Zobrazených 1–32 z 35 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

CERSANIT Moduo 50 Ovál Box Oválne umývadlo (K116-049)

156.00  s DPH
hĺbka: 35,5 cm šírka: 50 cm výška: 15 cm tvar: oválny keramika Umývadlo na dosku MODUO 50 OVAL oválneho tvaru je vyrobené z šamotovej keramiky - s tenkými 8 milimetrovými stenami. Jeho dizajnový vzhľad bude dokonale zapadať do moderných interiérov kúpeľní. Umývadlo je možné namontovať na dosku MODUO alebo sa skrinkami CREA s doskou. Kolekcia MODUO ponúka rôzne formy - oválne, obdĺžnikové, okrúhle a tie s krásnym, organickým, nepravidelným tvarom.

CERSANIT Moduo Umývadlo na dosku hranaté K116-050

135.00  s DPH
hĺbka: 36 cm šírka: 50,5 cm výška: 15 cm tvar: obdĺžnik keramika Umývadlo na dosku MODUO 50 obdĺžnikového tvaru je vyrobené z šamotovej keramiky - s tenkými 8 milimetrovými stenami. Jeho dizajnový vzhľad bude dokonale zapadať do moderných interiérov kúpeľní. Umývadlo je možné namontovať na dosku MODUO alebo sa skrinkami CREA s doskou.

CERSANIT Umývadlo ARES 50 s otvorom (K588-001)

29.00  s DPH
Technické parametre:Šírka: 49,5 cm Hĺbka: 38,5 cm Výška: 16,5 cm Farba: biela

CERSANIT Umývadlo CASPIA štvorcový 60 s prepadom (K11-0095)

118.98  s DPH
PODROBNOSTI O PRODUKTE Šírka: 59,5 cm Hĺbka: 42 cm Hmotnosť: 12,5 kg Farba: biela

CUBITO-Asymetrické umývadlo biele/ľavé s otvorom pre batériu, 75cm

203.28  s DPH
Technické parametre a opis:Umývadlo asymetrické s prepadom, odkladacou plochou vľavo rozmery dĺžka 750 mm, šírka 450 mm, výška 165 mm s odkladacou plochou vľavo otvor pre batériu s prepadom umývadlo možno kombinovať s kúpeľňovým nábytkom Balenie neobsahuje sifón ani batériu. Nábytková umývadlá sú obľúbené pre svoje rozsiahle odkladacie plochy a dobré využitie miesta v kúpeľni. Rovnako dobre ako v rodinných domoch sa uplatňujú tiež v hoteloch a iných verejných budovách.

JIKA Lyra Plus Nábytkové umývadlo 650x480mm, biele, jednootvorové

79.26  s DPH
ozmery dĺžka 650 mm, šírka 480 mm, výška 195 mm s prepadom varianta s otvorom pre batériu vhodné pre kombináciu s nábytkom Lyra plus Balenie neobsahuje sifón ani batériu. Všeobecne platí, že umývadlo by malo pochádzať z rovnakého setu ako ostatné prvky kúpeľňovej keramiky, aby kúpeľňa ako celok pôsobila kompaktne, harmonicky a elegantne. Preto v každej dizajnovej rade Jika nájdete umývadlá rôznych rozmerov a typov, ktorá vyhovie priestorovým možnostiam vašej kúpeľne. Veľmi praktická sú nábytkové umývadlá série Lyra plus v kombinácii so skrinkou, ktorá ponúkajú odkladacie plochy na keramike i vo vnútri skrinky. Všetky umývadlá do nábytku môžu byť namontované iba s nábytkovú radom Lyra plus. Hlboká umývadlá príjemne doplní batérie rovnomennej série.

