Zobrazuje sa všetkych 32 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Bublinková fólia 1m x 10m

4.99  s DPH
Baliaca ochranná bublinková fólia. Rozmery: šírka 1m, dĺžka 10m. Materiál: LDPE so vzduchovými vankúšmi na ochranu alebo vyplnenie. Hrúbka 40my.

Den Braven, Fólia výstražná červená elektrina 100m

20.99  s DPH
Výstražná červená fólia elektrina s rozmermi 300 mm x 100 m je určená na označenie vedenia inžinierkych sietí. Fólia má dlhú životnosť a pri výkopových prácach upozorní na existenciu vedenia káblov.

Den Braven, Fólia výstražná červená pozor elektrina 22cm 20m

3.69  s DPH
Den Braven Fólia výstražná modrá pozor elektrina 22cm 20m je určená na označenie inžinierskych sietí - elektrina, voda alebo plyn. Fólie majú dlhú životnosť. Pri výkopových prácach spoľahlivo upozorní na existenciu vedenia káblov alebo potrubí.

Den Braven, Fólia výstražná modrá pozor voda 22cm 20m

3.89  s DPH
Den Braven Fólia výstražná modrá pozor voda 22cm 20m je určená na označenie inžinierskych sietí - elektrina, voda alebo plyn. Fólie majú dlhú životnosť. Pri výkopových prácach spoľahlivo upozorní na existenciu vedenia káblov alebo potrubí.

Den Braven, Fólia výstražná modrá voda 300mm 100m

17.49  s DPH
Výstražná modrá fólia voda s rozmermi 300 mm x 100 m je určená na označenie vedenia inžinierkych sietí. Fólia má dlhú životnosť a pri výkopových prácach upozorní na existenciu vedenia káblov alebo potrubí.

Den Braven, Fólia výstražná žltá pozor plyn 22cm 20m

3.89  s DPH
Den Braven Fólia výstražná modrá pozor plyn 22cm 20m je určená na označenie inžinierskych sietí - elektrina, voda alebo plyn. Fólie majú dlhú životnosť. Pri výkopových prácach spoľahlivo upozorní na existenciu vedenia káblov alebo potrubí.

Fólia ochranná samolepiaca 500mm/75bm na okná a dvere

37.99  s DPH
Špeciálna jednostranná LDPE ochranná fólia určená k ručnému zakrytiu plôch náchylných na znečistenie alebo poškodenie. Neobsahuje rozpúšťadlá ani chlór. Výborne priľne k materiálom z polypropylénu (PP) a polyetylénu (PE), priesvitným a čírym materiálom na báze plastov - polykarbonát (PC) Lexan, Plexy. I napriek výbornej priľnavosti je ľahko odstrániteľná z chráneného povrchu.

Fólia výstražná žltá PLYN 300mmx100m

19.99  s DPH
Výstražná žltá fólia plyn s rozmermi 300 mm x 100 m je určená na označenie vedenia inžinierkych sietí. Fólia má dlhú životnosť a pri výkopových prácach upozorní na existenciu vedenia káblov alebo potrubí.

Páska Tesa Mounting Pro ACX Plus 1.5m 19mm

9.59  s DPH
Profesionálna a odolná páska, ideálna na použitie v interiéri, priemyselná kvalita, ochrana pred prachom a vlhkosťou. Priemyselná kvalita: Páska najvyššej kvality s inovatívnou akrylovou penou je odolná voči poškodeniam spôsobeným vlhkosťou, (určitými) chemikáliami, zmäkčovadlami a ultrafialovým žiarením  Tesniaca funkcia: Profesionálne riešenie dokáže utesňovať a chrániť pred prachom a vlhkosťou – vypĺňa medzery na povrchoch z rôznych materiálov s rôznymi vlastnosťami  Ideálna na použitie v interiéri: Silná obojstranná lepiaca páska na bezpečné nalepenie plochých predmetov, ako sú informačné tabuľky a pod.

