Zobrazených 1–32 z 46 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Ceys Chemická kotva polyester 300ml

11.89  s DPH
Extrémne odolné zakotvenie 900kg/cm2 do dutých, jemných alebo pevných materiálov ako je tehla, betón, cement, kameň, drevo . Vlastnosti:Tvrdne behom 6 minút bez rozpínania, preto je ideálny na ukotvovenie, kde hrozí riziko prasknutia povrchu.

Ceys Montack High Tack 450g, Tekuté klince

6.20  s DPH
Tekuté klince - montážne lepidlo nahradí klince, skrutky, cvoky. Hlavné výhodyLepiaci tmel lepí a fixuje všetky materiályNahrádza klince, skrutky, cvokySchopnosť vyplniť špáryLepí podlahové sokle, profily, trámy, dlaždice, elektrické skrinky, ventilačné mriežky.

Den Braven Chemická kotva arctic 300ml

12.39  s DPH
Den Braven Chemická kotva arctic 300ml je výkonný a rýchlo vytvrdzujúci dvojzložkový chemický kotviaci systém. Pracuje na základe vysokej reaktivity nenasýtených vinylesterových živíc.

Den Braven Chemická kotva polyester 380ml

18.99  s DPH
Den Braven Chemická kotva polyester 380ml je chemická kotva so styrénom určená na dynamicky namáhané konštrukcie, stavebné diely, technologické zariadenia či lešenia. Je vhodným riešením pre ťažké kotvenie do kameňa, betónu, pórobetónu a ľahkého betónu alebo stredne ťažké zaťaženie pre fixovanie drevených, oceľových konštrukcií, profilov, zábradlí, vodovodných armatúr, mreží a pod.

Den Braven Chemická kotva Polyester bez styrénu 300ml

10.99  s DPH
Je dvojzložkový chemický kotviaci systém pre veľmi rýchle kotvenie s vysokou pevnosťou a únosnosťou bez expanzie a nárastu tlakov. Vhodná na kotvenie oceľových tyčí, pätiek zábradlí, nosných stĺpov, madiel a skrutiek v miestach s mokrou prevádzkou.

Den Braven Chemická kotva so styrénom 300ml

10.99  s DPH
Pre kotvenie dynamicky namáhaných konštrukcií, stavebných dielov, technologických zariadení či lešení. Vhodné pre ťažké kotvenie do kameňa, betónu, pórobetónu a ľahkého betónu alebo stredne ťažké zaťaženie pre fixovanie drevených, oceľových konštrukcií, profilov, zábradlí, mreží, vodovodných armatúr apod.

Den Braven Chemická kotva vinylester SF 280ml

14.29  s DPH
Kotva na báze vinylesterovej živice s malým zápachom je vysoko výkonný, rýchlo vytvrdzujúci dvojzložkový chemicky kotviaci systém. Kotva pracuje na základe vysokej reaktivity nenasýtených vinylesterových živíc v metakrylátových monomeroch.

Den Braven Lepidlo mamut glue crystal transparentné 290ml

10.69  s DPH
Den Braven Lepidlo mamut glue crystal transparentné 290ml je moderné lepidlo na báze MS polymérov vhodné všade tam, kde je vyžadovaný transparentný (priehľadný) spoj. Univerzálne lepidlo je vhodné pre lepenie mnohých stavebných materiálov, ako je nerez, oceľ, hliník, eloxovaný hliník, zinok, rôzne zliatiny, PU, PVC, PC, EPS, XPS, PUR, sklo, zrkadlo, betón, prírodný kameň, sadra, smalt, keramika ai.

Den Braven Lepidlo mamut multi šedý 290ml

8.59  s DPH
Den Braven Lepidlo mamut glue multi šedý 290ml je lepidlo na báze MS polymérov s možnosťou tmelenia. Predstavuje vysokopevnostné lepidlo vytvrdzujúce vulkanizáciou vzdušnej vlhkosti - vytvára vysokopevnostný elastický spoj.

