Zobrazených 1–32 z 121 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

AA Pena na pneumatiky 500ml

9.90  s DPH
Čistiaca pena na pneumatiky Armor All Tire Foam s objemom 500 ml má špeciálne zloženie na čistenie pneumatík od rôznych nečistôt. Zloženie z peny odplaví z pneumatík všetku špinu.

Armor All Autošampón koncentrát 1l

8.33  s DPH
Koncentrovaný šampón umýva a zároven leští vaše auto. Odstranuje silnú špinu bez poškodenia vrstvy voskuBezpecný pre všetky lakované povrchyOživuje farbu a odstráni špinuVoda steká z laku a skla omnoho rýchlejšie, obmedzuje vytváranie škvrnObsahuje 5 – 15 % aniónových tenzidov, <5% neiónových tenzidov, parfémBalenie: 1Liter .

Armor All Autošampón s voskom 1l

8.49  s DPH
Autošampón s voskom Armor All Wash & Wax:autošampón s voskom zabezpečí dokonalú a jednoduchú údržbu karosérie Vášho automobilušpeciálny dvojzložkový autošampón odstráni nečistoty a vďaka vosku ochráni lak do ďalšieho umývania automobiluautošampón je špeciálne vyvynutý na použitie v studenej vode, tak aby bol dosiahnutý maximálny čistiaci prostriedokobsahuje aktívne zložky ktoré odstránia špinu a nečistoty a následne pridajú ochrannú vrstvu kernaubového vosku,ktorý zaistí ochranu a leskvytvorí na laku neviditeľný ochranný film, chrániaci pred poveternostnými podmienkamijednoduchá aplikácia a následné odstránenie zbytkov šampónupoužívajte len na studené povrchy ideálne v tieni .

Armor All Heavy duty car wash Autošampón silný 1l

9.42  s DPH
Super silný autošampón Odstraňuje cestnú špinu, asfalt, zvyšky hmyzu a živicu Hĺbkovo čistí bez poškodenia laku Vysokoúčinný aj v studenej vode. .

Arva bezoplachová Čistič motorov a motorového priestoru 4l

24.99  s DPH
Aplikujeme ponorením alebo náterom na ošetrovaný predmet (prípravok neriediť). Doba pôsobenia je závislá na stupni a druhu znečistenia.

ATAS Candivetro Čistiaci prostriedok na sklo 750ml

5.29  s DPH
Candivetro 750 ml čistič skla je určený na čistenie, odstraňovanie mastnoty a nečistôt zo skla, zrkadiel a ďalších hladkých povrchov. .

Atas Dimer Odmasťovač 2kg

14.49  s DPH
DIMER- super koncentrát na umývanie Bikomponentný prípravok najvyššej kvality nepostrádateľný pri profesionálnom umývaní automobilov. Okrem super odmasťovacej schopnosti odstraňuje aj tzv.

Atas Maky Leštenka 500ml

7.05  s DPH
Odstraňuje matnosť lakov, obnovuje lesk a chráni pred nežiadúcimi atmosferickými vplyvmi. .

Atas Netins Odstraňovač mušiek 750ml

4.87  s DPH
Špeciálny prípravok určený k jednoduchému a rýchlemu odstráneniu zvyškov hmyzu z karosérií, skiel, nárazníkov a pod. .

ATAS Plak Vinet Čistič plastov 750ml

5.65  s DPH
Vinet univerzálny čistiaci prostriedok bezpečne odstraňuje nečistoty a odmasťuje plastové a gumové povrchy, sklo, kov, imitáciu kože, mechanické diely, smaltovaný a lakovaný povrch a iné materiály. .

ATAS Waxy Cream Tvrdý Vosk so špongiou 250ml

6.49  s DPH
Waxy Cream 250 ml je leštiaci vosk obsahujúci ochranné zložky a silikóny pre dlhodobú ochranu autolakov proti poveternostným vplyvom. Je vhodný na klasické aj metalické autolaky, jednoducho sa nanáša a poskytuje vysoký lesk.

Autobella autošampón 1l

3.79  s DPH
Autobella autošampón 1l je pH neutrálny šampón, vysoko koncentrovaný (1:100). Šampón má bohatý penový efekt, čistí a odmasťuje bez zanechania zvyškov.

Autobella Autošampón 500ml

2.49  s DPH
Vysoko koncentrovaný pH neutral autošampón (1:100) s bohatým penovým efektom. Čistí a odmasťuje bez zanechania nejakých zvyškov.

Autobella autpšampón s voskom pre ručné umytie s leštiacim účinkom 1000ml

5.29  s DPH
Autobella autošampón Autobella lavaincera 1000ml predstavuje špeciálny autošampón určený na ručné umývanie karosérií. Odstraňuje mastné a olejové nečistoty a zvyšky hmyzu.

Bar“s tyres leaks na rýchlu opravu defektov pre mopedy, skútre a bicykle 300ml

9.38  s DPH
Prípravok na rýchlu opravu defektov pre horské bicykle, skútre a mopedyUtesní malé defekty a zabráni unikaniu vzduchu z pneumatíkNúdzový dojazd – pri použití pneumatiku aj dofúka .

