Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

T-REX Crystal

10.58  s DPH
T-REX® CRYSTAL je unikátne 100% číre lepidlo a tmel v jednom. Vďaka použitiu technológie SMX® firmy Soudal je najuniverzálnejším produktom s najširším použitím na trhu. Svojimi vlastnosťami predčí väčšinu tmelov a lepidiel. Ako silikón je rovnako odolný proti UV žiareniu a rovnako pružný, ako akrylátový tmel je pretierateľný väčšinou náterov a ako polyuretánový tmel má silné lepiace účinky. Je vhodný pre vnútorné aj vonkajšie použitie a má výbornú priľnavosť k väčšine stavebných materiálov. Neobsahuje rozpúšťadlá, kyseliny ani izokyanáty. Nestráca svoje vlastnosti ani v prostredí so zvýšenou vlhkosťou, je vhodný pre sanitárne účely. Veľmi rýchlo tuhne a vytvára vysoko pevný trvalo pružný a neviditeľný spoj.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ lepidlo a tmel v jednom♦ vytvára kryštalicky číry, neviditeľný spoj♦ lepí a tesní všetky materiály♦ priľne aj na vlhké povrchyPRÍKLADY POUŽITIA:♦ montážne lepenie a tmelenie v domácnosti, v stavebníctve a strojárenstve, predovšetkým vo    výrobe dopravných prostriedkov ( automobily, autokary, karavany, lode, vlaky, letadlá, nástavby    vozidiel atď.)♦ aplikácia v kuchyniach a sanitárnych miestnostiach – hmota všeobecne odoláva rastu plesní♦ elastické lepenie panelov, dosiek, sendvičov, profilov aj. dielov na väčšinu bežných podkladov♦ pretierateľný výrobok k výplni medzier či otvorovPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      290ml, 12 ks - kartónUvedená cena je za 1ks.

T-REX Extra Fix

4.70  s DPH
NOVINKA! Unikátna receptúra s vláknami pre maximálnu pevnosť spoja.Ľahko použiteľné montážne lepidlo s vysokou počiatočnou priľnavosťou. Vláknami zosilnená štruktúra lepidla zaisťuje vysokú pevnosť spoja. Neosahuje rozpúšťadlá, je šetrná k životnému prostrediu. Ovzvlášť vhodné pre porézne materiály.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ zosilené vláknami♦ počiatočná priľnavosť vyššia ako 300kg/m2♦ bez obsahu rozpúšťadiel♦ vhodné na nerovné povrchy♦ aplikácia postačujúca iba na jeden z podkladov♦ pre interiér aj exteriér♦ bez zápachuPRÍKLADY POUŽITIA :♦ určené pre lepenie poréznych materiálov s okamžitou fiháciou♦ pre vertikálne aj horizontálne lepenie♦ lepí drevo, tehly, kameň, okladačky, kovy na porézne povrchya ko sú betón, omietka, MDF, OSB,   drevotrieska, sadrokartón a inéPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      380 g, 12 ks - kartónUvedená cena je za 1 ks.

T-REX Gold Power

6.43  s DPH
NOVINKA! Unikátne zloženie s vláknami pre pevnosť spoja! Najsilnejśie lepidlo na trhu!Vysokopevnostné lepidlo s extrémnou počiatočnou pevnosťou vyššou než 400kg/m2. Vytvára vysoko pevný, pruźný a vodotesný spoj. Priľne na vlhké povrchy. Vláknami zosilnená štruktúra lepidla zaisťije vysokú a dlhodobú odolnosť lepeného spoja.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ extrémne vysoká počiatočná priľnavosť, pri celoplošnom nanesení viac než 400kg/m2♦ u väčšiny aplikácií nevyžaduje fixáciu lepených predmetov♦ priľne i na vlhké podklady♦ výborná priľnavosť na bežné porézne i neporézne materiályPRÍKLADY POUŽITIA :♦ všetky bežné montážne lepenie v domácnosti i na stavbe♦ konštrukčné lepenie a tmelenie špár vybrujúcich a dynamicky namáhajúcich konštrukcií♦ lepenie v automobilovom priemysle♦ lepenie podlahových líšt♦ lepenie zrkadiel priamo na reflexnú vrstvuPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      290 ml, 12 ks - kartónUvedená cena je za 1 ks.

T-REX Power biely

8.32  s DPH
T-REX s unikátnou technológiou SMX® firmy SOUDAL je najuniverzálnejším produktom s najširším použitím na trhu. Svojimi vlastnosťami predčí väčšinu tmelov a lepidiel. Ako silikón je rovnako odolný voči UV žiareniu a rovnako pružný, ako akrylátový tmel je pretierateľný väčšinou náterov a ako polyuretánový tmel má silné lepiace účinky. Je vhodný pre vnútorné aj vonkajšie použitie a má výbornú priľnavosť na väčšinu stavebných materiálov. Neobsahuje rozpúšťadlá, kyseliny ani izokyanáty. Nestráca svoje vlastnosti ani v prostredí so zvýšenou vlhkosťou, je vhodný pre sanitárne účely. Vysoká počiatočná priľnavosť T-REX predurčuje pre priame lepenie bez nutnosti fixácie.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ extrémne vysoká počiatočná priľnavosť, pri celoplošnom nanesení > 200kg/m2♦ dokonalá adhézia a rychlé vytvrdzovanie na takmer všetkých poréznych aj neporéznych    stavebných materiáloch♦ priľnavý aj na vlhké povrchy♦ jednoducho spracovateľný bezprostredne po aplikácii a opracovateľný po vytvrdnutíPRÍKLADY POUŽITIA :♦ montážne lepenie aj tmelenie v domácnosti, v stavebníctve a strojárenstve, predovšetkým vo    výrobe dopravných prostriedkov ( automobily,autokary,karavany,lode,vlaky,letadlá,nástavby   vozidiel atď. )♦ aplikácie v kuchyniach a sanitárnych miestnostiach – hmota všeobecne odoláva rastu plesní♦ elastické lepenie panelov, dosiek, sendvičov, profilov aj. dielov na väčšinu bežných podkladov♦ pretierateľný výrobok k výplni medzier či otvorovPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      290ml, 12ks - kartónUvedená cena je za 1ks.

T-REX Profi Bond

4.70  s DPH
NOVINKA! Unikátne zloženie s vláknami pre maximálnu pevnosť spoja! Lepidlá novej generácie.Vysoko účinné profesionálne lepidlo s okamžitou prilnavosťou viac než 125kg/m2. Vláknami zosilnená štruktúra lepidla zaisťuje vysokú okamžitú priľnavosť spoja. Vhodné pre vzájomné lepenie väčšiny stavebných materiálov. Pre použitie v interiéry aj exteriéry.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ zosilené vláknami♦ vhodné pre rýchle a priame lepenie♦ veľmi rýchly nárast pevnosti♦ vynikajúca priľnavosť na väčšinu stavebných materiálov♦ nahradzuje klince a skrutkyPRÍKLADY POUŽITIA :♦ lepenie obvodových líšt a dekoratívnych prvkov♦ lepenie sádrových dosiek vo zvislej aj vodorovnej polohe♦ lepenie kobercových, prechodových, obvodových líštPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      380 g, 12 ks - kartónUvedená cena je za 1 ks.