Zobrazených 1–32 z 48 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Kompozitna podlaha Acoustic Click 50 Home Dub Elegant

29.99  s DPH
Kompozitná kliková podlaha - bez lepenia s patentovaným systémom spoja UNICLIC , 3D autentickou štruktúrou povrchu a s tvrdým rigid SPC jadrom. Tichá, na dotyk teplá a vďaka elastickému povrchu príjemne mäkká a odolná podlaha. Kompozitná podlaha so stabilným jadrom je vďaka použitiu minerálneho plniva v konštrukcii kompozitného jadra je veľmi stabilná aj pri častých zmenách teploty. Vďaka patentovanému systému kliku Uniclic je jej montáž veľmi jednoduchá a spoj pevný a stabilný. Podlaha je vybavená integrovanou zvukoizolačnou podložkou, takže ju môžete pokladať priamo na podklad bez potreby použitia dodatočných podložiek. Podlaha je vodoodolná a vďaka nízkemu tepelnému odporu iba 0,038 m2 /KW vhodná aj na podlahové vykurovanie.

Kronotex advanced dub millennium hnedý D3531, 8mm

14.90  s DPH
Laminátová podlaha Dub Millennium s hrúbkou 8mm , oderuvzdornej triedy AC4/32 s V drážkou po celom obvode lamely a systémom spoja click. Výborný pomer kvality a ceny v kombinácii s novými trendovými dekormi, ktoré uspokoja predstavy a potreby aj tých najnáročnejších zákazníkov. Tieto podlahy sú vyrobené z materiálov najvyššej kvality a až 90% dreva. Vďaka špeciálnej, obzvlášť tvrdej povrchovej úprave sú tieto podlahy veľmi robustné a odolné voči úderu, nárazu, či tlaku.Táto vrstva zároveň neposkytuje vhodné podmienky pre množenie baktérií pri štandardnom pravidelnom umývaní, preto je podlaha Krono častou voľbou. Dosky majú dobrú odolnosť voči vode, ktorú zabezpečuje integrovaný Aqua Stop systém spolu s vysokou hustotou drevovláknitej dosky HDF.

Kronotex Exquisit Plus D4785 Dub Gala Titan 8mm

18.90  s DPH
Laminátová podlaha Kronotex Exquisit s dekórom sivej dubovej dosky s v-drážkou je ideálna pre celú domácnosť. Môžete ju použiť aj do komerčných priestorov s nízkou záťažou. Podlaha Dub Gala Titan doplní interiér a dodá mu príjemnú atmosféru. Laminátová podlaha s hrúbkou 8mm má triedu  oderu vzdornosti AC4/32. Široké lamely v kombinácii s jedinečnými dekormi a špecifickou povrchovou štruktúrou vytvárajú po položení podlahy vzhľad verne pripomínajúci drevenú podlahu.

Kronotex Exquisit Plus laminátová podlaha D3570 Dub Harbour 8mm

20.99  s DPH
Laminátová podlaha Krontex Exquisit s dekórom tmavšej dubovej dosky s v-drážkou je ideálna pre celú domácnosť. Môžete ju použiť aj do komerčných priestorov s nízkou záťažou. Podlaha Dub Harbour doplní interiér a dodá mu príjemnú atmosféru. Laminátová podlaha s hrúbkou 8mm má triedu  oderu vzdornosti AC4/32. Široké lamely v kombinácii s jedinečnými dekormi a špecifickou povrchovou štruktúrou vytvárajú po položení podlahy vzhľad verne pripomínajúci drevenú podlahu.

Laminát 1538 Dub alamos 8/33 4V A-S

19.90  s DPH
Laminátova podlaha 1538 DUB ALAMOS, rozmer: 1285x192x8 mm. Laminát kolekcia Binyl Pro je vhodný aj do vlhkých priestorov, ako sú kuchyne, kúpeľne a chodby. Podlaha je pekná, nadčasová, vhodná do rôznych typov miestností. Hrúbka podlahy je 8mm, je kompatibilná aj s podlahovým kúrením.

Laminát Arteo Aqua protect Dub Connemara 8mm 54806 trieda 33

19.99  s DPH
Kolekcia ARTEO od nemeckého výrobcu podláh so systémom AQUA protect, ktorý chráni podlahu pred vytečenou vodou po dobu minimálne 24 hodín. Zvýšenú vodeodolnosť určite oceníte v priestoroch ako je kuchyňa , chodba a všade tam kde hrozí vyliatie vody na podlahu. Kolekcia ARTEO AQUA protect, je vytvorená pre náročného zákazníka, ktorý hľadá jedinečné dekory a podlahu najvyššej oderovej triedy.Všetky dekory tejto kolekcie sú v prevedení úzkych lamiel a každá lamela je po celom obvode lemovaná V drážkou. Synchropórová štruktúra povrchu v kombinácii s exkluzívnymi dekormi dreva na podlahe vytvorí jedinečný vzhľad imitujúci podlahu z masívneho dreva. Patentovaný spoj MEGALOC umožňujú veľmi jednoduchú a rýchlu montáž.

