Zobrazuje sa všetkych 16 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Ceresit CS 11 Akrylátový tmel biely 300ml

3.39  s DPH
Ceresit Tmel akryl CS11 biely 300ml je disperzný tesniaci tmel určený na výplň škár a prasklín v interiéri aj exteriéri. Tmel je elastický a pretierateľný farbami. Tmel vypĺňa škáry tam, kde bežné škárovacie hmoty vykazujú trhliny a praskliny. Je vhodný na škáry medzi prvkami z dreva, plastu a hliníka, a murivom alebo omietkou. Má vysokú prídržnosť ku všetkým vyzretým, pórovitým a nasiakavým materiálom, ako sú napr. pórobetón, sadra, pieskovec, drevotriesky, sadrokartón prípadne maliarske nátery a farby, keramické obklady a polystyrén. Je vhodná aj na výplň škár medzi rámami a izolačnými doskami pri zatepľovaní budov.

Ceys Akrylátový tmel škáry a praskliny matne biely 280ml

3.69  s DPH
Akrylátový tmel je špeciálne určený pre tmelenie prasklín, trhlín, malých dier alebo dilatačných škár. Tmelí škáry medzi rámami okien a zárubňami dverí s murivom, je vhodný na tmelenie spojov a prasklín sadrokartónových dosiek, štrbín v betóne, tehlách, dreve, drevotrieske, .... Po aplikácii je nutné tmel uhladiť pomocou špachtle. Vďaka expresnému schnutiu je po 30tich minútach tmel pretierateľný, sám o sebe má bielu farbu. Tmel je vhodný pre použitie v interiéri aj exteriéri. Tmel zároveň izoluje a má aj vyplňovacie schopnosti.

Cyklon Silikón akryl transparentný 310ml

3.59  s DPH
Cyklon akryl transparentný 310 ml je trvalo elastický tmel na báze akrylovej disperzie. Je určený ako elastické tesnenie pre interiér aj exteriér. Dobre priľne na mnoho podkladov - PVC, betón, sklo, murivo, tehla, sadrokartón, hliník, drevo atď. Opravuje trhliny v stenách, škáry okolo okien, zárubní, roliet, svietitdiel, rúriek a pod. Nie je vhodný pre sanitárnu oblasť a na mramor.

Cyklon Silikon-akryl biely 310ml

3.99  s DPH
Univerzálny, trvalo elastický, prelakovateľný silikónakrylový tmel, vhodný na vnútorné a vonkajšie použitie s maximálnou rozťažnosťou. Používa sa na elastické škárovanie a tmelenie medzi rôznymi materiálmi, ako napr. drevo, murivo, kov, keramika, kameň, mramor a veľká časť umelých hmôt. ľahko spracovateľný životnému prostrediu neškodný bez rozpúšťadiel UV žiareniu odolný takmer bez zápachu teplotná odolnosť -30°C až +80°C.

Cyklon Štukový akryl 310ml

3.89  s DPH
Štukatérsky tmel - Elasticko-plastický štruktúrakryl tmel na vypĺňanie puklín a na vylepšenie poškodení v interiéri aj exteriéri. Vďaka zrnitosti tmelu je podobný omietke, takže opravu takmer nevidno. štruktúrovaný akryl je prelakovateľný odolný voči poveternostným vplyvom, UV žiareniu a starnutiu bez riedidla (na báze vody) vhodný pre teploty od -25°C do +80°C dobrá elasticita (cca 10% šírky pukliny) 

Den Braven, Acryl tmel – šedý 310ml

3.49  s DPH
Na tmelenie škár medzi rámami okien, dverí a murivom, rohových škár sadrokartónových konštrukcií, deliacich priečok, drevotrieskových dosiek a drevených výstuh a pod. Tmel je po vyzretí pretierateľný.

