Zobrazuje sa všetkych 12 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Ceys Montack High Tack 450g, Tekuté klince

6.20  s DPH
Tekuté klince - montážne lepidlo nahradí klince, skrutky, cvoky. Hlavné výhodyLepiaci tmel lepí a fixuje všetky materiályNahrádza klince, skrutky, cvokySchopnosť vyplniť špáryLepí podlahové sokle, profily, trámy, dlaždice, elektrické skrinky, ventilačné mriežky.

Den Braven Lepidlo mamut glue multi biely 290ml

8.49  s DPH
Den Braven Lepidlo mamut glue multi biely 290ml je lepidlo na báze MS polymérov s možnosťou tmelenia. Predstavuje vysokopevnostné lepidlo vytvrdzujúce vulkanizáciou vzdušnej vlhkosti - vytvára vysokopevnostný elastický spoj.

Den Braven Lepidlo mamut glue total biely 290ml

10.49  s DPH
Je vysoko kvalitné, profesionálne a univerzálne lepidlo na báze MS polymérov, ktoré vykazuje extrémne vysokú pevnosť v ťahu a vysokú konečnú prídržnosť. Vytvrdzuje vulkanizáciou vzdušnej vlhkosti, vytvára vysokopevný, elastický spoj.

Den Braven Lepidlo mamut gold čierny 290ml

8.49  s DPH
Lepidlo Mamut vytvára mimoriadne odolné lepené spoje už s maximálnou počiatočnou priľnavosťou. Prilepí i ťažké predmety mamuťou silou k podkladu, bez nutnej fixácie lepeného spoja.

Den Braven Lepidlo mamut multi šedý 290ml

8.49  s DPH
Den Braven Lepidlo mamut glue multi šedý 290ml je lepidlo na báze MS polymérov s možnosťou tmelenia. Predstavuje vysokopevnostné lepidlo vytvrdzujúce vulkanizáciou vzdušnej vlhkosti - vytvára vysokopevnostný elastický spoj.

DEN BRAVEN Mamut glue High tack lepidlo 290g biely

9.09  s DPH
Den Braven Lepidlo mamut fixačné biele 290 ml je lepidlo, ktoré vytvára mimoriadne odolné spoje s maximálnou počiatočnou prídržnosťou. Prilepí aj ťažké predmety mamuťou silou k podkladu, bez nutnej fixácie lepeného spoja.

Pattex Lepidlo one for all crystal 290g

10.09  s DPH
Pattex one for All Crystal 290g predstavuje kombináciu tmelu a montážneho lepidla v jednom. Lepidlo si zanecháva svoju krišťálovo priezračnú farbu aj po vytvrdnutí.

Pattex One For All Crystal 80ml/90g

4.79  s DPH
Pattex One for All CRYSTAL je jedinečnou kombináciou montážneho lepidla a tmelu v jednom. Vďaka krištáľovej čírosti s ním veľmi dobre prilepíte aj priehľadné materiály ako sú rôzne druhy číreho, pieskovaného, či farebného skla.

Pattex One for All Express 390g

9.59  s DPH
Pattex ONE FOR ALL EXPRESS je rýchloschnúce flexibilné montážne lepidlo a tmel pre interiér aj exteriér s receptúrou FlexTec. Veľmi rýchly nástup vytvrdnutia - zaťažiteľnosť spoja už po 20 minútach.

Pattex One For All High Tack biely 440g

6.69  s DPH
Pattex Lepidlo one for all high tack 440 g je flexibilné jednozložkové univerzálne lepidlo vhodné na montáž v interiéri aj exteriéri. Je určené na väčšinu nasiakavých aj nenasiakavých materiálov.

Pattex One For All Universal 390g

7.99  s DPH
Pattex ONE FOR ALL Universal je jednozložkové flexibilné univerzálne montážne lepidlo a tmel pre interiér aj exteriér FlexTec. Je určené na lepenie a tmelenie väčšiny nasiakavých aj nenasiakavých materiálov, ako sú tehla, keramika, betón, drevovláknové a drevotrieskové dosky, sadrokartón, preglejka, prírodný kameň (hrúbka min.

Pattex One for All Universal 80ml/142g

4.29  s DPH
Pattex One for All CRYSTAL je jedinečnou kombináciou montážneho lepidla a tmelu v jednom. Vďaka krištáľovej čírosti s ním veľmi dobre prilepíte aj priehľadné materiály ako sú rôzne druhy číreho, pieskovaného, či farebného skla.