Zobrazuje sa všetkych 26 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Adhézny mostík

6.50 30.90  s DPH
Špeciálny podkladový náter na zvýšenie priľnavosti hydroizolačných a vyrovnávacích stierkových hmôt k podkladu. Je vhodný na savé aj nesavé podklady, ihneď použiteľný, neobsahuje rozpúšťadlá, odoláva alkalickej hydrolýze, spevňuje nesúdržné podklady, zjednocuje savosť podkladu, paropriepustný, hydrofóbny, vhodný pre interiér aj exteriér. Určený ako základný, penetračný a spevňovací náter pre väčšinu bežných podkladov ako vyzreté omietky, murivo, betón, drevo, drevotrieska aj OSB, sadrokartón, umakart a pod. Vhodný na úpravu povrchu pri lepení obkladov na starý obklad, pre zvýšenie priľnavosti stierkových vyrovnávacích a hydroizolačných hmôt, vnútorných aj fasádnych farieb a omietok, cementových a disperzných lepidiel na problematické povrchy. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ ihneď použiteľný, vhodný pre savé aj nesavé podklady ♦ neobsahuje rozpúšťadlá, odoláva alkalickej hydrolýze, spevňuje nesúdržné podklady PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ vhodný ako základný, penetračný a spevňovací náter pre väčšinu bežných podkladov ako vyzreté omietky, murivo, betón, drevo, drevotrieska aj OSB, sadrokartón, umakart apod. ♦ vhodný na úpravu povrchu pri lepení obkladov na starý obklad, na zvýšenie priľnavosti stierkových vyrovnávacích a hydroizolačných hmôt, vnútorných aj fasádnych farieb a omietok,    cementových a disperzných lepidiel na problematické povrchy Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :    1 kg 5 kg Uvedená cena je za 1 ks.

ETICS FLEX

12.20  s DPH
Stierkový a lepiaci tmel na báze cementu pre tvorbu základnej vrstvy alebo lepenie izolantu pri realizácii zatepľovacích systémov. Vhodný pre plošné vyrovnávanie stavebných povrchov. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ vyvážený pomer doby spracovateľnosti a odolnosti voči pôsobeniu dažďa ♦ vynikajúca priľnavosť na stavebné podklady i tepelne izolačné hmoty ♦ vhodný pre interiér i exteriér ♦ vodeodolný a mrazuvzdorný PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ ako stierková hmota k tvorbe základnej vrstvy s vloženou armovacou mriežkou pri povrchovej   úprave zatepľovacích systémov ♦ lepenie izolantu z penového polystyrénu alebo minerálnej vaty na bežné stavebné podklady ♦ plošné i lokálne vyrovnávanie stavebných povrchov ♦ tvorba základnej vrstvy pred ďalšou povrchovou úpravou Balenie :  25 kg Uvedená cena je za 1 ks.

Hĺbková NANO penetrácia

5.00 21.40  s DPH
Špeciálny penetračný náter s hĺbkovým účinkom, určený pre zvýšenie súdržnosti a obmedzenie savosti všetkých anorganických podkladov. Vďaka veľmi vysokej penetračnej schopnosti je vhodná pre všetky typy poréznych podkladov a zlepšuje priľnavosť farieb, vyrovnávacích, samonivelačných aj hydroizolačných stierok apod. Zamedzuje prieniku vody do podkladu, oživuje vzhľad povrchu prírodných aj umelých kameňov a obkladových páskov. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ vysoká hĺbková penetračná schopnosť ♦ zjednocuje savosť poréznych podkladov ♦ znižuje spotrebu náterových hmôt ♦ zlepšuje kryciu schopnosť aplikovaných farieb ♦ obmedzuje prienik vody PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ penetračné nátery akýchkoľvek savých materiálov ♦ zvýšenie priľnavosti stierkových hmôt ♦ zníženie prašnosti betónových podláh ♦ oživenie vzhľadu prírodných aj umelých kameňov ♦ zvýšenie priľnavosti následných vrstiev alebo lepiacich hmôt na výrobky z pórobetónu Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie : 1 kg 5 kg Uvedená cena je za 1 ks.

