Zobrazuje sa všetkych 11 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Sanitárny neutrálny silikón

4.21  s DPH
Neutrálny silikónový tmel SOUDAL bez octového zápachu na tesnenie špár v prostredí so zvýšenou vlhkosťou alebo sanitárnych miestnostiach. Vhodný pre kútové špáry stien s obkladmi, okolo vaní, umývadiel a WC, špárovanie sprchových kútov. Po vyzretí je trvalo pružný, odolný voči pôsobeniu plesní a UV žiareniu.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ najvhodnejšie riešenie pre akrylátové vane ♦ farebne stály, odolný proti UV žiareniu♦ po vytvrdnutí trvale pružný ♦ veľmi dobrá priľnavosť k väčšine materiálov ♦ nízky modul pružnosti ♦ výborná teplotná odolnosťPRÍKLADY POUŽITIA :♦ tmelenie v sanitárnych miestnostiach a kuchyniach ♦ akékoľvek sanitárne tmelenie, kde dochází ku kontaktu s plastom, omietkou a drevom♦ tmelenie chladiarenských skladov a kontejnerov ♦ tmelenie klimatizačných systémovPoznámka :        Pracovný postup nájdete v technickom listeFarebný odtieň : transparentný, šedý, bielyBalenie :             280 ml, 15 ks - kartónUvedená cena je za 1ks.

Sanitárny silikón

3.66  s DPH
Sanitárny acetátový silikónový tmel určený na tesnenie špár vystavených zvýšenému pôsobeniu vlhkosti v priestoroch ako sú kúpeľne, toalety, kuchyne a pod. Vhodný pro kútové špáry obkladov, okolo vaní, umývadiel, sprchových kútov, WC, a pod. Trvalo pružný tmel s dlhodobou životnosťou. Odoláva plesniam, farebne stály, odolný UV žiareniu.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ veľmi jednoducho použiteľný, farebne stály, odolný proti UV žiareniu ♦ po vytvrdnutí trvale elastický s prídavkom fungicídov zaisťujúcich odolnosť proti plesniam ♦ vyznačuje sa typickým octovým pachomPRÍKLADY POUŽITIA :♦ tmelenie v sanitárnych miestnostiach a kuchyniach ♦ tmeliace sklenárske práce♦ tmelenie stavebných spojov vo vlhkom prostredí ♦ tmelenie klimatizačných systémovPoznámka :        Pracovný postup nájdete v technickom listeFarebný odtieň : transparentný, biely, šedý, béžový, hnedýBalenie :             280 ml, 15 ks - kartónUvedená cena je za 1ks.

SILIRUB 2

4.86 8.26  s DPH
Mimoriadne kvalitný trvale pružný neutrálny silikónový oximový tmel s výnimočnými vlastnosťami. Farebne stály, dlhodobo odolný UV žiarerniu a poveternostným vplyvom. Veľmi dobre priľne k väčšine materiálov. Určený na náročné profesionálne aplikácie. Vhodný na zasklievanie izolačných dvojskiel, drevených okien, tmelenie dilatačných, konštrukčných aj bežných stavebných špár, spojov polykarbonátových a polyakrylátových panelov. Vhodný na dilatačné špáry medzi rozdielnymi stavebnými materiálmi.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ veľmi jednoducho použiteľný ♦ farebne stály, odolný proti UV žiareniu ♦ po vytvrdnutí trvale elastický ♦ veľmi dobrá priľnavosť k väčšine materiálovPRÍKLADY POUŽITIA : ♦ k výplni všetkých bežných stavebných a konštrukčných špár ♦ utesňovacie sklenárske práce ♦ tmelenie expanzných spojov medzi odlišnými stavebnými materiálmi ♦ tmelenie spojov medzi ošetreným drevom, kovom, PVC a sklomPoznámka :         Pracovný postup nájdete v technickom listeFarebný odtieň : Skupina 1:                             alu grey, béžový, biely, teak, brilliant white, bronze, buff, čierny,                             dark brown, hnedý, light brown, oak, portland stone, rustic red,                             stone colour, šedý, transparentný                             Skupina 2:                            biely, čierny, hnedý, šedý, transparentný, terracotta brown,                            choco brown, mahagón, sepia brown, pine, brilliant whiteBalenie :              300 ml, 15 ks - kartón                            600 ml, 12 ks - kartónUvedená cena je za 1ks.

SILIRUB 2/S

6.16  s DPH
Tmelenie špár vystavených zvýšenému pôsobeniu vlhkosti, spoje akrylátových váň a umývadiel, polykarbonátových a polyakrylátových panelov, chladiarenskych skladov a kontajnerov. Vhodný na dilatačné špáry medzi rozdielnymi stavebnými materiálmi. Mimoriadne kvalitný trvale pružný neutrálny silikónový oximový tmel s výnimočnými vlastnosťami. Farebne stály, trvale pružný, nízkomodulový. Obsahuje protiplesňové fungicídy.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ veľmi jednoducho použiteľný ♦ farebne stály, odolný proti UV žiareniu ♦ po vytvrdnutí trvale elastický ♦ veľmi dobrá priľnavosť k väčšine materiálov ♦ nízky modul elasticityPRÍKLADY POUŽITIA : ♦ tmelenie v sanitárnych miestnostiach a kuchyniach ♦ akékoľvek sklenárske práce ♦ tmelenie chladiarenskych skladov a kontajnerov ♦ tmelenie klimatizačných systémovPoznámka :         Pracovný postup nájdete v technickom listeFarebný odtieň : biely, šedý, transparentný, RAL 9002Balenie :              300 ml, 15 ks - kartón Uvedená cena je za 1ks.