DEN BRAVEN Mamut glue High tack lepidlo 290g biely

9.39  s DPH
Den Braven Lepidlo mamut fixačné biele 290 ml je lepidlo, ktoré vytvára mimoriadne odolné spoje s maximálnou počiatočnou prídržnosťou. Prilepí aj ťažké predmety mamuťou silou k podkladu, bez nutnej fixácie lepeného spoja.

Den Braven Náhradné aplikačné špičky 5ks

1.79  s DPH
Na opakované použitie tmelov a lepidiel v kartušiach. Pri zatvrdnutí tmelu alebo lepidla v špičke ju jednoducho nahradíte novou – náhradnou.

Fix ALL x-treme Power čierny 290ml

10.49  s DPH
CHARAKTERISTIKA PRODUKTU:extrémne vysoká počiatočná priľnavost min. 400kg/m²rýchlo vytvrzujedobre se aplikuje priloženou špeciálnou špičkouvysoká pevnosť v šmyku po úplnom vytvrdnutípo vytvdnutí zostáva elastický a objemovo stabilnýbez zápachuneobsahuje izokyanáty, rozpúšťadlá, halogény, kyselinyodolný povetrnostným vplyvom vrátane UV žiareniavynikajúca priľnavosť na takmer všetky podklady vrátane vlhkých podkladovPRÍKLADY POUŽITIA:montážne lepenie v stavebníctve a priemyslepružné lepenie obkladov, líšt a dekoračných prvkov na bežné povrchyelastické konstrukčné lepenie v automobilovom priemysle aplikácie: autobusy, vlaky, nákladné automobily, karavány, nástavby, alebo prívesy .

Lepidlo montážne FIX2 GT 290ml

8.49  s DPH
FIX² GT RÝCHLE A ODOLNÉ MONTÁŽNE LEPIDLOFIX² GT je inovatívny lepidlo na báze poslednej generácie hybridných polymérov s rýchlou počiatočnou väzbou a urýchlenú dobou vytvrdnutí. Vytvára veľmi odolný spoj, ktorý možno zaťažiť po približne 30 minútach, plné sily spoja sa dosiahne po cca 3 hodinách.

Lepidlo Universal penové trubičkové 750ml

8.33  s DPH
Trubičkové vyhotovenie PU lepidla, ktoré vychádza z veľmi úspešného výrobku Tytan Styro 753 B1/E. Styro Uni tak vychádza v ústrety potrebám zákazníkov, ktorí uprednostňujú čo najjednoduchšie používanie a nechcú tak riešiť aplikáciu pištoľou.

Pattex CF920 vinylester 280ml – chemická kotva

15.29  s DPH
Pattex chemická kotva CF920 vinylester 280ml je dvojzložková chemická malta určená na rýchle ukotvenie. Je vhodná na extrémne zaťaženie a tiež na práce pod vodou.

Pattex chem.kotva CF850 300ml polyester

13.79  s DPH
Pattex chemická kotva CF850 300ml predstavuje dvojzložkovú maltu na báze živice. Je určená na ukotvovanie do plných a dierovaných materiálov a na miestach, kde je potrebné použiť rozpínacie hmoždinky.

Pattex Lepidlo express fix PL600 375g

6.99  s DPH
Pattex Express Fix PL600 375g je lepidlo určené na nasiakavé aj nenasiakavé materiály. Je vhodné na lepenie v interiéri aj exteriéri, tam, kde je vyžadovaná vysoká pevnosť spoja.

Pattex Lepidlo montážne super fix PL50 250g

5.59  s DPH
Pattex Super Fix PL50 250 g je montážne lepidlo na lepenie poréznych materiálov pre použitie v interiéri. Lepidlo nahrádza klince, skrutky a hmoždinky v interiéri.

Pattex Lepidlo montážne super fix PL50 400g

6.69  s DPH
Pattex Super Fix PL50 400 g je montážne lepidlo na lepenie poréznych materiálov pre použitie v interiéri. Je vhodný na savé a ľahké materiály, dekoratívne dosky, polystyrenové prvky, drevené dosky a zárubne a pod.