Kúpeľňová hydroizolácia

31.30 59.10  s DPH
Ľahko použiteľný hydroizolačný náter určený k tvorbe pružnej ochrannej vrstvy proti stekajúcej vode v interiéry. Vytvára súvislú vodotesnú a trvale pružnú membránu. Má veľmi dobrú prídržnosť k podkladu a dlhodobo chráni stavebné konštrukcie pred prienikom vody. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ vytvára velice pružnú membránu ♦ veľmi dobrá priľnavosť k podkladu ♦ po vytvrdnutí možno na izolačnú vrstvu lepiť obklady a dlažby PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ hydroizolácie sprchových kútov ♦ izolácie podláh pred lepením dlažby ♦ utesnenie sadrokartónových stien Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :  5 kg 10 kg Uvedená cena je za 1 ks.

Lepenka vo vedre 2K PROFI

25.40 127.10  s DPH
Dvojkomponentná náterová hmota na tvorbu hydroizolačných vrstiev zabraňujúcich prenikaniu vody do stavebných konštrukcií. Dvojzložková hmota s jednoduchým pomerom miešania 1:1.Po vytvrdnutí je trvalo pružná, vytvára protiradónovú bariéru. Izolačná tenkovrstvová náterová hmota špeciálne upravená pre aplikácie štetcom a valčekom. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ trvalo pružná membrána ♦ vytvára súvislú nepriepustnú vrstvu bez spojov ♦ vytvára protiradónovú bariéru ♦ mimoriadna priľnavosť k stavebným podkladom ♦ odoláva kyselinám, zásadám, olejom pre správnosť aplikácie konzultovať s technickým oddelením SOUDAL ♦ chráni kovové podklady pred koróziou PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ izolácia vodorovných aj zvislých stavebných konštrukcií ♦ vhodná pre exteriér aj interiér ♦ pre nadzemné aj podzemné staviteľstvo ♦ ochrana proti zemnej vlhkosti a beztlakovej stekajúcej vode na novostavbách aj starších objektoch ♦ izolácia vonkajšieho povrchu pivničných stien, vlhkých priestorov a oporných stien ♦ hydroizolácia pod obklady a dlažby v kúpeľniach, na balkónoch, terasách, izolácie suterénov apod. ♦ vnútorná hydroizolácia bazénov a nádrží na úžitkovú vodu do tlaku 7 barov. Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :  4 kg 6 kg 10 kg 25 kg Uvedená cena je za 1 ks.

Maliarska farba NORMAL

3.80 53.50  s DPH
SOUDAL Normal je mimoriadne kvalitný náter na báze akrylátu určený na úpravu povrchov interiérov s vysokými nárokmi na vzhľad. Nová receptúra zjednodušuje spracovanie a vytvára zamatovo matný a hladký povrch s veľmi dlhou životnosťou. Je vodou riediteľná, oteruvzdorná, žiarivo biela, paropriepustná. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ oteruvzdornosť ♦ vysoká belosť, sametový vzhľad ♦ vysoká krycia schopnosť - výdatnosť ♦ obsahuje mimoriadne kvalitnú disperziu, neobsahuje ťažké kovy PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ všetky druhy omietok a betónových povrchov ♦ sadrokartón a papierové povrchy ♦ aglomerované drevené materiály ♦ interiéry náročné na vzhľad a hygienu (školy, kancelárie, zdravotnícke zariadenia,…) Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :      1,5 kg 4,5 kg 7,5 kg 40 kg Uvedená cena je za 1 ks.

PRIMER 150

16.75 33.50  s DPH
Univerzálny a jednoducho aplikovateľný podkladový náter na polyuretánovej báze určený na všetky stavebné porézne materiály vrátane dreva, povrchy dilatačných špár a povrchy špár a spojov vystavených zvýšenému pôsobeniu vody. Zvýšenie priľnavosti MS polymérov. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ kvapalný jednoducho aplikovateľný penetračný prostriedok ♦ vhodný pre zvýšenie priľnavosti silikónových a hybridných MS polymérových tmelov na porézne podklady PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ povrchy dilatačných špár ♦ povrchy špár a spojov vystavených zvýšenej vlhkosti Poznámka :  Pracovný postup nájdete v technickom liste Farebný odtieň : transparentný Balenie :  250 ml 500 ml Uvedená cena je za 1 ks.

