Zobrazuje sa všetkych 18 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Ceresit CS 8 Silikón univerzálny biely 280ml

5.89  s DPH
Ceresit Silikón univerzálny CS8 biely 280 ml je jednozložkový acetoxy silikónový tmel určený na univerzálne použitie v interiéri aj exteriéri. Tmel vytvrdzuje vzdušnou vlhkosťou pri izbovej teplote a vytvára flexibilnú a odolnú škáru. - vysoká prídržnosť - trvalo elastický - vodeodolný - pre interiér aj exteriér - odolný proti poveternostným vplyvom CS 8 má dobrú prídržnosť ku sklu, keramickým obkladom, glazovaným a lakovaným povrchom, smaltu, eloxovanému hliníku a pod., a to bez nutnosti penetrácie. Možno ho použiť na vytmeľovanie sklenených výplní, osadzovanie sanitárnej techniky, ako tesnenie pre člny, lode, automobily, prívesy a pod.

Ceresit CS8 Silikón univerzálny transparentný 280ml

5.89  s DPH
Ceresit Silikón univerzálny CS8 transparentný 280ml je jednozložkový acetoxy silikónový tmel určený na univerzálne použitie v interiéri aj exteriéri. Tmel vytvrdzuje vzdušnou vlhkosťou pri izbovej teplote a vytvára flexibilnú a odolnú škáru. - vysoká prídržnosť - trvalo elastický - vodeodolný - pre interiér aj exteriér - odolný proti poveternostným vplyvom CS 8 má dobrú prídržnosť ku sklu, keramickým obkladom, glazovaným a lakovaným povrchom, smaltu, eloxovanému hliníku a pod., a to bez nutnosti penetrácie. Možno ho použiť na vytmeľovanie sklenených výplní, osadzovanie sanitárnej techniky, ako tesnenie pre člny, lode, automobily, prívesy a pod.

Ceresit FT 101 Uni tesniaci a lepiaci tmel transparent 280ml

10.29  s DPH
Ceresit Tmel MS polymer FT 101 transparentný 280ml je viacúčelový, jednozložkový, elastický lepiaci tmel určený na použitie v interiéri aj exteriéri, založený na technológii Flextec®, ktorý vytvrdzuje reakciou so vzdušnou vlhkosťou. FT 101 sa odporúča na elastické spoje a utesňovanie, montáž okenných parapetov, podlahových líšt, dlaždíc, spájanie kovových prvkov, utesňovanie rozvodov, ventilácie a klimatizácie, vyplňovanie dilatačných škár v podlahách a stenách (vertikálne aj horizontálne spoje), vyplňovanie prasklín a pod. Je vysoko mechanicky odolný. FT 101 sa nanáša štandardnou výtlačnou pištoľou. - Vhodný na tmelenie aj lepenie - Vysoko elastický, spĺňa ISO11600-F-25HM (pružnosť 25 %) - Vynikajúca adhézia k najrôznejším povrchom bez nutnosti podkladového náteru - Vysoká okamžitá priľnavosť na väčšinu materiálov - Možnosť použitia aj na vlhké podklady - Vhodný na použitie na prírodný kameň - Rozmerovo stabilný – nezmršťuje sa - Neobsahuje rozpúšťadlá - Trvalo odolný proti UV žiareniu – netvoria sa žiadne povrchové praskliny a trhliny - Jednoduchá aplikácia aj pri nízkych teplotách (stabilná hustota) - Po vytvrdnutí je pretierateľný a brúsiteľný - Neobsahuje silikón - Neobsahuje nebezpečné izokyanáty

