Zobrazuje sa všetkych 7 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Konštrukčné lepidlo 60A

9.70  s DPH
Konštrukčné lepenie drevených častí, drevených konštrukčných prvkov a nábytku, lepenie mnohých ďalších druhov materiálov ako tehly, betón, kovy, guma, polystyrén, penové hmoty atď. Výroba okenných a dverových rámov, výroba vrstvených panelov. Nestekavé konštrukčné polyuretánové lepidlo s veľmi vysokou lepiacou silou. Po vytvrdnutí je transparentné a trvale vode odolné D4 (ČSN EN 204). Nezanecháva škvrny a možno použiť na mierne vlhké podklady. Možno použiť na lepenie nie úplne rovných podkladov, v priebehu vytvrdzovania mierne napeňuje. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ rýchloschnúce ♦ vyplňovacie schopnosti vďaka schopnosti spenenia ♦ vysoká lepiaca sila ♦ výborná vodovzdornosť (D 4 - ČSN EN 204) PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ priemyselné lepenie drevených častí a nábytku ♦ lepenie rôznych drevených dosiek, panelov, vrstvených výrobkov, dýhy apod. ♦ lepenie izolačných materiálov vrátane polystyrénu ♦ lepenie drevených konštrukčných prvkov Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie : 300 ml, 15 ks - kartón Uvedená cena je za 1 ks (á 300 ml).

Lepidlo na drevo 62A

3.55 111.25  s DPH
Lepenie výrobkov z dreva, drevotriesky, papiera a lepenky. Konštrukčné lepenie nábytku a výrobkov prevažne z mäkkých drevín. Vysoko kvalitné disperzné lepidlo pre lepenie v interiéri, po zaschnutí polopriehľadné so zaradením v triede odolnosti voči pôsobeniu vlhkosti D2 (ČSN EN 204). Lepidlo s dlhým otvoreným časom vhodné pre časovo náročné lepenie zostáv interiérového nábytku. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ jednoduchá aplikácia ♦ rýchloschnúce ♦ silné priľnutie k materiálu ♦ voduvzdornosť D2 (ČSN EN 204) PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ lepenie dreva ♦ lepenie papiera ♦ lepenie drevených prvkov, drevotriesky ♦ lepenie papiera a kartónov Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie : 250 g, 12 ks - kartón 750 g, 6 ks - kartón 5 kg 25 kg Uvedená cena je za 1ks.

Lepidlo na drevo 64A rýchloschnúce

4.95 150.65  s DPH
Lepenie výrobkov z dreva, preglejky, drevotriesky a pod. s nárokmi na vysokú rýchlosť tuhnutia. Konštrukčné lepenie nábytku a iných drevených prvkov v interiéroch. Priemyselné lepenie drevených výrobkov s požiadavkami na vysokú pevnosť a kvalitu spoja. Vysoko kvalitné rýchloschnúce disperzné lepidlo na lepenie v interiéri, po zaschnutí priehľadné so zaradením v triede odolnosti voči pôsobeniu vlhkosti D2 (ČSN EN 204). CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ jednoduchá aplikácia ♦ rýchloschnúce ♦ po zaschnutí číre a priehľadné ♦ vodovzdornosť D2 (ČSN EN 204) PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ lepenie dreva ♦ lepenie dreva, drevotriesky, krycích šablón, vrstvených materiálov na báze dreva atď. ♦ lepenie papiera a kartónov ♦ konštrukčné lepenie ako sú spoje pero-drážka, perforované dosky, prírezy atď. Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie : 250 g, 12 ks - kartón 750 g, 6 ks - kartón 5 kg 25 kg Uvedená cena je za 1ks.

Lepidlo na drevo 67A vodostále

5.40 40.85  s DPH
Konštrukčné lepenie drevených prvkov v stavebníctve a priemysle. Lepenie spojov záhradného nábytku, kuchynských liniek, drevených schodísk, eurookien a ostatných výrobkov z akýchkoľvek druhov driev tvrdých aj exotických. Lepenie drevotriesky, drevených šablón atď. Mimoriadne kvalitné konštrukčné vodostále lepidlo pre stolárov a tesárov s veľmi rýchlou dobou tuhnutia a pevnosťou spoja. Po zaschnutí polopriehľadné so zaradením v triede odolnosti voči pôsobeniu vlhkosti D3 (ČSN EN 204). CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ rýchloschnúce ♦ silné priľnutie k materiálu ♦ odolnosť proti vode D 3 (ČSN EN 204) ♦ po zaschnutí priehľadné PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ lepenie dreva, drevotriesky, drevených šablón, lepenky, atď. ♦ interiérové aplikácie s dlhodobým pôsobením vysokej vlhkosti ♦ výroba okenných a dverových rámov, u ktorých sa predpokladá taká expozícia vlhkosti, že musí byť konštruovaný v triede voduvzdornosti D3 podľa EN 20 ♦ konštrukčné lepenie ako sú spoje pero-drážka, perforované dosky, prírezy Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie : 250 g, 12 ks - kartón 750 g, 6 ks - kartón 5 kg Uvedená cena je za 1ks.