SILIRUB AL

6.16 8.32  s DPH
Náročné stavebné a konštrukčné špárovanie, zasklievanie eurookien, dilatačné spoje medzi rozdielnymi stavebnými materiálmi, tmelenie spojov medzi ošetreným drevom a sklom. Vysoko kvalitný alcoxy neutrálny silikónový tmel s alcoxy systémom vytvrdzovania a predĺženou dobou spracovateľnosti na 15-20 minút, vhodný pre náročné a presné tmelenie a pre prácu v dlhých špárach. Po vyzretí trvalo pružný. Veľmi dobrá priľnavosť na väčšinu materiálov.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ farebne stály, odolný proti UV žiareniu ♦ po vytvrdnutí trvale elastický ♦ veľmi dobrá priľnavosť k väčšine materiálov ♦ pomalé tvorenie šupkyPRÍKLADY POUŽITIA : ♦ bežné stavebné a konštrukčné špárovanie ♦ akékoľvek sklenárske práce ♦ dilatačné spoje medzi rozdielnymi stavebnými materiálmi ♦ tmelenie spojov medzi ošetreným drevom a sklomPoznámka :         Pracovný postup nájdete v technickom listeFarebný odtieň : biely, čierny, transparentnýBalenie :              300 ml, 15 ks - kartón                            600 ml, 12 ks - kartónUvedená cena je za 1ks.

SILIRUB COLOR

5.99  s DPH
Výplne všetkých bežných stavebných a konštrukčných špár vyžadujúcich zodpovedajúcu farebnosť, všetky sklenárske práce, špáry a spoje materiálov ako eloxovaný a lakovaný hliník, PVC, natierané drevo a pod. Tmelenie špár s veľkým pohybom medzi rôznymi stavebnými materiálmi. Široké spektrum odtieňov systému RAL a vysoko lesklý konečný povrch. Neutrálny silikónový tmel, po vyzretí trvalo elastický, veľmi dobre priľne na väčšinu materiálov. Má nízky modul elasticity.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ farebne stály, odolný proti UV žiareniu ♦ po vytvrdnutí trvale elastický ♦ široké spektrum odtieňov systému RAL ♦ veľmi dobrá priľnavosť k väčšine materiálovPRÍKLADY POUŽITIA : ♦ na výplň všetkých bežných stavebných a konštrukčných špár vyžadujúcich zodpovedajúcu farebnosť ♦ akékoľvek sklenárske práce a na eloxovaný a lakovaný hliník, PVC, natreté drevo♦ akékoľvek tmeliace sklenárske práce aj na eloxovaný a lakovaný hliník, PVC, natreté drevo ♦ tmelenie špár s veľkým pohybom medzi rôznymi stavebnými materiálmiPoznámka :         Pracovný postup nájdete v technickom listeFarebný odtieň : RAL 9006, RAL 1015, RAL 5011, RAL 3005,                             RAL 1013, RAL 6009, RAL 9001, RAL 7016Balenie :              300 ml, 15 ks - kartónUvedená cena je za 1ks.

SILIRUB MA

Špárovanie a lepenie mramoru, žuly, travertínu a iných poréznych prírodných kameňov na rôzne podklady. Tmelenie mramorových prvkov a obkladov v sanitárnych miestnostiach. Silirub MA je mimoriadne kvalitný tmel na báze neutrálneho silikónu, farebne stály, po vytvrdnutí trvale elastický. Nespôsobuje „mastné škvrny" na poréznych materiáloch a prírodnom kameni. Obsahuje protiplesňový fungicíd.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ po vytvrdnutí trvale elastický ♦ veľmi dobre priľnavý k väčšine materiálov♦ nespôsobuje „olejové škvrny“ na poréznych materiáloch a prírodnom kameni ako je mramor, žula, bridlica, pieskovec apod. ♦ obsahuje protiplesňový fungicíd pre použitie v zdravotníckych zariadeniachPRÍKLADY POUŽITIA : ♦ akékoľvek sklenárske práce ♦ lepenie a spájanie mramoru a rôznych poréznych prírodných kameňov na rôzne podklady ♦ vytmelovanie sanitárnych miestností, v ktorých bol použitý mramor ♦ sklenárske tmelenie do drevených rámovPoznámka :         Pracovný postup nájdete v technickom listeFarebný odtieň :  transparentnýBalenie :              300 ml, 15 ks - kartónUvedená cena je za 1ks.