Ceresit FT 101 Univerzálny tesniaci a lepiaci tmel biely 280ml

10.29  s DPH
Ceresit FT 101 je viacúčelový, jednozložkový, elastický lepiaci tmel určený na použitie v interiéri aj exteriéri, založený na technológii Flextec®, ktorý vytvrdzuje reakciou so vzdušnou vlhkosťou. FT 101 sa odporúča na elastické spoje a utesňovanie, montáž okenných parapetov, podlahových líšt, dlaždíc, spájanie kovových prvkov, utesňovanie rozvodov, ventilácie a klimatizácie, vyplňovanie dilatačných škár v podlahách a stenách (vertikálne aj horizontálne spoje), vyplňovanie prasklín a pod. Je vysoko mechanicky odolný. FT 101 sa nanáša štandardnou výtlačnou pištoľou. - Vhodný na tmelenie aj lepenie - Vysoko elastický, spĺňa ISO11600-F-25HM (pružnosť 25 %) - Vynikajúca adhézia k najrôznejším povrchom bez nutnosti podkladového náteru - Vysoká okamžitá priľnavosť na väčšinu materiálov - Možnosť použitia aj na vlhké podklady - Vhodný na použitie na prírodný kameň - Rozmerovo stabilný – nezmršťuje sa - Neobsahuje rozpúšťadlá - Trvalo odolný proti UV žiareniu – netvoria sa žiadne povrchové praskliny a trhliny - Jednoduchá aplikácia aj pri nízkych teplotách (stabilná hustota) - Po vytvrdnutí je pretierateľný a brúsiteľný - Neobsahuje silikón - Neobsahuje nebezpečné izokyanáty

Ceresit FT 101 Univerzálny tesniaci a lepiaci tmel šedý 280ml

10.29  s DPH
Ceresit Tmel lepiaci FT 101 šedý 280ml je viacúčelový, jednozložkový, elastický lepiaci tmel určený na použitie v interiéri aj exteriéri, založený na technológii Flextec®, ktorý vytvrdzuje reakciou so vzdušnou vlhkosťou. FT 101 sa odporúča na elastické spoje a utesňovanie, montáž okenných parapetov, podlahových líšt, dlaždíc, spájanie kovových prvkov, utesňovanie rozvodov, ventilácie a klimatizácie, vyplňovanie dilatačných škár v podlahách a stenách (vertikálne aj horizontálne spoje), vyplňovanie prasklín a pod. Je vysoko mechanicky odolný. FT 101 sa nanáša štandardnou výtlačnou pištoľou. - Vhodný na tmelenie aj lepenie - Vysoko elastický, spĺňa ISO11600-F-25HM (pružnosť 25 %) - Vynikajúca adhézia k najrôznejším povrchom bez nutnosti podkladového náteru - Vysoká okamžitá priľnavosť na väčšinu materiálov - Možnosť použitia aj na vlhké podklady - Vhodný na použitie na prírodný kameň - Rozmerovo stabilný – nezmršťuje sa - Neobsahuje rozpúšťadlá - Trvalo odolný proti UV žiareniu – netvoria sa žiadne povrchové praskliny a trhliny - Jednoduchá aplikácia aj pri nízkych teplotách (stabilná hustota) - Po vytvrdnutí je pretierateľný a brúsiteľný - Neobsahuje silikón - Neobsahuje nebezpečné izokyanáty

Ceys Silikón univerzálny biely 280ml

5.39  s DPH
Silikonceys je univerzálny acetátový silikón pre široké použitie v domácnosti. Určený je najmä pre konštrukčné a opravné práce v interiéri i exteriéri, tmelenie spojov okien a dverí, vytmelovanie sanitárnej techniky a pod. Zabraňuje presakovaniu vody a priechodu vzduchu. Je pružný a preto sa prispôsobí všetkým materiálom. Výborne priľne ku sklu, kovu, obkladom, betónu, PVC, atď. Vytvára elastický a nepriepustný hermeticky uzavretý permanentný spoj. Odoláva vlhkosti, pracím práškom, čistiacim prípravkom a mydlám. Silikón netmavne a ani nepraská.

Ceys Silikón univerzálny transparentný 280ml

5.39  s DPH
Ceys Silikón univerzálny transparentný 280ml je univerzálny acetátový silikón pre široké použitie v domácnosti. Určený je najmä pre konštrukčné a opravné práce v interiéri i exteriéri, tmelenie spojov okien a dverí, vytmelovanie sanitárnej techniky a pod. Zabraňuje presakovaniu vody a priechodu vzduchu. Je pružný a preto sa prispôsobí všetkým materiálom. Výborne priľne ku sklu, kovu, obkladom, betónu, PVC, atď. Vytvára elastický a nepriepustný hermeticky uzavretý permanentný spoj. Odoláva vlhkosti, pracím práškom, čistiacim prípravkom a mydlám. Silikón netmavne a ani nepraská.

