Zobrazuje sa všetkych 29 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Adhézny mostík

5.56 26.35  s DPH
Špeciálny podkladový náter na zvýšenie priľnavosti hydroizolačných a vyrovnávacích stierkových hmôt k podkladu. Je vhodný na savé aj nesavé podklady, ihneď použiteľný, neobsahuje rozpúšťadlá, odoláva alkalickej hydrolýze, spevňuje nesúdržné podklady, zjednocuje savosť podkladu, paropriepustný, hydrofóbny, vhodný pre interiér aj exteriér. Určený ako základný, penetračný a spevňovací náter pre väčšinu bežných podkladov ako vyzreté omietky, murivo, betón, drevo, drevotrieska aj OSB, sadrokartón, umakart a pod. Vhodný na úpravu povrchu pri lepení obkladov na starý obklad, pre zvýšenie priľnavosti stierkových vyrovnávacích a hydroizolačných hmôt, vnútorných aj fasádnych farieb a omietok, cementových a disperzných lepidiel na problematické povrchy.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ ihneď použiteľný, vhodný pre savé aj nesavé podklady♦ neobsahuje rozpúšťadlá, odoláva alkalickej hydrolýze, spevňuje nesúdržné podkladyPRÍKLADY POUŽITIA :♦ vhodný ako základný, penetračný a spevňovací náter pre väčšinu bežných podkladov ako vyzreté    omietky, murivo, betón, drevo, drevotrieska aj OSB, sadrokartón, umakart apod.♦ vhodný na úpravu povrchu pri lepení obkladov na starý obklad, na zvýšenie priľnavosti    stierkových vyrovnávacích a hydroizolačných hmôt, vnútorných aj fasádnych farieb a omietok,    cementových a disperzných lepidiel na problematické povrchyPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      1 kg ( 6 ks - kartón )                    5 kgUvedená cena je za 1 ks.

ETICS FLEX

9.29  s DPH
Stierkový a lepiací tmel na báze cementu pre tvorbu základnej vrstvy alebo lepenie izolantu pri realizácii zatepľovacích systémov. Vhodný pre plošné vyrovnávánie stavebných povrchov.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ vyvážený pomer doby zpracovateľnosti a odolosti voči pôsobeniu dažďa♦ vynikajúca priľnavosť na stavebné podklady i tepelne izolačné hmoty ♦ vhodný pre interiér i exteriér ♦ vodeodolný a mrazuvzdornýPRÍKLADY POUŽITIA :♦ ako stierková hmota k tvorbe základnej vrstvy s vloženou armovacou mriežkou pri povrchovej   úprave zatepľovacích systémov♦ lepenie izolantu z penového polystyrénu alebo minerálnej vaty na bežné stavebné podklady ♦ plošné i lokálne vyrovnávanie stavebných povrchov♦ tvorba základnej vrstvy pred ďalšou povrchovou úpravouBalenie : 25 kg ( 42 ks - paleta )Uvedená cena je za 1 ks.

Hĺbková NANO penetrácia

3.89 16.96  s DPH
Špeciálny penetračný náter s hlbkovým účinkom, určený pre zvýšenie súdržnosti a obmedzenie savosti všetkých anorganických podkladov. Vďaka veľmi vysokej penetračnej schopnosti je vhodná pre všetky typy poréznych podkladov a zlepšuje priľnavosť farieb, vyrovnávacích, samonivelačných aj hydroizolačných stierok apod. Zamedzuje prieniku vody do podkladu, oživuje vzhľad povrchu prírodných aj umelých kameňov a obkladových páskov.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ vysoká hĺbková penetračná schopnosť♦ zjednocuje savosť poréznych podkladov♦ znižuje spotrebu náterových hmôt♦ zlepšuje kryciu schopnosť aplikovaných farieb♦ obmedzuje prienik vodyPRÍKLADY POUŽITIA :♦ penetračné nátery akýchkoľvek savých materiálov♦ zvýšenie priľnavosti stierkových hmôt♦ zníženie prašnosti betónových podláh♦ oživenie vzhľadu prírodných aj umelých kameňov♦ zvýšenie priľnavosti následných vrstiev alebo lepiacich hmôt na výrobky z pórobetónuPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      1 kg ( 12 ks - kartón )                    5 kgUvedená cena je za 1 ks.

