Zobrazených 1–32 z 33 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Ceys Lepidlo na drevo Professional D2/D3 250g

5.69  s DPH
Lepidlo na drevo Ceys PROFESSIONAL CEYS D2D3 je špeciálne lepidlo vhodné na lepenie všetkých druhov dreva, aglomerátov, laminátov, priečok a vrstvených materiálov mezi sebou alebo v kombinácii s inými materiálmi.

Ceys Rýchle biele lepidlo – na drevo 125g

3.79  s DPH
Rýchle biele lepidlo 125g: Disperzné lepidlo z polyvinylacetátu vhodné pre lepenie papiera apod medzi sebou alebo s inými materiálmi. Rýchlo schne a po zaschnutí je transparentné. Nešpiní, umyje sa jednoducho vodou. Jedinečný uzáver TWIST zaručuje kontrolované dávkovanie a výrobok hermeticky uzavrie. Netoxická - neobsahuje rozpúšťadlá. Je vhodné pre domáce práce aj PRE PRÁCU DETÍ

Ceys Rýchle biele lepidlo – na drevo 250g

5.29  s DPH
Ceys Lepidlo rýchle biele na drevo 250g je disperzné lepidlo z polyvinylacetátu vhodné pre lepenie papieru, kartónu, dreva a pod. medzi sebou alebo s inými materiálmi. Lepidlo rýchlo zaschne (behom 5 minút) a po zaschnutí je úplne transparentné. Nešpiní a jednoducho sa umyje vodou. Neobsahuje žiadne rozpúšťadla a preto je veľmi vhodné nielen pre domáce práce, ale najmä pri práci detí, kedy nehrozí žiadne riziko. Praktický uzáver TWIST umožňuje rýchlu, čistú a presnú prácu. Stačí iba otočiť uzáverom a môže sa lepidlo aplikovať. Po ukončení práce sa opäť jednoduchým otočením uzáveru lepidlo rýchlo a bezpečne uzavrie, aby nedochádzalo k vysychaniu. Odolnosť záťaže: 40 kg/cm2 Materiály: papier, kartón, drevo, textil, koža, keramika, polystyrén

Ceys Rýchle biele lepidlo na drevo 50g

2.69  s DPH
Ceys rýchle biele lepidlo je špeciálne lepidlo vhodné pre ručné práce a drobné domáce práce s drevom, kartónom či papierom ( textil, keramika, koža, polystyrén). Lepidlo je použiteľné medzi sebou ( drevo-drevo) alebo v kombinácii s inými materiálmy (drevo-papier). Lepidlo rýchlo schne, po zaschnutí je transparentné, nešpiní a jednoducho sa čistí vodou. Lepidlo aplikujte na vysušenú a vyčistenú plochu.

Duvilax D3 Rapid – Lepidlo na parkety 500g

3.39  s DPH
Duvilax D3 Rapid je vodovzdorné disperzné lepidlo v triede D3 podľa EN 204. Je vhodné na lepenie tvrdého aj mäkkého dreva, preglejky, drevovláknitých a drevotrieskových dosiek.

Duvilax D3 Rapid 1kg

5.09  s DPH
Duvilax D3 Rapid je vodovzdorné disperzné lepidlo v triede D3 podľa EN 204. Je vhodné na lepenie tvrdého aj mäkkého dreva, preglejky, drevovláknitých a drevotrieskových dosiek.

Duvilax D3 Rapid 5kg

24.29  s DPH
Duvilax D3 Rapid je vodovzdorné disperzné lepidlo v triede D3 podľa EN 204. Je vhodné na lepenie tvrdého aj mäkkého dreva, preglejky, drevovláknitých a drevotrieskových dosiek.

Duvilax LS 50 – Lepidlo na drevo 1kg

6.19  s DPH
Duvilax LS-50 je univerzálne interiérové lepidlo na drevo určené pre domácnosť, stolárov a modelárov. Používa sa na lepenie rôznych predmetov z tvrdého alebo mäkkého dreva, drevotrieskových a drevoštiepkových dosiek a podobne.

Duvilax LS 50 Expres 500g

3.39  s DPH
Duvilax LS-50 je univerzálne interiérové lepidlo na drevo určené pre domácnosť, stolárov a modelárov. Používa sa na lepenie rôznych predmetov z tvrdého alebo mäkkého dreva, drevotrieskových a drevoštiepkových dosiek a podobne.

