Zobrazených 1–32 z 37 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Ceresit CT84 850ml – pu pena na polystyrén

10.89  s DPH
Ceresit CT84 Express je polyuretánové lepidlo určené na lepenie dosiek z penového polystyrénu. Lepidlo sa dodáva v stave pripravenom na okamžité použitie a nanáša sa pomocou aplikačnej pištole, lepenie dosiek je preto rýchlejšie, účinnejšie a čistejšie.

Ceresit CX10 850ml – pu pena univerzálne polyuretánové lepidlo

9.89  s DPH
Ceresit CX 10 je univerzálne polyuretánové lepidlo na rýchle a jednoduché lepenie betónových a pórobetónových tvárnic, tehál, dreva, sadrokartónových a OSB dosiek, laminátu, skla, PVC a ďalších stavebných materiálov. CX 10 má dobrú priľnavosť k minerálnym podkladom a vysokú výdatnosť (až 10 m2 na murované steny pri veľkosti tehly 60 cm x 25 cm a hrúbke steny < 11,5 cm až 8 m2 v prípade sadrokartónových / OSB dosiek).

Ceresit TS100 500ml – pu čistič penových škvŕn a aplikátora

6.87  s DPH
Ceresit čistič TS100 500 ml je určený na odsránenie čerstvých penových škvŕn a na čistenie aplikačných pištolí. Minimálna aplikačná teplota tohto výrobku je +5°C.

Ceresit TS61 500ml – pu pena trubičková

5.39  s DPH
Ceresit Pur pena trubičková TS61 500ml je jednozložková trubičková polyuretánová pena s uzavretými pórmi, vytvrdzujúca vzdušnou vlhkosťou. Pena je samorozpínacia, počas vytvrdzovania sa rozpína približne dvojnásobne.

Ceresit TS61 750ml – pu pena trubičková

5.99  s DPH
Ceresit Pena trubičková TS61 750ml je jednozložková trubičková polyuretánová pena s uzavretými pórmi, vytvrdzujúca vzdušnou vlhkosťou. Pena je samorozpínacia, počas vytvrdzovania sa rozpína približne dvojnásobne.

Ceresit TS61 750ml – pu pena trubičková zimná

6.09  s DPH
Ceresit PUR pena zimná TS51 750ml je jednozložková trubičková zimná polyuretánová pena vytvrdzujúca vzdušnou vlhkosťou. Pena je samorozpínacia a skvele priľne na drevo, betón, kameň, kov, atď.

Ceresit TS62 750ml – pu pena pištoľová

6.49  s DPH
Ceresit Universal TS62 pištoľová 750ml je jednosložková pištoľová polyuretanová pena. Vynikajúca priľnavosť k väčšine stavebných materiálovVysoká tepelná a akustická izoláciaOdoláva vlhkostiVeľmi dobré plniace schopnosti - skvele vyplňuje dutinyVeľmi presné dávkovanieMinimálny odpad vďaka presnému dávkovaniuOdoláva starnutiu .

Ceresit TS63 750ml – pu pena pištoľová nízkoexpanzná

7.49  s DPH
Ceresit TS 63 PU PRO LOW Expansion pištoľová 750 ml je nízkoexpanzná pištoľová polyuretánová pena. Vytvrdzuje vzdušnou vlhkosťou, a je vhodná na montáž zárubní, parapetov, rámov okien a dverí, prahov, výplň dutín, utesňovanie otvorov v strešných konštrukciách a izolačných materiáloch atď.

Ceresit TS65 MEGA 800ml – pu pena nízkoexpanzná trubičková

8.19  s DPH
PU Ceresit TS 64 PU Standard Mega trubičková 800 ml je jednozložková polyuretánová pena s vysokou výťažnosťou. Je určená na montáž rámov dverí a okien, výplň dutín, utesňovanie otvorov v strešných konštrukciách, izolačných materiáloch, vytváranie zvukotesných stien a pod.

Ceresit TS67 Window/Flex 750ml – pu pena protipožiarna na okná a dvere

8.79  s DPH
Ceresit TS 67 WINDOW/FLEX je jednozložková pištoľová polyuretánová pena určená na montáž okenných a dverných rámov, lepenie parapetov a prahov, vytváranie zvukotesných clôn, utesňovanie otvorov v strešných konštrukciách a izolačných materiáloch atď. Na TS 67 je možné nanášať omietky a nátery bez použitia penetrácie.

Ceresit TS70 Mega PRO 850ml – pu pena pištoľová na okná a dvere

8.49  s DPH
Ceresit PUR pena pro TS70 850ml je jednozložková polyuretánová pena vytvrdzujúca vzdušnou vlhkosťou vhodná na montáž okenných a dverových rámov, vyplňovanie dutín, utesňovanie otvorov v strešných konštrukciách, vytváranie zvukotesných stien, vypĺňanie dutín okolo potrubí, vypĺňanie a izolovanie stenových panelov, strešných krytín, tašiek atď. Nádobka má špeciálny uzáver na aplikáciu pištoľou.

Ceresit WhiteTeq Quattro 500ml – pu pena

5.79  s DPH
WhiteTeq je nová generácia bielej polymérovej peny na báze purifikovaných a koncentrovaných zložiek. WhiteTeq Technológia umožňuje dosiahnuť najvyššiu efektivitu vytvrdnutia peny a dáva pene jej charakteristickú ľadovo-bielu farbu, ext a jemnú bunkovú štruktúru a až 10-krát vyššiu odolnosť proti UV žiareniu.