SOUDAFROST protimrazová prísada a urýchľovač tvrdnutia betónu

5.95 20.50  s DPH
Soudafrost je kvapalná bezchloridová prísada do cementových hmôt ako sú betóny, malty, potery a lepidlá pre možnosť ich spracovania v zimnom období. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ skracuje dobu tvrdnutia♦ znižuje teplotu zmrznutia zámesovej vody ♦ umožňuje zmesiam dosiahnuť vysoké počiatočné pevnosti za nízkych teplôt ♦ chráni armovacie výstuže pred koróziou PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ spracovanie betónu aj iných stavebných zmesí, ktoré obsahujú cement v zimnom období ♦ betónovanie až do teploty -10°C ♦ akékoľvek práce s cementovými zmesami s nárokmi na vysokú rýchlosť nástupu počiatočnej  pevnosti SPOTREBA : ♦ nad -5°C: 0,5 l na každých 50 kg cementu ♦ -5°C až -10°C: 1,0 l na každých 50 kg cementu Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :      1 L 5 L Uvedená cena je za 1 ks.

SOUDAGAP mrazuvzdorná špárovacia malta šedá

5.30 27.75  s DPH
SOUDAGAP je mrazuvzdorná flexibilná špárovacia malta bez piesku so zníženou nasiakavosťou a zvýšenou odolnosťou proti oderu, určená na vypĺňanie škár od 1 mm do 5 mm medzi keramickými obkladmi, dlažbami, dlažbami a keramickou mozaikou. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ jednozložková suchá lepiaca maltová zmes bez piesku so zníženou nasiakavosťou a zvýšenou odolnosťou proti oderu ♦ slúži na vypĺňanie škár od 1 mm do 5 mm medzi keramickými obkladmi, dlažbami, dlažbami a keramickou mozaikou ♦ mrazuvzdorná ♦ nie je vhodná pre chemicky agresívne prostredie ( anorganické a organické kyseliny) PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ vypĺňanie škár medzi keramickými obkladmi, dlažbami a keramickou mozaikou Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :   2 kg 4,5 kg 20 kg Uvedená cena je za 1 ks.

SOUDAINJECT

31.20  s DPH
SOUDAINJECT je thixotropný emulzný krém na báze silan – siloxanov a vody, jeho aktívna zložka preniká hlboko do muriva, kde hydrofobizuje vodivé kapiláry a vytvára dlhodobo fungujúcu bariéru proti vzlínajúcej vlhkosti. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ Ľahko aplikovateľný krém bielej farby v plastohliníkovom obale priamo pripravený k použitiu. ♦ Aplikácia pomocou aplikačnej trubičky do vopred vyvŕtaných otvorov priemeru od 12-16mm. PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ tehlové murivo ♦ murivo z prírodného kameňa ♦ hlinené a zmiešané murivo ♦ porobetónové murivo ♦ betónové konštrukcie Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :   550 ml Uvedená cena je za 1 ks.

SOUDAKRAT akrylátová penetrácia

3.20 24.50  s DPH
Základný penetračný náter pre zvýšenie priľnavosti následných náterov na savé podklady ako omietky a iné minerálne podklady, sadrokartón, tehly, pórobetón, drevo, drevotrieskové a cementotrieskové dosky apod. Náter je pripravený na okamžité použitie, pre veľmi savé podklady je možno riediť s vodou 1:2 až 1:4. Penetračný náter zvyšuje priľnavosť následných vrstiev, zjednocuje savosť poréznych podkladov a znižuje spotrebu finálnej náterovej hmoty. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ zvyšuje priľnavosť následných vrstiev ♦ zjednocuje savosť poréznych podkladov ♦ znižuje spotrebu náterovej hmoty ♦ zlepšuje kryciu schopnosť aplikovaných farieb PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ základný náter sadrokartónu ♦ zvýšenie priľnavosti vyrovnávacích stierok na steny ♦ zníženie prašnosti betónových podláh ♦ penetračný náter omietok ♦ zvýšenie priľnavosti následných vrstiev alebo lepiacich hmôt na výrobky z pórobetónu Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :    1 L 5 L 10 L Uvedená cena je za 1 ks.

