Zobrazuje sa všetkych 26 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Čiapočka na stĺp PVC 38mm zeleno – čierna

0.49  s DPH
Čiapočka chráni vnútornú stranu stĺpiku pred poveternostnými vplyvmi. Čiapočka PVC, zelená,  Ø 38mm,

Drôt PVC 1,00-1,40 50

3.17  s DPH
Viazací drôt sa najčastejšie využíva na vyväzovanie štvorhranného pletiva k plotovým stĺpikom. Tento produkt však nájde aj svoje využitie u bežných hobby domácich majstrov a záhradkárov.

Drôt PVC 3,50-2,50/26m

6.04  s DPH
Priemer drôtu je uvádzaný po poplastovaní / pred poplastovaním. Povrchová úprava ZN+PVC (pozinkovanie a poplastovanie).Vlastnosti:Priemer drôtu (mm): 3,50/2,50 mm (po/pred poplastovaním)Balenie: balík, 26 mPovrchová úprava: ZN+PVC (RAL6005)

Drôt PVC 3,50-2,50/32m

6.11  s DPH
Napínací drôt slúži k napínaniu štvorhranného pleteného pletiva a o stĺp sa prichytáva pomocou príchytiek. Priemer drôtu 3,50mm, farba tmavozelená. priemer drôtu je uvádzaný po poplastovaní / pred poplastovaním povrchová úprava ZN+PVC (pozinkovanie a poplastovanie)

Drôt Zn 3,10/48m

10.00  s DPH
Napínací drôt slúži k napínaniu štvorhranného pleteného pletiva a o stĺp sa prichytáva pomocou príchytiek. Priemer drôtu 3,10mm.Vlastnosti:Povrchová úprava:  ZN (pozinkované)Priemer: 3,10 mmDĺžka : 48 m

Drôt Zn 3,10/78m

13.38  s DPH
Napínací drôt slúži k napínaniu štvorhranného pleteného pletiva a o stĺp sa prichytáva pomocou príchytiek. Vlastnosti:Priemer drôtu (mm): 3,10 mmBalenie: balík, 78 mPovrchová úprava: ZN (pozinkovanie)

Napinák pozinkovaný

0.73  s DPH
Plotový napinák pozinkovaný slúži k napnutiu pozinkovaných napínacích drôtov.Farba: šedá/pozinkovanáTyp pletiva: štvorhrannéPovrchová úprava: pozinková

Napinák PVC/RAL 6005

0.68  s DPH
Napínak drôtu chránený kvalitným práškovým lakom.

Opasok na prichytenie napináku PVC 38mm

0.83  s DPH
Opasok sa používa na prichytenie napínacieho drôtu prevažne na okrúhly stĺpik, prípadne na spojenie stĺpika a napináku na napínací drôt. Predáva sa v plochom stave. Je potrebné ho pri montáži ohnúť podľa stĺpika do okrúhleho tvaru.

Opasok na prichytenie napináku ZN 38mm VÝPREDAJ

0.79  s DPH
Opasok sa používa na prichytenie napínacieho drôtu prevažne na okrúhly stĺpik, prípadne na spojenie stĺpika a napináku na napínací drôt.

Opasok na prichytenie napináku ZN 48mm

0.98  s DPH
opasok sa používa na prichytenie napináku ku okrúhlemu stĺpiku použitie na okrúhly stĺpik s priemerom 48 mm  na správnu montáž je potrebné aj ďalšie príslušenstvo:skrutka M8 x 30 (s maticou a podložkou) - na prichytenie napináku aleboskrutka s okom (s maticou a podložkou) - pre použitie napínacej tyče

Príchytka na stĺpik Galaxia 4mm kocová INOX

2.24  s DPH
Príchytka koncová slúži na ukončenie alebo na začiatok oplotenia.Kompletná koncová príchytka sa skladá: príchytka koncová, vymedzovač, vratová skrutka - skrutka so štvorhranom, podložka, matica ANTIVANDAL - bezpečnostná matica, pri utiahnutí sa hlavička odtrhne a nie je možné maticu povoliť.