Ceresit Whiteteq T&S Pro 750ml – pu pena pištoľová

7.29  s DPH
Ceresit PUR pena whiteteq T&S pro 750ml je nová generácia bielej polymérovej peny na báze purifikovaných a koncentrovaných zložiek. WhiteTeq Technológia umožňuje dosiahnuť najvyššiu efektivitu vytvrdnutia peny a dáva pene jej charakteristickú ľadovo-bielu farbu, ext a jemnú bunkovú štruktúru a až 10-krát vyššiu odolnosť proti UV žiareniu.

Ceresit Whiteteq T&S Std 750ml – pu pena trubičková

6.79  s DPH
Ceresit Whiteteq T&S STRAW 750 ml je jednozložková trubičková pena určená na montáž rámov okien a dverí, montáž vnútorných zárubní, vytváranie protihlukových zábran, izolovanie setnových panelov a strešných dosiek a pod. .

Cyklon Čistič Pu peny 500ml

4.29  s DPH
Cyklon Čistič Pu peny 500ml je vyvinutý špeciálne na vnútorné čistenie aplikačných pištolí, na ešte nevytvrdnutú polyuretánovú penu. kombinácia rôznych riedidiel, ktorých účinok je určený pre 1-komponentné polyuretánové penybezproblémovo rozpúšťa znečistenia čerstvou polyuretánovou penoučistí vnútro telesa pištole od zbytkov priľnutej penyoptimálna manipulácia pomocou zosúladenej kombinácie adaptéra striekacej hlavy kompatibilné s väčšinou spracovateľských pištolí .

Cyklon PU pena nízkoexpanzná 400ml

4.39  s DPH
PU pena Cyclon nízkoexpanzná 400 ml má veľmi rýchlu počiatočnú vypeniteľnosť, vďaka čomu nedochádza k dodatočnej deformácii. Pena je vhodná na montáž drevených zárubní, montáž stolárskych konštrukcií, ako napr.

Cyklon PU pena pištoľová 750ml

5.52  s DPH
PU pena Cyklon pištoľová 750 ml je jednokomponentná montážna pena na báze polyuretánu určená na upevňovanie zárubní a okien, vypĺňanie spájacích škár na okenných a roletových skrinkách, inštaláciu vzduchotechniky, sanitárnej inštalácie, vypĺňanie preboreného muriva, upevnenie prefabrikátov, izolačných dosiek, aranžérske a dekoračné práce (akváriá, výklady) a vypĺňanie iných dutín (autá, lode, podkrovia, strechy a pod. ).

Cyklon PU pena studniarska trubičková 750ml

5.89  s DPH
PU pena Cyclon studniarska 750 ml je určená na spájanie a tesnenie betónových skruží na studne, tesnenie kanalizačných výpustí a tiež pre aplikácie zabraňujúce úniku pitnej vody, úžitkovej a dažďovej vody. Pena predstavuje dobrý tepelný aj zvukový izolant.

Cyklon PU pena trubičková 400ml

5.49  s DPH
PU pena Cyklon 400 ml je určená na upevňovanie okien a zárubní, výplň spájacích škár na okenných a roletových skrinkách, výplň preboreného muriva, inštaláciu vzduchotechniky, sanitárnej inštalácie, upevnenie prefabrikátov, izolačných dosiek, dekoračé a ranžérske práce, výplň iných dutín. .

Cyklon PU pena trubičková 750ml

5.09  s DPH
PU pena Cyclon 750 ml je jednokomponentná montážna pena na báze polyuretánu určená na upevňovanie zárubní a okien, vypĺňanie spájacích škár na okenných a roletových skrinkách, inštaláciu vzduchotechniky, sanitárnej inštalácie, vypĺňanie preboreného muriva, upevnenie prefabrikátov, izolačných dosiek, aranžérske a dekoračné práce (akváriá, výklady) a vypĺňanie iných dutín (autá, lode, podkrovia, strechy a pod. ).

Den Braven Odstraňovač cementových škvŕn 1l

6.99  s DPH
Den Braven odstraňovač cementových škvŕn je určený na čistenie obkladov, dlažby a náradia po škárovaní hmotami na báze cementu. Dá sa použiť tiež na ošetrovanie sanitárnej keramiky či na vodovodné batérie.

Den Braven Odstraňovač vytvrdnutej PUR peny 100ml

12.99  s DPH
Pre odstránenie zvyškov vytvrdnutej PUR peny z hliníkových povrchov, PVC a poťahovaného PVC. Uzáver je vybavený aplikačným štetcom.

Den Braven Pištoľ HKS 12 COX 310ml

10.99  s DPH
Aplikačná pištoľ Profi na kartuše je určený na aplikovanie tmelov alebo lepidiel z kartuší. Po zakončení prítlaku má spätný krok pre zamedzenie vytekania tmelu.

Den Braven Pištoľ MK5 skelet hp

42.99  s DPH
Pištoľ na kartuše s prevodom Profi je určená na aplikovanie tmelov alebo lepidiel z kartuší. Pištoľ je dodávaná s prevodom pre plynulý tlak a ľahkosť vytláčania.

Extol Premium Pištoľ na aplikáciu pur peny s reguláciou prietoku, zúžené hrdlo, 8845207

18.66  s DPH
Popis produktu:Najužšia 8mm úzka oceľová trubica, ktorá znesie hrubé zaobchádzanie (odstránenie zvyšku peny nožom, atď. )Na trubicu možno navyše nasadiť dodávanú plastovú špičku, ktorá ústi do vonkajšieho priemeru 4mm a preto je pištoľ vhodná pre aplikáciu peny do úzkych priestorov, dier a štrbín.