Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

T-REX Extra Fix

5.67  s DPH
NOVINKA! Unikátna receptúra s vláknami pre maximálnu pevnosť spoja. Ľahko použiteľné montážne lepidlo s vysokou počiatočnou priľnavosťou. Vláknami zosilnená štruktúra lepidla zaisťuje vysokú pevnosť spoja. Neobsahuje rozpúšťadlá, je šetrná k životnému prostrediu. Obzvlášť vhodné pre porézne materiály. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ zosilené vláknami ♦ počiatočná priľnavosť vyššia ako 300kg/m2 ♦ bez obsahu rozpúšťadiel ♦ vhodné na nerovné povrchy ♦ aplikácia postačujúca iba na jeden z podkladov ♦ pre interiér aj exteriér ♦ bez zápachu PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ určené pre lepenie poréznych materiálov s okamžitou fixáciou ♦ pre vertikálne aj horizontálne lepenie ♦ lepí drevo, tehly, kameň, obkladačky, kovy na porézne povrchy ako sú betón, omietka, MDF, OSB, drevotrieska, sadrokartón a iné Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :  380 g, 12 ks - kartón Uvedená cena je za 1 ks.

T-REX Gold Power

7.56  s DPH
NOVINKA! Unikátne zloženie s vláknami pre pevnosť spoja! Najsilnejšie lepidlo na trhu! Vysokopevnostné lepidlo s extrémnou počiatočnou pevnosťou vyššou než 400kg/m2. Vytvára vysoko pevný, pružný a vodotesný spoj. Priľne na vlhké povrchy. Vláknami zosilnená štruktúra lepidla zaisťuje vysokú a dlhodobú odolnosť lepeného spoja. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ extrémne vysoká počiatočná priľnavosť, pri celoplošnom nanesení viac než 400kg/m2 ♦ u väčšiny aplikácií nevyžaduje fixáciu lepených predmetov ♦ priľne i na vlhké podklady ♦ výborná priľnavosť na bežné porézne i neporézne materiály PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ všetky bežné montážne lepenie v domácnosti i na stavbe ♦ konštrukčné lepenie a tmelenie špár vibrujúcich a dynamicky namáhajúcich konštrukcií ♦ lepenie v automobilovom priemysle ♦ lepenie podlahových líšt ♦ lepenie zrkadiel priamo na reflexnú vrstvu Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie : 290 ml, 12 ks - kartón Uvedená cena je za 1 ks.

T-REX Power biely

9.70  s DPH
T-REX s unikátnou technológiou SMX® firmy SOUDAL je najuniverzálnejším produktom s najširším použitím na trhu. Svojimi vlastnosťami predčí väčšinu tmelov a lepidiel. Ako silikón je rovnako odolný voči UV žiareniu a rovnako pružný, ako akrylátový tmel je pretierateľný väčšinou náterov a ako polyuretánový tmel má silné lepiace účinky. Je vhodný pre vnútorné aj vonkajšie použitie a má výbornú priľnavosť na väčšinu stavebných materiálov. Neobsahuje rozpúšťadlá, kyseliny ani izokyanáty. Nestráca svoje vlastnosti ani v prostredí so zvýšenou vlhkosťou, je vhodný pre sanitárne účely. Vysoká počiatočná priľnavosť T-REX predurčuje pre priame lepenie bez nutnosti fixácie. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ extrémne vysoká počiatočná priľnavosť, pri celoplošnom nanesení > 200kg/m2 ♦ dokonalá adhézia a rýchle vytvrdzovanie na takmer všetkých poréznych aj neporéznych    stavebných materiáloch ♦ priľnavý aj na vlhké povrchy ♦ jednoducho spracovateľný bezprostredne po aplikácii a opracovateľný po vytvrdnutí PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ montážne lepenie aj tmelenie v domácnosti, v stavebníctve a strojárenstve, predovšetkým vo výrobe dopravných prostriedkov ( automobily, autokary, karavany, lode, vlaky, letadlá, nástavby   vozidiel atď. ) ♦ aplikácie v kuchyniach a sanitárnych miestnostiach – hmota všeobecne odoláva rastu plesní ♦ elastické lepenie panelov, dosiek, sendvičov, profilov aj. dielov na väčšinu bežných podkladov ♦ pretierateľný výrobok k výplni medzier či otvorov Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie : 290ml, 12ks - kartón Uvedená cena je za 1ks.

T-REX POWER Crystal

12.30  s DPH
T-REX® POWER CRYSTAL je unikátne 100% číre lepidlo a tmel v jednom. Vďaka použitiu technológie SMX® firmy Soudal je najuniverzálnejším produktom s najširším použitím na trhu. Svojimi vlastnosťami predčí väčšinu tmelov a lepidiel. Ako silikón je rovnako odolný proti UV žiareniu a rovnako pružný, ako akrylátový tmel je pretierateľný väčšinou náterov a ako polyuretánový tmel má silné lepiace účinky. Je vhodný pre vnútorné aj vonkajšie použitie a má výbornú priľnavosť k väčšine stavebných materiálov. Neobsahuje rozpúšťadlá, kyseliny ani izokyanáty. Nestráca svoje vlastnosti ani v prostredí so zvýšenou vlhkosťou, je vhodný pre sanitárne účely. Veľmi rýchlo tuhne a vytvára vysoko pevný trvalo pružný a neviditeľný spoj. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ lepidlo a tmel v jednom ♦ vytvára kryštalicky číry, neviditeľný spoj ♦ lepí a tesní všetky materiály ♦ priľne aj na vlhké povrchy PRÍKLADY POUŽITIA: ♦ montážne lepenie a tmelenie v domácnosti, v stavebníctve a strojárenstve, predovšetkým vo    výrobe dopravných prostriedkov ( automobily, autokary, karavany, lode, vlaky, letadlá, nástavby    vozidiel atď.) ♦ aplikácia v kuchyniach a sanitárnych miestnostiach – hmota všeobecne odoláva rastu plesní ♦ elastické lepenie panelov, dosiek, sendvičov, profilov aj. dielov na väčšinu bežných podkladov ♦ pretierateľný výrobok k výplni medzier či otvorov Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :    290ml Uvedená cena je za 1 ks.

T-REX Profi Bond

5.40  s DPH
NOVINKA! Unikátne zloženie s vláknami pre maximálnu pevnosť spoja! Lepidlá novej generácie. Vysoko účinné profesionálne lepidlo s okamžitou priľnavosťou viac než 125kg/m2. Vláknami zosilnená štruktúra lepidla zaisťuje vysokú okamžitú priľnavosť spoja. Vhodné pre vzájomné lepenie väčšiny stavebných materiálov. Pre použitie v interiéry aj exteriéry. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ zosilené vláknami ♦ vhodné pre rýchle a priame lepenie ♦ veľmi rýchly nárast pevnosti ♦ vynikajúca priľnavosť na väčšinu stavebných materiálov ♦ nahradzuje klince a skrutky PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ lepenie obvodových líšt a dekoratívnych prvkov ♦ lepenie sadrových dosiek vo zvislej aj vodorovnej polohe♦ lepenie kobercových, prechodových, obvodových líšt Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie : 300 ml, 12 ks - kartón Uvedená cena je za 1 ks.