Zobrazuje sa všetkych 12 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Ceys Blue tape, Obojstranná lepiaca páska 1,5m x 19mm

4.89  s DPH
Páska Ceys BlueTape 1.5mx19mm obojstranná lepiaca páska, extrémne silná, pre vertikálne pripevňovanie a lepenie rovných predmetov na obklady (aj tam, kde je vysoká vlhkosť - kúpeľne) zvládne aj ľahké nerovnosti povrchu okamžitá priľnavosť na obklady, keramickú dlažbu, mramor, kov, plast, sklo, zrkadlá (maximálny rozmer s 4 mm šírkou) nevhodná na hrubé a pórovité povrchy, PE, PP, PTFE, povrchy nepriľnavé, krehké alebo rozpadnuté Technology "Closed Cell" štruktúra "uzavretých mikrobuniek" - účinná bariéra proti vlhkosti garantuje spoľahlivé a dlhodobé pripevnenie. Návod na použitie : vyčistiť alkoholom a osušiť povrch pred lepením nesiahať na lepiace časť pásky uistiť sa o kompletnom kontakte pásky s lepenou plochou rozmiestniť pásku po celej ploche neodporúča sa na vertikálne spoje ťažšie ako 5 kg Aplikácia: prilepiť a zatlačiť odrezať požadovaný rozmer, odtrhnúť ochranný modrý film, prilepiť stlačením, v prípade, že chcete pásku po nalepení odstrániť, použite acetón Maximálna odolnosť 24 hodín po aplikácii: 3 cm pásiky = 1 kg Teplotná odolnosť: +5 ° C do +80 ° C

Ceys Montack, Lepí všetko okamžite, Montážna páska – prúžky 10ks

3.09  s DPH
Ceys Montack Express montážna páska  sú obojstranné lepiace prúžky s extrémnou počiatočnou silou a vysokou finálnou pevnosťou.  Lepí všetky typy poréznych aj neporéznych materiálov na rôzne druhy hladkých i ľahko zdrsnených podkladov. Jednoduchá čistá a rýchla forma lepenia. Vhodná na použitie v interéri ale aj exteriéri.

Ceys Montack, Lepí všetko okamžite, Montážna páska 19mmx2,5m

6.29  s DPH
Montack express páska je obojstranná lepiaca páska s extrémnou počiatočnou lepiacou silou a s vysokou konečnou odolnosťou. Pre pripevnenie všetkých materiálov, poréznych i neporéznych, na rôzne druhy podkladov, hladké i ľahko zdrsnené, v interiéri i exteriéri. Odoláva zmenám teplôt a vlhkosti. Vhodná pre jednoduché, čisté a okamžité pripevňovanie nekonečnej rady predmetov: káblové vedenia, označovanie, identifikačné štítky, bezpečnostné systémy, elektrické rozvádzače, obklady, dosky, zrkadlá, vešiaky, kúpeľňové a kuchynské doplnky, … Nie je vhodná pre polyetylén, polypropylén, PTFE, príliš zdrsnené povrchy, jemné alebo rozpadnuté, ani na povrchy zaprášené alebo nepriľnavé. 100% lepidlo s extrémnym počiatočným priľnutím a vysoko odolnou sieťkou pre posilnenie. Návod na použitie: Očistiť alkoholom zlepované plochy a usušiť. Aplikovať pásku na lepený predmet bez dotknutia sa lepiacej pásky prstami a odrezať. Stlačiť dobre pásku a odstrániť ochranný film. Spojiť v požadovanej polohe a silno zatlačiť.

Ceys Profesionálna páska X10 18mx48mm

13.59  s DPH
Ceys Profesionálna páska x10 je 10 krát pevnejšia ako americká páska. Táto opravná páska s vysokou priľnavosťou k širokej škále materiálov je určená pre extrémne podmienky Je vystužená mriežkovou štruktúrou vlákien a obsahuje vysoko priľnavé a maximálne pevné lepidlo Vďaka tomu je z mechanického hľadiska pevnejšia Je 100% vodotesná Súčasťou balenia je aj orezávací nôž.

Ceys Tackceys protišmyková páska na schody čierna 5mx25mm

8.79  s DPH
Ceys tackeys protišmyková páska na schody čiernej farby. Páska je najlepším riešením ako predchádzať pádom a pošmyknutiam na šmykľavých povrchoch spôsobených stálou vlhkosťou. Je vhodný aj na leštenú a hladkú dlažbu, strmé plochy, malé podperné plochy a podobne.

Ceys, Vulkanizačná páska na vodovodné potrubia 3mx19mm

4.89  s DPH
Vulcan tape utesňujúca páska okamžite rieši úniky, ku ktorým dochádza v potrubí akéhokoľvek typu v podobe trhlín, chybných závitov či korozívnych tekutín (s výnimkou benzínu, nafty alebo minerálnych olejov). Prispôsobí sa akejkoľvek ploche. Nezanecháva stopy na opravovanej ploche. Je vodotesná, neprepúšťa vodné pary. Materiály: plastové alebo kovové odpady, kúrenie, bazény a zavlažovacie systémy, tlakové potrubie z PVC, polyetylénu, automobilové káble, hadice, ventily, závity a skrutky

Express tape Tackceys páskové lepidlo 10mx50mm

4.49  s DPH
 Express tape tackceys páskové lepidlo silne priľne k drevu, plastu, kovu, kartónu, koži, koženke, kobercu, plachtovine, gume a to aj na nerovný povrch. Neprepúšťa vodu ani vzduch, spoje sú pevné a pružné.

Hobbyceys obojstranná páska 2m x 15mm

3.19  s DPH
Ceys obojstranná páska je lepidlo v páske, ktoré umožňuje okamžitú fixáciu bez klincov alebo pripináčikov. Pripevňuje a lepí vo zvoslej polohe na veľa hladkých materálov. Páska má silnú priľnavosť, odoláva vlhkosti, chladu aj teplu, bezprečná aj pre deti.

Spokar lepiaca páska baliaca 48mmx66m – priesvitná

1.69  s DPH
Baliaca priehľadná lepiaca páska so šírkou 48 mm a dĺžkou 66 m vhodná na balíky.

Tackceys Express tape páskove lepidlo 50mx50mm

11.79  s DPH
 Tackceys Express tape páskove lepidlo silne prilne k drevu, plastu, kovu, kartónu, papieru, koži, koženke, kobercu, plachtovine, gume a je vhodné aj na nerovné povrchy.Neprepúšťa vodu ani vzduch. Spoje sú pevné a pružné. Aplikuje sa na suché povrchy zbavené prachu a mastnoty. Požadovaný rozmer sa jednoducho odtrhne rukou.

Tesa Páska baliaca Basic 50×48 transparentná

1.79  s DPH
Univerzálna baliaca páska na lepenie a baleniePoužitie tesapack® BASIC je úsporná baliaca páska na lepenie a balenie Dá sa použiť ako univerzálna baliaca páska na uzatváranie všetkých typov ľahkých balíkov a obalovVlastnosti výrobku Neobsahuje rozpúšťadlá Odolná voči UV žiareniu a starnutiu Jednoduché odvíjanie

Tesa Tape, Páska baliaca basic hnedá 50x48mm

1.79  s DPH
Základné baliaca páska pre uzatváranie ľahkých kartónov a zásielok.