SILIRUB N

3.89  s DPH
Mimoriadne kvalitný trvalo pružný neutrálny silikónový tmel s výbornou odolnosťou voči poveternostným vplyvom a priľnavosťou na väčšinu stavebných materiálov. Má výbornú priľnavosť na väčšinu podkladov, je úplne neutrálny, po vyzretí trvalo pružný, farebne stály, odoláva UV žiareniu, je vhodný na profesionálne využitie. Vhodný na sklenárske práce, spojovacie, utesňovacie a dilatačné špáry v stavebníctve. Priľne na podklady ako drevo, nerez, hliník, meď, olovo, pozink, PVC, akrylát, polyakrylát, polykarbonát a ďalšie stavebné materiály (okrem PP a PE). Vytvára trvalo pružný spoj s dlhou životnosťou.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ farebne stály, odolný proti UV žiareniu ♦ po vytvrdnutí trvale elastický s dlhou životnosťou ♦ veľmi dobrá priľnavosť k väčšine materiálov – lakované povrchy, drevo, nerez, hliník, nerez, meď, olovo, .... ♦ nízky modul elasticityPRÍKLADY POUŽITIA : ♦ k výplni všetkých bežných spojovacích, utesňovacích a dilatačných stavebných a konštrukčných špár ♦ utesňovacie sklenárske práce ♦ tmelenie expanzných spojov medzi odlišnými stavebnými materiálmi ♦ tmelenie spojov medzi ošetreným drevom, kovom, PVC a sklom ♦ spoje v elektrotechnickom priemysle s nárokmi na elektrickú pevnosťPoznámka :         Pracovný postup nájdete v technickom listeFarebný odtieň : biely, transparentnýBalenie :              300 ml, 24 ks - kartónUvedená cena je za 1ks.

SILIRUB WS

SOUDAL Silirub WS je mimoriadne elastický tmel na báze silikónu. Špeciálny, jednozložkový, neutrálny, mimoriadne kvalitný silikón vyvinutý pre exteriérové tmelenie konštrukčných a dilatačných špár v rámci fasádneho priemyslu.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ po vytvrdnutí trvale elastický ♦ nízky modul elasticity vyhovujúci normám ISO ♦ odolný UV žiareniu, dažďu, mrazu, vetru, ozónu a extrémnym teplotám ♦ veľmi dobrá priľnavosť k väčšine materiálovPRÍKLADY POUŽITIA : ♦ exteriérové tmelenie fasádnych plášťov ♦ ideálne pre expanzné, obvodové, spojovacie a ďalšie pohyblivé špáry medzi rozličnými stavebnými materiálmi ♦ vynikajúca priľnavosť na sklo, laminované sklo, natretý hliník, galvanizovanú oceľ, betón, omietky atď. ♦ kompatibilné s okennými konštrukciami obsahujúcimi izolačné dvojskláPoznámka :         Pracovný postup nájdete v technickom listeFarebný odtieň : čiernyBalenie :              600 ml, 12 ks - kartónUvedená cena je za 1ks.

Stavebný silikón

3.73  s DPH
Neutrály silikónový tmel vhodný pre špárovanie väčšiny stavebných materiálov. Výborne priľne na plasty, porézne povrchy aj všetky druhy kovov. Je trvale pružný, stálofarebný, odolný voči UV žiareniu. Bez zápachu a obsahu kyseliny octovej.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ veľmi ľahko použiteľný ♦ farebne stály, odolný proti UV žiareniu ♦ veľmi dobrá priľnavosť na mnoho povrchovPRÍKLADY POUŽITIA : ♦ tmelenie stavebných a konštrukčných špár ♦ spoje s veľkým pohybom mezi odlišnými stavebnými materiálmi ♦ tmelenie spojov mezi drevom, kovom, PVC, sklomPoznámka :         Pracovný postup nájdete v technickom listeFarebný odtieň : biely, šedý, transparentnýBalenie :              280 ml, 12 ks - kartónUvedená cena je za 1ks.

Univerzálny silikón

1.80 3.54  s DPH
Acetátový silikónový tmel SOUDAL univerzálne použiteľný pre stavebné a konštrukčné špáry v interiéri aj exteriéri, sanitárne aplikácie a pod. Môže byť použitý na väčšinu podkladov okrem plastov. Trvalo pružný, stálofarebný tmel s dlhodobou životnosťou a odolnosťou voči UV žiareniu.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ veľmi jednoducho použiteľný ♦ farebne stály, odolný proti UV žiareniu ♦ po vytvrdnutí trvale elastický ♦ veľmi dobrá priľnavosť k mnohým materiálom ♦ typický octový zápachPRÍKLADY POUŽITIA :♦ sklenárske práce ♦ tmelenie konštrukčných a stavebných spojov ♦ tmelenie chladiarenských skladov a kontajnerov ♦ tmelenie klimatizačných systémovPoznámka :           Pracovný postup nájdete v technickom listeFarebný odtieň :    60 ml - transparentný, biely                              280 ml - transparentný, biely, šedý, béžový, hnedý, čierny Balenie :                60 ml, 12 ks - kartón                              280 ml, 15 ks - kartónUvedená cena je za 1ks.