JIKA Lyra plus Umývadlo s prepadom 55, 550×450 mm, biele

68.38  s DPH
Nástenné umývadlo s otvorom pre batériu farba biela materiál sanitárna keramika s otvorom pre batériu s prepadom rozmer 550 x 450 x 170 mm

Misa umývadlová LO Bari New 51x39x14cm biela na dosku

133.99  s DPH
Zvýraznite svoju kúpeľňu a zaveďte do nej modernú sanitárnu keramiku. Bari Zoya je umývadlo určené na montáž na dosku. Jeho forma vychádza z expresívneho tvaru obdĺžnika, ktorý je zjemnený zaoblenými rohmi a štíhlymi ranami. Vďaka tomu pôsobí ľahko a moderne. Umývadlo Bari bolo navrhnuté s ohľadom na funkčnosť. Jeho hlboké umývadlo zaisťuje pohodlie pri každodennej hygiene. Snehobiela hladká keramika použitá pri výrobe je odolná a ľahko sa čistí. LT-2195 nemá otvor pre armatúry, čo vám dáva veľa možností pri výbere. Do moderných kúpeľní odporúčame jej inštaláciu so stojatými umývadlovými batériami a v interiéroch v retro štýle skvele poslúži v kombinácii s nástennými batériami. Tento model má jeden odtokový otvor v strednej časti. Na viverto.pl nájdete kvalitné kúpeľňové vybavenie za atraktívne ceny. Prezrite si celú ponuku nášho e-shopu a využite aktuálne zľavové kódy na objednanie produktov pre váš domov ešte lacnejšie.

Nábytkové umývadlo Ares 60 s otvorom (K588-002)

21.90  s DPH
INFORMÁCIE O PRODUKTE:Šírka: 58,5 cm Hĺbka: 42,5 cm Výška: 17 cm Farba: biela

RAVAK Chrome umývadlo keramické 55x47cm

115.00  s DPH
Technické parametre a opis: rozmery (šxv): 55x47, 65x47 cm materiál: keramika prepad: áno otvore pre stojankovú batériu: 35 mm skrinka pod umývadlo: áno doplnky: umývadlové pilety, sifóny, vodovodné batérie, skrinka záruka: 2 rokySúčasťou najširšieho designovo zladeného konceptu na trhu. Umývadlo Chrome možno doplniť priestornou skrinkou pod umývadlo Chrome v bielej či sivej farbe alebo inštalovať na stenu. Montážna sada (pripojovacie hmoždinky, vruty, atď.).

Umývadlo Ceramic 600 O white

172.00  s DPH
rozmery: 60 x 40 x 12 cm materiál: keramika prepad: NIE doplnky: doska pod umývadlo, umývadlová pileta pevná, sifón chrómový alebo rúrkový, extra predĺženej batérie Chrome alebo 10° záruka: 5 rokovUmývadlo Ceramic O je vyrobené z kvalitnej keramiky a je určené len na inštaláciu na dosku pod umývadlo v tvare L alebo v tvare I , alebo so skrinkou pod umývadlo Formy. Umývadlo je nutné kombinovať s pevnou umývadlovpi piletou, ktorá zabraňuje pretečeniu vody. K umývadlu Ceramic O odporúčame na dosku inštalovať extra predĺženú umývadlovú stojankovú batériu Chrome CR 015.00 s výškou 311 mm alebo extra predĺženú umývadlovú stojankovú batériu 10° TD 015.00 s výškou 334 mm.

Umývadlo Crea40 K114-004

118.00  s DPH
Keramické umývadlo CREA je vďaka svojmu tvaru a dizajnu jedinečným kúskom. Vďaka svojej veľkosti je vhodné do malých kúpeľní, kde je málo miesta. Umývadlo obsahuje otvor na vodovodnú batériu a prepadový otvor. Špecifikácie výrobku: Rozmery: 400x220 mm Typ: zapustený Farba: biela Prepadový otvor: áno Otvor pre batériu: áno Ochrana povrchu: nie Materiál: sanitárna keramika.

