Zobrazených 1–32 z 504 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Aspabit izolácia V S35 10m2/bal.

22.99  s DPH
Hydroizolačný pás z oxidovaného asfaltu s nosnou vložkou zo sklennej rohože. Na hornom povrchu je pás opatrený jemným separačným posypom, na spodnom povrchu má spáliteľnú separačnú PE fóliu.

Betonárska oceľ hrebienková 10mm 6m

5.60  s DPH
Betonárska oceľ sa vkladá do betónových konštrukcií za účelom zvýšenia únosnosti a zníženia deformácie. Priemer - 10mmDĺžka - 6m .

Betonárska oceľ hrebienková 12mm 6m

8.09  s DPH
Betonárska oceľ sa vkladá do betónových konštrukcií za účelom zvýšenia únosnosti a zníženia deformácie. Priemer - 12mmDĺžka - 6m .

Betonárska oceľ hrebienková 14mm 6m

10.43  s DPH
Betonárska oceľ sa vkladá do betónových konštrukcií za účelom zvýšenia únosnosti a zníženia deformácie. Priemer - 14mmDĺžka - 6m .

Betonárska oceľ hrebienková 6mm 6m

2.50  s DPH
Betonárska oceľ sa vkladá do betónových konštrukcií za účelom zvýšenia únosnosti a zníženia deformácie. Priemer - 6mmDĺžka - 6m .

Betonárska oceľ hrebienková 8mm 6m

3.22  s DPH
Betonárska oceľ sa vkladá do betónových konštrukcií za účelom zvýšenia únosnosti a zníženia deformácie. Priemer - 8mmDĺžka - 6m .

Cement 32,5 R 25kg Holcim

3.49  s DPH
PoužitieVýroba mált, na murovanie omietok. Vhodný pre zhotovenie poterov a betónov.

Chemos Garáž 25kg – samonivelizačná hmota

21.29  s DPH
Samonivelizačná vyrovnávacia podlahová hmota pre vytváranie finálnej, podlahy s vyššou oteruvzdornosťou. Pre hrúbku 0,5 -20 mm v jednej pracovnej operácií.

Chemos Standard 30 25kg – samonivelizačná podlahová hmota

15.29  s DPH
Samonivelačná hmota je využiteľná pre zhotovenie rovných, pevných, tvrdých, hladkých a dobre savých podkladových plôch pre kladenie všetkých podlahových krytín (dlažba, PVC, koberce, plávajúce podlahy, lepené veľkoplošné parkety a pod. )Vhodná na:Betónové podklady a cementové poteryAnhydritové podkladyStaré dlažby a iné podkladyPrednosti samonivelačnej hmoty:vynikajúci rozliv, spracovateľnosť a zlievanierýchlo pochôdzna a suchá pre pokládku podlahových krytínveľmi tvrdá, po brúsení veľmi hladkáVhodné pod kolieskové stoličky od minimálnej hrúbky 1 mm.

Čiapočka na stĺp PVC 38mm

0.49  s DPH
Čiapočka chráni vnútornú stranu stĺpiku pred poveternostnými vplyvmi. Čiapočka PVC, zelená,  Ø 38mm, .

Den Braven Brúsiteľný na sadrokartón 5kg

8.49  s DPH
Den Braven brúsiteľný tmel biely je určený na opravy muriva, omietok, betónu, pórobetónových tvárnic ako Ytong, Hebel, škár sadrokartónových konštrukcií a pod. Tmelí škáry sadrokartónových dosiek.

Den Braven Brúsiteľný tmel na sadrokartón 1.5kg

3.69  s DPH
Den Braven brúsiteľný tmel biely je určený na opravy muriva, omietok, betónu, pórobetónových tvárnic ako Ytong, Hebel, škár sadrokartónových konštrukcií a pod. Tmelí škáry sadrokartónových dosiek.

Den Braven DenBit studená asfaltová zmes RV 25kg

12.49  s DPH
Den Bit studená asfaltová zmes zložená z asfaltového spojiva a vhodného kameniva so stanovenou čiarou zrnitosti. Spojiva DenBit sú vyrábané na báze špeciálne upravených asfaltov, ktoré umožňujú spracovanie zmesí aj v zimných mesiacoch.

Den Braven Fx lepidlo na obklady a dlažby Quartz FX C2TE šedý 7kg

4.04  s DPH
Cementové lepidlo so zníženým sklzom a predĺženou dobou zavädnutia vyhovujúce náročnejším podmienkam. Určené pre lepenie obkladov a dlažby, lepenie tepelne izolačných materiálov.

Den Braven Opravná hmota na betón VÝPLŇ 5kg šedá

5.15  s DPH
Výplňová sanačná maltová zmes na báze cementu, jemných plnív a modifikujúcich prísad. Je dodávaná ako vopred namiešaná suchá zmes, ktorá sa mieša s vodou priamo na stavbe.

Den Braven Qualy fill Šľahaný sádrový brúsiteľný tmel 250ml

5.49  s DPH
Brúsiteľný sadrový tmel Den Braven je určený na vyplňovanie malých i veľkých prasklín v murive, betóne, v omietkach a pod. , Možné tiež škárovanie sadrokartónových konštrukcií s požiadavkou na brúsiteľnosť.

Den Braven Tmel brúsiteľný na sadrokartón 310ml

2.69  s DPH
Den Braven brúsiteľný tmel biely je určený na opravy muriva, omietok, betónu, pórobetónových tvárnic ako Ytong, Hebel, škár sadrokartónových konštrukcií a pod. Tmelí škáry sadrokartónových dosiek.