilu plechovky, odstraňovanie nevytvrdnutej peny z okolia pracovnej činnosti. Obsahuje rozpúšťadlá. Čistič je opatrený rozprašovačom aj systémom pre pripevnenie na pištoľ. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ používa sa ako čistiaca kvapalina v spojení s používaním peny Soudal a pištoľového aplikátora ♦ obsahuje rozpúšťadlá ♦ môže byť používaný aj k bežným trubičkovým penám vďaka pribalenej nasadzovacej   rozprašovacej tryske PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ čistenie pištoľového aplikátora ♦ čistenie vypúšťacej trysky plechovky penového aerosólu ♦ odstraňovanie nevytvrdnutej peny Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :  500 ml Uvedená cena je za 1 ks .

CYANOFIX sekundové lepidlo

4.00  s DPH
Lepí počas niekoľkých sekúnd väčšinu materiálov ako porcelán, sklo, gumu, kovy, väčšinu plastov, atď. Vhodné pre bežné rýchle opravy v domácnosti aj pre priemyselné použitie. Mimoriadne kvalitné sekundové lepidlo s veľmi rýchlym tuhnutím a vysokou lepiacou silou. Lepidlo ihneď reaguje po stlačení lepených predmetov k sebe a vytesnení vzduchu. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ bezprostredná priľnavosť ♦ veľmi veľká lepiaca sila za pár sekúnd PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ lepí behom niekoľkých sekúnd väčšinu hladkých materiálov ♦ bežné rýchle opravy ♦ vhodné na porcelán, sklo, gumu, kovy, väčšinu plastov, atď. ♦ nepoužívať na PE, PP, Teflón Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :  20 g, 12 ks - kartón Uvedená cena je za 1 ks.

Dvojzložková kotviaca pena

13.13  s DPH
Profesionálna dvojkomponentná, mimoriadne pevná, rozpínavá polyuretánová pena SOUDAL, rýchlo vytvrdzujúca aj bez prístupu vzduchu s veľmi silnou lepiacou silou. Nezmršťuje sa, nehrozí neskoršie rozpínanie. Možno upravovať orezom už po 30 minútach (+20°C). Po 30 minútach dokonale vytvrdzuje v celom svojom objeme. Po vytvrdnutí je objemovo stála - nezmršťuje sa, nehrozí neskoršie rozpínanie. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ rýchlo vytvrdzujúce bez závislosti na atmosférickej vlhkosti ♦ vynikajúce spojovacie schopnosti ♦ vysoká adhézna sila a pevnosť peny ♦ plne vytvrdzuje do 30 minút PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ montáž rámov okien a dverí ♦ vyplňovanie uzavretých dutín ♦ tmelenie a vyplňovanie otvorov v konštrukcii striech ♦ tvorba tepelne a zvukovo izolačnej vrstvy Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie : 400 ml Uvedená cena je za 1 ks.

ETICS Bond CLICK and FIX

10.75  s DPH
Mimoriadne kvalitná lepiaca pena pre ekonomické a rýchle lepenie tepelne izolačných dosiek na steny a fasády. Má vynikajúcu priľnavosť na väčšinu podkladov ako betón, drevo, drevotrieska, OSB, Cetris apod., veľmi rýchlo vytvrdzuje, vďaka výbornej priľnavosti na betón (až 0,3MPa) a požiarnej odolnosti (trieda reakcie na oheň podľa ČSN EN 13501-1:2007 B-s1, d0) je vhodná na použitie v rámci lepených zatepľovacích systémov. Následné práce (brúsenie, kotvenie, stierkovanie) je možno uskutočňovať už dve hodiny po nalepení. Špeciálna receptúra a naplnení fľaše na 800ml poskytuje výnimočnú výdatnosť pri lepení až 14m2. Pištoľová pena s unikátnym patentovaným Click & Fix spôsobom upínania. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ vynikajúca priľnavosť na väčšinu stavebných podkladov ♦ ďalšia práca pri inštalácii zatepľovacieho systému môžu nasledovať už po 2 hodinách ♦ výdatnosť až 14 m2 ♦ znížená horľavosť, trieda B1 PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ lepenie tepelne izolačných dosiek z penového polystyrénu ♦ lepenie tepelne-izolačných systémov ♦ vyplňovanie dutín ♦ tvorba zvukovo izolačnej vrstvy Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie : 800 ml Uvedená cena je za 1 ks.

