Zobrazených 1–32 z 634 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Air Menline Limber Twist happy spray náhradne náplne do osviežovača 3 x 15 ml

3.09  s DPH
Neutralizuje zápach a zanechává sviežu vôňu citónov / Náhradná náplň Vyskúšajte osviežovač vzduchu Air menłine pre naplnenie vášho domova sviežou vôňou. Osviežovače vzduchu Air menłine spoľahlivo neutralizujú zápach a zanechávajú miestnosti príjemne prevoňané.

Air Menline Marine happy spray náhradne náplne do osviežovača 3 x 15ml

3.09  s DPH
Air Menline náhradná náplň s morskou vôňou je koncentrovaný aerosolový aerosolový vzduch. Jediné zatlačenie je dostatočné na to, aby ste si mohli dovoliť kúpeľňu, toaletu, dom alebo kanceláriu.

Ajax 1l Caribean Gardenia Coconut

1.79  s DPH
Zanechá vôňu aktivujúcu sa vzduchom vo vašej domácnosti až po dobu 24 hodín. Obsahuje éterické oleje a prírodné extrakty.

Ajax 1l Tropical Water Lily Vanila

1.79  s DPH
Ajax univerzálny čistič, ktorý vám pomôže s uprataním celého domu. Ajax je určený na čistenie všetkých povrchov.

Ajax Boost Charcoal + Lime, čistiaci prostriedok 1l

1.99  s DPH
Čistiaci prostriedok na podlahy Boost Charcoal + Lime je určený na všetky povrchy v domácnosti. Dokonale čistí a odstraňuje nečistoty.

Ajax Boost univerzálny čistiaci prostriedok ocot + levanduľa 1l

2.49  s DPH
Čistiaci prostriedok nielen na podlahy poskytuje unikátnu sviežosť, ktorá sa aktivuje vzduchom, vôňu uvoľňuje nepretržite po dobu 24 hodín. Ajax dokonalo čistí povrchy a zanecháva ich žiarivo lesklé bez potrebného oplachovania.

Ajax Čistiaci prostriedok floral fiesta green 5000ml

9.49  s DPH
Ajax Floral Fiesta je univerzálny čistiaci prostriedok, ktorý dôkladne čistí. Má dlhodobo pôsobiacu príjemnú vôňu.

Ajax čistiaci prostriedok red flowers 5l

9.49  s DPH
AJAX Floral Fiesta Red Flowers lesné kvety čistič na podlahy 5L. Ajax Floral Fiesta Red Flowers je univerzálny čistiaci prostriedok na podlahy.

Ajax čistiaci prostriedok spring flowers 1l

2.49  s DPH
Ajax Floral Fiesta s vôňou jarných kvetov je univerzálny čistiaci prostriedok, ktorý dôkladne čistí. Má dlhodobo pôsobiacu príjemnú sviežu vôňu.

AJAX cleaner 1000ml Pure antibakterial šalvia

2.99  s DPH
Antibakteriálny tekutý čistiaci prostriedok Ajax Pure Home Elderflower. na čistenie a dezinfekciu povrchovs esenciálnymi olejmi zo šalviezabíja až 99,99 % baktériís vôňou bazových kvetov a šalvie Dajte zobom ťažko odstrániteľným škvrnám! Antibakteriálny prostriedok na čistenie a dezinfekciu povrchov Ajax Pure Home Elderflower si hravo poradí s každým povrchom vo vašej domácnosti.

Ajax Floral fiesta Lagoon flowers 1l

2.49  s DPH
Ajax na podlahy lagoon flowers vyčistí podlahy a zanechá vôňu kvetov až na 24 hodín. Prostriedok je určený na všetky plochy vo vašej domácnosti.

Ajax Floral fiesta Lilac Breeze 1l

2.49  s DPH
AJAX Floral Fiesta Lilac Breeze čistič na podlahy 1L. Ajax Floral Fiesta Red Flowers je univerzálny čistiaci prostriedok na podlahy.

Ajax prostriedok na podlahy red flowers 1l

2.49  s DPH
Ajax na podlahy red flowers vyčistí podlahy a zanechá vôňu až na 24 hodín. Prostriedok je určený na všetky plochy vo vašej domácnosti.

Ajax univerzálny čistiaci prostriedok Floral boost 5l

8.02  s DPH
Ajax univerzálny čistič, ktorý vám pomôže s uprataním celého domu. Ajax je určený na čistenie všetkých povrchov.

Ajeto čistič kobercov a pvc 500ml

1.59  s DPH
Je prostriedok na ručné a mechanické čistenie kobercov a čalúnení. Povrch po vyčistení ostáva čistý a oživí farby.

Alex čistič extra lesk 2v1 na drevené podlahy 750ml

3.44  s DPH
ALEX 2 v 1 na drevo s kokosovým mydlom účinne čistí všetky typy lakovaných a dýhovaných voskovaných podláh, parkiet a dosiek a zároveň im dodáva lesk, ktorý sa ľahko a pohodlne pri každom použití obnovuje. Má protišmykový účinok, rýchlo schne a nezanecháva stopy.