Príchytka na stĺpik Galaxia 4mm priebežná INOX VÝPREDAJ

2.24  s DPH
Príchytka priebežná slúži na prichytenie panelu na stĺpik, jednou príchytkou sa prichytávajú dva panely.Kompletná priebežná príchytka sa skladá: príchytka priebežná, vymedzovač, vratová skrutka - skrutka so štvorhranom, podložka, matica ANTIVANDAL - bezpečnostná matica, pri utiahnutí sa hlavička odtrhne a nie je možné maticu povoliť.

Príchytka na stĺpik Galaxia 4mm rohová INOX

2.24  s DPH
Príchytka panelu na stĺpik.Kompletná rohová príchytka sa skladá: príchytka rohová vymedzovač - na vymedzenie vôle panelu v príchytke vratová skrutka - skrutka so štvorhranom podložka matica ANTIVANDAL - bezpečnostná matica, pri utiahnutí sa hlavička odtrhne a nie je možné maticu povoliť

Príchytka na stĺpik Galaxia koncová RAL6005

2.35  s DPH
Príchytka panelu na stĺpik s profilom 60x40 mm (stĺpiky GALAXIA, JUPITER). Príchytka koncová slúži na ukončenie alebo na začiatok oplotenia.Kompletná koncová príchytka sa skladá: príchytka koncová vymedzovač vratová skrutka - skrutka so štvorhranom podložka matica ANTIVANDAL - bezpečnostná matica, pri utiahnutí sa hlavička odtrhne a nie je možné maticu povoliť

Príchytka na stĺpik Galaxia priebežná RAL6005

2.35  s DPH
Príslušenstvo pre stĺpiky GALAXIA (60x40x1,50 mm) obsahuje doporučené príslušenstvo pre správnu montáž oplotenia.  Príslušenstvo sa dodáva v povrchovej úprave: pre stĺpiky GALAXIA HNZ: povrchová úprava INOX alebo HNZ pre stĺpiky GALAXIA PVC: povrchová úprava ZN+PVC (pozinkovanie a poplastovanie), v štandardnej farbe RAL6005, RAL7016 (v niektorých prípadoch je možnosť dodať príslušenstvo aj v inej farbe, napr. RAL8017, RAL9005)Príslušenstvo zahŕňa najmä: príchytky plotových panelov koncové, priebežné príchytky plotových panelu ku stĺpiku (príchytka z PVC) vymedzovače vôle v príchytkach príchytka AW Clip príchytka U43 príchytka L-clip mostíková príchytka spojky panelov matica ANTIVANDAL - bezpečnostná matica skrutky príchytky univerzálneSprávne použitie príslušenstva a správnu montáž oplotenia konzultujte s pracovníkmi na obchodnom úseku spoločnosti.

Príchytka na stĺpik Galaxia rohová RAL6005

2.35  s DPH
Príchytka slúži na uchytenie panelu ku stĺpiku PVC 60x40mm. Príchytka je v zinkovom prevedení.

Vodiaca spinka na napínací drôt zelená

0.29  s DPH
Vodiaca spinka z PVC na napínací drôt, farba tmavozelenáVodiaca spinka slúži na prichytenie napínacieho drôtu ku stĺpiku.  Napínací drôt sa musí najprv napnúť napinákom, vodiaca spinka sa vsunie do stĺpika (do pripravenej vyvŕtanej diery), do vodiacej spinky sa uchytí napínací drôt a následne sa celá vodiaca klinčekom s háčikom uchytí na stĺpiku.Najviac sa vodiaca spinka používa pri štvorhranných pletivách, ale jej praktické využitie je všestranné. Je vyrobená z PVC v čiernej, alebo zelenej farbe. Súčasťou vodiacej spinky je háčik.

Základová pätka na stĺp 48mm/ PVC7016

15.05  s DPH
Základová pätka sa používa v prípade montáže, kde nie je možné stĺpik zabetónovať (napr. montáž stĺpika na múrik, na plochu a pod). Na uchytenie základovej pätky sa používajú kotviace skrutky (nie sú súčasťou základovej pätky, treba ich zakúpiť zvlášť).