Laminát Arteo Aqua protect Dub Connemara 8mm XL 54807 trieda 33

20.99  s DPH
Laminátová podlaha Aqua protect v štýlovom odtieni Dub Connemara v hrúbke 8mm so systémom AQUA protect, ktorý chráni podlahu pred vytečenou vodou po dobu minimálne 24 hodín. Zvýšenú vodeodolnosť určite oceníte v priestoroch ako je kuchyňa, chodba a všade tam, kde hrozí vyliatie vody na podlahu. Kolekcia ARTEO AQUA protect je vytvorená pre náročného zákazníka, ktorý hľadá jedinečné dekory a podlahu najvyššej oderovej triedy. Všetky dekory tejto kolekcie sú v modernom širokom XL prevedení a každá lamela je po celom obvode lemovaná V drážkou. Synchropórová štruktúra povrchu v kombinácii s exkluzívnymi dekormi dreva na podlahe vytvorí jedinečný vzhľad imitujúci podlahu z masívneho dreva. Patentovaný vodeodolný spoj MEGALOC AQUA Protect umožňuje veľmi jednoduchú a rýchlu montáž .

Laminát Basic 7/31 CI V4 EBL046 Dub Wilson biely

13.90  s DPH
Laminát Basic laminátová podlaha s celkovou hrúbkou 7 mm je vhodná pre celý obytný priestor s intenzívnym používaním a v komerčných priestoroch s miernym používaním. Vďaka flexibilnému spracovaniu bez použitia lepidla je okamžite pochôdzna a ponúka vynikajúcu stabilitu plochy. Vďaka priznanej škáre v tvare V zostanú škáry po celú dobu životnosti podlahy bez zmien a celkový vzhľad podlahy pôsobí kompaktne. Kladenie laminátovej podlahy je možná aj na podlahové kúrenie.Rozmeryšírka je 193mmdĺžka je 1292mmhrúbka je 7mmhmotnosť jedného balíku je 15,4 kg 

Laminát Basic 7/31 EBL045 V4 Dub Charlotte hnedý

16.90  s DPH
Laminátová podlaha v štýlovom odtieni Dub Charlotte hnedý v hrúbke 7 mm, ktorá má ochrannú funkciu. Je možné ho použiť v priestoroch ako je kuchyňa, chodba, spálňa, obývacia miestnosť. Kolekcia je vytvorená pre náročného zákazníka, ktorý hľadá jedinečné dekory a podlahu najvyššej oderovej triedy. Všetky dekory tejto kolekcie sú v modernom prevedení. Synchropórová štruktúra povrchu v kombinácii s exkluzívnymi dekormi dreva na podlahe vytvorí jedinečný vzhľad imitujúci podlahu z masívneho dreva. 

Laminát Castello Clasic 8mm K470 Dub Cashmere prírodný

14.05  s DPH
Laminátové podlahy zo série Castello sú vhodné do moderných, ale aj rustikálnych interiérov. Sú nenáročné na čistenie a údržbu a majú dlhú životnosť. Podlaha  Dub Cashmere s prírodným vzhľadom je vhodná do namáhaných priestorov domácností, ale aj do normálne zaťažovaných komerčných priestorov.Rozmer lamely: 1285 x 192 x 8 mmHrúbka: 8 mmPočet lamiel v balíku: 9ks/balMnožstvo v balíku: 2,22m²/balVáha: 15 kg/balTrieda záťaže: 23/32

Laminát Castello Classic 8mm K462 Dub Volcano zlatý

12.49  s DPH
Laminátové podlahy zo série Castello sú vhodné do moderných, ale aj rustikálnych interiérov. Sú nenáročné na čistenie a údržbu a majú dlhú životnosť. Podlaha  Dub Volcano so zlatým vzhľadom je vhodná do namáhaných priestorov domácností, ale aj do normálne zaťažovaných komerčných priestorov.Rozmer lamely: 1285 x 192 x 8 mmHrúbka: 8 mmPočet lamiel v balíku: 9ks/balMnožstvo v balíku: 2,22m²/balVáha: 15 kg/balTrieda záťaže: 23/32

