Zobrazuje sa všetkych 10 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Ceys Montack High Tack 450g, Tekuté klince

6.20  s DPH
Tekuté klince - montážne lepidlo nahradí klince, skrutky, cvoky. Hlavné výhodyLepiaci tmel lepí a fixuje všetky materiályNahrádza klince, skrutky, cvokySchopnosť vyplniť špáryLepí podlahové sokle, profily, trámy, dlaždice, elektrické skrinky, ventilačné mriežky.

Den Braven Lepidlo mamut glue crystal transparentné 290ml

10.69  s DPH
Den Braven Lepidlo mamut glue crystal transparentné 290ml je moderné lepidlo na báze MS polymérov vhodné všade tam, kde je vyžadovaný transparentný (priehľadný) spoj. Univerzálne lepidlo je vhodné pre lepenie mnohých stavebných materiálov, ako je nerez, oceľ, hliník, eloxovaný hliník, zinok, rôzne zliatiny, PU, PVC, PC, EPS, XPS, PUR, sklo, zrkadlo, betón, prírodný kameň, sadra, smalt, keramika ai.

Den Braven Lepidlo mamut multi šedý 290ml

8.59  s DPH
Den Braven Lepidlo mamut glue multi šedý 290ml je lepidlo na báze MS polymérov s možnosťou tmelenia. Predstavuje vysokopevnostné lepidlo vytvrdzujúce vulkanizáciou vzdušnej vlhkosti - vytvára vysokopevnostný elastický spoj.

DEN BRAVEN Mamut glue High tack lepidlo 290g biely

9.39  s DPH
Den Braven Lepidlo mamut fixačné biele 290 ml je lepidlo, ktoré vytvára mimoriadne odolné spoje s maximálnou počiatočnou prídržnosťou. Prilepí aj ťažké predmety mamuťou silou k podkladu, bez nutnej fixácie lepeného spoja.

Pattex Lepidlo one for all crystal 290g

10.49  s DPH
Pattex one for All Crystal 290g predstavuje kombináciu tmelu a montážneho lepidla v jednom. Lepidlo si zanecháva svoju krišťálovo priezračnú farbu aj po vytvrdnutí.

Pattex One For All Crystal 80ml/90g

4.99  s DPH
Pattex One for All CRYSTAL je jedinečnou kombináciou montážneho lepidla a tmelu v jednom. Vďaka krištáľovej čírosti s ním veľmi dobre prilepíte aj priehľadné materiály ako sú rôzne druhy číreho, pieskovaného, či farebného skla.

Pattex One for All Express 390g

9.89  s DPH
Pattex ONE FOR ALL EXPRESS je rýchloschnúce flexibilné montážne lepidlo a tmel pre interiér aj exteriér s receptúrou FlexTec. Veľmi rýchly nástup vytvrdnutia - zaťažiteľnosť spoja už po 20 minútach.

Pattex One For All High Tack biely 440g

6.99  s DPH
Pattex Lepidlo one for all high tack 440 g je flexibilné jednozložkové univerzálne lepidlo vhodné na montáž v interiéri aj exteriéri. Je určené na väčšinu nasiakavých aj nenasiakavých materiálov.

Pattex One For All Universal 390g

8.29  s DPH
Pattex ONE FOR ALL Universal je jednozložkové flexibilné univerzálne montážne lepidlo a tmel pre interiér aj exteriér FlexTec. Je určené na lepenie a tmelenie väčšiny nasiakavých aj nenasiakavých materiálov, ako sú tehla, keramika, betón, drevovláknové a drevotrieskové dosky, sadrokartón, preglejka, prírodný kameň (hrúbka min.

Pattex One for All Universal 80ml/142g

4.39  s DPH
Pattex One for All CRYSTAL je jedinečnou kombináciou montážneho lepidla a tmelu v jednom. Vďaka krištáľovej čírosti s ním veľmi dobre prilepíte aj priehľadné materiály ako sú rôzne druhy číreho, pieskovaného, či farebného skla.