Zobrazuje sa všetkych 17 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Loctite 222 10ml – lepidlo na zaisťovanie závitov

14.59  s DPH
Lepidlo na zaisťovanie závitov - nízka pevnosť. VLASTNOSTI:Vhodné na všetky kovové závitové zostavyJednoduchá demontដpeciálne vhodné na malé veľkosti závitov  .

Loctite EA 3450 25ml – dvojzložkové epoxidové lepidlo s konštrukčnými vlastnosťami

14.22  s DPH
Dvojzložkové päťminútové epoxidové lepidlo, ktoré po rozmiešaní rýchlo vytvrdzuje pri izbovej teplote. Vhodné je na kovy, najmä oceľ, nerezová oceľ, hliník, meď, mosadz.

Loctite Lepidlo 60 sekundové 20g

5.59  s DPH
Loctite 60 sekúnd univerzálne lepidlo 15g je rýchle, univerzálne jednozložkové lepidlo, ktoré poskytuje rýchle a pevné lepenie na rôzne typy materiálov. Je určené pre domáce opravy, má gélovú konzistenciu a nesteká,preto je vhodné aj pre vertikálnu aplikáciu, či aplikáciu na strope.

Loctite Lepidlo SA Style 3g

3.09  s DPH
Loctite Super Attack Style 3g je sekundové univerzálne lepidlo s bezpečnostným uzáverom na keramiku, plasty, kovy, gumu, kožu, drevo, korok a pod. Lepí okamžite.

Loctite Lepidlo super bond liquid 3g

1.49  s DPH
Loctite Super Bond Liquid 3g je tekuté sekundové lepidlo vhodné na keramiku, porcelán, plasty, gumu, kožu, drevo a kovy. Nie je vhodné na PP, PE, polystyrén a jemnú kožu.

Loctite Lepidlo super bond power flex gel 2g

1.49  s DPH
Loctite Super Bond Power Flex gel 2g je vodeodolné gélové lepidlo s prísadou gumy pre extra silný a flexibilný spoj. Spoj je odolný vysokým a nízkym teplotám a otrasom.

Loctite Super attak ALL Plastics 2g + 4ml

5.79  s DPH
Super attak All Plastics 2 g + 4 ml je špeciálne sekundové lepidlo určené na všetky druhy plastov (PVC, PE, PP, nylon, vinyl, plexisklo, ABS a ďalšie). Nie je vhodné na spoje prichádzajúce do styku s tekutinami.

Loctite Super attak BRUSH-ON 5g

5.49  s DPH
Super attak Brush-on 5g je vodeodolné lepidlo so štetcom pre jednoduché nanášanie na väčšie alebo nepravidelné plochy. Aplikácia je určená najmä na porcelán, kov, gumu, kožu, plasty (okrem PE, PP), drevo, papier.

Loctite Super attak PERFECT PEN 3g

4.89  s DPH
LOCTITE® Super Attak Perfect Pen je jednozložkové gélové sekundové lepidlo v  obale v  tvare pera, ktoré sa pohodlne stláča a zabezpečí presnú aplikáciu lepidla. Gélová receptúra zabráni stekaniu lepidla a je vhodná aj na zvislé aplikácie.

Loctite Super attak POWER FLEX gel 3g

3.29  s DPH
Super attak power flex gel 3g je sekundové lepidlo s prídavkom kaučuku na lepenie flexibilných materiálov. Spoj je odolný nárazom, ohybom a otrasom.

Loctite Super attak PRECISION 5g

4.99  s DPH
Super attak precision 5 g je univerzálne tekuté sekundové lepidlo. Určené je najmä na porcelán, keramiku, gumu, plasty, kože, drevo a kovy.

Loctite Super attak UNIVERZAL 3g

2.89  s DPH
Loctite Super attak univerzal 3g je univerzálne rýchle a bezpečné lepidlo vhodné na kov, gumu, porcelán, plasty (okrem PE/PP), papier, drevo. Lepidlo je vodeodolné, transparentné.

Pattex lepidlo 100% 100g

7.39  s DPH
Pattex 100% 100g je univerzálne lepidlo, ktoré sa vďaka svojim profesionálnym vlastnostiam radí medzi lepidlá vhodné pre skúsených domácich majstrov. Má vysokú konečnú pevnosť, pružnosť a vynikajúcu odolnosť spoja.

Pattex Lepidlo 100% 50g

4.89  s DPH
Pattex 100% 50g je univerzálne lepidlo, ktoré sa vďaka svojim profesionálnym vlastnostiam radí medzi lepidlá vhodné pre skúsených domácich majstrov. Má vysokú konečnú pevnosť, pružnosť a vynikajúcu odolnosť spoja.

Pattex Lepidlo 100% 8g

2.69  s DPH
Pattex 100% gel 8g je univerzálne lepidlo, ktoré sa vďaka svojim profesionálnym vlastnostiam radí medzi lepidlá vhodné pre skúsených domácich majstrov. Má vysokú konečnú pevnosť, pružnosť a vynikajúcu odolnosť spoja.

Pattex Remover 5g – odstraňovač sekundového lepidla

4.19  s DPH
Pattex Odstraňovač lepidla je produkt na báze rozpúšťadla, ktoré je vhodné na odstraňovanie mnoho druhov lepidiel zo zašpinených alebo zle zalepených objektov. Účinné rozpúšťadlo pôsobí na zvyšky lepidiel (kyanoakrylátov), ktoré ešte vo väčšej miere nepoškodili povrchy plastov a iných materiálov.