Duvilax LS 50 Express 250g

2.79  s DPH
Lepidlo Duvilax® Expres LS je lepidlo vyrobené na báze disperzie kopolymérov vinilacetátu vo vode. Nevykazuje žiadne riziká z hľadiska zdravia a použitia.Charakteristika Na báze vinylacetátového kopolyméru s charakteristickou vôňou. Netoxický, nehorľavý, nevýbušný, hygienicky a zdravotne nezávadný a biologicky odbúrateľný Po vytvrdení transparentné Splňuje podmienky pre klimatické namáhanie podľa normy STN EN 204 pre triedu D2 Vyznačuje sa vysokou počiatočnou lepivosťou a výrazne krátkou dobou pre dosiahnutie konečnej pevnosti Film lepidla po zaschnutí je relatívne tvrdý, krehký a nelepivý.PoužitieDuvilax® Expres LS je vhodný pre lepenie montážnych a plošných spojov (kolíkovanie, škárovka, laťovka) pri výrobe nábytku, na lepenie masívneho dreva (čapové spoje, jednoduchý ozub, cink, na pokos, na tupo, na pero-drážku ai.). Používa sa predovšetkým pre lepenie materiálov určených pre interiéry. Ďalej lepí papier, kartón a textil. Lepidlo je vhodné pre lepenie detských hračiek a predmetov určených pre styk s potravinami. Lepidlo sa nanáša v pôvodnej konzistencií a neodporúča sa ho riediť s vodou ani iné úpravy.

Duvilax LS 50- Lepidlo na drevo 5kg

29.39  s DPH
Duvilax LS-50 je univerzálne interiérové lepidlo na drevo určené pre domácnosť, stolárov a modelárov. Používa sa na lepenie rôznych predmetov z tvrdého alebo mäkkého dreva, drevotrieskových a drevoštiepkových dosiek a podobne.

Herkules – Univerzálne lepidlo pre domácnosť, dielňu a modelárov 130g

3.19  s DPH
Herkules 130 g je univerzálne disperzné lepidlo na papier, drevo, drevovláknité materiály, kožu a ďalšie savé materiály. Je vhodný na lepenie dreveného nábytku, fotografií, kožených výstielok obuvi atď.

Herkules – Univerzálne lepidlo pre domácnosť, dielňu a modelárov 250g

3.89  s DPH
Herkules 250 g je univerzálne disperzné lepidlo na papier, drevo, drevovláknité materiály, kožu a ďalšie savé materiály. Je vhodný na lepenie dreveného nábytku, fotografií, kožených výstielok obuvy atď.

Lignofix na drevo D3 0,25kg

5.49  s DPH
Lepidlo kategória D3 Balenie: 250g Spotreba: 0,1 - 0,2 kg / m2 Vodovzdorné lepidlo na vodnej báze kategórie D3 podľa EN 204 na lepenie dreva, spojov lamiel plávajúcich podláh, kartonáže, vhodné pre profesionálne i hobby použitie. Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a pripojené informácie o výrobku.

Lignofix na drevo D4 0,25kg

7.29  s DPH
Lepidlo kategorie D4 Spotreba: 0,1 - 0,2 kg/m2 Jednozložkové polyuretanové lepidlo medovitej konzistencie a farby, odolnosť spoja D4 podľa EN 204, odskúšané podľa EN 302-4, manipulačná pevnosť za 50 minút. Lepí akékoľvek drevo vrátane lakovaného, ďalej kovy, plasty (mimo PTFE, PE, PP), sklo a minerálne hmoty. Lepidlo pri vytvrďovaní dopeňuje, nutná fixácia lepeného spoja (zalisovanie alebo zasvorkovvanie). Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a pripojené informácie o výrobku.

Pattex Express Wood – Lepidlo na drevo 250g

5.89  s DPH
Pattex Express na drevo 250g je rýchlotvrdnúce disperzné lepidlo ihneď použiteľné, určené na rýchle lepenie dreva a podobných materiálov. Spoj je elastický, priehľadný a odoláva starnutiu. Spoj má vysokú stabilitu aj pri vyšších teplotách, je pretierateľný. Lepidlo je vhodné na konštrukčné, plošné lepenie a na lepenie špároviek. Odoláva starnutiu, nespôsobuje zafarbenie dreva.

Pattex Lepidlo na drevo standard 250g

4.89  s DPH
Pattex Štandard na drevo 250 g je určené na lepenie všetkých druhov dreva, tvrdého dreva, papiera, kože, lepenky, textilu a polystyrénu. Vhodné je aj na čapové a kolíkové spoje, perodrážky. Po vytvrdnutí je transparentný.

Pattex Lepidlo na drevo standard 750g

8.89  s DPH
Pattex Štandard na drevo 750 g je určené na lepenie všetkých druhov dreva, tvrdého dreva, papiera, kože, lepenky, textilu a polystyrénu. Vhodné je aj na čapové a kolíkové spoje, perodrážky. Po vytvrdnutí je transparentný.