Candivetro Čistič skiel v spreji 500ml

4.04  s DPH
Candivetro Čistič skiel v spreji 500ml je určený na sklá a zrkadlá, odstraňuje mastnotu, smog, nikotín, hmyz a zvyšky vosku. Candivetro je k dispozícii vo forme spreju, ktorý vytvára aktívnu a nestekajúcu penu alebo vo forme aktívneho roztoku.

ceramic 500ML vosk na mokrý lak hybrid solution

16.45  s DPH
Pre dokonalý lesk a odolnosť v jednom kroku za mokra. Tento výrobok používajte pravidelne, aby sa auto rýchlo lesklo a zároveň bola poskytnutá keramická ochrana a podpora hydrofóbnych polymérov na povrchu vášho vozidla.

Color magic Plus biely autovosk 500 ml leštidlo na vybraný druh farieb

13.49  s DPH
Turtle wax autovosk color magic plus biely je autovosk vytvorený na farebnej báze. Vosk dokonale kryje menšie poškodenia laku, odstraňuje nečistoty a zanecháva karosériu lesklú.

Color Magic Plus tmavomodrý autovosk 500 ml

12.30  s DPH
Turtle wax autovosk color magic plus tmavomodrý je autovosk vytvorený na farebnej báze. Vosk dokonale kryje menšie poškodenia laku, odstraňuje nečistoty a zanecháva karosériu lesklú.

Coyote Biela líthiová vazelína 400ml

6.49  s DPH
Vazelína je vhodná pre všetky typy ložísk a mechanizmov pracujúcich pri vysokých zaťaženiach a teplotách. Veľmi dobre odoláva vysokým zaťažením, vode a vzdušnej vlhkosti.

Coyote čistič diskov Red 500ml – sfarbuje nečistoty do červena

5.09  s DPH
Špeciálny prostriedok s novou kombináciou účinných zložiek. Obsahuje látky, ktoré sa pri aktívnom pôsobení na nečistoty sfarbujú do červena.

Coyote čistič skiel penový 300ml

2.92  s DPH
COYOTE Aktívny čistič skiel penový dokonale odstráni mastnotu a nečistoty zo skiel automobilov. Vyčistený povrch zanechá priezračne čistý.

Coyote grafit sprej 400ml

5.87  s DPH
Grafit spray je prípravok vytvárajúce ochranný film, ktorý zaisťuje dlhodobý mazací efekt. Výborné využitie na pánty, koľajnice, hriadele, zámky, navijaky, skrutky, matice a mnoho ďalších.

COYOTE Leštenka na nové a metalické laky 250ml

3.95  s DPH
COYOTE Leštenka na nové laky je vhodná na rýchle leštenie nových dobre udržiavaných lakov vrátane metalíz. Obshuje špeciálnu zmes leštiacich olejov, ktoré ochránia lak automobilu pred vonkajšími vplyvmi.

Coyote Leštenka na staré laky 250ml

4.39  s DPH
COYOTE Leštenka na staré laky je vhodná na čistenie a leštenie starých autolakov. Obshuje jemné abrazívne častice, ktoré odstraňujú zoxidovanú vrstvu laku a nečistoty.

COYOTE odstraňovač asfaltu 300ml

4.29  s DPH
Coyote odstraňovač asfaltu 300 ml odstraňuje asfalt, olej a decht z karosérie automobilu. Prípravok sa nastrieka na nečistotu, ktorú ihneď rozpustí.

Coyote Odstraňovač hmyzu 500ml

3.00  s DPH
COYOTE Odstraňovač hmyzu je koncentrovaný čistiaci prípravok, ktorý účinne pomáha odstrániť všetky pozostatky hmyzu zo skiel, nárazníkov, masiek chladičov, reflektorov, spätných zrkadiel a karosérie. Okrem toho pomáha odstrániť aj zaschnutý asfalt.

Coyote Oživovač pneu a plastov 400ml

4.59  s DPH
COYOTE Oživovač pneu a plastov je prípravok určený na ošetrenie pneumatík, vonkajších plastov a všetkých gumových častí. Majú perfektný účinok na prinavrátenie pôvodný vzhľad.

Coyote Oživovač pneumatík penový 400 ml

4.59  s DPH
Prípravok je určený k vyčisteniu a ošetreniu pneumatík. Čistí a vracia pôvodný vzhľad.

Coyote PTFE sprej 400ml

5.99  s DPH
Coyote Ptfe Spray je vysoko kvalitné mazivo na ošetrenie plastových mechanických častí. Použitie: na reťazce, prevodové kolesá, koľajnice, panty, zasúvacie dvere, vákuové pumpy, dopravníky, upínacie mechanizmy, gumové tesnenie a iné.

Coyote sprej na čistenie diskov 500ml

3.99  s DPH
Čistič diskov kolies dokonale vyčistí disky kolies oceľových aj z ľahkých zliatin. Výborne čistí bežné nečistoty a odstraňuje znečistenie, ktoré vzniká vplyvom trenia brzdového odbloženia.

Coyote Tekuté stierače 500ml

5.99  s DPH
- vytvára film umožňujúci rýchlejšie stekanie vody a zabraňujúci priamemu namŕzaniu okien- čiastočná náhrada stieračov- ideálny aj na bočné sklá a strešné okná- zlepšuje vidieteľnosť v daždi- odpudzuje dážď aj sneh .