Zobrazujú sa všetky 3 výsledky

Zobraziť 32 64 96

Ceys Kachliarsky tmel čierny 310ml

5.29  s DPH
Ohňovzdorný kachliarsky tmel profesionálnej kvality je určený na opravy prasklín alebo pre utesnenie nepohyblivých škár, vystavených vysokým teplotám +1100 °C alebo jednorazovej teplote +1500 °C a priamemu ohňu. Je vhodný pre opravy prasklín, štrbín a vytmelenie škár, pre montáž, spájanie a opravy protipožiarnych dverí, kúrenie, kachlí, kotlov, krbov a komínov, pecí, kuchynských sklo keramických dosiek, a iné. Použitie iba pre interiér.

Den Braven, Kachliarsky tmel biely 310ml

4.99  s DPH
PopisNa tmelenie prasklín a škár šamotových výplní kachlí a krbov, kotlov, pecí, komínových prírub, dymovodov, škár otvorených ohnísk a pod. Opravy prasklín, trhlín a úlomkov šamotových výplní. Úplná doba vytvrdnutia cca 24-72 hodín v závislosti na teplote a hrúbke škáry. Po vytvrdnutí tvrdý.Charakteristika Okamžite použiteľný, jednoducho aplikovateľný Tepelná odolnosť do + 1200 °C Vysoká priľnavosť k nasiakavým a nenasiakavým materiálom a ich vzájomným kombináciám Pretierateľný akrylátovými a disperznými farbami

Den Braven, Kachliarsky Tmel čierny 310ml

4.99  s DPH
Den Braven kachliarsky tmel biely je určený na tmelenie prasklín a škár šamotových výplní kachlí a krbov, pecí, kotlov, komínových prírub, dymovodov, škár otvorených ohnísk atď. Vytvrdnutie za 24 hodín. Tepelnú odolnosť vykazuje až do 1200°C. Je vysoko priľnavý k nesavým materiálom a ich kombináciám, pretierateľný disperznými a akrylátovými farbami.