Kúpeľňová izolácia

25.49 48.55  s DPH
Ľahko použiteľný hydroizolačný náter určený k tvorbe pružnej ochrannej vrstvy proti stekajúcej vode v interiéry. Vytvára súvislú vodotesnú a trvale pružnú membránu. Má veľmi dobrú prídržnosť k podkladu a dlhodobo chráni stavebné konštrukcie pred prienikom vody.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ vytvára velice pružnú membránu♦ veľmi dobrá priľnavosť k podkladu♦ po vytvrdnutí možno na izolačnú vrstvu lepiť obklady a dlažbyPRÍKLADY POUŽITIA :♦ hydroizolácie sprchových kútov♦ izolácie podláh pred lepením dlažby♦ utesnenie sadrokartónových stienPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      5 kg, 10 kgUvedená cena je za 1 ks.

Lepenka vo vedre 2K PROFI

20.09 101.52  s DPH
Dvojkomponentná náterová hmota na tvorbu hydroizolačních vrstiev zabraňujúcich prenikaniu vody do stavebných konštrukcií. Dvojzložková hmota s jednoduchým pomerom miešania 1:1.Po vytvrdnutí je trvalo pružná, vytvára protiradónovú bariéru. Izolačná tenkovrstvá náterová hmota špeciálne upravená pre aplikácie štetcom a valčekom.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ trvalo pružná membrána♦ vytvára súvislú nepriepustnú vrstvu bez spojov♦ vytvára protiradónovú bariéru♦ mimoriadna priľnavosť k stavebným podkladom♦ odoláva kyselinám, zásadám, olejom pre správnosť aplikácie konzultovať s technickým oddelením    SOUDAL♦ chráni kovové podklady pred koróziouPRÍKLADY POUŽITIA :♦ izolácia vodorovných aj zvislých stavebných konštrukcií♦ vhodná pre exteriér aj interiér♦ pre nadzemné aj podzemné staviteľstvo♦ ochrana proti zemnej vlhkosti a beztlakovej stekajúcej vode na novostavbách aj starších    objektoch♦ izolácia vonkajšieho povrchu pivničných stien, vlhkých priestorov a oporných stien♦ hydroizolácia pod obklady a dlažby v kúpeľniach, na balkónoch, terasách, izolácie suterénov apod.♦ vnútorná hydroizolácia bazénov a nádrží na úžitkovú vodu do tlaku 7 barov.Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      4 kg, 6 kg ( 52 ks - paleta ), 10 kg ( 32 ks - paleta ), 25 kg ( 16 ks - paleta )Uvedená cena je za 1 ks.

Maliarska farba NORMAL

2.92 41.04  s DPH
SOUDAL Normal je mimoriadne kvalitný náter na báze akrylátu určený na úpravu povrchov interiérov s vysokými nárokmi na vzhľad. Nová receptúra zjednodušuje spracovanie a vytvára zamatovo matný a hladký povrch s veľmi dlhou životnosťou. Je vodou riediteľná, oteruvzdorná, žiarivo biela, paropriepustná.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ oteruvzdornosť♦ vysoká belosť, sametový vzhľad♦ vysoká krycia schopnosť - výdatnosť♦ obsahuje mimoriadne kvalitnú disperziu, neobsahuje ťažké kovyPRÍKLADY POUŽITIA :♦ všetky druhy omietok a betónových povrchov♦ sadrokartón a papierové povrchy♦ aglomerované drevené materiály♦ interiéry náročné na vzhľad a hygienu (školy, kancelárie,zdravotnicke zariadenia,…)Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      1,5 kg, 4,5 kg, 7,5 kg, 15 kg, 40 kgUvedená cena je za 1 ks.

