Zobrazuje sa všetkych 13 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Lišta spádová Celox SP 10x1500mm ľavá hliník elox čierna matná

27.19  s DPH
Spádový profil ( spádová lišta ) pomáha zakryť prechod vzniknutý v priebehu výstavby sprchového kútu medzi spádovanou a nespádovanou časťou podlahy. Sklon profilu je 2%. 

Sprchovací kút WALK-IN LARGA CHROM 100X200 TRANSPARENT SKLO S932-136

388.00  s DPH
Sprchový kút WALK-IN Larga chróm je otvorený sprchovací kút bez dverí s praktickým a moderným spôsobom, ako vytvoriť vašu kúpeľňu vzdušnú aj v menších priestoroch a je možné použiť ako bezbariérové. Sprchové zásteny sú s univerzálnou montážou pravá/ľavá. Nastaviteľný stenový profil s pohodlným nastavením, znižuje zakrivenie steny. Je možné inštalovať so sprchovými vaničkami alebo sprchovým kanálikom. Nepochybnou výhodou tohto produktu je aj jeho výška - 200 cm a hrúbka tvrdeného skla - 8 mm, kedy je stena veľmi pevná a stabilná. Sklo je navyše opatrené ochranným náterom CleanPro, ktorý zabraňuje tvorbe vodného kameňa a nečistôt, čo vám následnú starostlivosť a upratovanie značne zjednoduší.

Stena bočná Cadura 90° zlatá lesklá/číre sklo

1033.99  s DPH
Pevná sprchová bočná stena tvoriaca jednu stranu štvorcového / obdĺžnikového sprchového kúta s čelným vstupom v kombinácii s dverami CA31C alebo CA2C. Pevná stena sa napája k dverám na strane pántov pod uhlom 90°. Zlatá farba sa aktuálne dostáva do popredia a stáva sa vyhľadávanou a veľmi žiadúcou farebnou kombináciou nielen do kúpeľní. Vďaka kovaniu, pántom a elegantnému držadlu v atraktívnej zlatej farbe sa sprchovací kút stáva ústredným bodom každej kúpeľne. Sprchové zásteny s presnými líniami, jasnými tvarmi a eleganciou vyzerajú moderne a zároveň luxusne, či už samostatne alebo v kombinácii s ďalšími doplnkami kúpeľne.

Stena bočná Walk-In My Flex 1000mm x 2000mm sklo 8mm

310.00  s DPH
Bočná stena samostatne stojaca, šírka 1000 mm -výška 2000mm -nastaviteľná šírka -15/0 mm -sklo 8mm, číre Anti-Plaque-doživotná vodoodpudivá povrchová úprava -profil vo farbe strieborná lesklá -priečna vzpera, strieborná lesklá/chróm, dĺžka1200mPopis výrobku • Samostatne stojaca alebo pre kombináciu s Design pure Walk-In bočnou stenou s výklopným segmentom. • Sklenený systém WALK-IN s nástennou lištou. • Zasklenie 8mm jednovrstvovým bezpečnostným sklom podľa normy DIN EN 12150, s povrchovou úpravou HÜPPE Anti-Plaque, ktorá umožňuje jednoduchú údržbu. • Voliteľne so 45°stabilizačnou vzperou alebo 90° priečnou vzperou. • Profily z vysokokvalitného eloxovaného hliníka. • Skosenia / výrezy sú možné. • Nástenná lišta Select+ voliteľne k dispozícii. • Stabilizačná vzpera a priečna vzpera vždy vo farbe strieborná lesklá, s výnimkou Black Edition. • Nastaviteľnosť v nástennej lište 15 mm. • Vrátane HÜPPE Kedersystem (upevnenie pomocou tesniaceho profilu) – montáž bez viditeľných skrutiek v oblasti nástennej lišty. • Utesnenie podľa normy DIN 14428. • Made in Germany. • Obsah dodávky: upevňovací materiál, návod na montáž, zoznam náhradných dielov. • 10-ročná záruka dostupnosti opotrebovateľných dielov po zakúpení výrobku. • Systém riadenia kvality certifikovaný podľa normy DIN EN ISO 9001:2015. • Energetický manažment certifikovaný podľa normy EN ISO 50001:2011.