ETICS Bond GUN

10.75  s DPH
Mimoriadne kvalitná lepiaca pena pre ekonomické a rýchle lepenie tepelne izolačných dosiek na steny a fasády. Má vynikajúcu priľnavosť na väčšinu podkladov ako betón, drevo, drevotrieska, OSB, Cetris apod., veľmi rýchlo vytvrdzuje, vďaka výbornej priľnavosti na betón (až 0,3MPa) a požiarnej odolnosti (trieda reakcie na oheň podľa ČSN EN 13501-1:2007 B-s1, d0) je vhodná na použitie v rámci lepených zatepľovacích systémov. Následné práce (brúsenie, kotvenie, stierkovanie ) je možno uskutočňovať už dve hodiny po nalepení. Špeciálna receptúra a naplnenie fľaše na 800ml poskytuje výnimočnú výdatnosť pri lepení až 14m2. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ vynikajúca priľnavosť na väčšinu stavebných podkladov ♦ ďalšie práce pri inštalácii zatepľovacieho systému môžu nasledovať už po 2 hodinách ♦ výdatnosť až 14 m2 ♦ znížená horľavosť, trieda B1 PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ lepenie tepelne izolačných dosiek z penového polystyrénu ♦ lepenie tepelne-izolačných systémov ♦ vyplňovanie dutín ♦ tvorba zvukovo izolačnej vrstvy Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :  800 ml Uvedená cena je za 1 ks.

ETICS FLEX

9.72  s DPH
Stierkový a lepiaci tmel na báze cementu pre tvorbu základnej vrstvy alebo lepenie izolantu pri realizácii zatepľovacích systémov. Vhodný pre plošné vyrovnávanie stavebných povrchov. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ vyvážený pomer doby spracovateľnosti a odolnosti voči pôsobeniu dažďa ♦ vynikajúca priľnavosť na stavebné podklady i tepelne izolačné hmoty ♦ vhodný pre interiér i exteriér ♦ vodeodolný a mrazuvzdorný PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ ako stierková hmota k tvorbe základnej vrstvy s vloženou armovacou mriežkou pri povrchovej   úprave zatepľovacích systémov ♦ lepenie izolantu z penového polystyrénu alebo minerálnej vaty na bežné stavebné podklady ♦ plošné i lokálne vyrovnávanie stavebných povrchov ♦ tvorba základnej vrstvy pred ďalšou povrchovou úpravou Balenie :  25 kg Uvedená cena je za 1 ks.

EXPRESS Akrylátový tmel

3.40  s DPH
Veľmi rýchlo vysychajúci pružne plastický tmel na báze akrylátu s výbornou priľnavosťou k bežným stavebným podkladom. Pretierateľný bežnými farbami už po 10 minútach. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ pretierateľný už po 10 min. od aplikácie ♦ stálofarebný ♦ pretierateľný bežnými farbami a maliarskymi nátermi ♦ výborná priľnavosť na savé povrchy a hliník PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ interiérové špáry okolo okien a dverí ♦ tmelenie špár a prasklín v murive a omietkach ♦ špárovanie obvodových líšt, dekoratívnych prvkov a pod. ♦ tmeliace práce s nárokmi na rýchlosť zasychania tmelu Poznámka :   Pracovný postup nájdete v technickom liste Farebný odtieň : Biely Balenie :   280 ml Uvedená cena je za 1 ks.