SOUDAKRAT koncentrovaná prísada

3.65 32.95  s DPH
Je mimoriadne kvalitná stavebná disperzia na profesionálne využitie. Certifikovaná ako prísada do betónu zvyšujúca jeho tesnosť, húževnatosť a odolnosť voči abrázii. Zlepšuje vlastnosti cementových, vápennocementových a vápenných stavebných zmesí. Zvyšuje ich pevnosť, prídržnosť k podkladu, vodotesnosť pružnosť, mechanickú odolnosť a odolnosť voči poveternostným vplyvom. Vhodný pre prípravu lepiacej malty na obklady a dlažby. Po nariedení koncentrátu v pomeru až 1:12 je vhodný ako penetračný náter, ktorý zjednocuje savosť, zvyšuje pevnosť, znižuje prašnosť savých povrchov, zlepšuje priľnavosť interiérových a fasádnych farieb, stierok a lepidiel. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ spevňuje podklad ♦ zjednocuje a znižuje jeho savosť ♦ zlepšuje prídržnosť a zvyšuje kryciu schopnosť farieb PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ náter pod náterové hmoty, lepidlá a tmely ♦ ako adhézny mostík medzi novým cementovým poterom a starým podkladovým betónom Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie : 1 kg 5 kg 10 kg Uvedená cena je za 1 ks.

SOUDAKRAT stavebná koncentrovaná disperzia

4.05 38.10  s DPH
Mimoriadne kvalitná prísada určená pre zlepšenie vlastností betónov, omietok a ostatných cementových a vápennocementových zmesí. Po nariedení s vodou v pomeru 1:3 až 1:10 (podľa savosti podkladu) slúži ako penetračný náter poréznych podkladov. Ako prísada do cementových zmesí zlepšuje spracovateľnosť a výsledné vlastnosti betónov a mált, ako penetrácia zvyšuje priľnavosť následných vrstiev, zjednocuje savosť poréznych podkladov a znižuje spotrebu náterovej hmoty. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ možno riediť vodou až 1:10 (penetrácia) ♦ ako prísada do cementových zmesí zlepšuje spracovateľnosť a výsledné vlastnosti betónov a mált ♦ ako penetrácia zvyšuje priľnavosť následných vrstiev, zjednocuje savosť poréznych podkladov a znižuje spotrebu náterovej hmoty PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ penetrácia savých podkladov ♦ uzavierací náter betónu, bezprašná úprava betónových povrchov ♦ zlepšenie spracovateľnosti a výsledných vlastností mált a betónov ♦ príprava mimoriadne priľnavej polymér vápennej malty so zvýšenou pružnosťou Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :    1 kg 5 kg 10 kg Uvedená cena je za 1 ks.

SOUDAPOR prevzdušňovacia prísada

7.15 29.90  s DPH
Výroba sanačných omietok na zavlhnuté murivo - vytvára hydrofobizované póry, eliminuje prejavy vzlínajúcej vlhkosti, výkvety a rast plesní. Plastifikačná a prevzdušňovacia prísada na prípravu cementových a vápennocementových mált so sanačnými a tepelne izolačnými vlastnosťami. Zlepšuje spracovateľnosť, zvyšuje lepivosť a tým zjednodušuje nanášanie, zvyšuje odolnosť proti mrazu a vlhkosti. Ako prísada do vápennocementových mált úplne nahradí stabilizačným a plastifikačným účinkom vápno. Podľa miery prevzdušnenia umožňuje úsporu hmôt min. o 20%. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ zvyšuje odolnosť proti mrazu a vlhkosti ♦ ako prísada do vápennocementových mált úplne nahradí stabilizačným a plastifikačným účinkom  vápno ♦ eliminuje prejavy vzlínajúcej vlhkosti, výkvety a rast plesní. PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ sanácia omietok na zvlhnuté murivo Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :    1 L 5 L Uvedená cena je za 1 ks.