Pattex Lepidlo na drevo, Wood super 3 750g

12.39  s DPH
Pattex Super 3 750 g je disperzné vodovzdorné lepidlo na drevo a podobné materiály vystavené vyššej vlhkosti alebo krátkodobému pôsobeniu vody. Je odolný voči vysokým teplotám. Je pevné a odolné proti vysokým teplotám.

Pattex Lepidlo Super 3 250g

6.39  s DPH
Pattex Super 3 250g je disperzné vodovzdorné lepidlo na drevo a podobné materiály vystavené vyššej vlhkosti alebo krátkodobému pôsobeniu vody. Je odolný voči vysokým teplotám. Je pevné a odolné proti vysokým teplotám.

Pattex Wood Express D2 750g – lepidlo na drevo

11.19  s DPH
Pattex Express na drevo 750g je rýchlotvrdnúce disperzné lepidlo ihneď použiteľné, určené na rýchle lepenie dreva a podobných materiálov. Spoj je elastický, priehľadný a odoláva starnutiu. Spoj má vysokú stabilitu aj pri vyšších teplotách, je pretierateľný. Lepidlo je vhodné na konštrukčné, plošné lepenie a na lepenie špároviek. Odoláva starnutiu, nespôsobuje zafarbenie dreva. Spoj má vysokú stabilitu aj pri vyšších teplotách, je pretierateľný. Lepidlo je vhodné na konštrukčné, plošné lepenie a na lepenie špároviek.

Pritt Gamafix – Tekuté lepidlo 100g

2.09  s DPH
Univerzálne disperzné lepidlo pre kancelárske a školské použitie. Na papier, textil, drevo, keramické hmoty, lepenku , fotografie a apod. Čisté nanášanie lepidla pomocou stierky. Bez rozpúšťadiel.

Pritt Nová klovatina – Transparentné tekuté lepidlo 100g

2.19  s DPH
Univerzálne tekuté lepidlo Nová Klovatina má všestranné použitie. Lepí papier, kartón, plsť, fotky, drevo a množstvo ďalších materiálov. Je transparentné. Lepidlo má dva aplikátory. Je vhodné pre deti. Bez rozpúšťadiel, vyrobené z 90% prírodných materiálov², vrátane vody. Vyprateľné už pri 20°C. 90% z prírodných zdrojov²

Pritt Refill 6mm x 12m – Náhradná náplň do korekčného rollera

2.99  s DPH
Obľúbená korekčná páska na papier i fólie z recyklovaných plastov s jednoduchou výmenou náhradnej náplne. Korekčný film je suchý a umožňuje okamžité písanie. Na kópiách nezanecháva tmavé okraje a tiene. Šírka stopy 6 mm je vhodná na viacriadkové texty písané strojom a opravy rukopisov.

Pritt Refill 8.4mm – Kazeta s lepiacou náplňou, permanentné doplňovacie lepidlo

3.89  s DPH
Lepiaci roller s vymeniteľnou náplňou na kartón, fotografie, fólie a umelé hmoty. Lepiaca páska s inovatívnou štruktúrou včelieho plástu pre vynikajúce priľnutie a čisté a precízne lepenie. Roller s permanentným (trvalým) filmom, ktorý umožňuje presné nanesenie lepidla. Návin 16 m.

Rakoll Expres D3 1kg

6.89  s DPH
Vlastnosti lepidla Rakoll express D3: RAKOLL®-GXL-3 je PVAc lepidlo s dobrou vodoodolností, které při jednosložkovém zpracování vyhovuje nárokům skupiny D-3 a smícháním s RAKOLL®-GXL-Härter nárokům skupiny D-4 dle DIN EN 204. RAKOLL®-GXL-3 vytvrzuje velmi rychle. Působením tepla se lisovací čas zkracuje. Vytvrzená spára se vyznačuje dobrou odolností vůči zvýšené teplotě.  Pokyny pro zpracování: Otevřený čas a lisovací čas jsou silně při práci ovlivněny např.: teplotou, vlhkostí vzduchu, savostí materiálu, naneseným množstvím a pnutím v materiálu. Dobrých výsledků je dosaženo za následujících předpokladů : Teplota místnosti a materiálu 18 … 20 °C Vlhkost dřeva 8 … 10 % Relativní vlhkost vzduchu 60 ... 70 %