Prevzdušňovacia prísada SOUDAPOR

6.91 28.94  s DPH
Výroba sanačných omietok na zavlhnuté murivo - vytvára hydrofobizované póry, eliminuje prejavy vzlínajúcej vlhkosti, výkvety a rast plesní. Plastifikačná a prevzdušňovacia prísada na prípravu cementových a vápeno-cementových mált so sanačnými a tepelne izolačnými vlastnosťami. Zlepšuje spracovateľnosť, zvyšuje lepivosť a tým zjednodušuje nanášanie, zvyšuje odolnosť proti mrazu a vlhkosti. Ako prísada do vápenocementových mált úplne nahradí stabilizačným a plastifikačným účinkom vápno. Podľa miery prevzdušnenia umožňuje úsporu hmôt min. o 20%.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ zvyšuje odolnosľ proti mrazu a vlhkosti♦ ako prísada do vápeno-cementových mált úplne nahradí stabilizačným a plastifikačným účinkom    vápno♦ eliminuje prejavy vzlínajúcej vlhkosti, výkvety a rast plesní.PRÍKLADY POUŽITIA :♦ sanácia omietok na zvlhnuté murivoPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      1 L ( 12 ks - kartón )                    5 LUvedená cena je za 1 ks.

PRIMER 150

16.20 32.40  s DPH
Univerzálny a jednoducho aplikovateľný podkladový náter na polyuretánovej báze určený na všetky stavebné porézne materiály vrátane dreva, povrchy dilatačných špár a povrchy špár a spojov vystavených zvýšenému pôsobeniu vody. Zvýšenie priľnavosti MS polymérov.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ kvapalný jednuducho aplikovateľný penetračný prostriedok ♦ vhodný pre zvýšenie priľnavosti silikónových a hybridných MS polymérových tmelov na porézne podkladyPRÍKLADY POUŽITIA : ♦ povrchy dilatačných špár ♦ povrchy špár a spojov vystavených zvýšenej vlhkostiPoznámka :         Pracovný postup nájdete v technickom listeFarebný odtieň : transparentnýBalenie :              250 ml, 500 mlUvedená cena je za 1 ks.

Protimrazová prísada a urýchľovač tvrdnutia betónu SOUDAFROST

4.43 19.66  s DPH
Soudafrost je kvapalná bezchloridová prísada do cementových hmôt ako sú betóny, malty, potery a lepidlá pre možnosť ich spracovania v zimnom období.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ skracuje dobu tvrdnutia♦ znižuje teplotu zmrznutia zámesovej vody♦ umožňuje zmesiam dosiahnuť vysoké počiatočné pevnosti za nízkych teplôt♦ chráni armovacie výztuže pred koróziouPRÍKLADY POUŽITIA :♦ spracovanie betónu aj iných stavebných zmesí, ktoré obsahujú cement v zimnom období♦ betónovanie až do teploty -10°C♦ akékoľvek práce s cementovými zmesami s nárokmi na vysokú rýchlosť nástupu počiatočnej    pevnostiSPOTREBA :♦ nad -5°C: 0,5 l na každých 50 kg cementu♦ -5°C až -10°C: 1,0 l na každých 50 kg cementuPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      1 L ( 12 ks - kartón )                    5 L                    Uvedená cena je za 1 ks.

SOUDACONCRETE

5.24 13.72  s DPH
SOUDACONCRETE je vyrovnávajúci betón určený pre interiér aj exteriér na vyrovnanie pokladov aplikačnej hrúbky 2 mm – 30 mm. 24 hodín po aplikácii je betón vytvrdnutý a možno naň klásť ďalšie vrstvy.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ vyrovnávacia stierka určená pre interiér aj exteriér ♦ vynikajúca priľnavosť k väčšine stavebných podkladov ♦ určená na vytváranie poterov aj spádových klinov ♦ nehorľavý ♦ nemá samonivelačné vlastnosti – vyžaduje si zvláštne ošetrovanie - penetráciuPRÍKLADY POUŽITIA : ♦ vyrovnávanie spádových medzivrstiev, tenkovrstvých poterov ♦ vyrovnávanie vodorovných aj zvislých plôch súdržných silikátových podkladov v hrúbke jednej vrstvy od 2 do 30 mm s možnosťou vytvárať nábehové spádové klinyPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      4,5 kg, 90 ks - paleta                    25 kg, 48 ks - paletaUvedená cena je za 1 ks.