SOUDASTOP

5.95 10.15  s DPH
Je super rýchla cementová tesniaca malta určená k okamžitému utesneniu miest s prienikom vody. Slúžiaca na utesnenie pri havarijných situáciách, kde rýchlym tuhnutím zastavuje prieniky vody cez praskliny a trhliny. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ zmes cementu, triedeného kremičitého piesku a zušľachťujúcich chemických prísad ♦ vynikajúca priľnavosť k väčšine stavebných pokladov ♦ super rýchle utesnenie aj pod vodou ♦ použitie v interiéri aj exteriéri ♦ je nehorľavá PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ utesnenie priesakov a výverov vody trhlinami, škárami a dierami v betóne alebo murive ♦ utesnenie konštrukčných alebo podlahových škár a otvorov ♦ utesnenie trhlín a konštrukčných škár v bežných kanalizačných potrubiach ♦ kotvenie skrutiek, potrubí, trubiek, zábradlí, sanitárneho zariadenia atď. ♦ vyplňovanie škár a spojov medzi prvkami betónových aj tehlových tunelov a kolektorov, v kanalizačnom systéme ♦ tesnenie trubiek Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :      2 kg 4,5 kg Uvedená cena je za 1 ks.

Super plastifikačná prísada SOUDAPLAST

5.75 23.65  s DPH
Výroba základového betónu, betónových stavebných prvkov, architektonických a pohľadových betónov, cementových podlahových poterov (vč. podlahového vykurovania), injektážnych a zálievkových hmôt. Vhodný pre výrobu prefabrikovaného betónu, vibrolitej zámkovej dlažby apod. Má silný stekucovací a dispergačný účinok. Zvyšuje hutnosť a tým aj vodotesnosť. Zvyšuje výsledné pevnosti. Umožňuje zlepšiť spracovateľnosť zmesi bez zvýšenia obsahu vody alebo znížiť obsah vody v zmesi bez zhoršenia jej spracovateľnosti. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ silný stekucovací a dispergačný účinok, ktorý zvyšuje hutnosť a tým aj vodotesnosť ♦ umožňuje zlepšiť spracovateľnosť zmesi bez zvýšenia obsahu vody alebo znížiť obsah vody v zmesi bez zhoršenia jej spracovateľnosti PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ výroba prefabrikovaného betónu, vibrovitej zámkovej dlažby ♦ výroba základového betónu, betónových stavebných prvkov ♦ výroba podhľadových betónov ♦ výroba cementových podlahových poterov, vrátane podlahového vykurovania Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :  1 L 5 L Uvedená cena je za 1 ks.

SWS SPRAY PRIMER 500 ml

11.34  s DPH
Špeciálny rýchloschnúci adhézny nástrek v aerosolovom balení pripravený k okamžitému použitiu. Je určený pre zvýšenie priľnavosti samolepiacich pruhov okenných fólií alebo expanzných pások na bežné stavebné povrchy. Balenie v spreji zaisťuje kvalitnú, ľahkú a rýchlu prácu pri realizácii SOUDAL WINDOW SYSTEM. Špeciálne navrhnutý pre prácu pri aplikácií samolepiacich pások na mierne zaprášené, podchladené alebo vlhké povrchy. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ zlepšuje priľnavosť samolepiacich vrstiev ♦ jednoduchá a presná aplikácia ♦ okamžite a ľahko použiteľný prípravok ♦ vhodný pre aplikáciu i na mierne zaprášené, vlhké alebo podchladené povrchy ♦ krátka doba odvetrania ♦ dlhý otvorený čas ♦ dobrá priľnavosť k mnohým materiálom ♦ pre vonkajšie i vnútorné použitie ♦ odolný voči pôsobenia vlhkosti ♦ neobsahuje toluén ani metylen chlorid ♦ súčasť SWS ( Soudal Window System ) PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ predbežné ošetrenie stavebných podkladov ako je betón, tehly, omietky, drevo, drevovláknité alebo cemento-trieskové dosky, EPS, XPS a pod. pri aplikácií samolepiacich častí okenných fólií alebo expanzných pások SOUDAL ♦ zaistenie priľnavosti samolepiacich pások na mierne zaprášené, mierne vlhké alebo chladné podklady Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :  500 ml Uvedená cena je za 1 ks.