Den Braven, Akrylový tmel biely 280ml

3.36  s DPH
Den Braven akrylový tmel biely je určený na tmelenie škár medzi rámami okien, dverí a murivom, taktiež na tmelenie rohových škár sadrokartónových konštrukcií, drevotrieskových dosiek a drevených výstuh, deliacich priečok. Po vyzretí je tmel pretierateľný akrylátovými a disperznými farbami. Je vhodný na pozinkovaný plech aj oceľ, a vysoko priľnavý k murivu, drevu, sadrokartónu aj betónu. Tmelí okenné parapety, podhľadové kazety, škári medzi schodiskom a murivom. Je použiteľný taktiež na tesnenie a podtmelenie vzduchotechniky, rúr, kolien a prechodov.

Den Braven, Akrylový tmel Expres biely 280ml

4.49  s DPH
Akrylový tmel expres biely je jednozložkový plniaci, nezrážanlivý a veľmi ľahký tmel na dispeznej báze s dobrou priľnavosťou k poréznym materiálom. Odoláva mrazu a nepôsobí korozívne na kovy. Odparením vody vytvrdzuje. Je pretierateľný po 20 minútach, ľahko sa nanáša, je brúsiteľný a pretierateľný latexovými a akrylátovými nátermi. Je vhodný na interiérové práce, ako je stierkovanie škár v sadrokartónových konštrukciách, lokálne opravy otvorov, škár a trhlín v murive, omietkach a sadrokartóne.

Den Braven, Akrylový tmel transparent 310ml

5.99  s DPH
Den Braven Akrylový tmel transparent 310ml vytvára prirodzený prechod medzi dvoma povrchmi. Vďaka "chameleon efektu" prenáša farby z pozadia na povrch. Má ochrannú funkciu proti hmyzu a prachu. Je vhodný na miesta, kde je potrebné zachovať neviditeľnosť spoja, avšak viditeľnosť prechodu dvoch materiálov. Využíva sa medzi murármi, maliarmi pri údržbe či opravách, výstavbe. Odparením vody vytvrdzuje a vytvára pevný a plasticko-elastický spoj. Je odolný voči mrazu, starnutiu, UV žiareniu. Vysoko priľnavý k stavebným materiálom (betón, drevo, tvrdené PVC a pod.). Je vhodný na tmelenie v interiéri.

Den Braven, Silikón akrylátový tmel transparentný 310ml

5.99  s DPH
Pre interiéry a exteriéry. Opravy trhlín a prasklín v omietke, murive, dreve, betóne. Tmelenie spojovacích škár medzi rámami okien, dverí a murivom. Tmelenie okenných parapetov, škár medzi schodišťom a murivom. Tmelenie titan-zinkových parapetov a muriva. Silikón akrylový tmel disponuje rôznymi odtieňmi s tým, že transparentná verzia je pri aplikácií biela a v priebehu schnutia stransparentnie. Ostatné farebné verzie si zachovávajú odtieň v priebehu aplikácie i po vyzretí. Charakteristika Bez rozpúšťadiel, antikorózny Veľmi ľahko sa nanáša Pretierateľný akrylátovými a disperznými farbami Vysoká priľnavosť k drevu, murivu, sadrokartónu, betónu, PVC, a pod.

Den Braven, Silikón akrylový tmel biely 280ml

5.99  s DPH
Den Braven silikón akrylový tmel je určený do interiéru aj exteriéru. Opravy trhlín a prasklín v omietke, stenách, dreve, betóne. Tmelí spojovacie škáry medzi rámami okien, dverí a stenami. Tmelenie okenných parapiet, škrá medzi schodiskom a stenou. Tmelenie titan-zinkových parapiet a stien. Neobsahuje rozpúšťadlá a je antikorózny. Veľmi ľahko sa nanáša, je pretierateľný akrylátovými a disperznými farbami. Je priľnavý ku drevu, stenám, betónu, sadrokartónu, PVC a pod. Základ / Materiál: akryl Tepelná odolnosť: –20 / +75°C (po vytvrzení) Aplikačná teplota: +5 / +40°C Diletačná schopnosť: ± 10% Rýchlosť vytvrdnutia: 1 mm za 24 hod. Maximálne preťaženie: 600% Tvrdosť podľa Shore A (3s):≈ 40 ± 3