Alex čistič extra lesk 2v1 na laminátové podlahy 750ml

3.44  s DPH
Alex 2v1 Laminát 750 ml čistí a obnovuje lesk drevených a parketových podláh. Nové zloženie obsahuje prírodné mikrovosky, ktoré zabezpečia, že vaša podlaha bude žiariť a lesknúť sa ako nová.

Alex čistič extra lesk 2v1 na vinylové, linoleové podlahy a dlažbu 750ml

3.44  s DPH
Alex Čistič na linoleum a dlažbu 750ml 2 v 1 nie len čistí ale aj leští povrchy studených plôch. Je vhodný na dlažbu, linoleum, mramor, kameninu, korok, syntetické podlahy a podobne.

Alex čistič extra sila na drevené podlahy 750ml

3.44  s DPH
ALEX mydlový čistič na drevo s kokosovým mydlomMydlový čistič ALEX účinne čistí a ošetruje všetky druhy drevených povrchov (parkety, nábytok, skrine, dvere, rámy). Zachováva prirodzený vzhľad povrchu a zanecháva sviežu vôňu.

Alex čistič extra sila na laminátové podlahy 750ml

3.44  s DPH
S mydlovým čistiacim prostriedkom ALEX bude vaša laminátová či korková podlaha dokonale čistá a chránená. Vďaka jeho zloženiu s vyváženým PH zostáva podlaha krásne lesklá.

Alex čistič extra sila na vinylové, linoleové podlahy a dlažbu 750ml

3.44  s DPH
S mydlovým čistiacim prostriedkom ALEX bude vaše linoleum a dlažba dokonale čistá a chránená. Vďaka jeho zloženiu účinne odstraňuje nečistoty a škvrny a zachováva prirodzený vzhľad podlahy.

Alex čistič extra starostlivosť s 99% prírodnou ochranou na vinylové podlahy 750ml

3.19  s DPH
Nový Alex čistič extra starostlivosť čistí, ošetruje a chráni všetky typy vinylových podláh. Poskytuje ochranu proti vlhkosti.

Alex čistič extra starostlivosť s 99% prírodnou ochranou na drevené podlahy 750ml

3.44  s DPH
Alex protection extra ochranný čistič na drevené podlahy. Je určený pre všetky typy drevených podláh, a taktiež je vhodný na ušľachtilý nábytok a neleštené drevo, dvere, okná, skrine a drevené plochy všeobecne.

Alex čistič extra starostlivosť s 99% prírodnou ochranou na laminátové podlahy 750ml

3.44  s DPH
Alex ochranný čistič Protection Extra pre všetky typy laminátových, vinylových a korkových podláh. Vhodný tiež na všetky typy moderného nábytku.

Alex leštidlo – renovátor na drevené a laminátové podlahy 900ml

5.20  s DPH
Alex leštenka renovátor je určená na drevené a laminátové podlahy ktoré chráni a obnovuje. Obnovuje ich lesk, farbu, cháni pred škvrnami a prekrýva škrabance.

Alex leštidlo pre žiarivý lesk na drevené a laminátové podlahy 750ml

3.44  s DPH
Na všetky typy plávajúcich, laminátových a korkových podláh. Čistí a leští bez zanechania šmúh a obnovuje prirodzený lesk podláh.

Alex leštidlo pre žiarivý lesk na vynilové, linoleové podlahy a dlažbu 750ml

3.44  s DPH
Bezfarebná leštenka Alex vytvára na povrchu dlhotrvajúci lesklý efekt. Má protišmykový účinok, predchádza starnutiu podláh a dodáva podlahám intenzívny lesk.

Alex Na všetky povrchy Proti prachu 400ml

3.69  s DPH
Alex čistič proti prachu antistatický s vôňou záhrady po daždi. Najpohodlnejšie a najrýchlejšie riešenie pre udržanie čistoty všetkých druhov nábytku po dlhý čas.

Alex na všetky povrchy proti prachu-sprej 375ml

3.58  s DPH
Alex antistatický čistič proti prachu ktorý umožňuje dhlšiu údržbu všetkých typov povrchov, zabraňuje opätovnému usadzovaniu prachu,  spomaluje vytváranie prachu a obnovuje prirodzený lesk.   Obsahuje antistatické zložky, zanecháva príjemnú osviežujúcu arómu.

Alex Renovátor krém 250ml

3.17  s DPH
Renovátor nábytku Alex s prírodným výťažkom z dreva zaisťuje maximálnu starostlivosť pre renováciu a ochranu nábytku, ktorý po ošetrení vyzerá ako nový. Alex Extra starostlivosť je najlepším riešením pre obnovu nábytku, dokonca aj toho nejchoulostivějšího.

Alex renovátor nábytku antistatický – aerosol 400ml

3.69  s DPH
Alex renovátor nábytku proti prachu antistatický s vôňou limetky. Predstavuje najrýchlejšie a najpohodlnejšie riešenie pre udržanie nábytku čistého po dlhú dobu.

Alex renovátor nábytku antistatický pomaranč – sprej 375ml

3.98  s DPH
ALEX čistič na laminátový a drevený nábytok s pomarančovou vôňou rýchlo a pohodlne oživuje prirodzený lesk moreného alebo voskovaného nábytku a dreva. Vďaka svojmu exkluzívnemu zloženiu s voskami hĺbkovo vyživuje drevo a dodáva mu dlhodobý lesklý efekt.