SOUDAGAP

3.78 19.44  s DPH
SOUDAGAP je mrazuvzdorná flexibilná škárovacia malta bez piesku so zníženou nasiakavosťou a zvýšenou odolnosťou proti oderu, určená na vypĺňanie škár od 1 mm do 5 mm medzi keramickými obkladmi, dlažbami, dlažbami a keramickou mozaikou.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ jednozložková suchá lepiaca maltová zmes bez piesku so zníženou nasiakavosťou a zvýšenou odolnosťou proti oderu ♦ slúži na vypĺňanie škár od 1 mm do 5 mm medzi keramickými obkladmi, dlažbami, dlažbami a keramickou mozaikou. ♦ mrazuvzdorná ♦ nie je vhodná pre chemicky agresívne prostredie ( anorganické a organické kyseliny)PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ vypĺňanie škár medzi keramickými obkladmi, dlažbami a keramickou mozaikouPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      2 kg, 90 ks - paleta                    4,5 kg, 48 ks - paleta                    20 kg, 48 ks - paletaUvedená cena je za 1 ks.

SOUDAINJECT

25.06  s DPH
SOUDAINJECT je thixotropný emulzný krém na báze silan – siloxanov a vody, jeho aktívna zložka preniká hlboko do muriva, kde hydrofobizuje vodivé kapiláry a vytvára dlhodobo fungujúcu bariéru proti vzlínajúcej vlhkosti.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ Ľahko aplikovateľný krém bielej farby v plastohliníkovom obale priamo pripravený k použitiu. ♦ Aplikácia pomocou aplikačnej trubičky do vopred vyvŕtaných otvorov priemeru od 12-16mm.PRÍKLADY POUŽITIA :♦ tehlové murivo♦ murivo z prírodného kameňa♦ hlinené a zmiešané murivo♦ porobetónové murivo♦ betónové konštrukciePoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      550 ml, 16 ks - kartónUvedená cena je za 1 ks ( á 550 ml ).

SOUDAKRAT akrylátová penetrácia

2.48 19.44  s DPH
Základný penetračný náter pre zvýšenie priľnavosti následných náterov na savé podklady ako omietky a iné minerálne podklady, sadrokartón, tehly, pórobetón, drevo, drevotrieskové a cementotrieskové dosky apod. Náter je pripravený na okamžité použitie, pre veľmi savé podklady je možno riediť s vodou 1:2 až 1:4. Penetračný náter zvyšuje priľnavosť následných vrstiev, zjednocuje savosť poréznych podkladov a znižuje spotrebu finálnej náterovej hmoty.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ zvyšuje priľnavosť následných vrstiev♦ zjednocuje savosť poréznych podkladov♦ znižuje spotrebu náterovej hmoty♦ zlepšuje kryciu schopnosť aplikovaných fariebPRÍKLADY POUŽITIA :♦ základný náter sadrokartónu♦ zvýšenie priľnavosti vyrovnávacích stierok na steny♦ zníženie prašnosti betónových podláh♦ penetračný náter omietok♦ zvýšenie priľnavosti následných vrstiev alebo lepiacich hmôt na výrobky z pórobetónuPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      1 L, ( 8 ks - kartón )                    5 L                    10 LUvedená cena je za 1 ks.