Umývadlo K677-005 Larga 50×22 nábytkové

121.99  s DPH
hĺbka: 22 cm šírka: 50 cm výška: 14 cm farba: biela - Euro White Nábytkové umývadlo LARGA s otvorom pre batériu a prepadom, je určené do umývadlových skriniek rovnakej série. Keramika umývadiel Silver Protect má antibakteriálnu vlastnosť (ióny striebra v sklovine) a účinne spomaľuje rast baktérií, čím zaisťuje spoľahlivú ochranu a bezpečnosť po celú dobu životnosti produktu.Súčasťou umývadla nie je batéria ani výpusť.LARGA je modulová kolekcia výrobcu Cersanit určená pre akýkoľvek interiér - priestranný, malý alebo úzky. Ponúka ako kúpeľňový nábytok, tak aj umývadlá, WC, vane, sprchové kúty, zásteny a celý rad kúpeľňového vybavenia. Širokú škálu prvkov kolekcie dokážete sami usporiadať a vytvoriť zostavu ideálne prispôsobenú rozmerom kúpeľne a vašim potrebám. Kúpeľňový nábytok LARGA je dostupný v troch farebných variantoch: biela, šedá a modrá, ktoré je možné konfigurovať s pracovnými doskami rôznych farieb. Nábytok dopĺňajú kovové úchytky, gombíky a nohy v zlatej, čiernej a striebornej farbe. Výrobky z kolekcie LARGA kúpeľňové keramiky sú k dispozícii v lesklej bielej, matnej bielej a antracitovo matnej. Tenkostenné umývadlá sú vyrobené technológiou ROCKLITE , ktorá nám dodáva ľahkosť tvarov výrobkov a ich zvýšenú odolnosť.Vaňovú a sprchovú zónu je možné zariadiť pohodlnou vaňou a zástenou alebo sprchovacím kútom. Obdĺžnikové vane z radu LARGA poteší svojim geometrickým vzorom a zvýšeným komfortom kúpania vďaka ergonomickému operadlu. Sprchové kúty a zásteny si môžete vybrať s čiernymi alebo chrómovými profilmi. Pri štvorcových alebo obdĺžnikových sprchovacích kútoch LARGA sa pri výbere vaničky TAKO SLIM (biela, šedá alebo čierna) sústredíme na skutočné kúzlo decentnej elegancie. Kolekcia ďalej zahŕňa kúpeľňové armatúry: bidetové, sprchové, vaňové a sprchové batérie, ďalej batérie na nábytok a umývadlá na dosku. Medzi vodovodnými batériami si môžete vybrať variant v módnej čiernej alebo matne zlatej, alebo klasický lesklý chróm. Pri navrhovaní kúpeľne s kolekciou LARGA získavate širší pohľad na usporiadanie. Farba biela Charakter nábytkové umývadlo Hĺbka 22 cm Inštalácia na skrinku Materiál sanitárna keramika Otvor pre batériu áno Prepad áno Sifón nie Séria LARGA Umývadlová batéria bez batérie Výbava bez batérie Výrobca CERSANIT Výška 14 cm Šírka 50 cm

Umývadlo K677-017 Larga 50×38 pultové Ellipse biela matná

215.00  s DPH
hĺbka: 38 cm šírka: 50,5 cm výška: 13,5 cm farba: biela mat  Nábytkové umývadlo LARGA s extrémne tenkými stenami (5-6 mm) je určené do umývadlových skriniek s doskou. Tieto umývadlá sa stávajú stále obľúbenejším doplnkom kúpeľňového vybavenia. Keramika umývadiel Silver Protect má antibakteriálnu vlastnosť (ióny striebra v sklovine) a účinne spomaľuje rast baktérií, čím zaisťuje spoľahlivú ochranu a bezpečnosť po celú dobu životnosti produktu.Súčasťou umývadla nie je výpusť.Dostupné v troch farebných prevedeniach (lesklá biela, biela mat, antracitová mat):LARGA je modulová kolekcia výrobcu Cersanit určená pre akýkoľvek interiér – priestranný, malý alebo úzky. Ponúka ako kúpeľňový nábytok, tak aj umývadlá, WC, vane, sprchové kúty, zásteny a celý rad kúpeľňového vybavenia. Širokú škálu prvkov kolekcie dokážete sami usporiadať a vytvoriť zostavu ideálne prispôsobenú rozmerom kúpeľne a vašim potrebám. Kúpeľňový nábytok LARGA je dostupný v troch farebných variantoch: biela, šedá a modrá, ktoré je možné konfigurovať s pracovnými doskami rôznych farieb. Nábytok dopĺňajú kovové úchytky, gombíky a nohy v zlatej, čiernej a striebornej farbe. Výrobky z kolekcie LARGA kúpeľňovej keramiky sú k dispozícii v lesklej bielej, matnej bielej a antracitovo matnej. Tenkostenné umývadlá sú vyrobené technológiou ROCKLITE, ktorá nám dodáva ľahkosť tvarov výrobkov a ich zvýšenú odolnosť. Vaňovú a sprchovú zónu je možné zariadiť pohodlnou vaňou a zástenou alebo sprchovacím kútom. Obdĺžnikové vane z radu LARGA potešia svojim geometrickým vzorom a zvýšeným komfortom kúpania vďaka ergonomickému operadlu. Sprchové kúty a zásteny si môžete vybrať s čiernymi alebo chrómovými profilmi. Pri štvorcových alebo obdĺžnikových sprchovacích kútoch LARGA sa pri výbere vaničky TAKO SLIM (biela, šedá alebo čierna) sústredíme na skutočné kúzlo decentnej elegancie. Kolekcia ďalej zahŕňa kúpeľňové armatúry: bidetové, sprchové, vaňové a sprchové batérie, ďalej batérie na nábytok a umývadlá na dosku. Medzi vodovodnými batériami si môžete vybrať variant v módnej čiernej alebo matne zlatej, alebo klasický lesklý chróm. Pri navrhovaní kúpeľne s kolekciou LARGA získavate širší pohľad na usporiadanie.Farba biela mat Charakter umývadlo na dosku Hĺbka 38,5 cm Inštalácia na dosku Materiál sanitárna keramika Otvor pre batériu nie Prepad nie Séria LARGA Výbava bez zátky Výrobca CERSANIT Výška 13,5 cm Šírka 50,5 cm