Páska Tesa Mounting Pro ACX Plus MP 5m 19mm

15.39  s DPH
Profesionálna a odolná páska, ideálna na použitie v interiéri, priemyselná kvalita, ochrana pred prachom a vlhkosťou. Priemyselná kvalita: Páska najvyššej kvality s inovatívnou akrylovou penou je odolná voči poškodeniam spôsobeným vlhkosťou, (určitými) chemikáliami, zmäkčovadlami a ultrafialovým žiarením  Tesniaca funkcia: Profesionálne riešenie dokáže utesňovať a chrániť pred prachom a vlhkosťou – vypĺňa medzery na povrchoch z rôznych materiálov s rôznymi vlastnosťami  Ideálna na použitie v interiéri: Silná obojstranná lepiaca páska na bezpečné nalepenie plochých predmetov, ako sú informačné tabuľky a pod.

Páska Tesa Mounting Pro Slim 2x5m 9mm pre led pásy

10.99  s DPH
Výkonná a tenká páska – Ideálna na interiérové použitie na rôznych povrchoch.Upevnite predmety tenšie ako bežná páska bez použitia klincov alebo skrutiek pomocou lepiacej pásky tesa PRO Mounting Slim. Extra tenká obojstranná páska je široká iba 9 mm. Vďaka tejto silnej a odolnej páske získate čistú montáž na povrchoch v interiéri. Je vhodná na interiérové použitie a dokonale drží na povrchoch, ako sú dlaždice, lakované drevo, dyha, oceľ (väčšina kovov), väčšina plastov a sklo. Neexistuje rýchlejší ani jednoduchší spôsob montáže než lepiacou páskou.Použitie pásky tesa Mounting Pro Na použitie v miestach, kde je bežná páska príliš široká: Táto trvanlivá a odolná páska je široká iba 9 mm – na rýchlu a jednoduchú montáž bez poškodenia štruktúry steny skrutkami, hmoždinkami alebo klincami Ideálna na použitie v interiéri: Silná obojstranná lepiaca páska na bezpečné nalepenie plochých predmetov, ako sú informačné tabuľky a pod. Jednoduché použitie: Montážnu pásku je možné nastrihať na jednotlivé menšie alebo väčšie kúsky na získanie lepiaceho pásu v optimalizovanej veľkosti Aplikácia pásky tesa Mounting Pro: Aby sa montážna páska dostala do stavu svojich maximálnych upevňovacích parametrov, predmet a povrch sa musia zbaviť prachu, nečistôt a mastnoty. Nedotýkajte sa odkrytého lepiaceho povrchu. Môže sa tým znížiť lepiaca sila. Minimálne na päť sekúnd pevne pritlačte na montážnu pásku. Pri odstraňovaní opatrne ťahaním odlepujte montážnu pásku rovnobežne zo steny. Keďže sú montážne pásky určené na trvalé použitie, na predmete môžu zostať zvyšky materiálu. Zvyšky skúste odstrániť pomocou odstraňovača lepidiel tesa.

Spokar plachta 100x300cm zakrývacia savá

8.79  s DPH
Savá zakrývacia fólia s textilnou vrstvou s rozmermi 1 x 3 m. Fólia je výborný pomocník pri maľovaní. Je opakovane použiteľná.

Spokar plachta 110cmx20m s UV textilnou páskou

6.69  s DPH
CQ UV zakrývacia fólia s textilnou páskou so šírkou 110 cm a dĺžkou 20 m. Je určená na vnútorné použitie - fólia sa jednoducho prilepí napr. k nábytku, dverám atď.

Spokar plachta 110cmx33m s papierovou páskou

7.09  s DPH
CQ zakrývacia fólia s papierovou páskou so šírkou 110 cm a dĺžkou 33 m. Je určená na vnútorné použitie - fólia sa jednoducho prilepí napr. k nábytku, dverám atď.

Spokar plachta 140cmx33m s papierovou páskou

8.09  s DPH
CQ zakrývacia fólia s papierovou páskou s rozmermi 140 cm x 33 m. Je určená na vnútorné použitie - fólia sa jednoducho prilepí napr. k nábytku, dverám atď.

Spokar plachta 210cmx20m s papierovou páskou

7.59  s DPH
CQ zakrývacia fólia s papierovou páskou s rozmermi 210 cm x 20 m. Je určená na vnútorné použitie - fólia sa jednoducho prilepí napr. k nábytku, dverám atď.