Ceys Silikón, Kúpeľne a kuchyne biely 280ml

5.99  s DPH
Ceys Silikón pre kúpeľne a kuchyne biely 280ml silikonceys je acetátový silikón. Zabraňuje presakovaniu vody a vlhkosti. Silikón je určený na kuchynské linky, sanitárne zariadenie, drezy, vane, umývadlá, WC, sprchové kúty, obklady, pracovné dosky atď. Obsahuje fungicídne zložky zaisťujúce odolnosť proti plesni. Silikón odoláva vlhkosti, mydlám či pracím práškom, netmavne.

Ceys Silikón, Kúpeľne a kuchyne transparent 280ml

5.99  s DPH
Acetátový silikón je ideálny na tmelenie spojov v kuchyniach a v kúpeľniach. Zabraňuje presakovaniu vody a vlhkosti. Vďaka obsiahnutému fungicídu zaisťuje odolnosť proti plesni. Netmavne ani nečernie. Odoláva pracím práškom, mydlám, vlhkosti a teplotám medzi -20 až +100 °C. Nezmrští sa, neodlepí a ani nepraskne. Pre vane, umývadlá, sprchové kúty a drezy.

Ceys Special bielič špár 7,4ml

9.19  s DPH
Bielič škár bieli škáry medzi obkladačkami v kuchyniach a v kúpeľniach tým, že im navracia ich pôvodnú belosť a chráni ich pred tvorbou piesne a bakteriálnych kolónií. Jeho formulovanie na základe vody minimalizuje zápachy a odstraňuje riziko horľavosti. Technické parametre: Doba schnutia: 30 minút Vode odolné: po 12 hodinách Pokryje: až 50 metrov Aplikovanie Po zaschnutí je výrobok odolný voči vode a slnečným lúčom. Vďaka jeho bakteriálnym činidlám a fungicídnym zostávajú škáry čisté a hygienické po dlhú dobu. Výrobok má obojstranný hrot, ktorý zdvojnásobuje jeho dobu použiteľnosti. Pre ergonomický tvar výrobku a jeho čierny protišmykový kraj je použitie veľmi pohodlné. Jedná sa o rýchle bielenie škár medzi obkladmi. Aplikuje sa ako ceruzka a ponúka profesionálne, odolné a trvalé výsledky. Spôsob použitia: Pred použitím fixkou silno zatriasť. Pritisnúť hrot fixky ku škáre a pomaly kĺzať. Následkom používania sa môže hrot fixky poškodiť, v takom prípade sa odporúča hrot otočiť. Výrobok sa môže odstrániť z plochy obkladačiek pomocou handričky, navlhčeného v acetónu. Skladovanie: Výrobok si zachováva stálosť svojich vlastností po dobu najmenej 12 mesiacov.

Cyklon Tmel univerzal hnedý 310ml

4.79  s DPH
Cyklon univerzal hnedý 310 ml je univerzálny trvalo elastický acetátový tmel určený na tesnenie a lepenie škár v interiéri aj exteriéri. Je použiteľný v stavebnej, motoristickej aj hobby oblasti. Bráni šíreniu a tvorbe plesní. Priľne na kov, sklo, plast, keramiku, kachičky, PVC, hliník, betón, drevo a pod. Je určený na tmelenie a lepenie chladiacich pultov v sklenárstve, vhodný je aj na motory, prevodovky, klimatizácie, nadstavby, svorky, reflektory, spojky káblov, slnečné kolektory a pod.

