Zobrazuje sa všetkych 17 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Ceys Superceys 3g

1.49  s DPH
vhodné materiály: porcelán, plasty, kovy, guma, mramor, drevo, sklo, koža, kartón, papier odolnosť záťaži: 200 kg / cm2 teplotná odolnosť: -10 - +65 ° C plato: 10 ks Sekundové lepidlo SUPERUNIC IMMEDIATE POWER

Loctite 222 – Lepidlo na zaisťovanie závitov 10ml

14.59  s DPH
Lepidlo na zaisťovanie závitov - nízka pevnosť.VLASTNOSTI: Vhodné na všetky kovové závitové zostavy Jednoduchá demontáž Špeciálne vhodné na malé veľkosti závitov 

Loctite Lepidlo 60 sekundové 20g

6.79  s DPH
Loctite 60 sekúnd univerzálne lepidlo 15g je rýchle, univerzálne jednozložkové lepidlo, ktoré poskytuje rýchle a pevné lepenie na rôzne typy materiálov. Je určené pre domáce opravy, má gélovú konzistenciu a nesteká, preto je vhodné aj pre vertikálnu aplikáciu, či aplikáciu na strope. Je ideálne pre lepenie na väčšinu plastov, gumu, kovov, dreva, keramiky, kože, textílie, kartónu a papiera aj bez potreby jednej poréznej plochy. Je odolné voči otrasom a je perfektné pre aplikácie, kde je potrebná flexibilita spoja. Produkt poskytuje dobu pre korigovateľnosť spoja pri lepení.

Loctite Super Bond ALL Plastics 2g + 4ml – sekundové lepidlo na plasty

7.29  s DPH
Super Bond All Plastics 2 g + 4 ml je špeciálne sekundové lepidlo určené na všetky druhy plastov (PVC, PE, PP, nylon, vinyl, plexisklo, ABS a ďalšie). Nie je vhodné na spoje prichádzajúce do styku s tekutinami. Je vhodné na rýchle lepenie kovov, plastov, elastomérov, plastových a gumových dielov s požiadavkou na veľmi pevný spoj.

Loctite Super Bond Brush 5g – sekundové lepidlo so štetcom

6.89  s DPH
LOCTITE® Super Bond Brush je jednozložkové sekundové tekuté lepidlo s praktickým aplikátorom. Je určené na použitie v domácnosti a vytvára silné väzby medzi širokou škálou bežných materiálov. Je to ideálne lepidlo na lepenie materiálov ako sú plasty, guma, kovy, drevo, keramika, koža, textil, papierové kartóny a papier. Doba vytvorenia pevného spoja sa pohybuje od 5 až 30 sekúnd, v závislosti od podkladu. Pevnosť spoja (ISO 4587) dosahuje 10 až 20 N / mm² (pevnosť v ťahu) za 12 až 24 hodín, v závislosti od podkladu.  Trojitá odolnosť lepidla Loctite Super Bond Brush: Teplota: odoláva nízkym teplotám až do -50 °C a krátkodobému vystaveniu až do +120 °C Voda: je vodeodolné podľa normy EN204-D3 a keramické spoje vydržia viac ako 100 cyklov umývačky riadu (za kontrolovaných laboratórnych podmienok). Náraz: Hliníkový spoj odoláva viac ako 50 nárazom pádov z metrovej výšky na betónový povrch.  Návod na použitie lepidla Loctite Super Bond Brush: Zaistite, aby všetky lepené povrchy boli čisté, suché a tesne priliehajúce. Pred nanesením lepidla odstráňte všetok povrchový prach. Zabráňte kontaktu lepidla s pokožkou. Odskrutkujte uzáver a rozotrite malé množstvo lepidla len na jeden z povrchov. Kefku vráťte naspäť do fľaštičky a uistite sa, že je bez prachu alebo iných nečistôt.  Lepené plochy ihneď pritlačte k sebe a držte ich stlačené po dobu 5 až 30 sekúnd, v závislosti od podkladu. Nechajte spoj v kľude po dobu 10 minút alebo cez noc, aby sa dosiahlo plnej pevnosti.  Vyvarujte sa postriekaniu okolia, chráňte odev a pracovné plochy. Odstráňte vytvrdnuté zvyšky pomocou Pattex Odstraňovača lepidla. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov by lepenie malo prebiehať pri izbovej teplote a minimálnej relatívnej vlhkosti 30%. Pre optimálnu životnosť produktu utrite špičku vreckovkou, aby ste odstránili prebytočné lepidlo, nasaďte viečko a uložte balenie na chladnom a suchom mieste.  