EXTRA-FLEX

11.78  s DPH
EXTRA-FLEX C2TE je mrazuvzdorné flexibilné cementové lepidlo pre profesionálne lepenie obkladov a dlažieb vystavených zvýšenému namáhaniu s predĺženým otvoreným časom (30 minút). CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ ľahko spracovateľné ♦ vhodné k profesionálnemu spracovaniu pri realizácii veľkých plôch ♦ vynikajúca priľnavosť na väčšinu poréznych stavebných materiálov ♦ vylepšená priľnavosť pri práci za nepriaznivých podmienok (vysoká teplota...) PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ lepenie obkladov a dlažieb ♦ lepenie dlažieb na balkónoch, lodžiách a terasách ♦ realizácie veľkých plôch ♦ lepenie náročných dekorov s nárokmi na predĺžený otvorený čas lepidla Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie : 25 kg Uvedená cena je za 1 ks.

FIRE SILICONE B1 FR

19.23  s DPH
Stavebné a sklenárske špáry vyžadujúce požiarnu odolnosť, požiarne odolné dilatačné špáry. Veľmi kvalitný, trvalo elastický silikónový tmel s nízkym modulom pružnosti veľmi dobrou priľnavosťou na väčšinu stavebných materiálov. Kategória požiarnej odolnosti dľa DIN 4102 Part 2: trieda B1. Umožňuje realizovať stavebné spoje s požiarnou odolnosťou. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ farebne stály, odolný proti UV žiareniu ♦ nízky modul elasticity ♦ kategórie požiarnej odolnosti podľa DIN 4102-Part 2 : trieda B1 ♦ požiarna odolnosť vyššia ako 4 hod. v špáre vymedzené PE podkladovou šnúrou ( viď priložená tabuľka ) PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ akékoľvek stavebné a sklenárske špáry vyžadujúce požiarnu odolnosť ♦ požiarne odolné dilatačné špáry Poznámka :  Pracovný postup nájdete v technickom liste Farebný odtieň : Biely, šedý Balenie :   300 ml Uvedená cena je za 1 ks.

FIRECRYL FR

5.46 10.64  s DPH
Vysoko kvalitný intumenescentný protipožiarny tmel. Pri teplote nad +250°C zväčšuje svoj objem (napeňuje), čím zabraňuje priechodu ohňa a dymu špárou. Požiarna odolnosť v danej špáre vyššia ako 240 minút. Vhodný pre interiérové protipožiarne aplikácie, vypĺňanie prasklín v betóne a omietkach, spojovacie špáry na poréznych podkladoch, tmelenie špár s pohybom do 10%. Farebne stály, pretierateľný, po úplnom vyzretí vodotesný. Trieda reakcie na oheň dľa ČSN EN 13501-1:2007 B-s1, d0. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ intumescentný pri teplotách nad 250°C ♦ farebne stály a vodotesný po úplnom vytvrdnutí ♦ veľmi dobrá priľnavosť na porézne materiály a kovy ♦ pretierateľný (znášanlivosť s rôznymi nátermi odporúčame vopred vyskúšať) PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ interiérové protipožiarne aplikácie ♦ vyplňovanie prasklín v betóne a omietkach ♦ spojovacie špáry na poréznych podkladoch ♦ protipožiarne tmelenie špár s pohybom max. do 10% Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Farebný odtieň : biely Balenie :   300 ml 600 ml Uvedená cena je za 1 ks.

