Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

MONTON Čistič PU peny a pištole GUN

5.95  s DPH
Čistenie aplikačných pištolí, čistenie ventilu plechovky, odstraňovanie nevytvrdnutej peny z okolia pracovnej činnosti. Obsahuje rozpúšťadlá. Čistič je opatrený rozprašovačom aj systémom pre pripevnenie na pištoľ. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ používa sa ako čistiaca kvapalina v spojení s používaním peny Soudal a pištoľového aplikátora ♦ obsahuje rozpúšťadlá ♦ môže byť používaný aj k bežným trubičkovým penám vďaka pribalenej nasadzovacej   rozprašovacej tryske PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ čistenie pištoľového aplikátora ♦ čistenie vypúšťacej trysky plechovky penového aerosólu ♦ odstraňovanie nevytvrdnutej peny Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :  500 ml Uvedená cena je za 1 ks .

ROOF Bond GUN

11.30  s DPH
Lepiaca pena na strešné izolácie SOUDAL ROOF BOND je špeciálna hmota určená na profesionálne lepenie strešných tepelne izolačných dosiek pri realizácii plochých aj šikmých striech. Má výbornú priľnavosť na stavebné podklady vrátane strešných pásov s textilným kašírovaním alebo pieskovým posypom. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ vysoká priľnavosť k väčšine strešných krytín aj k ostatným stavebným materiálom ♦ vďaka vynikajúcim tepelne izolačným vlastnostiam možno použiť na výplň dutín medzi doskami ♦ zníženie náročnosti práce pri lepení izolácií až o 30 % ♦ znižuje možnosť vzniku trhlín a tým únikov tepla, prenikaniu hluku a zatekaniu vody montážnou špárou PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ efektívne, čisté, úsporné a trvanlivé lepenie strešných izolačných dosiek ♦ lepení strešných tepelne-izolačných systémov ♦ vyplňovanie dutín medzi jednotlivými prvkami izolácie ♦ tvorba zvukovo izolačnej vrstvy Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :  800 ml Uvedená cena je za 1 ks.

SOUDATHERM ROOF 170

97.75  s DPH
Špeciálne jednozložkové lepidlo na báze polyuretánu. Vyvinuté pre veľmi efektívne a trvanlivé lepenie tepelno izolačných materiálov pri realizácii plochých a šikmých striech. Zaisťuje čistú, rýchlu a bezpečnú prácu. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ vytvára spoj trvale odolný voči saniu vetra ♦ pružné, neje krehké ♦ bez obsahu rozpúšťadiel, nepoškodzuje a nenaleptáva polystyrén ♦ napeňuje, vyplňuje nerovnosti PRÍKLADY POUŽITIA :  ♦ vetru trvale odolné lepenie všetkých bežných tepelno izolačných materiálov na väčšinu stavebných podkladov Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :  5,5 kg Uvedená cena je za 1 ks.

SOUDATHERM ROOF 330

267.85  s DPH
Špeciálna jednozložková lepiaca hmota na báze polyuretánu. Vyvinutá pre veľmi efektívne, úsporné a trvanlivé lepenie tepelno-izolačných dosiek na strechách. Zaisťuje rýchlou, bezpečnú a čistú prácu. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ znižuje časovú náročnosť pri lepení až o 30% ♦ vysoká výdatnosť až 150m2 ♦ vynikajúca priľnavosť na betón, pórobetón, drevo, galvanizovanú oceľ, asfaltové pásy s posypom i bez posypu, EPS, XPS, PUR/PIR, laminované sendviče z minerálnej vlny apod. ♦ obsahuje nehorľavé výtlačné médium ♦ funguje bez použitia elektrickej energie ♦ presné dávkovanie bez nežiadúceho odpadu ♦ neobsahuje rozpúšťadlá ♦ vode odolná ♦ odolná voči hnilobe a pliesňam ♦ účinne vyrovnáva nerovnosti v podklade PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ veľmi efektívne, rýchle, úsporné lepenie tepelno izolačných dosiek na báze polystyrénu (EPS,XPS) a PIR a PUR peny pri realizácii zateplení plochých striech ♦ vyplňovanie špár medzi jednotlivými izolačnými prvkami Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie : 10,4 kg Uvedená cena je za 1 ks.

SOUDATHERM ROOF 330 Aplikátor

178.20  s DPH
Špeciálna aplikačná sada pre výrobok SOUDATHERM ROOF 330 obsahujúca aplikačnú pištoľ, spojovaciu hadicu s ventilom, nadstavec na čistič pu peny. Aplikačná pištoľ s nastaviteľným mechanizmom pre presné dávkovanie SOUDATHERM ROOF 330. Balenie :  dĺžka aplikátora 100 cm Uvedená cena je za 1 ks.