Stena pevná Cadura 120cm

642.00  s DPH
- Značka: SanSwiss - Séria: Cadura - Číslo dielu: CAW2G1205007 - Montážna strana: ľavá - Typ: voľne stojace - Šírka: 120 cm - Výška: 200 cm - Výplň: priehľadné sklo

Stena pevná Cadura samostatná s vyrovnávacím profilom zlatá lesklá/číre sklo

1033.99  s DPH
Walk-in zástena CADURA GOLD LINE - pevná stena s vyrovnávacím profilom je aktuálny trend pre moderné kúpeľne. 6mm číre sklo je pokryté antiplakovou úpravou AQUAPERLE pre elimináciu vodného kameňa Walk-in zásteny. Celková výška vrátane vodorovných vzpier je 2024 mm. Walk-in zástenu CAT4 možno použiť samostatne alebo v kombinácii s bočnou stenou CAT3. Všetky pohľadové diely sú v zlatom lesku. Čiré sklo.

Stena sprchová Novea 90x200cm CK10602H

285.35  s DPH
Všetky sprchové kúty Novea sú premyslené do detailov, s ohľadom na eleganciu i budúcu údržbu. Hrúbka bezpečnostného skla je 8 mm a je ošetrené povrchovou úpravou EASY CLEAN. Nejedná sa však o hermeticky uzavretý výrobok. Rovnako ako pri podobných výrobkov je nutné dbať na dokonalú stavebnú pripravenosť, tj. dodržať kolmosť stien k podlahe. EASY CLEAN je ochranná vrstva, vďaka ktorej na skle nedochádza k usadzovaniu nečistôt a umožńuje jednoduchú údržbu. Vrstva je odolná voči čistiacim prípravkom bežne používaným na okná a sklenené výplne. Sprchová stena WALK IN súčasti balenia: - sklo - bočný nastaviteľný profil - spodná lišta - upevňovacie rameno (1ks) V cene kútu nie je zahrnutá cena žľabu. VARIANTY MOŽNÉHO PREVEDENIA: - ku stene Na zostavenie tohto kútu potrebujete: 1x Sprchovú stenu WALK IN (balenie obsahuje sklo, bočný profil, spodnú lištu a 1x upevňovacie rameno) - do priestoru Na zostavenie tohto kúta potrebujete: 1x Sprchovú stenu WALK IN (obsahuje sklo, 1x upevňovacie rameno, spodná lišta) 1x upevňovacie rameno CK10610R – nutné objednať samostatne - s dvoma stenami Na zostavenie tohto kúta potrebujete: 2x Sprchovú stenu WALK IN Viac podrobností nájdete vo fotogalérii.  BarvaChromOchranná vrstva sklaEASY CLEANProvedeníL/P univerzálníRozměr900 x 0SérieNoveaŠířka900VýplňČiréVýška2000Instalace885 - 905