FIX ALL FLEXI

8.21  s DPH
SOUDAL Fix All je neutrálny vysoko kvalitný pružný lepiaci tmel, vhodný na tmelenie, lepenie a spájanie širokého spektra materiálov v interiéri aj exteriéri, všetko tmelenie a lepenie savých aj nesavých materiálov v domácnosti, na stavbe alebo automobile. Fix All nahradzuje väčšinu dostupných tmelov a lepidiel. Výborne priľne na bežné materiály: betón, omietky, prírodný aj umelý kameň, drevo, drevotrieska, laminát, plasty, polystyrén, PVC, korok, minerálna aj sklená vata, železo, olovo, zinok, meď, hliník, sklo, obklady a dlažby, sanitárna keramika, porcelán, zrkadlá a mnoho ďalších. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ dokonalá adhézia a vysoká lepivosť na takmer všetky materiály ♦ vynikajúce mechanické vlastnosti ♦ trvale pružná hmota – pohyb do +- 20 % ♦ vynikajúca odolnosť UV žiarenia, farebná stálosť ♦ pretierateľný všetkými farbami na vodnej báze a mnohými ďalšími systémami PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ tmelenie a lepenie takmer všetkých stavebných materiálov v najrôznejších kombináciách ♦ tmelenie v kuchyniach kúpeľniach a sanitárnych miestnostiach – bráni rastu plesní ♦ tmelenie konštrukčných vibračných spojov ♦ pretierateľné vyplňovanie prasklín a nerovností Poznámka :  Pracovný postup nájdete v technickom liste Farebný odtieň : Biely, šedý, hnedý, čierny Balenie :    290 ml Uvedená cena je za 1 ks.

FIX ALL FLEXI CRYSTAL

11.13  s DPH
SOUDAL Fix All Crystal je 100% priehľadný neutrálny vysoko kvalitný pružný lepiaci tmel. Vhodný na tmelenie, lepenie a spájanie širokého spektra materiálov v interiéri aj exteriéri. POUŽITIE: Všetko tmelenie a lepenie savých aj nesavých materiálov v domácnosti, na stavbe alebo automobile s nárokmi na priehľadný spoj. Fix All Crystal nahradzuje väčšinu dostupných tmelov a lepidiel. Výborne priľne na bežné materiály: betón, omietky, prírodný aj umelý kameň, drevo, drevotrieska, laminát, plasty, polystyrén, PVC, polykarbonátové panely, korok, minerálna aj sklená vata, železo, olovo, zinok, meď, hliník, sklo, obklady a dlažby, sanitárna keramika, porcelán, zrkadlá a mnoho ďalších. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ dokonalá adhézia a vysoká lepivosť na takmer všetky materiály, vrátane skla a plexiskla ♦ nevyžaduje podkladový náter ani pri tmelení alebo lepení ♦ jednoducho spracovateľný bezprostredne po aplikácii a opracovateľný po vytvrdnutí ♦ pretierateľný všetkými farbami na vodnej báze PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ transparentné tmelenie a lepenie ♦ tmelenie a lepenie takmer všetkých stavebných materiálov v najrôznejších kombináciách vrátane zasklievania ♦ transparentné konštrukčné lepenie a tmelenie kovových konštrukcií ♦ ochranné transparentné prekrývanie a opravy Štukatérskeho tmelu Soudal a iných štruktúrnych akrylátov Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :    290 ml Uvedená cena je za 1 ks.