SOUDAKRAT koncentrovaná prísada

3.13 28.40  s DPH
Je mimoriadne kvalitná stavebná disperzia na profesionálne využitie. Certifikovaná ako prísada do betónu zvyšujúca jeho tesnosť, húževnatosť a odolnosť voči abrázii. Zlepšuje vlastnosti cementových, vápenocementových a vápenných stavebných zmesí. Zvyšuje ich pevnosť, prídržnosť k podkladu, vodotesnosť pružnosť, mechanickú odolnosť a odolnosť voči poveternostným vplyvom. Vhodný pre prípravu lepiacej malty na obklady a dlažby. Po nariedení koncentrátu v pomeru až 1:12 je vhodný ako penetračný náter, ktorý zjednocuje savosť, zvyšuje pevnosť, znižuje prašnosť savých povrchov, zlepšuje priľnavosť interiérových a fasádnych farieb, stierok a lepidiel.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ spevňuje podklad♦ zjednocuje a znižuje jeho savosť♦ zlepšuje prídržnosť a zvyšuje kryciu schopnosť farieb PRÍKLADY POUŽITIA :♦ náter pod náterové hmoty, lepidlá a tmely♦ ako adhézny mostík medzi novým cementovým poterom a starým podkladovým betónomPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :     1 kg ( 12 ks - kartón )                   5 kg                   10 kgUvedená cena je za 1 ks.

SOUDAKRAT stavebná disperzia

3.29 30.24  s DPH
Mimoriadne kvalitná prísada určená pre zlepšenie vlastností betónov, omietok a ostatných cementových a vápenocementových zmesí. Po nariedení s vodou v pomeru 1:3 až 1:10 (podľa savosti podkladu) slúži ako penetračný náter poréznych podkladov. Ako prísada do cementových zmesí zlepšuje spracovateľnosť a výsledné vlastnosti betónov a mált, ako penetrácia zvyšuje priľnavosť následných vrstiev, ujednocuje savosť poréznych podkladov a znižuje spotrebu náterovej hmoty.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ možno riediť vodou až 1:10 (penetrácia) ♦ ako prísada do cementových zmesí zlepšuje spracovateľnosť a výsledné vlastnosti betónov a mált ♦ ako penetrácia zvyšuje priľnavosť následných vrstiev, zjednocuje savosť poréznych podkladov a znižuje spotrebu náterovej hmotyPRÍKLADY POUŽITIA : ♦ penetrácia savých podkladov ♦ uzavierací náter betónu, bezprašná úprava betónových povrchov ♦ zlepšenie spracovateľnosti a výsledných vlastností mált a betónov ♦ príprava mimoriadne priľnavej polymér vápennej malty so zvýšenou pružnosťouPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      1 kg, 8 ks - kartón                    5 kg                    10 kgUvedená cena je za 1 ks.

SOUDALAX koncentrovaná disperzia BD 21

4.05 36.72  s DPH
PVAC koncentrát na prípravu penetrácií, prísada do stavebných zmesí a univerzálne lepidlo na drevo, textil, papier a kožu, penetračný náter pod náterové hmoty, znižuje prašnosť podkladu, zjednocuje jeho savosť a zlepšuje prídržnosť následných vrstiev. Ako polymérna prísada (spojivo) do stavebných hmôt (betónov, mált a poterov) zlepšuje ich spracovateľnosť a odolnosť voči mechanickému a chemickému namáhaniu. Zlepšuje ich priľnavosť na podklady. Znižuje nasiakavosť a priedušnosť. Zvyšuje vodotesnosť a pružnosť.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ číry - transparentný♦ mäkký a pružný♦ dobrá odolnosť voči oderu, vode a alkáliámPRÍKLADY POUŽITIA :♦ univerzálne použitie♦ penetračný náter pod náterové hmoty, lepidlá, tmely♦ spojivo na výrobu lepidiel na drevo, papier, textil a iné materiály♦ spojivo na výrobu vodou riediteľných fariebPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :     1 kg ( 12 ks - kartón )                   5 kg                   10 kgUvedená cena je za 1 ks.

