Zobrazuje sa všetkych 6 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

SOUDAFROST protimrazová prísada a urýchľovač tvrdnutia betónu

5.95 20.50  s DPH
Soudafrost je kvapalná bezchloridová prísada do cementových hmôt ako sú betóny, malty, potery a lepidlá pre možnosť ich spracovania v zimnom období. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ skracuje dobu tvrdnutia♦ znižuje teplotu zmrznutia zámesovej vody ♦ umožňuje zmesiam dosiahnuť vysoké počiatočné pevnosti za nízkych teplôt ♦ chráni armovacie výstuže pred koróziou PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ spracovanie betónu aj iných stavebných zmesí, ktoré obsahujú cement v zimnom období ♦ betónovanie až do teploty -10°C ♦ akékoľvek práce s cementovými zmesami s nárokmi na vysokú rýchlosť nástupu počiatočnej  pevnosti SPOTREBA : ♦ nad -5°C: 0,5 l na každých 50 kg cementu ♦ -5°C až -10°C: 1,0 l na každých 50 kg cementu Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :      1 L 5 L Uvedená cena je za 1 ks.

SOUDAKRAT koncentrovaná prísada

3.65 32.95  s DPH
Je mimoriadne kvalitná stavebná disperzia na profesionálne využitie. Certifikovaná ako prísada do betónu zvyšujúca jeho tesnosť, húževnatosť a odolnosť voči abrázii. Zlepšuje vlastnosti cementových, vápennocementových a vápenných stavebných zmesí. Zvyšuje ich pevnosť, prídržnosť k podkladu, vodotesnosť pružnosť, mechanickú odolnosť a odolnosť voči poveternostným vplyvom. Vhodný pre prípravu lepiacej malty na obklady a dlažby. Po nariedení koncentrátu v pomeru až 1:12 je vhodný ako penetračný náter, ktorý zjednocuje savosť, zvyšuje pevnosť, znižuje prašnosť savých povrchov, zlepšuje priľnavosť interiérových a fasádnych farieb, stierok a lepidiel. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ spevňuje podklad ♦ zjednocuje a znižuje jeho savosť ♦ zlepšuje prídržnosť a zvyšuje kryciu schopnosť farieb PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ náter pod náterové hmoty, lepidlá a tmely ♦ ako adhézny mostík medzi novým cementovým poterom a starým podkladovým betónom Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie : 1 kg 5 kg 10 kg Uvedená cena je za 1 ks.

SOUDAPOR prevzdušňovacia prísada

7.15 29.90  s DPH
Výroba sanačných omietok na zavlhnuté murivo - vytvára hydrofobizované póry, eliminuje prejavy vzlínajúcej vlhkosti, výkvety a rast plesní. Plastifikačná a prevzdušňovacia prísada na prípravu cementových a vápennocementových mált so sanačnými a tepelne izolačnými vlastnosťami. Zlepšuje spracovateľnosť, zvyšuje lepivosť a tým zjednodušuje nanášanie, zvyšuje odolnosť proti mrazu a vlhkosti. Ako prísada do vápennocementových mált úplne nahradí stabilizačným a plastifikačným účinkom vápno. Podľa miery prevzdušnenia umožňuje úsporu hmôt min. o 20%. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ zvyšuje odolnosť proti mrazu a vlhkosti ♦ ako prísada do vápennocementových mált úplne nahradí stabilizačným a plastifikačným účinkom  vápno ♦ eliminuje prejavy vzlínajúcej vlhkosti, výkvety a rast plesní. PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ sanácia omietok na zvlhnuté murivo Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :    1 L 5 L Uvedená cena je za 1 ks.

Super plastifikačná prísada SOUDAPLAST

5.75 23.65  s DPH
Výroba základového betónu, betónových stavebných prvkov, architektonických a pohľadových betónov, cementových podlahových poterov (vč. podlahového vykurovania), injektážnych a zálievkových hmôt. Vhodný pre výrobu prefabrikovaného betónu, vibrolitej zámkovej dlažby apod. Má silný stekucovací a dispergačný účinok. Zvyšuje hutnosť a tým aj vodotesnosť. Zvyšuje výsledné pevnosti. Umožňuje zlepšiť spracovateľnosť zmesi bez zvýšenia obsahu vody alebo znížiť obsah vody v zmesi bez zhoršenia jej spracovateľnosti. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ silný stekucovací a dispergačný účinok, ktorý zvyšuje hutnosť a tým aj vodotesnosť ♦ umožňuje zlepšiť spracovateľnosť zmesi bez zvýšenia obsahu vody alebo znížiť obsah vody v zmesi bez zhoršenia jej spracovateľnosti PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ výroba prefabrikovaného betónu, vibrovitej zámkovej dlažby ♦ výroba základového betónu, betónových stavebných prvkov ♦ výroba podhľadových betónov ♦ výroba cementových podlahových poterov, vrátane podlahového vykurovania Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :  1 L 5 L Uvedená cena je za 1 ks.

Vodotesniaca prísada SOUDAPROOF

5.85 22.60  s DPH
Výroba konštrukcií, ktoré majú odolávať vonkajšiemu tlaku vody (oporné steny, podzemné podlažie, pivnice, základy, podlahy, strechy, montážne jamy apod.) alebo byť schopný zadržovať či viesť vodu (bazény, nádrže, umelé jazierka, jímky, vodoteče, korytá apod.). Vhodný na nové omietky po inštalácii vodorovnej hydroizolácie, vodonepriepustné podlahové a strešné potery, omietky, murovacie malty, špárovacie malty. Znižuje nasiakavosť a priepustnosť výsledného betónu či malty, vyznačuje sa vysokým vodotesniacim účinkom! CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ znižuje nasiakavosť a priepustnosť výsledného betónu či malty ♦ vysoký vodotesniaci výrobok PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ výroba konštrukcií, ktoré majú odolať vonkajšiemu tlaku vody ♦ výroba konštrukcií, ktoré majú byť schopné zadržovať či viesť vodu Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :  1 L 5 L Uvedená cena je za 1 ks.

Vytvrdzovač betónu SOUDAHARD

5.75 18.90  s DPH
Napúšťací náter na spevnenie betónových povrchov a zvýšenie odolnosti podlahových aj zvislých plôch voči abrázii, prašnosti, chemikáliám a poveternosti. Podlahy a plochy na báze cementu (betón, teraso, umelý kameň, cementový poter, cementové omietky) v interiéri aj exteriéri. Ideálne na podlahy v garážach, dielňach, skladoch, továrňach, verejných priestoroch, na cementové omietky a povrchy, sokle, podmurovky, ochranné steny apod. Vytvára pevný, bezprašný a jednoducho udržiavateľný povrch. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ napúšťací náter na spevnenie betónových povrchov ♦ vytvára pevný, bezprašný a jednoducho udržiavateľný povrch PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ podlahy a plochy na báze cementu (betón, terasa, umelý ♦ kameň, cementový poter, cementové omietky) v interiéri aj exteriéri ♦ ideálny pre podlahy v garážach, dieľniach, skladoch, továrňach, verejných priestoroch ♦ na cementové omietky a povrchy, sokle, podmurovky Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :  1 L 5 L Uvedená cena je za 1 ks.