Laminát Clasen Aqua Dub Goldap 8mm 52600

19.90  s DPH
Laminátová podlaha Aqua protect v štýlovom odtieni Dub Goldap v hrúbke 8mm so systémom AQUA protect, ktorý chráni podlahu pred vytečenou vodou po dobu minimálne 24 hodín. Zvýšenú vodeodolnosť určite oceníte v priestoroch ako je kuchyňa, chodba a všade tam, kde hrozí vyliatie vody na podlahu. Kolekcia ARTEO AQUA protect je vytvorená pre náročného zákazníka, ktorý hľadá jedinečné dekory a podlahu najvyššej oderovej triedy. Všetky dekory tejto kolekcie sú v modernom širokom XL prevedení a každá lamela je po celom obvode lemovaná V drážkou. Synchropórová štruktúra povrchu v kombinácii s exkluzívnymi dekormi dreva na podlahe vytvorí jedinečný vzhľad imitujúci podlahu z masívneho dreva. Patentovaný vodeodolný spoj MEGALOC AQUA Protect umožňuje veľmi jednoduchú a rýchlu montáž .

Laminát Classen Aqua protect Dub Baikal 8mm 56620 trieda 33

19.90  s DPH
Laminátová podlaha Aqua protect v štýlovom odtieni Dub Baikal v hrúbke 8mm so systémom AQUA protect, ktorý chráni podlahu pred vytečenou vodou po dobu minimálne 24 hodín. Zvýšenú vodeodolnosť určite oceníte v priestoroch ako je kuchyňa, chodba a všade tam, kde hrozí vyliatie vody na podlahu. Kolekcia ARTEO AQUA protect je vytvorená pre náročného zákazníka, ktorý hľadá jedinečné dekory a podlahu najvyššej oderovej triedy. Všetky dekory tejto kolekcie sú v modernom širokom XL prevedení a každá lamela je po celom obvode lemovaná V drážkou. Synchropórová štruktúra povrchu v kombinácii s exkluzívnymi dekormi dreva na podlahe vytvorí jedinečný vzhľad imitujúci podlahu z masívneho dreva. Patentovaný vodeodolný spoj MEGALOC AQUA Protect umožňuje veľmi jednoduchú a rýchlu montáž .

Laminát Classic 7/31 EPL138 V4 Dub Murom sivý

15.79  s DPH
Podlaha laminátová sa vyznačuje svojou mimoriadnou robustnosťou, ktorá je účinná aj proti vplyvom silného slnečného svetla. Laminátová podlaha je UV rezistentná, takže sa nemusíte báť toho že podlaha zmení svojou farbu. Posúvanie a poťahovanie stoličiek pri jedálenskom stole nezanechá žiadne stopy. Laminátová podlaha je ľahká a moderná podlahová krytina, ktorá zaujme svojim autentickým vzhľadom dreva, ktorú len ťažko rozoznáte od pravej drevenej podlahy. Hrúbka podlahy je 7mm, ktorá je vhodná v obytných miestnostiach s vysokým využitím alebo v komerčných priestoroch s trvalým používaním. Podlaha má krásnu farbu v sivých odtieňoch vhodnú do moderne zariaďovaných miestností. Podlaha zaisťuje maximálnu bezpečnosť pri chôdzi a dodáva podlahe autentický vzhľad dreva. Aby nedochádzalo k rôznym napätiam podlaha je vybavená antistatickou technológiou.

Laminát Classic 8/32 CI V4 EPL178 Dub Soria svetlosivý

11.90  s DPH
Podlahy s V4 drážkou patria medzi tie najtrendovejšie z novej kolekcie laminátových podláh Egger.Typ podlahyLaminátová podlahaHrúbka podlahy8 mmPriznaná drážka4-stranná V-drážkaVodeodolnosťNieVhodná na podlahové kúrenieÁnoVhodné preDetská izba, Jedáleň, Kancelária, Kuchyňa, Kúpeľňa, Obývacia izba, Predsieň, Spálňa      

