Zobrazujú sa všetky 3 výsledky

Zobraziť 32 64 96

MONT-FIX

5.35  s DPH
Montážne lepidlo SOUDAL s výbornou počiatočnou priľnavosťou a vysokou výslednou pevnosťou lepeného spoja. Nahrádza klince a skrutky. Bez nutnosti fixácie možno lepiť predmety až do hmotnosti 70kg/m2. Nanáša sa na jeden z podkladov, je vhodné aj na lepenie na nie úplne rovné povrchy. Priľne na väčšinu savých aj nesavých stavebných materiálov. Neobsahuje rozpúšťadlá ani nebezpečné látky. Odoláva pôsobeniu vlhkosti, biele, pretierateľné, jednoducho sa čistí. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ nahrádza klince a skrutky ♦ bez nutnosti fixácie možno lepiť predmety až do hmotnosti 70kg/m² ♦ zaisťuje dlhodobé opakované používanie (nezasychá v obale) ♦ vyplňuje medzery a nerovnosti povrchu ♦ ideálne pre univerzálne využitie v domácnosti ♦ odoláva pôsobeniu vlhkosti, je biele a pretierateľné PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ montážne lepenie väčšiny stavebných materiálov ako drevo, kameň, betón, tehly, keramika, kovy, plasty (okrem PE, Teflónu), preglejka, drevotrieska, penový polystyrén, laminát apod. ♦ lepenie obvodových podlahových líšt, dekoratívnych líšt a panelov ♦ lepenie parapetov, prahov a soklov ♦ lepenie obkladových dekoratívnych alebo tepelne izolačných dosiek Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :  300 ml, 15 ks - karton Uvedená cena je za 1 ks ( á 300 ml ).

Montážne lepidlo 48A

5.95  s DPH
Rýchle lepenie podlahových a soklových líšt, parapetov, drevených schodníc a prahov, obkladových panelov a dekoratívnych prvkov z rôznych materiálov, na akékoľvek porézne aj neporézne materiály. Mimoriadne kvalitné neoprénové montážne lepidlo nahradzujúce klince a skrutky. Vyniká vysokou počiatočnou lepiacou silou, umožňuje lepenie vo zvislej polohe bez potreby fixácie lepených prvkov. Vhodné aj na lepenie na nerovné (hrubé) podklady. Po vytvrdnutí vode odolné. Nevhodné na lepenie penového polystyrénu. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ vynikajúce okamžité „prichytenie“ ♦ veľmi rýchle prilepenie s veľkou lepiacou silou ♦ nahrádza klince a skrutky ♦ vodeodolné PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ upevnenie líšt, okenných ríms či parapetov, soklových líšt, obložení, plastových dosiek ♦ lepenie dosiek na steny a podlahy, okenných rámov a prepážok ♦ opravy uvoľnených dlaždíc ♦ lepenie kobercových škripcov, lepenie páskov na ostré a zaoblené hrany schodov Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :  310 ml, 12ks - kartón Uvedená cena je za 1 ks ( á 310 ml ).

Univerzálne montážne lepidlo 49A

5.95  s DPH
Lepenie izolačných a dekoračných panelov a líšt z penového polystyrénu na savé aj nesavé podklady, lepenie izolačných a montážnych prvkov zatepľovacích systémov, drevených lát, soklových líšt, prahov, parapetov, káblových líšt. Umožňuje lepenie na nie úplne rovné podklady. Univerzálne montážne lepidlo na báze SBR s rozpúšťadlom nenarušujúcim polystyrén. Po vytvrdnutí vode odolné. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ lepenie na nerovné povrchy ♦ vodeodolné ♦ nahrádza klince a skutky ♦ nenarušuje polystyrén PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ lepenie izolačných a montážnych prvkov vrátane zatepľovacích systémov ♦ lepenie v renovačných projektoch a bežne na stavbách ♦ lepenie soklových líšt, prahov, parapetov ♦ lepenie polystyrénových izolačných a dekoračných panelov Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :  310 ml, 15ks - kartón Uvedená cena je za 1 ks ( á 310 ml ).