Rakoll Express D3 0,5kg

4.99  s DPH
Vlastnosti lepidla Rakoll express D3: RAKOLL®-GXL-3 je PVAc lepidlo s dobrou vodoodolností, které při jednosložkovém zpracování vyhovuje nárokům skupiny D-3 a smícháním s RAKOLL®-GXL-Härter nárokům skupiny D-4 dle DIN EN 204. RAKOLL®-GXL-3 vytvrzuje velmi rychle. Působením tepla se lisovací čas zkracuje. Vytvrzená spára se vyznačuje dobrou odolností vůči zvýšené teplotě.  Pokyny pro zpracování: Otevřený čas a lisovací čas jsou silně při práci ovlivněny např.: teplotou, vlhkostí vzduchu, savostí materiálu, naneseným množstvím a pnutím v materiálu. Dobrých výsledků je dosaženo za následujících předpokladů : Teplota místnosti a materiálu 18 … 20 °C Vlhkost dřeva 8 … 10 % Relativní vlhkost vzduchu 60 ... 70 %

Rakoll GXL 4 1kg

8.79  s DPH
Disperzné lepidlo na drevo   1kg :  Vlastnosti : RAKOLL® GXL 4 je PVAc lepidlo s dobrou odolnosťou voči vode.Nános lepidla : RAKOLL® GXL 4 sa nanáša jednostranne, pri požiadavke na vyššiu odolnosť voči vode tiež obojstranne, nanášacím zariadením, valčekom, štetcom alebo iným zariadením v tenkej, rovnomernej vrstve.Lisovanie : Lepené dielce spojíme v priebehu otvoreného času a lisujeme tak dlho, pokiaľ sa dosiahne dostatočná počiatočná pevnosť. Lisovací tlak by mal byť tak veľký, aby sa lepená škára v celej dĺžke uzatvorila. Počiatočná pevnosť lepenej škáry potrebná k ďalšiemu spracovaniu sa dosiahne v závislosti od druhu materiálu a druhu spoja za krátky čas. Vyššia odolnosť lepenej škáry voči vode sa tvorí pomalšie a skúšaná by mala byť až po 7 dňoch po zlepení.

Rakoll GXL 4 5kg

41.89  s DPH
Jednosložkové disperzní lepidlo s vysokou voděodolností i tepelnou odolností. Třída D4 Oblasti použití: Použití pro výrobu eurooken, dveří a dalších produktů ze dřeva s požadavkem na vyšší voděodolnost. V případě použití lepidla pro prvky v exteriéru je nutné použít velmi důkladnou povětrnostní ochranu. Minimální zpracovatelnost lepidla je 9 měsíců od data výroby, při skladování za teploty 15 - 23 °C. Při skladování za vyšší teploty se zpracovatelnost zkracuje až na 3 měsíce.

Rakoll GXL 4, Univerzálne lepidlo 0,5kg – P

4.79  s DPH
Jednosložkové disperzní lepidlo s vysokou voděodolností i tepelnou odolností. Třída D4 Oblasti použití: Použití pro výrobu eurooken, dveří a dalších produktů ze dřeva s požadavkem na vyšší voděodolnost. V případě použití lepidla pro prvky v exteriéru je nutné použít velmi důkladnou povětrnostní ochranu. Minimální zpracovatelnost lepidla je 9 měsíců od data výroby, při skladování za teploty 15 - 23 °C. Při skladování za vyšší teploty se zpracovatelnost zkracuje až na 3 měsíce.

Rakoll GXL-3 0,5kg

4.99  s DPH
Jednozložkové lepidlá na drevo s rýchlou tvorbou spoja, dlhodobo odolávajúce vlhkosti v kategórii D3. Lepí tvrdé drevo, mäkké drevo, drevotriesku a aglomerované materiály na báze buničiny. Je vhodné na lepenie montážnych a plošných spojov, na lepenie dýh, rámov, pozdĺžne spájanie, výrobu okien, dverí, nábytku, veľkoplošných parkiet a na stolárske práce. Nanáša rovnomerne na očistený a odmastený materiál stierkou alebo štetcom. Po nanesení lepidla sa spoj zloží a zlisuje. Lepidlo vytlačené zo spoja odporúčame čo najskôr očistiť. Lepený predmet možno ďalej opracovávať po uplynutí 4 hodín od zlepenia. Používa sa v pôvodom stave a neodporúča sa jeho riedenie, ani iná úprava. Ďalej lepí papier, kartón, textil, korok a iné nasiakavé materiály navzájom. Lepidlo je vhodné aj na lepenie detských drevených hračiek a predmetov prichádzajúcich do styku s potravinami.

Rakoll GXL-3 1kg

7.69  s DPH
Univerzálne jednozložkové disperzné lepidlo D3, určené na lepenie materiálov používaných v priestoroch s vyšším výskytom pary a kondenzovanej vody, ako sú kuchyne a kúpeľne. Vhodné pre korpusové, montážne lepenie a plošné lepenie. Ďalej potom pre stacionárne olepovanie melamínových a dyhovaných hrán, masívnych drevených líšt (lepenie škárovky, laťovky a blokov z mäkkého i tvrdého dreva).