SOUDASTOP

4.16 8.10  s DPH
Je super rýchla cementová tesniaca malta určená k okamžitému utesneniu miest s prienikom vody. Slúžiaca na utesnenie pri havarijných situáciách, kde rýchlym tuhnutím zastavuje prieniky vody cez prakliny a trhliny.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ zmes cementu, triedeného kremičitého piesku a zušľachťujúcich chemických prísad ♦ vynikajúca priľnavosť k väčšine stavebných pokladov ♦ super rýchle utesnenie aj pod vodou ♦ použitie v interiéri aj exteriéri ♦ je nehorľaváPRÍKLADY POUŽITIA : ♦ utesnenie priesakov a výverov vody trhlinami, škárami a dierami v betóne alebo murive ♦ utesnenie konštrukčných alebo podlahových škár a otvorov ♦ utesnenie trhlín a konštrukčných škár v bežných kanalizačných potrubiach ♦ kotvenie skrutiek, potrubí, trubiek, zábradlí, sanitárneho zariadenia atď. ♦ vyplňovanie škár a spojov medzi prvkami betónových aj tehlových tunelov a kolektorov, v kanalizačnom systéme ♦ tesnenie trubiekPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      2 kg, 150 ks - paleta                    4,5 kg, 90 ks - paletaUvedená cena je za 1 ks.

SPS PRIMER

39.96  s DPH
Príprava poréznych podkladov na lepenie panelov prostredníctvom SPS Power Adhesive. Zabraňuje narušeniu drevených podkladov. Špeciálny základný náter pre opracované drevo a ďalšie porézne podklady.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ Zvyšuje priľnavosť SPS Power Adhesive na všetky porézne podklady ♦ Chráni drevené nosné konštrukcie pred hnilobou ♦ Veľmi jednoducho aplikovateľnýPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      500 mlUvedená cena je za 1 ks.

Super plastifikačná prísada SOUDAPLAST

5.51 22.90  s DPH
Výroba základového betónu, betónových stavebných prvkov, architektonických a pohľadových betónov, cementových podlahových poterov (vč. podlahového vykurovania), injektážnych a zálievkových hmôt. Vhodný pre výrobu prefabrikovaného betónu, vibrolitej zámkovej dlažby apod. Má silný stekucovací a dispergačný účinok. Zvyšuje hutnosť a tým aj vodotesnosť. Zvyšuje výsledné pevnosti. Umožňuje zlepšiť spracovateľnosť zmesi bez zvýšenia obsahu vody alebo znížiť obsah vody v zmesi bez zhoršenia jej spracovateľnosti.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ silný stekucovací a dispergačný účinok, ktorý zvyšuje hutnosť a tým aj vodotesnosť♦ umožňuje zlepšiť spracovateľnosť zmesi bez zvýšenia obsahu vody alebo znížiť obsah vody v    zmesi bez zhoršenia jej spracovateľnostiPRÍKLADY POUŽITIA :♦ výroba prefabrikovaného betónu, vibrovitej zámkovej dlažby♦ výroba základového betónu, betónových stavebných prvkov♦ výroba podhľadových betónov♦ výroba cementových podlahových poterov, vrátane podlahového vykurovaniaPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      1 L ( 12 ks - kartón )                    5 LUvedená cena je za 1 ks.

SWS PRIMER Aerosol

13.18  s DPH
Špeciálny rýchleschnúci adhézny nástrek pre zvýšenie priľnavosti samolepiacich pruhov Okenných fólií. Balenie v spreji zaisťuje kvalitnú, ľahkú a rýchlu prácu pri realizácii SOUDAL WINDOW SYSTEM.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ ľahko se aplikuje pomocou nastaviteľnej trysky♦ efektívna, čistá a rýchla práca, presné dávkovanie♦ rýchleschnúci♦ výrazne zvyšuje prídržnosť butylových i iných samolepiacich pások k povrchu♦ vytvára trvale silno lepivý povrchPRÍKLADY POUŽITIA :♦ ošetrenie ostení v mieste aplikácie Okennej fólie♦ penetračný náter s vysoko lepivým povrchem♦ zlepšenie priľnavosti samolepiacich folií na rôzné druhy podkladov, mimo polystyrénuPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      500 mlUvedená cena je za 1 ks.