Laminát Classic 8/32-AP CI EPL159 V4 Dub Valley prírodný

25.00  s DPH
Laminátové podlahy EGGER patria medzi obľúbené podlahové krytiny, ktoré vynikajú svojou kvalitou, univerzálnosťou a štýlom.Dub Valley prírodný pôsobí prirodzeným naturálnym dojmom. Kresba dreva je obohatená o izolované čierne trhliny, čím vytvára v interiéri zaujímavý moderný vzhľad. Veľmi pekné kombinácie vytvorí v spojení s bielou, antracitovou alebo čiernou farbou. Podlahové dosky vo formáte Classic zvýraznia celkový dojem z priestoru. 4- stranné priznané drážky po celom obvode zvýrazňujú vzhľad jednotlivých podlahových dosiek. Podlaha má protišmykový povrch R10, čo zaručuje prvotriedny komfort a vyššiu bezpečnosť pri chôdzi.Výhody: Mimoriadne odolná voči oderu a škvrnám vďaka povrchu z melamínovej živice Stálofarebná, odolná voči silnému UV žiareniu Univerzálne využiteľná v obytných aj komerčných priestoroch Antistatický a antibakteriálny povrch odpudzuje prach a nečistoty, vhodná pre alergikov Zložená z prírodných vlákien dreva, 100% bez PVC a zmäkčovadiel Vhodná na podlahové vykurovanie Jednoduchá inštalácia vďaka systému CLIC it!

Laminát D3902 Dub beige 8mm trieda 32

17.39  s DPH
Prémiová laminátová 8mm podlaha od nemeckého výrobcu KRONOTEX s V drážkou po celom obvode lamely a systémom spoja click. Výborný pomer kvality a ceny v kombinácii s novými trendovými dekormi, ktoré uspokoja predstavy a potreby aj tých najnáročnejších zákazníkov. Hrúbka 8mm Záťažová trieda 32 Drážka 4V Balík 2,694 m2

Laminát Dub 8mm D4787

20.59  s DPH
Kronotex Exquisit Plus Gala Dub biely D4787 LaminátClick-Exquisit Plus systém: 4-stranné V-drážky a parketa s maxi šírkou. Výrobca: Swiss Krono (Kronotex) Odolnosť: 23/32 (súkromné / komerčné) AC4 Rozmer parkety: 1380 x 244 x 8 mm Balenie: 8 dosiek (2,694 m²) Vhodné aj pre: podlahové vykurovanie (elektrické aj horúca voda), kolieska na kancelárskych stoličkách, antistatická podlaha

Laminát Dub brown 8mm D4957

14.99  s DPH
Prémiová laminátová 8mm podlaha s V drážkou po celom obvode lamely a systémom spoja click. Podlaha si pri komerčnom používaní zachová svoju pôvodnú krásu aj po celé roky. Laminátová podlaha s hrúbkou 8mm umožňuje jednoduchú inštaláciu aj domácim kutilom. Laminátová podlaha sa často používa v komerčných priestoroch, v rátane hotelov, reštaurácii, kanceláriách a obchodoch ale aj domácnostiam.

Laminát Dub Corsair 10mm K414 V4 vintage

20.09  s DPH
Vkusné spojenie starého a nového, súzvuk moderného s rustikálnym - to sú laminátové podlahy Vintage. Elegantný kontrast tmavého matného povrchu so svetlejšími miestami, ktoré sa hrajú s odrazom slnečných lúčov a dokonalá imitácia štruktúry dreva urobia z vášho interiéru neprehliadnuteľné miesto. Podlaha je vhodná do namáhaných priestorov domácností, ale aj do normálne zaťažovaných komerčných priestorov.Rozmer lamely: 1285 x 192 x 10 mmHrúbka: 10 mmPočet lamiel v balíku: 7ks/balMnožstvo v balíku: 1,73m²/balVáha: 15 kg/balTrieda záťaže: 23/32

Laminát Dub Genova 8.0mm trieda 32 FC081

9.50  s DPH
Laminátová podlaha KASTAMONU od výrobcu Floorpan je vhodná do všetkých bytových priestorov. Môže sa použiť na podlahové vykurovanie. Má antibakteriálny povrch. Je certifikovaná ako priateľská k životnému prostrediu (certifikát Blue Angel).

Laminát Dub Grayson prírodný 8mm EPL096

7.00  s DPH
Laminátová plávajúca podlaha Dub Grayson prírodný s dekórom svetlej dubovej dosky s v-drážkou je ideálna pre celú domácnosť. Môžete ju použiť aj do komerčných priestorov s nízkou záťažou. Podlaha Dub Grayson prírodný doplní interiér a dodá mu príjemnú atmosféru. Laminátová podlaha s hrúbkou 8mm má triedu  oderu vzdornosti AC4/32. Široké lamely v kombinácii s jedinečnými dekormi a špecifickou povrchovou štruktúrou vytvárajú po položení podlahy vzhľad verne pripomínajúci drevenú podlahu.