FIX ALL HT – HIGH TACK

8.64 10.21  s DPH
SOUDAL Fix All High Tack je neutrálny mimoriadne kvalitný pružný lepiaci tmel s vysokou počiatočnou priľnavosťou. Vhodný na lepenie, spájanie a tmelenie širokého spektra materiálov v interiéri aj exteriéri, akékoľvek lepenie a tmelenie savých aj nesavých materiálov v domácnosti, na stavbe alebo automobile. Fix All High Tack nahrádza väčšinu dostupných lepidiel alebo tmelov. Výborne priľne na bežné materiály: betón, omietky, prírodný aj umelý kameň, drevo, drevotrieska, laminát, plasty, polystyrén, PVC, korok, minerálna aj sklená vata, železo, olovo, zinok, meď, hliník, sklo, obklady a dlažby, sanitárna keramika, porcelán, zrkadlá a mnoho ďalších. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ vysoká počiatočná priľnavosť znižuje potrebu počiatočnej fixácie a zaistenia spojov ♦ dokonalá adhézia a rýchle vytvrdzovanie na takmer všetkých materiáloch ♦ priľnavý aj na vlhké povrchy odporúčame zvýšiť použitím Primeru 150 Soudal ♦ nezanecháva škvrny na poréznych materiáloch ako napr. prírodný kameň, žula, (pri aplikácii na mramor, prosíme, najskôr otestujte tmel na malej časti) PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ konštrukčné lepenie a tmelenie špár vibračných konštrukcií ♦ tmelenie špár medzi tabuľovými plechmi ♦ pretierateľný tmel k výplni medzier či otvorov ♦ lepenie panelov, izolačných materiálov, soklov, latiek, obkladov atď. na steny Poznámka :  Pracovný postup nájdete v technickom liste Farebný odtieň : Biely, šedý, čierny, číry (clear) Balenie :  290 ml Uvedená cena je za 1 ks.

FIX ALL TURBO biely

9.45  s DPH
Fix ALL Turbo SOUDAL je najrýchlejšie vytvrdzujúce lepidlo na báze SMX® polymérov vhodné na lepenie, tmelenie a utesňovanie väčšiny materiálov v interiéri aj exteriéri. Má výbornú priľnavosť na porézne aj neporézne povrchy ako sú: tehly, betón, oceľ, železo, hliník, olovo, zinok, plasty, polystyrén, polyuretán, drevo, laminát, MDF, drevotrieska, sadrokartón, korok, mramor, prírodný kameň, žula, minerálna vlna, keramika, porcelán, sklo atď. Trvale odoláva pôsobeniu plesní a je vhodné na sanitárne aplikácie. Lepené spoje sú zaťažiteľné už po 20 minútach. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ super-rýchly nástup pevnosti spoja ♦ zaťažiteľnosť už po 20 minútach ♦ veľmi rýchle vytvrdnutie ♦ trvale pružné, vodotesné, vodeodolné ♦ možno aplikovať na mokré povrchy, aj pod vodou ♦ bez zápachu, môže byť prelakovaný PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ tmelenie, lepenie a spájanie širokého spektra materiálov v interiéri aj exteriéri ♦ lepenie a tmelenie spojov v stavebníctve a strojárenstve ♦ pružné lepenie panelov, profilov a iných dielov na väčšinu bežných podkladov (drevo, MDF, drevotrieska atď.) ♦ akékoľvek sanitárne aplikácie Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :  290 ml Uvedená cena je za 1 ks.

FLEXIFOAM GUN / CLICK and FIX

11.99  s DPH
Unikátna polyuretánová pena, vyznačujúca sa až 3x vyššou flexibilitou po vytvrdnutí oproti bežným PU penám, umožňujúca absorbovať pohyb stavebných prvkov spôsobený zmenami teplôt, vlhkosti apod. Vynikajúca stabilita po vytvrdnutí, rýchle tuhnutie, výborná priľnavosť ku všetkým bežným stavebným materiálom. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ nízkoexpanzná ♦ 3x pružnejšia ako bežná montážna pena ♦ je schopná absorbovať veľké vzájomné pohyby stavebných konštrukcií a prvkov ♦ znižuje možnosť vzniku trhlín a tým únikov tepla, prenikaniu hluku a zatekaniu vody osadzovacou špárou PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ montáž rámov okien a dverí s nárokmi na pružnosť spoja ♦ tvorba zvukovo izolačnej vrstvy ♦ montáž a tmelenie rámov okien a dverí ♦ spájanie izolačných materiálov a konštrukcie striech Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :  800 ml vedená cena je za 1 ks.