Den Braven, Tmel Akryl Exteriér biely 310ml

5.99  s DPH
Den Braven akrylový tmel exterier je určený na tmelenie škár medzi rámom okien, dverí a murivom, rohových škár sadrokartónových konštrukcií, deliacich priečok, taktiež drevotrieskových dosiek a drevených výstuh a pod. Tmel je pretierateľný, a počas zretia sa zľahka prepadá a vytvára typický fabion. Používa sa v interiéroch pre opravy trhlín a prasklín v omietke, murive, dreve, betóne. Tmelenie okenných parapetov, podhľadových kaziet, škár medzi schodišťom a murivom. Tmel je mrazuvzdorný, má antikoróznu ochranu. Je odolný vode, vlhku aj poveternostným vplyvom. Je možné ho pretierať akrylátovými a disperznými farbami.

Den Braven, Tmel akrylový hnedý 310ml

3.49  s DPH
Den Braven akrylový tmel hnedý je určený na tmelenie škár medzi rámami okien, dverí a murivom, taktiež na tmelenie rohových škár sadrokartónových konštrukcií, drevotrieskových dosiek a drevených výstuh, deliacich priečok. Po vyzretí je tmel pretierateľný akrylátovými a disperznými farbami. Je vhodný na pozinkovaný plech aj oceľ, a vysoko priľnavý k murivu, drevu, sadrokartónu aj betónu. Tmelí okenné parapety, podhľadové kazety, škári medzi schodiskom a murivom. Je použiteľný taktiež na tesnenie a podtmelenie vzduchotechniky, rúr, kolien a prechodov.

Pattex Acryl biely 50ml

3.29  s DPH
Pattex Praskliny, steny a stropy je jednozložkový trvalo elastický tmel na báze akrylátovej disperzie. Vhodný na utesňovanie škár a prasklín v stenách, pri oknách a dverách. Nie je vhodný na utesňovanie škár v sanitárnej oblasti.Vlastnosti:Tmel má vynikajúcu odolnosť proti UV žiareniu a poveternostným vplyvom. Neobsahuje rozpúšťadlá, nezapácha a je pretierateľný. Na použitie v interiéri aj exteriéri. Oblasti použitia:Priľne ku všetkým stavebným materiálom, k betónu, drevu, eloxovanému hliníku. Nepoužívajte na miestach s nadmerným výskytom prachu, pretože tmel môže byť vďaka svojmu poréznemu povrchu ľahko znečistený.

Pattex Štukový tmel biely 280ml

5.79  s DPH
Pattex Štukový akryl je vyplňovacia hmota na disperznej báze. Môže byť použitý ako pretierateľný akryl na praskliny v stenách, škáry medzi sadrokartónmi, škáry okolo okien a dverí. Vhodný na hrubé (zrnité) povrchy. Tmel má vynikajúcu odolnosť proti UV žiareniu. Je elastický a pretierateľný. Na použitie v interiéri aj exteriéri. Veľmi dobre priľne k väčšine stavebných materiálov, ako sú omietky, drevo, kameň a pod. Vhodný aj na vlhké a porézne materiály. Nie je vhodný na PE, PP, EPDM, PTFE, prírodný kameň a pod.

Tmel akrylový šedý Exteriér 310ml

4.89  s DPH
Jednozložkový tesniaci škárovací tmel, na báze akrylátovej disperzie. Vytvrdzuje odparením vody, vytvára trvalo pevný, plasticko-elastický spoj, odolný poveternostným vplyvom.Vlastnosti Mrazuvzdorný s antikoróznou ochranou Odolný voči vlhku, vode a poveternostným vplyvom Ľahká aplikácia, pretierateľný akrylátovými a disperznými farbami Vysoká priľnavosť na rôzne stavebné mat., v kombinácii nasiakavý – nenasiakavý (betón, murivo, drevo, eloxovaný hliník, uPVC a pod.) Použitie Pre interiéry a exteriéry Tmelenie stavebných škár medzi rámami okien, dverí a stenou Podtmelovanie parapetov, napájacích škár medzi stenou a stropom Drobné opravy škár panelových domov, prasklín v betóne, stenách a omietke