Pattex Lepidlo montážne super fix PL50 50g

2.69  s DPH
Pattex Super Fix PL50 50 g je montážne lepidlo na lepenie poréznych materiálov pre použitie v interiéri. Je vhodný na savé a ľahké materiály, dekoratívne dosky, polystyrenové prvky, drevené dosky a zárubne a pod.

Pattex Lepidlo one for all crystal 290g

10.49  s DPH
Pattex one for All Crystal 290g predstavuje kombináciu tmelu a montážneho lepidla v jednom. Lepidlo si zanecháva svoju krišťálovo priezračnú farbu aj po vytvrdnutí.

Pattex Lepidlo power spray 400ml

16.19  s DPH
Pattex Lepidlo power spray 400mll je lepidlo určené na dekoračné práce a lepenie. Lepidlo stačí nastriekať.

Pattex Lepidlo repair epoxy ultra quick 1min 11ml

5.79  s DPH
Pattex Repair Ultra Quick 1 min 11 ml je rýchlo vytvrdzujúce dvojzložkové epoxidové lepidlo určené na permanentné opravy, fixovanie a lepenie. Vďaka statickému zmiešavaču je zmiešanie oboch zložiek precízne a aplikácia je rýchla a jednoduchá.

Pattex One For All Crystal 80ml/90g

4.99  s DPH
Pattex One for All CRYSTAL je jedinečnou kombináciou montážneho lepidla a tmelu v jednom. Vďaka krištáľovej čírosti s ním veľmi dobre prilepíte aj priehľadné materiály ako sú rôzne druhy číreho, pieskovaného, či farebného skla.

Pattex One for All Express 390g

9.89  s DPH
Pattex ONE FOR ALL EXPRESS je rýchloschnúce flexibilné montážne lepidlo a tmel pre interiér aj exteriér s receptúrou FlexTec. Veľmi rýchly nástup vytvrdnutia - zaťažiteľnosť spoja už po 20 minútach.

Pattex One For All High Tack biely 440g

6.99  s DPH
Pattex Lepidlo one for all high tack 440 g je flexibilné jednozložkové univerzálne lepidlo vhodné na montáž v interiéri aj exteriéri. Je určené na väčšinu nasiakavých aj nenasiakavých materiálov.

Pattex One For All Universal 390g

8.29  s DPH
Pattex ONE FOR ALL Universal je jednozložkové flexibilné univerzálne montážne lepidlo a tmel pre interiér aj exteriér FlexTec. Je určené na lepenie a tmelenie väčšiny nasiakavých aj nenasiakavých materiálov, ako sú tehla, keramika, betón, drevovláknové a drevotrieskové dosky, sadrokartón, preglejka, prírodný kameň (hrúbka min.

Pattex One for All Universal 80ml/142g

4.39  s DPH
Pattex One for All CRYSTAL je jedinečnou kombináciou montážneho lepidla a tmelu v jednom. Vďaka krištáľovej čírosti s ním veľmi dobre prilepíte aj priehľadné materiály ako sú rôzne druhy číreho, pieskovaného, či farebného skla.

Pattex Power Fix Montážne lepidlo so samospúšťou 260g

6.79  s DPH
Montážne lepidlo Pattex Power Fix so samospúšťou prináša nové riešenie dávkovania lepidla bez použitia kartušovej pištole.  Pattex Power Fix je disperzné montážne lepidlo na použitie v interiéri a exteriéri s vysokou počiatočnou priľnavosťou.

Pattex Power Tape 50m strieborná

10.19  s DPH
Pattex Power tape strieborná 50 m je páska s univerzálnym použitím v interiéri alebo exteriéri. Je vhodná aj na kontakt s tlakovou vodou a vzduchom.

Pattex Repair Epoxy Mini univerzal striekačka 6ml

2.09  s DPH
Pattex Repair Universal 6 ml je univerzálne dvojzložkové epoxidové lepidlo. Lepidlo sa pripravuje zmiešaním dvoch komponentov pomocou špachtle.

Pattex Repair Express 48g

5.59  s DPH
Pattex Repair Express 48g je opravná hmota na lepenie kuchynského a kúpeľňového príslušenstva. Jedná sa napr.