Hĺbková NANO penetrácia

4.00 17.50  s DPH
Špeciálny penetračný náter s hĺbkovým účinkom, určený pre zvýšenie súdržnosti a obmedzenie savosti všetkých anorganických podkladov. Vďaka veľmi vysokej penetračnej schopnosti je vhodná pre všetky typy poréznych podkladov a zlepšuje priľnavosť farieb, vyrovnávacích, samonivelačných aj hydroizolačných stierok apod. Zamedzuje prieniku vody do podkladu, oživuje vzhľad povrchu prírodných aj umelých kameňov a obkladových páskov. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ vysoká hĺbková penetračná schopnosť ♦ zjednocuje savosť poréznych podkladov ♦ znižuje spotrebu náterových hmôt ♦ zlepšuje kryciu schopnosť aplikovaných farieb ♦ obmedzuje prienik vody PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ penetračné nátery akýchkoľvek savých materiálov ♦ zvýšenie priľnavosti stierkových hmôt ♦ zníženie prašnosti betónových podláh ♦ oživenie vzhľadu prírodných aj umelých kameňov ♦ zvýšenie priľnavosti následných vrstiev alebo lepiacich hmôt na výrobky z pórobetónu Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie : 1 kg 5 kg Uvedená cena je za 1 ks.

Inštalačná pena

6.81 9.72  s DPH
Špeciálna receptúra a unikátny patentovaný trubičkový aplikátor umožňujú využitie tejto varianty PU peny aj pre náročné profesionálne aplikácie. Vyznačuje sa zvýšenou efektívnou výdatnosťou až +75% proti štandardným PU penám, vysokou rýchlosťou tuhnutia, nízkou rozpínavosťou v priebehu vytvrdzovania, umožňuje použitie vo všetkých polohách. SOUDAL Inštalačná pena je obzvlášť vhodná pre náročné aplikácie ako inštalácie kúpacích váň, vaničiek sprchových kútov, montáž rámov okien a dverí vrátane obložkových zárubní. Umožňuje mimoriadne ekonomické vyplňovanie akýchkoľvek dutín, špár a prestupov s nárokmi na nízku rozpínavosť a vysokú rýchlosť tuhnutia PU peny. Po vytvrdnutí si zachováva svoj objem, nezmršťuje sa ani nehrozí postexpanzia. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ použiteľná vo všetkých polohách ♦ zvýšená výdatnosť až o 75% proti bežným penám ♦ nízkoexpanzná ♦ rýchlotuhnúca PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ inštalácia okenných a dverových rámov ♦ vyplňovanie dutín ♦ inštalácie kúpacích vaní, vaničiek a sprchovacích kútov ♦ montáž rámov dverí vrátane obložkových zárubní Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :  500 ml 750 ml Uvedená cena je za 1 ks.

Izolačný tmel

4.22  s DPH
Vysoko flexibilný tmel SOUDAL na vonkajšie aj vnútorné použitie. Pretierateľný všetkými typmi farieb, vodotesný a nepriepustný, farebne stály, odolný proti starnutiu, UV žiareniu aj iným poveternostným vplyvom, nepraská a nevysychá. Vhodný pre špáry s pohybom. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ veľmi jednoducho použiteľný ♦ farebne stály, po vytvrdnutí vode odolný ♦ vhodný pre interiér aj exteriér ♦ veľmi dobrá priľnavosť k väčšine materiálov ♦ po vytvrdnutí pretierateľný väčšinou farieb ♦ vynikajúca odolnosť proti starnutiu PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ tmelenie špár medzi rámami okien a dverí a murivom ♦ tmelenie špár medzi stenami a parapetmi ♦ tmelenie špár s nárokmi na pretieranie ♦ oprava prasklín v stenách a stropoch ♦ vyššie uvedené spoje až do dilatácie 15% Poznámka :  Pracovný postup nájdete v technickom liste Farebný odtieň : Biely, šedý, čierny Balenie : 280 ml Uvedená cena je za 1 ks.