Lepidlo na drevo PROFI 45 P rapid

13.95 70.20  s DPH
Veľmi rýchlo schnúce polyuretánové lepidlo s veľmi vysokou lepiacou silou a vynikajúcou vodovzdornosťou D4 (ČSN EN 204). V priebehu vytvrdzovania napeňuje, doba stlačenia lepených častí je 30 minút. Vhodné pre konštrukčné lepenie všetkých typov drevených výrobkov vrátane tých z tvrdých a exotických drevín. Možno použiť aj na vlhké drevo. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ rýchlo schnúce polyuretánové lepidlo ♦ v priebehu vytvrdzovania napeňuje, výborné vyplňovacie schopnosti ♦ vodovzdornosť (D 4 - ČSN EN 204) ♦ možno použiť na vlhké drevo PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ interiérové aplikácie s častým krátkodobým pôsobením tečúcej vody alebo kondenzovanej vody na lepidlo ♦ exteriérové aplikácie vystavené pôsobeniu poveternosti ♦ výroba okenných a dverových rámov, u ktorých sa predpokladá expozícia vlhkosti (exteriér), že musí byť konštruovaný v triede vodovzdornosti D4 podľa EN 204 ♦ konštrukčné lepenie všetkých typov drevených výrobkov vrátane tých z tvrdých a exotických drevín Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie : 750 g, 6 ks - kartón 5 kg, 5 ks - kartón Uvedená cena je za 1ks.

PU Construct

9.70  s DPH
Rýchloschnúce jednokomponentné polyuretánové lepidlo s vysokou počiatočnou lepiacou silou, vodovzdorné D4 (dle ČSN EN 204), nezanecháva škvrny na poréznych materiáloch. Určené na konštrukčné lepenie drevených prvkov v nábytkárskom priemysle, lepenie okenných a dverových rámov, hliníkových prvkov, lepenie izolačných materiálov vrátane polystyrénu. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ rýchloschnúce ♦ vyplňovacie schopnosti vďaka schopnosti speneniu ♦ vysoká vodovzdornosť (D 4 - ČSN EN 204) ♦ možno použiť na vlhké drevo PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ interiérové aplikácie s častým krátkodobým pôsobením tečúcej vody alebo kondenzovanej vody na lepidlo ♦ exteriérové aplikácie vystavené pôsobeniu poveternosti ♦ konštrukčné lepenie drevených častí, lepenie izolácií vrátane polystyrénu, lepenie Al krycích líšt a rohov atď. ♦ lepenie v nábytkárskom priemysle Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :  310 ml, 15 ks - kartón Uvedená cena je za 1ks.

PU lepidlo na drevo 66A

5.95 69.23  s DPH
Lepenie dreva, priemyselné lepenie v nábytkárskom priemysle, výroba špároviek, drevených konštrukcií, okenných a dverných rámov atď., tesárske konštrukčné lepidlo. Polyuretánové lepidlo, ktoré sa vyznačuje krátkou dobou schnutia, veľmi vysokou lepiacou silou a najvyššou triedou vodovzdornosti D4 (ČSN EN 204). Má vyplňovacie schopnosti - napeňuje, vyznačuje sa vysokou adhéznou silou. Je možné použiť na vlhké drevo. Zaťažením či stlačením v svorkách zvýšime výslednú pevnosť spoja. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ jednoduchá aplikácia ♦ rýchloschnúce ♦ zdornosť D4 (ČSN EN 204) ♦ možno použiť na vlhké drevo PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ priemyselné lepenie v nábytkárskom priemysle ♦ výroba okenných a dverových rámov, u ktorých sa predpokladá taká expozícia vlhkosti (exteriér), že musí byť konštruovaný v triede voduvzdornosti D4 podľa EN 204 ♦ lepenie drevených konštrukčných prvkov ♦ interiérové aplikácie s častým krátkodobým pôsobením tečúcej vody alebo kondenzovanej vody na lepidlo Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :  250 g, 12 ks - kartón 750 g, 6 ks - kartón 5 kg Uvedená cena je za 1ks.