Laminát Dub Lomond 6096 8/32 4V UW 1c2gp 8X192X1285mm Original Spirit

14.69  s DPH
Laminátová podlaha Dub Lomond je charakterizovaná dlhou životnosť, realistickým povrchom s dreveným vzhľadom a vysokou kvalitou. Ich pokládka je jednoduchá a dajú sa použiť aj v prípade podlahového kúrenia. Laminátová podlaha s hrúbkou 8 mm je ideálnym riešením do obytných aj komerčných priestorov. Široké lamely v kombinácii s jedinečnými dekormi a špecifickou povrchovou štruktúrou vytvárajú po položení podlahy vzhľad verne pripomínajúci drevenú podlahu .

Laminát Dub Mondo Master 8/32 WR 61470 -V4

16.90  s DPH
Vodotesné podlahové panely Classen Dub Mondo majú triedu oteru AC4, a preto sú určené do bytov aj verejných technických priestorov. Vyznačujú sa vysokou kvalitou spracovania, starostlivým spracovaním a jednoduchou montážou.

Laminát Dub New england 8mm 8837

17.99  s DPH
Popis8837 Dub New EnglandPodlaha vhodná pre celý obytný priestor s veľkým stupňom namáhania pre komerčné a verejné priestory s trvalým / normálnym stupňom namáhania.Kategória podlahyVariostep Classic - 8.0Typ podlahylaminátováZáťažová triedaAC4 / 32Rozmery lamely1285 x 192 x 8 mmHmotnosť balíka16 kgHmotnosť palety865 kgPlocha v balíku2,22 m2Typ spoja1clic2goDrážka4-stranná V - drážkaŠpeciálny doplnoknepretržite pokračujúci dekór pre autentický vzhľad

Laminát Dub Peoria 8mm

19.90  s DPH
Kolekcia Villa 4V sa vyznačuje väčšou šírkou dosky ako štandard, 282 mm, čo je jej výhodou. Sú najlepším návrhom pre priestranné, otvorené interiéry, vďaka ktorým sú väčšie a priestrannejšie. Preto sa ich oplatí používať na veľkých plochách. Vďaka zaujímavým farebným variantom dodajú podlahy každému interiéru jedinečný charakter a vyzdvihnú tak jeho eleganciu a krásu.

Laminát Dub trend 8mm D3128

16.50  s DPH
Prémiová laminátová 8mm podlaha od nemeckého výrobcu KRONOTEX s V drážkou po celom obvode lamely a systémom spoja click. Výborný pomer kvality a ceny v kombinácii s novými trendovými dekormi, ktoré uspokoja predstavy a potreby aj tých najnáročnejších zákazníkov.   Ak nie je skladomDoba dodania do 3 dní Balenie2,131m2FarbaDub Trend hnedý Hrúbka8mmTyp drážky4V Záťažová trieda32 

Laminát Dub Valley mocca EPL016 8mm

14.99  s DPH
Plávajúca laminátová podlaha z kolekcie Kingsize je odolná moderná podlaha do každej domácnosti. Vzor EPL016 Dub Valley mocca sa hodí do svetlejších interiérov. Podlaha má antibakteriálnu úpravu, je odolná a vhodná aj na podlahové kúrenie. Priznané drážky na dlhých stranách vytvárajú pocit dlhej nekonečnej dosky.  Materiál: HDF Hrúbka: 8 mm Trieda záťaže: 23/32 Rozmery lamely: 1292 x 327 mm Skosená hrana: priznaná V2 drážka Balenie: 2,53 m2

Laminát Dub Welsh 4619 sivý 8mm trieda 32

17.50  s DPH
Laminátová podlaha v štýlovom odtieni Dub Welsh sivý v hrúbke 8 mm, ktorá má ochrannú funkciu. Je možné ho použiť v priestoroch ako je kuchyňa, chodba, spálňa, obývacia miestnosť. Kolekcia je vytvorená pre náročného zákazníka, ktorý hľadá jedinečné dekory a podlahu najvyššej oderovej triedy. Všetky dekory tejto kolekcie sú v modernom prevedení. Synchropórová štruktúra povrchu v kombinácii s exkluzívnymi dekormi dreva na podlahe vytvorí jedinečný vzhľad imitujúci podlahu z masívneho dreva. 

Laminat Dub Welsh 8.0mm trieda 32 D4616

15.29  s DPH
Laminátová podlaha s hrúbkou 8mm vovaferbom prevedení Dub Welsh, má triedu oderuvzdornosti AC4/32. Drážky sú v tvare V po celom obvode lamely a systémom spájania je click. Výborný pomer kvality a ceny v kombinácii s novými trendovými dekormi, ktoré uspokoja predstavy a potreby aj tých najnáročnejších zákazníkov.