Tekutá lepenka 2K

25.27 66.20  s DPH
Tekutá lepenka 2K je dvojzložková stierková hmota pre tvorbu hydroizolačných vrstiev. Zabraňuje prenikaniu vody do stavieb a stavebných konštrukcií. Je vhodná pre nátery bežných podkladov ako je betón, omietky, murivo, sadrokartón, železobetónové konštrukcie, apod. Vytvára protiradónovú izoláciu obytných budov. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ trvale pružná, jednoducho aplikovateľná stierková hmota♦ vytvára dokonale súvislú a nepriepustnú vrstvu bez spojov♦ dokonale priľne k podkladu♦ protiradónová izolácia obytných budov, súčiniteľ difúzie radónu: 5,1∙10-10 PRÍKLADY POUŽITIA :♦ hydroizolácie vodorovných a zvislých stavebných konštrukcií ♦ ochrana podzemných aj nadzemných stavebných konštrukcií proti zemnej vlhkosti a stekajúcej    vode♦ hydroizolácia vonkajšieho povrchu pivničných stien, vlhkých priestorov a oporných stien ♦ hydroizolácie pod obklady a dlažby v kúpeľniach, na balkónoch, terasách, izolácia suterénov apod. ♦ vnútorná hydroizolácia bazénov a nádrží na úžitkovú vodu do hĺbky 5m proti pozitívnemu tlaku    vody Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      7 kg ( 33 ks - paleta ), 14 kg ( 24 ks - paleta ), 21 kg ( 12 ks - paleta )Uvedená cena je za 1 ks.

Tesniaca fólia PROFI

Tesniaca membrána použiteľná ako izolácia proti stekajúcej vode. Použiteľná priamo pod obklady a dlažby v exteriéroch a interiéroch.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ použiteľná ako parozábrana alebo izolácia proti vode♦ ľahko pouźiteľná lepením do cementových lepidiel triedy C2TE♦ následne po aplikácii bez poškodenia poveternostnými zmenami(dážď)PRÍKLADY POUŽITIA :♦ izolácie kúpeľní♦ balkónov♦ terás♦ welnes zariadení♦ mimoriadne vhodná na izolácie balkónových konštrukcií s obráteným poradím vrstiev♦ ľahko použiteľná na prekrytie stabilizovaných trhlín v stavebných podkladochBalenie : 30 m dĺžka, šírka 1000 mm - žltáUvedená cena je za 1 ks.

Tesniaci pás CLASSIC

9.99 49.03  s DPH
Izolačný tesniaci pás pre kútové spoje do kúpeľní, sprchových kútov, balkónov a terás.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ aplikovaný lepením do izolačnej vrstvy♦ hydroizolačná vrstva vytvorená z PVC elastoméru♦ pás šírky 120mm s izolačnou vrstvou v strede pásuPRÍKLADY POUŽITIA :♦ vhodný na vodorovné aj zvislé dilataňé spoje♦ použiteľný ako doplnok k hydroizolačným náterovým hmotám♦ vhodný pre interiér aj exteriérBalenie : 10 m, 50 mUvedená cena je za 1 ks.

Tesniaci pás PROFESSIONAL

22.14 106.92  s DPH
Špeciálny tesniaci pás pre riešenie dilatačných a kútových spojov na balkónových konštrukciách. Pružný tesniaci pás určený pre odvedenie kondenzu z hliníkových fasádnych systémov.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ aplikovateľný lepením do hydroizolačných vrstiev♦ hydroizolačná šírka pásu 120 mm♦ extrémne pružný♦ hydroizolačná vrstva z thermoplastic alastoméru potiahnutá obojstranne polypropyléovou tkaninou♦ aplikovateľný lepením PU tmelymi alebo MS polymérmiPRÍKLADY POUŽITIA :♦ vhodný na realizáciu vodorovných dilatačných celkov na terasách a logiách♦ použiteľný ako pružný izolačný doplnok k hydroizolačným náterovým hmotám♦ vhodný pre exteriér♦ vhodný na odvedenie kondenzátu z hliníkových fasádnych systémovBalenie : 10 m, 50 mUvedená cena je za 1 ks.

