Zobrazuje sa všetkych 10 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Ceys Blue tape obojstranná lepiaca páska 1,5m x 19mm

3.99  s DPH
Páska Ceys BlueTape 1. 5mx19mm obojstranná lepiaca páska, extrémne silná, pre vertikálne pripevňovanie a lepenie rovných predmetov na obklady (aj tam, kde je vysoká vlhkosť - kúpeľne) zvládne aj ľahké nerovnosti povrchu okamžitá priľnavosť na obklady, keramickú dlažbu, mramor, kov, plast, sklo, zrkadlá (maximálny rozmer s 4 mm šírkou) nevhodná na hrubé a pórovité povrchy, PE, PP, PTFE, povrchy nepriľnavé, krehké alebo rozpadnuté Technology "Closed Cell" štruktúra "uzavretých mikrobuniek" - účinná bariéra proti vlhkosti garantuje spoľahlivé a dlhodobé pripevnenie.

Ceys Montack Lepí všetko okamžite montážna páska – prúžky 10ks

2.49  s DPH
Ceys Montack Express montážna páska  sú obojstranné lepiace prúžky s extrémnou počiatočnou silou a vysokou finálnou pevnosťou.   Lepí všetky typy poréznych aj neporéznych materiálov na rôzne druhy hladkých i ľahko zdrsnených podkladov.

Ceys Montack Lepí všetko okamžite montážna páska 19mmx2,5m

5.19  s DPH
Montack express páska je obojstranná lepiaca páska s extrémnou počiatočnou lepiacou silou a s vysokou konečnou odolnosťou. Pre pripevnenie všetkých materiálov, poréznych i neporéznych, na rôzne druhy podkladov, hladké i ľahko zdrsnené, v interiéri i exteriéri.

Ceys profesionálna páska X10 18mx48mm

11.46  s DPH
Ceys Profesionálna páska x10 je 10 krát pevnejšia ako americká páska. Táto opravná páska s vysokou priľnavosťou k širokej škále materiálov je určená pre extrémne podmienkyJe vystužená mriežkovou štruktúrou vlákien a obsahuje vysoko priľnavé a maximálne pevné lepidloVďaka tomu je z mechanického hľadiska pevnejšiaJe 100% vodotesnáSúčasťou balenia je aj orezávací nôž.

CEYS tackceys protišmyková páska na schody čierna 5mx25mm

7.79  s DPH
Ceys tackeys protišmyková páska na schody čiernej farby. Páska je najlepším riešením ako predchádzať pádom a pošmyknutiam na šmykľavých povrchoch spôsobených stálou vlhkosťou.

CEYS Vulkanizačná páska na vodovodné potrubia 3mx19mm

3.99  s DPH
Vulcan tape utesňujúca páska okamžite rieši úniky, ku ktorým dochádza v potrubí akéhokoľvek typu v podobe trhlín, chybných závitov či korozívnych tekutín (s výnimkou benzínu, nafty alebo minerálnych olejov). Prispôsobí sa akejkoľvek ploche.

Express tape Tackceys páskové lepidlo 10mx50mm

3.69  s DPH
 Express tape tackceys páskové lepidlo silne priľne k drevu, plastu, kovu, kartónu, koži, koženke, kobercu, plachtovine, gume a to aj na nerovný povrch. Neprepúšťa vodu ani vzduch, spoje sú pevné a pružné.

Tackceys Express tape páskove lepidlo 50mx50mm

10.49  s DPH
 Tackceys Express tape páskove lepidlo silne prilne k drevu, plastu, kovu, kartónu, papieru, koži, koženke, kobercu, plachtovine, gume a je vhodné aj na nerovné povrchy. Neprepúšťa vodu ani vzduch.

Tesa Páska baliaca Basic 50×48 transparentná

1.49  s DPH
Univerzálna baliaca páska na lepenie a baleniePoužitietesapack® BASIC je úsporná baliaca páska na lepenie a balenieDá sa použiť ako univerzálna baliaca páska na uzatváranie všetkých typov ľahkých balíkov a obalovVlastnosti výrobkuNeobsahuje rozpúšťadláOdolná voči UV žiareniu a starnutiuJednoduché odvíjanie .

TESA TAPE Páska baliaca basic hnedá 50x48mm

1.49  s DPH
Základné baliaca páska pre uzatváranie ľahkých kartónov a zásielok. .