Klampiarsky tmel 40 D

7.89  s DPH
Spojovacie lepenie, opravy, tesnenie a tmelenie odkvapov, dažďových zvodov aj. klampiarskych prvkov, akékoľvek tesnenie a lepenie dilatačných a vibračných spojov v stavebníctve a strojárenstve, tesnenie a lepenie kovových konštrukcií. Tmel na báze polyuretánu. Výborne priľne k pozinkovanému plechu, medi, titánzinku a plastom. Veľmi jednoducho použiteľný, po vytvrdnutí pretierateľný a trvale elastický. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ výborná priľnavosť k pozinkovanému plechu, medi, titánzinku a plastom ♦ po vytvrdnutí trvale elastický ♦ veľmi dobrá priľnavosť k stavebným materiálom ♦ vynikajúca chemická odolnosť PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ lepenie a tmelenie odkvapov, dažďových zvodov aj. klampiarskych prvkov ♦ dilatačné špáry priemyselných podláh ♦ akékoľvek tesnenie a lepenie dilatačných a vibračných spojov v stavebníctve a strojárenstve ♦ pružné spoje pri výrobe kontajnerov a v automobilovom priemysle Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie : 280 ml Uvedená cena je za 1 ks.

Konštrukčné lepidlo 60A PUROCOL

8.86  s DPH
Konštrukčné lepenie drevených častí, drevených konštrukčných prvkov a nábytku, lepenie mnohých ďalších druhov materiálov ako tehly, betón, kovy, guma, polystyrén, penové hmoty atď. Výroba okenných a dverových rámov, výroba vrstvených panelov. Nestekavé konštrukčné polyuretánové lepidlo s veľmi vysokou lepiacou silou. Po vytvrdnutí je transparentné a trvale vode odolné D4 (ČSN EN 204). Nezanecháva škvrny a možno použiť na mierne vlhké podklady. Možno použiť na lepenie nie úplne rovných podkladov, v priebehu vytvrdzovania mierne napeňuje. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ rýchloschnúce ♦ vyplňovacie schopnosti vďaka schopnosti spenenia ♦ vysoká lepiaca sila ♦ výborná vodovzdornosť (D 4 - ČSN EN 204) PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ priemyselné lepenie drevených častí a nábytku ♦ lepenie rôznych drevených dosiek, panelov, vrstvených výrobkov, dýhy apod. ♦ lepenie izolačných materiálov vrátane polystyrénu ♦ lepenie drevených konštrukčných prvkov Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie : 300 ml, 15 ks - kartón Uvedená cena je za 1 ks (á 300 ml).

Konštrukčný tmel 25D

7.73  s DPH
Bežné stavebné špáry, špáry medzi dverovými a okennými rámami a stenami, utesňovanie špár medzi odlišnými stavebnými materiálmi, dilatačné a konštrukčné špáry s veľkým pohybom. Tmel na báze polyuretánu. Po vytvrdnutí je pretierateľný a ostáva trvale pružný. Veľmi dobre priľne k betónu aj väčšine ostatných stavebných materiálov. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ veľmi jednoducho použiteľný ♦ po vytvrdnutí trvale elastický ♦ veľmi dobrá priľnavosť k väčšine materiálov ♦ pretierateľný mnohými náterovými systémami PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ všetky bežné stavebné špáry ♦ špáry medzi dverovými a okennými rámami a stenami ♦ utesňovanie špár medzi odlišnými stavebnými materiálmi ♦ dilatačné špáry obvodového opláštenia budov Poznámka :  Pracovný postup nájdete v technickom liste Farebný odtieň : Biely, šedý Balenie :  280 ml Uvedená cena je za 1 ks.

Krycia plachta s okami

2.81 68.04  s DPH
Ochrana stavebného materiálu a strojov pri nepriaznivom počasí, opakovane použiteľná ako ochrana povrchov pred znečistením. Polyetylenová plachta s kovovými okami. Mnohoúčelová, nepremokavá, odolná. Uvedená cena je za 1 ks.