Tekutá lepenka 2K

32.40 83.70  s DPH
Tekutá lepenka 2K je dvojzložková stierková hmota pre tvorbu hydroizolačných vrstiev. Zabraňuje prenikaniu vody do stavieb a stavebných konštrukcií. Je vhodná pre nátery bežných podkladov ako je betón, omietky, murivo, sadrokartón, železobetónové konštrukcie, apod. Vytvára protiradónovú izoláciu obytných budov. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ trvale pružná, jednoducho aplikovateľná stierková hmota ♦ vytvára dokonale súvislú a nepriepustnú vrstvu bez spojov ♦ dokonale priľne k podkladu ♦ protiradónová izolácia obytných budov, súčiniteľ difúzie radónu: 5,1∙10-10 PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ hydroizolácie vodorovných a zvislých stavebných konštrukcií ♦ ochrana podzemných aj nadzemných stavebných konštrukcií proti zemnej vlhkosti a stekajúcej vode ♦ hydroizolácia vonkajšieho povrchu pivničných stien, vlhkých priestorov a oporných stien ♦ hydroizolácie pod obklady a dlažby v kúpeľniach, na balkónoch, terasách, izolácia suterénov apod. ♦ vnútorná hydroizolácia bazénov a nádrží na úžitkovú vodu do hĺbky 5m proti pozitívnemu tlaku vody Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :  7 kg 14 kg 21 kg Uvedená cena je za 1 ks.

Tesniaca fólia PROFI

129.85  s DPH
Tesniaca membrána použiteľná ako izolácia proti stekajúcej vode. Použiteľná priamo pod obklady a dlažby v exteriéroch a interiéroch. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ použiteľná ako parozábrana alebo izolácia proti vode ♦ ľahko použiteľná lepením do cementových lepidiel triedy C2TE ♦ následne po aplikácii bez poškodenia poveternostnými zmenami(dážď) PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ izolácie kúpeľní ♦ balkónov ♦ terás ♦ wellness zariadení ♦ mimoriadne vhodná na izolácie balkónových konštrukcií s obráteným poradím vrstiev ♦ ľahko použiteľná na prekrytie stabilizovaných trhlín v stavebných podkladoch Balenie : 30 m dĺžka, šírka 900 mm - červená Uvedená cena je za 1 ks.

Tesniaci pás CLASSIC

11.90 57.25  s DPH
Izolačný tesniaci pás pre kútové spoje do kúpeľní, sprchových kútov, balkónov a terás. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ aplikovaný lepením do izolačnej vrstvy ♦ hydroizolačná vrstva vytvorená z PVC elastoméru ♦ pás šírky 120mm s izolačnou vrstvou v strede pásu PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ vhodný na vodorovné aj zvislé dilatačné spoje ♦ použiteľný ako doplnok k hydroizolačným náterovým hmotám ♦ vhodný pre interiér aj exteriér Balenie : 10 m 50 m Uvedená cena je za 1 ks.

Tesniaci pás PROFESSIONAL

25.90 124.20  s DPH
Špeciálny tesniaci pás pre riešenie dilatačných a kútových spojov na balkónových konštrukciách. Pružný tesniaci pás určený pre odvedenie kondenzu z hliníkových fasádnych systémov. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ aplikovateľný lepením do hydroizolačných vrstiev ♦ hydroizolačná šírka pásu 120 mm ♦ extrémne pružný ♦ hydroizolačná vrstva z thermoplastic alastoméru potiahnutá obojstranne polypropylénovou tkaninou ♦ aplikovateľný lepením PU tmelmi alebo MS polymérmi PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ vhodný na realizáciu vodorovných dilatačných celkov na terasách a loggiách ♦ použiteľný ako pružný izolačný doplnok k hydroizolačným náterovým hmotám ♦ vhodný pre exteriér ♦ vhodný na odvedenie kondenzátu z hliníkových fasádnych systémov Balenie : 10 m 50 m Uvedená cena je za 1 ks.