Vnútorná vyrovnávacia stierka

2.65 30.78  s DPH
Na plošné či lokálne vyrovnávanie vnútorných povrchov stien a stropov. Vhodná na všetky druhy omietok, vláknocementové, drevocementové a sadrokartónové dosky, betón či pórobetón. Použiteľná pre tenkovrstvé omietanie. Výborná na opravu chýb alebo k vyplňovanie priehlbín a prasklín. Pripravená na priame použitie. Výborne priľne k stavebným podkladom, jednoducho brúsiteľná. Jednoduchá aplikácia aj veľkoplošná (vrátane strojovej), zdravotne nezávadná.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ výborná priľnavosť k stavebným podkladom ♦ jednoduchá brúsiteľnosť ♦ vyrovnanie stenových nerovností, tmelenie sadrokartónových plôch ♦ výborná priedušnosťPRÍKLADY POUŽITIA : ♦ k plošnému vyrovnávaniu vnútorných povrchov stien a stropov ♦ možné použitie pod podkladovú vrstvu pod maľby, tapety alebo ako konečnú povrchovú úpravu ♦ stierku možno použiť na opravu chýb alebo na vyplňovanie priehlbín a prasklínPoznámka :         Pracovný postup nájdete v technickom listeFarebný odtieň : bielyBalenie :              1,5 kg, 4 kg, 7 kg, 15 kg, 30 kgUvedená cena je za 1 ks.

Vnútorný roh PROFESSIONAL 140×140 mm

3.51  s DPH
Lisovaný vnútorný roh určený na riešenie vnútorných kútových 90 stupňových detailov. Slúži ako doplnok k tesniacim pásom.Balenie : 1 ksUvedená cena je za 1 ks.

Vodotesniaca prísada SOUDAPROOF

5.62 21.82  s DPH
Výroba konštrukcií, ktoré majú odolávať vonkajšiemu tlaku vody (oporné steny, podzemné podlažie, pivnice, základy, podlahy, strechy, montážne jamy apod.) alebo byť schopný zadržovať či viesť vodu (bazény, nádrže, umelé jazierka, jímky, vodoteče, korytá apod.). Vhodný na nové omietky po inštalácii vodorovnej hydroizolácie, vodenepriepustné podlahové a strešné potery, omietky, murovacie malty, špárovacie malty. Znižuje nasiakavosť a priepustnosť výsledného betónu či malty, vyznačuje sa vysokým vodotesniacim účinkom!CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ znižuje nasiakovosť a priepustnosť výsledného betónu či malty♦ vysoký vodotesniaci výrobokPRÍKLADY POUŽITIA :♦ výroba konštrukcií, ktoré majú odolať vonkajšiemu tlaku vody♦ výroba konštrukcií, ktoré majú byť schopné zadržovať či viesť voduPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      1 L ( 12 ks - kartón )                    5 LUvedená cena je za 1 ks.

Vonkajší roh PROFESSIONAL 140×140 mm

3.51  s DPH
Lisovaný vonkajší roh určený na riešenie vonkajších kútových 90 stupňových detailov. Slúži ako doplnok k tesniacim pásom.Balenie : 1 ksUvedená cena je za 1 ks.

Vytvrdzovač betónu SOUDAHARD

5.51 18.25  s DPH
Napúšťací náter na spevnenie betónových povrchov a zvýšenie odolnosti podlahových aj zvislých plôch voči abrázii, prašnosti, chemikáliám a poveternosti. Podlahy a plochy na báze cementu (betón, teraso, umelý kameň, cementový poter, cementové omietky) v interiéri aj exteriéri. Ideálne na podlahy v garážach, dieľňach, skladoch, továrňach, verejných priestoroch, na cementové omietky a povrchy, sokly, podmurovky, ochranné steny apod. Vytvára pevný, bezprašný a jednoducho udržovateľný povrch.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ napúšťací náter na spevnenie betónových povrchov♦ vytvára pevný, bezprašný a jednoducho udržovateľný povrchPRÍKLADY POUŽITIA :♦ podlahy a plochy na báze cementu (betón, terasa, umelý♦ kameň, cementový poter, cementové omietky) v interiéri aj exteriéri♦ ideálny pre podlahy v garážach, dieľniach, skladoch, továrňach, verejných♦ priestoroch, na cementové omietky a povrchy, sokle, podmurovky.Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      1 L ( 12 ks - kartón )                    5 LUvedená cena je za 1 ks.