Zobrazuje sa všetkych 17 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Ceresit CS 8 silikón univerzálny biely 280ml

4.89  s DPH
Ceresit Silikón univerzálny CS8 biely 280 ml je jednozložkový acetoxy silikónový tmel určený na univerzálne použitie v interiéri aj exteriéri. Tmel vytvrdzuje vzdušnou vlhkosťou pri izbovej teplote a vytvára flexibilnú a odolnú škáru.

Ceresit CS 8 silikón univerzálny transparentný 280ml

4.89  s DPH
Ceresit Silikón univerzálny CS8 transparentný 280ml je jednozložkový acetoxy silikónový tmel určený na univerzálne použitie v interiéri aj exteriéri. Tmel vytvrdzuje vzdušnou vlhkosťou pri izbovej teplote a vytvára flexibilnú a odolnú škáru.

Ceresit FT 101 uni tesniaci a lepiace tmel transparent 280ml

10.29  s DPH
Ceresit Tmel MS polymer FT 101 transparentný 280ml je viacúčelový, jednozložkový, elastický lepiaci tmel určený na použitie v interiéri aj exteriéri, založený na technológii Flextec®, ktorý vytvrdzuje reakciou so vzdušnou vlhkosťou. FT 101 sa odporúča na elastické spoje a utesňovanie, montáž okenných parapetov, podlahových líšt, dlaždíc, spájanie kovových prvkov, utesňovanie rozvodov, ventilácie a klimatizácie, vyplňovanie dilatačných škár v podlahách a stenách (vertikálne aj horizontálne spoje), vyplňovanie prasklín a pod.

Ceresit FT 101 univerzálny tesniaci a lepiaci tmel biely 280ml

9.59  s DPH
Ceresit FT 101 je viacúčelový, jednozložkový, elastický lepiaci tmel určený na použitie v interiéri aj exteriéri, založený na technológii Flextec®, ktorý vytvrdzuje reakciou so vzdušnou vlhkosťou. FT 101 sa odporúča na elastické spoje a utesňovanie, montáž okenných parapetov, podlahových líšt, dlaždíc, spájanie kovových prvkov, utesňovanie rozvodov, ventilácie a klimatizácie, vyplňovanie dilatačných škár v podlahách a stenách (vertikálne aj horizontálne spoje), vyplňovanie prasklín a pod.

Ceresit FT 101 univerzálny tesniaci a lepiaci tmel šedý 280ml

9.59  s DPH
Ceresit Tmel lepiaci FT 101 šedý 280ml je viacúčelový, jednozložkový, elastický lepiaci tmel určený na použitie v interiéri aj exteriéri, založený na technológii Flextec®, ktorý vytvrdzuje reakciou so vzdušnou vlhkosťou. FT 101 sa odporúča na elastické spoje a utesňovanie, montáž okenných parapetov, podlahových líšt, dlaždíc, spájanie kovových prvkov, utesňovanie rozvodov, ventilácie a klimatizácie, vyplňovanie dilatačných škár v podlahách a stenách (vertikálne aj horizontálne spoje), vyplňovanie prasklín a pod.

Ceys Silikón Kúpeľne a kuchyne biely 280ml

3.99  s DPH
Ceys Silikón pre kúpeľne a kuchyne biely 280ml silikonceys je acetátový silikón. Zabraňuje presakovaniu vody a vlhkosti.

Ceys Silikón Kúpeľne a kuchyne transparent 280ml

3.99  s DPH
Acetátový silikón je ideálny na tmelenie spojov v kuchyniach a v kúpeľniach. Zabraňuje presakovaniu vody a vlhkosti.

Ceys Silikón univerzálny biely 280ml

3.39  s DPH
Silikonceys je univerzálny acetátový silikón pre široké použitie v domácnosti. Určený je najmä pre konštrukčné a opravné práce v interiéri i exteriéri, tmelenie spojov okien a dverí, vytmelovanie sanitárnej techniky a pod.

Ceys Silikón univerzálny transparentný 280ml

3.39  s DPH
Ceys Silikón univerzálny transparentný 280ml je univerzálny acetátový silikón pre široké použitie v domácnosti. Určený je najmä pre konštrukčné a opravné práce v interiéri i exteriéri, tmelenie spojov okien a dverí, vytmelovanie sanitárnej techniky a pod.

Ceys Special bielič špár 7,4ml

7.49  s DPH
Bielič škár bieli škáry medzi obkladačkami v kuchyniach a v kúpeľniach tým, že im navracia ich pôvodnú belosť a chráni ich pred tvorbou piesne a bakteriálnych kolónií. Jeho formulovanie na základe vody minimalizuje zápachy a odstraňuje riziko horľavosti.

Cyklon Tmel univerzal hnedý 310ml

3.09  s DPH
Cyklon univerzal hnedý 310 ml je univerzálny trvalo elastický acetátový tmel určený na tesnenie a lepenie škár v interiéri aj exteriéri. Je použiteľný v stavebnej, motoristickej aj hobby oblasti.

Cyklon Tmel univerzálny čierny 310ml

3.09  s DPH
Cyklon univerzal čierny 310 ml je univerzálny trvalo elastický acetátový tmel určený na tesnenie a lepenie škár v interiéri aj exteriéri. Je použiteľný v stavebnej, motoristickej aj hobby oblasti.

Cyklon Tmel univerzálny šedý 310ml

3.09  s DPH
Cyklon univerzal šedý 310 ml je univerzálny trvalo elastický acetátový tmel určený na tesnenie a lepenie škár v interiéri aj exteriéri. Je použiteľný v stavebnej, motoristickej aj hobby oblasti.

Cyklon Tmel univerzálny transparentný 310ml

3.09  s DPH
Cyclon univerzal transparentný 310 ml je univerzálny trvalo elastický acetátový tmel určený na tesnenie a lepenie škár v interiéri aj exteriéri. Je použiteľný v stavebnej, motoristickej aj hobby oblasti.

Den Braven Univerzálny silikón biely 310ml

6.09  s DPH
Den Braven univerzálny silikón biely má využitie najmä v domácnosti. Je vysoko priľnavý na smalt, keramické dlaždice, povrchovo upravené kovy.

Den Braven Univerzálny silikón transparentný 310ml

6.09  s DPH
Den Braven univerzálny silikón transparentný má využitie najmä v domácnosti. Je vysoko priľnavý na smalt, keramické dlaždice, povrchovo upravené kovy.

Silikón univerzálny 310ml čierny

6.09  s DPH
Den Braven univerzálny silikón čierny má využitie najmä v domácnosti. Je vysoko priľnavý na smalt, keramické dlaždice, povrchovo upravené kovy.