Cyklon Tmel univerzálny čierny 310ml

5.79  s DPH
Cyklon univerzal čierny 310 ml je univerzálny trvalo elastický acetátový tmel určený na tesnenie a lepenie škár v interiéri aj exteriéri. Je použiteľný v stavebnej, motoristickej aj hobby oblasti. Bráni šíreniu a tvorbe plesní. Priľne na kov, sklo, plast, keramiku, kachičky, PVC, hliník, betón, drevo a pod. Je určený na tmelenie a lepenie chladiacich pultov v sklenárstve, vhodný je aj na motory, prevodovky, klimatizácie, nadstavby, svorky, reflektory, spojky káblov, slnečné kolektory a pod.

Cyklon Tmel univerzálny šedý 310ml

5.79  s DPH
Cyklon univerzal šedý 310 ml je univerzálny trvalo elastický acetátový tmel určený na tesnenie a lepenie škár v interiéri aj exteriéri. Je použiteľný v stavebnej, motoristickej aj hobby oblasti. Bráni šíreniu a tvorbe plesní. Priľne na kov, sklo, plast, keramiku, kachičky, PVC, hliník, betón, drevo a pod. Je určený na tmelenie a lepenie chladiacich pultov v sklenárstve, vhodný je aj na motory, prevodovky, klimatizácie, nadstavby, svorky, reflektory, spojky káblov, slnečné kolektory a pod.

Cyklon Tmel univerzálny transparentný 310ml

5.79  s DPH
Cyclon univerzal transparentný 310 ml je univerzálny trvalo elastický acetátový tmel určený na tesnenie a lepenie škár v interiéri aj exteriéri. Je použiteľný v stavebnej, motoristickej aj hobby oblasti. Bráni šíreniu a tvorbe plesní. Priľne na kov, sklo, plast, keramiku, kachičky, PVC, hliník, betón, drevo a pod. Je určený na tmelenie a lepenie chladiacich pultov v sklenárstve, vhodný je aj na motory, prevodovky, klimatizácie, nadstavby, svorky, reflektory, spojky káblov, slnečné kolektory a pod.

Den Braven, Univerzálny silikón biely 280ml

7.99  s DPH
Den Braven univerzálny silikón biely má využitie najmä v domácnosti. Je vysoko priľnavý na smalt, keramické dlaždice, povrchovo upravené kovy. Nie je vhodný na PE, PP, betón, teflón, mramor, hliník, medený a pozinkovaný plech, olovo, oceľ s galvanickým povrchom a živičné podklady. Je trvale pružný, odolný vode, UV žiareniu aj poveternostným vplyvom.

Pattex Univerzálny silikón biely 280ml

5.59  s DPH
Pattex Univerzálny silikón je trvalo elastický acetoxy silikón vhodný na všetky konštrukčné lepenia v interiéri aj exteriéri.Vlastnosti Pattex univerzálny silikón: vynikajúca priľnavosť k väčšine neporéznych povrchov odolný proti vode, ozónu a UV žiareniu odoláva plesniam, starnutiu, zmrašťovaniu, praskaniu a blednutiu vysoká tepelná odolnosť po vytvrdnutí zostáva trvalo elastický pre interiér aj exteriér Oblasti použitia univerzálneho silikónu Pattex:Na tmelenie v sanitárnej oblasti, na tmelenie skiel okien a dverí, sklenených blokov, vaní, umýva-diel a stien. Ľahko sa aplikuje a vykazuje vynikajúcu priľnavosť na všetky neporézne podklady ako sú sklo, porcelán, glazúrovaná keramika, eloxovaný hliník, tvrdé PVC. Nepoužívajte na miestach, kde by mohlo dôjsť ku kontaktu s potravinami a v zdravotníctve. Neodporúčame používať tmel na porézne materiály ako sú betón, kameň alebo mramor, na škáry ponorené pod vodou a na škáry vystavené namáhaniu a odieraniu. Nepoužívajte na bitúmenové povrchy, povrchy na báze prírodného kaučuku, chlóroprénu a EPDM a na stavebné materiály, z ktorých by mohli presakovať oleje, zmäkčovadlá alebo rozpúšťadlá. Ďalej nepoužívajte na citlivé a zásadité materiály, na konštrukcie či presklenie akvárií a nádrží na ryby, v kontakte s korodujúcimi kovovými materiálmi (meď, olovo, mosadz), pretože počas vulkanizácie sa uvoľňuje kyselina octová . Nepoužívajte ani na lepenie a montáž zrkadiel, pretože hrozí korózia striebornej vrstvy.Spracovanie univerzálneho silikónu Pattex:Škáry musia byť čisté, suché, zbavené prachu a mastnoty. Odrežte špičku kartuše nad závitom a trysku naskrutkujte na kar-tušu. Špičku trysky je nutné zrezať podľa šírky škáry/spoja. Kartušu zasuňte do aplikačnej pištole. Tmel nanášajte do škár rovnomerne. Povrch silikónu vyhlaďte vlhkým drievkom alebo škárovacou stierkou navlhčenou v mydlovej vode. Odporúčame vymedziť okraje škáry páskou. Spotreba silikónu závisí od veľkosti škáry. 