Stena sprchová Novea Walk in 120x200cm sklo 8mm chróm ALU

373.20  s DPH
Všetky sprchové kúty Novea sú premyslené do detailov, s ohľadom na eleganciu i budúcu údržbu. Hrúbka bezpečnostného skla je 8 mm a je ošetrené povrchovou úpravou EASY CLEAN. Nejedná sa však o hermeticky uzavretý výrobok. Rovnako ako pri podobných výrobkov je nutné dbať na dokonalú stavebnú pripravenosť, tj. dodržať kolmosť stien k podlahe. EASY CLEAN je ochranná vrstva, vďaka ktorej na skle nedochádza k usadzovaniu nečistôt a umožńuje jednoduchú údržbu. Vrstva je odolná voči čistiacim prípravkom bežne používaným na okná a sklenené výplne. Sprchová stena WALK IN súčasti balenia: - sklo - bočný nastaviteľný profil - spodná lišta - upevňovacie rameno (1ks) V cene kútu nie je zahrnutá cena žľabu. VARIANTY MOŽNÉHO PREVEDENIA: - ku stene Na zostavenie tohto kútu potrebujete: 1x Sprchovú stenu WALK IN (balenie obsahuje sklo, bočný profil, spodnú lištu a 1x upevňovacie rameno) - do priestoru Na zostavenie tohto kúta potrebujete: 1x Sprchovú stenu WALK IN (obsahuje sklo, 1x upevňovacie rameno, spodná lišta) 1x upevňovacie rameno CK10610R – nutné objednať samostatne - s dvoma stenami Na zostavenie tohto kúta potrebujete: 2x Sprchovú stenu WALK IN

Stena Walk in mile 100x200cm profil čierny matný číre Clean pro

340.00  s DPH
MILLE WALK-IN stena je možné inštalovať so sprchovými vaničkami alebo sprchovým kanálikom. Nepochybnou výhodou tohto produktu je aj jeho výška do 200 cm a hrúbka tvrdeného skla 8 mm, kedy je stena veľmi pevná a stabilná. Nie je tak potrebné rámovanie. Sklo je navyše opatrené ochranným náterom CleanPro, ktorý zabraňuje tvorbe vodného kameňa a nečistôt, čo vám následnú starostlivosť a upratovanie značne zjednoduší. WALK-IN je otvorený sprchovací kút bez dverí s praktickým a moderným spôsobom, ako vytvoriť vašu kúpeľňu vzdušnú aj v menších priestoroch a je možné použiť ako bezbariérové. Sprchové zásteny sú s univerzálnou montážou pravá/ ľavá strana. Sklo zásteny je číre, profily na skle sú nadčasové čierne matné, ktoré dolaďujú celkový vzhľad kúpeľne.

Stena Walk in Mille 120x200cm profil čierny matný sklo číre

370.00  s DPH
MILLE WALK-IN stena je možné inštalovať so sprchovými vaničkami alebo sprchovým kanálikom. Nepochybnou výhodou tohto produktu je aj jeho výška do 200 cm a hrúbka tvrdeného skla 8 mm, kedy je stena veľmi pevná a stabilná. Nie je tak potrebné rámovanie. Sklo je navyše opatrené ochranným náterom CleanPro, ktorý zabraňuje tvorbe vodného kameňa a nečistôt, čo vám následnú starostlivosť a upratovanie značne zjednoduší. WALK-IN je otvorený sprchovací kút bez dverí s praktickým a moderným spôsobom, ako vytvoriť vašu kúpeľňu vzdušnú aj v menších priestoroch a je možné použiť ako bezbariérové. Sprchové zásteny sú s univerzálnou montážou pravá/ ľavá strana. Sklo zásteny je číre, profily na skle sú nadčasové čierne matné, ktoré dolaďujú celkový vzhľad kúpeľne.

Vzpera kolma Modular showr black 1200 mm 73269098

98.00  s DPH
Podľa rozmerov skiel je vždy nutné dokúpiť potrebnú vzperu na zaistenie stability zásteny. Vzpery sú zhotovené z nerez ocele a je možné ich ľubovoľne skracovať, rez je schovaný v zakončovacích dieloch (okrem rohových vzpier, ktoré nie je možné upravovať).

Zavetranie SIKOWI

49.99  s DPH
Upevňovacie rameno je nevyhnutnou súčasťou pre zostavenie walk-in sprchového kúta. Vyberať môžete podľa svojho vkusu z niekoľkých variantov. Rozhodovacím kritériom pri kúpe ramena je jeho design. Rameno je dlhé 120 cm a na oboch koncoch má kĺby, vďaka ktorým ho môžete použiť aj pod uhlom.