Vnútorná vyrovnávacia stierka

3.45 38.90  s DPH
Na plošné či lokálne vyrovnávanie vnútorných povrchov stien a stropov. Vhodná na všetky druhy omietok, vláknocementové, drevocementové a sadrokartónové dosky, betón či pórobetón. Použiteľná pre tenkovrstvové omietanie. Výborná na opravu chýb alebo k vyplňovanie priehlbín a prasklín. Pripravená na priame použitie. Výborne priľne k stavebným podkladom, jednoducho brúsiteľná. Jednoduchá aplikácia aj veľkoplošná (vrátane strojovej), zdravotne nezávadná. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ výborná priľnavosť k stavebným podkladom ♦ jednoduchá brúsiteľnosť ♦ vyrovnanie stenových nerovností, tmelenie sadrokartónových plôch ♦ výborná priedušnosť PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ k plošnému vyrovnávaniu vnútorných povrchov stien a stropov ♦ možné použitie pod podkladovú vrstvu pod maľby, tapety alebo ako konečnú povrchovú úpravu ♦ stierku možno použiť na opravu chýb alebo na vyplňovanie priehlbín a prasklín Poznámka :  Pracovný postup nájdete v technickom liste Farebný odtieň : biely Balenie :  1,5 kg 4 kg 7 kg 30 kg Uvedená cena je za 1 ks.

Vnútorný roh PROFESSIONAL 140×140 mm

3.90  s DPH
Lisovaný vnútorný roh určený na riešenie vnútorných kútových 90 stupňových detailov. Slúži ako doplnok k tesniacim pásom. Balenie : 1 ks Uvedená cena je za 1 ks.

Vodotesniaca prísada SOUDAPROOF

5.85 22.60  s DPH
Výroba konštrukcií, ktoré majú odolávať vonkajšiemu tlaku vody (oporné steny, podzemné podlažie, pivnice, základy, podlahy, strechy, montážne jamy apod.) alebo byť schopný zadržovať či viesť vodu (bazény, nádrže, umelé jazierka, jímky, vodoteče, korytá apod.). Vhodný na nové omietky po inštalácii vodorovnej hydroizolácie, vodonepriepustné podlahové a strešné potery, omietky, murovacie malty, špárovacie malty. Znižuje nasiakavosť a priepustnosť výsledného betónu či malty, vyznačuje sa vysokým vodotesniacim účinkom! CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ znižuje nasiakavosť a priepustnosť výsledného betónu či malty ♦ vysoký vodotesniaci výrobok PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ výroba konštrukcií, ktoré majú odolať vonkajšiemu tlaku vody ♦ výroba konštrukcií, ktoré majú byť schopné zadržovať či viesť vodu Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :  1 L 5 L Uvedená cena je za 1 ks.

Vonkajší roh PROFESSIONAL 140×140 mm

3.90  s DPH
Lisovaný vonkajší roh určený na riešenie vonkajších kútových 90 stupňových detailov. Slúži ako doplnok k tesniacim pásom. Balenie : 1 ks Uvedená cena je za 1 ks.

Vytvrdzovač betónu SOUDAHARD

5.75 18.90  s DPH
Napúšťací náter na spevnenie betónových povrchov a zvýšenie odolnosti podlahových aj zvislých plôch voči abrázii, prašnosti, chemikáliám a poveternosti. Podlahy a plochy na báze cementu (betón, teraso, umelý kameň, cementový poter, cementové omietky) v interiéri aj exteriéri. Ideálne na podlahy v garážach, dielňach, skladoch, továrňach, verejných priestoroch, na cementové omietky a povrchy, sokle, podmurovky, ochranné steny apod. Vytvára pevný, bezprašný a jednoducho udržiavateľný povrch. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ napúšťací náter na spevnenie betónových povrchov ♦ vytvára pevný, bezprašný a jednoducho udržiavateľný povrch PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ podlahy a plochy na báze cementu (betón, terasa, umelý ♦ kameň, cementový poter, cementové omietky) v interiéri aj exteriéri ♦ ideálny pre podlahy v garážach, dieľniach, skladoch, továrňach, verejných priestoroch ♦ na cementové omietky a povrchy, sokle, podmurovky Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :  1 L 5 L Uvedená cena je za 1 ks.