Pattex Univerzálny silikón transparentný 280ml

5.59  s DPH
Pattex Univerzálny silikón je trvalo elastický acetoxy silikón vhodný na všetky konštrukčné lepenia v interiéri aj exteriéri.Vlastnosti Pattex univerzálny silikón: vynikajúca priľnavosť k väčšine neporéznych povrchov odolný proti vode, ozónu a UV žiareniu odoláva plesniam, starnutiu, zmrašťovaniu, praskaniu a blednutiu vysoká tepelná odolnosť po vytvrdnutí zostáva trvalo elastický pre interiér aj exteriér Oblasti použitia univerzálneho silikónu Pattex:Na tmelenie v sanitárnej oblasti, na tmelenie skiel okien a dverí, sklenených blokov, vaní, umýva-diel a stien. Ľahko sa aplikuje a vykazuje vynikajúcu priľnavosť na všetky neporézne podklady ako sú sklo, porcelán, glazúrovaná keramika, eloxovaný hliník, tvrdé PVC. Nepoužívajte na miestach, kde by mohlo dôjsť ku kontaktu s potravinami a v zdravotníctve. Neodporúčame používať tmel na porézne materiály ako sú betón, kameň alebo mramor, na škáry ponorené pod vodou a na škáry vystavené namáhaniu a odieraniu. Nepoužívajte na bitúmenové povrchy, povrchy na báze prírodného kaučuku, chlóroprénu a EPDM a na stavebné materiály, z ktorých by mohli presakovať oleje, zmäkčovadlá alebo rozpúšťadlá. Ďalej nepoužívajte na citlivé a zásadité materiály, na konštrukcie či presklenie akvárií a nádrží na ryby, v kontakte s korodujúcimi kovovými materiálmi (meď, olovo, mosadz), pretože počas vulkanizácie sa uvoľňuje kyselina octová . Nepoužívajte ani na lepenie a montáž zrkadiel, pretože hrozí korózia striebornej vrstvy.Spracovanie univerzálneho silikónu Pattex:Škáry musia byť čisté, suché, zbavené prachu a mastnoty. Odrežte špičku kartuše nad závitom a trysku naskrutkujte na kar-tušu. Špičku trysky je nutné zrezať podľa šírky škáry/spoja. Kartušu zasuňte do aplikačnej pištole. Tmel nanášajte do škár rovnomerne. Povrch silikónu vyhlaďte vlhkým drievkom alebo škárovacou stierkou navlhčenou v mydlovej vode. Odporúčame vymedziť okraje škáry páskou. Spotreba silikónu závisí od veľkosti škáry. 

Silikón univerzálny čierny 310ml

8.59  s DPH
Den Braven univerzálny silikón čierny má využitie najmä v domácnosti. Je vysoko priľnavý na smalt, keramické dlaždice, povrchovo upravené kovy. Nie je vhodný na PE, PP, betón, teflón, mramor, hliník, medený a pozinkovaný plech, olovo, oceľ s galvanickým povrchom a živičné podklady. Je trvale pružný, odolný vode, UV žiareniu aj poveternostným vplyvom.