Spokar plachta 2x50m Spoka 7MY HDPE

6.99  s DPH
Zakrývacia fólia s rozmermi 2 x 50 m chráni pred farbou, prachom či vlhkom. Sila fólie je 7 my (mikrónov).

Spokar plachta 4×12,5m 12MY HDPE

4.59  s DPH
Zakrývacia fólia s rozmermi 4 x 12,5 m chráni pred farbou, prachom či vlhkom. Sila fólie je 12 my (mikrónov).

Spokar plachta 4×12,5m 7MY HDPE

2.89  s DPH
Zakrývacia fólia s rozmermi 4 x 12,5 m chráni pred farbou, prachom či vlhkom. Sila fólie je 7 my (mikrónov).

Spokar plachta 4×5 40MY LDPE

4.99  s DPH
Pevná zakrývacia fólia s rozmermi 4 x 5 m chráni pred farbou, prachom či vlhkom. Hrúbka fólie je 40 my (mikrónov).

Spokar plachta 4x5m 12MY HDPE

2.09  s DPH
Zakrývacia fólia s rozmermi 4 x 5 m chráni pred farbou, prachom či vlhkom. Hrúbka fólie je 12 my (mikrónov).

Spokar plachta 4x5m 200MY LDPE

18.19  s DPH
Zakrývacia fólia s rozmermi 4 x 5 m chráni pred farbou, prachom či vlhkom. Sila fólie je 200 my (mikrónov).

Spokar plachta 4x5m 5MY HOBBY

0.79  s DPH
Zakrývacia fólia s rozmermi 4 x 5 m chráni pred farbou, prachom či vlhkom. Sila fólie je 5 my (mikrónov).

Spokar plachta 4x5m 5MY HOBBY 3ks

1.99  s DPH
Zakrývacia fólia s rozmermi 4 x 5 m chráni pred farbou, prachom či vlhkom. Sila fólie je 5 my (mikrónov). Balenie obsahuje 3 kusy.

Spokar plachta 4x5m 7MY HDPE

1.19  s DPH
Zakrývacia fólia s rozmermi 4 x 5 m chráni pred farbou, prachom či vlhkom. Hrúbka fólie je 7 my (mikrónov).

Spokar plachta 55cmx33m s papierovou páskou

4.79  s DPH
CQ UV zakrývacia fólia s papierovou páskou so šírkou 55 cm a dĺžkou 33 m. Je určená na vnútorné použitie - fólia sa jednoducho prilepí napr. k nábytku, dverám atď.

Spokar plachta stavebná 4x5m 100my

15.59  s DPH
Stavebná plachta v rozmeroch 4 x 5 m, a silou 100 my (mikrónov).

Tesa 4411 Easy Cover Zakrývacia fólia s páskou UV Precision 1400mmx33m

11.69  s DPH
Vhodná pre maskovanie okenných a dverových rámov a vonkajších roliet, pre ostré okraje.Vlastnosti výrobku: Kombinácia elektrostatickej fólie a maskovacej pásky tesa® 4440 Vhodná pre dlhodobé maskovanie, odstrániteľná až do 26 týždňov Perforovaná fólia zabraňuje stekaniu farby

Tesa 56651 Krycia fólia 4x5m

1.79  s DPH
Zakrývacia fólia v rozmeroch 4 x 5 m chráni rozsiahle plochy pred farbou, tekutinami a nečistotami. Vhodná je pre domácnosť, záhradu aj kutilov. Odoláva rozpúšťadlám na lesklé povrchy, a roztrhnutiu.

Tesa, Zakrývacia fólia hnedá 25×1,44m

4.19  s DPH
Kombinácia maskovacej pásky a fólie na ochranu veľkých plôch v interiéri. Vhodná na hladké povrchy a povrchy s jemnou textúrou.

Zakrývacia fólia s páskou 33×550, svetlo modrá

8.59  s DPH
Kombinácia maskovacej pásky a fólie na ochranu veľkých plôch v interiéri i exteriéri. Vhodna na hladké povrchy a povrchy s jemnou textúrou. Ideálna na maliarske úlohy a striekacie techniky. - Pre ostré a rovné hrany pri maľovaní - Odstrániteľná bez zanechania lepidla v interiéri do 3 mesiacov, v exteriéri 4 týždne