Umývadlo Larga 80 K120-010

224.00  s DPH
hĺbka: 46 cm šírka: 81 cm výška: 16,5 cm farba: biela - Euro WhiteINFORMÁCIE Nábytkové umývadlo LARGA s otvorom pre batériu a prepadom, je určené do umývadlových skriniek rovnakej série. Keramika umývadiel Silver Protect má antibakteriálnu vlastnosť (ióny striebra v sklovine) a účinne spomaľuje rast baktérií, čím zaisťuje spoľahlivú ochranu a bezpečnosť po celú dobu životnosti produktu.Súčasťou umývadla nie je batéria ani výpusť.LARGA je modulová kolekcia výrobcu Cersanit určená pre akýkoľvek interiér - priestranný, malý alebo úzky. Ponúka ako kúpeľňový nábytok, tak aj umývadlá, WC, vane, sprchové kúty, zásteny a celý rad kúpeľňového vybavenia. Širokú škálu prvkov kolekcie dokážete sami usporiadať a vytvoriť zostavu ideálne prispôsobenú rozmerom kúpeľne a vašim potrebám. Kúpeľňový nábytok LARGA je dostupný v troch farebných variantoch: biela, šedá a modrá, ktoré je možné konfigurovať s pracovnými doskami rôznych farieb. Nábytok dopĺňajú kovové úchytky, gombíky a nohy v zlatej, čiernej a striebornej farbe. Výrobky z kolekcie LARGA kúpeľňové keramiky sú k dispozícii v lesklej bielej, matnej bielej a antracitovo matnej. Tenkostenné umývadlá sú vyrobené technológiou ROCKLITE , ktorá nám dodáva ľahkosť tvarov výrobkov a ich zvýšenú odolnosť. Vaňovú a sprchovú zónu je možné zariadiť pohodlnou vaňou a zástenou alebo sprchovacím kútom. Obdĺžnikové vane z radu LARGA poteší svojim geometrickým vzorom a zvýšeným komfortom kúpania vďaka ergonomickému operadlu. Sprchové kúty a zásteny si môžete vybrať s čiernymi alebo chrómovými profilmi. Pri štvorcových alebo obdĺžnikových sprchovacích kútoch LARGA sa pri výbere vaničky TAKO SLIM (biela, šedá alebo čierna) sústredíme na skutočné kúzlo decentnej elegancie. Kolekcia ďalej zahŕňa kúpeľňové armatúry: bidetové, sprchové, vaňové a sprchové batérie, ďalej batérie na nábytok a umývadlá na dosku. Medzi vodovodnými batériami si môžete vybrať variant v módnej čiernej alebo matne zlatej, alebo klasický lesklý chróm. Pri navrhovaní kúpeľne s kolekciou LARGA získavate širší pohľad na usporiadanie.