Loctite Super Bond Control 3g – sekundové lepidlo v dávkovacej flaštičke

6.89  s DPH
Super attak control 3g je univerzálne odeodolné tekuté sekundové lepidlo určené najmä na porcelán, keramiku, plasty, gumu, drevo, kožu a drevo. Nie je vhodné na PP, PE, polystyrén a jemnú kožu. Spoj je odolný pri styku s vodou aj v umývačke riadu.

Loctite Super Bond Creative PERFECT PEN 3g

5.69  s DPH
LOCTITE® Super Bond Perfect Pen je jednozložkové gélové sekundové lepidlo v  obale v  tvare pera, ktoré sa pohodlne stláča a zabezpečí presnú aplikáciu lepidla. Gélová receptúra zabráni stekaniu lepidla a je vhodná aj na zvislé aplikácie. Lepidlo je vhodné na použitie v domácnosti, na menšie rýchle opravy na všetky materiály vrátane plastov*, kovu, dreva, keramiky, kože, kartónu a papiera. *okrem PE, PP, PTFE Rýchlosť lepenia: v  závislosti od  materiálu lepí v  čase od 5 do 30 sekúnd Pevnosť zlepeného spoja (ISO 4587): 10 – 20 N/mm² (v ťahu) od 12 do 24 hodín, v závislosti od podkladu. Je vodeodolný podľa EN204 – D3 štandardu a lepenie keramiky môže vydržať >50 cyklov v umývačke riadu (merané za kontrolovaných laboratórnych podmienok).

Loctite Super Bond Liquid 3g – tekuté sekundové lepidlo

1.79  s DPH
Loctite Super Bond Liquid 3g je tekuté sekundové lepidlo vhodné na keramiku, porcelán, plasty, gumu, kožu, drevo a kovy. Nie je vhodné na PP, PE, polystyrén a jemnú kožu.

Loctite Super Bond Original 4g

3.69  s DPH
Loctite Super Bond univerzal 3g je univerzálne rýchle a bezpečné lepidlo vhodné na kov, gumu, porcelán, plasty (okrem PE/PP), papier, drevo. Lepidlo je vodeodolné, transparentné.

Loctite Super Bond Power Flex Gel 2g – gélové sekundové lepidlo

1.79  s DPH
Loctite Super Bond Power Flex gel 2g je vodeodolné gélové lepidlo s prísadou gumy pre extra silný a flexibilný spoj. Spoj je odolný vysokým a nízkym teplotám a otrasom. Vhodný je na kov, porcelán, gumu, kožu, plasty, drevo a papier. Spoj je po vytvrdnutí priehľadný.

Loctite Super Bond Power Gel 4g

4.29  s DPH
Najsilnejšie Super Bond lepidlo s vysokou odolnosťou proti otrasom, ťahu a ohybu. Má dlhú životnosť, je pružné aj po zaschnutí, odoláva extrémnym podmienkam. Vhodné na lepenie všetkých materiálov.

Loctite Super Bond Precision 5g – s dlhým aplikátorom

6.29  s DPH
Super Bond precision 5 g je univerzálne tekuté sekundové lepidlo. Určené je najmä na porcelán, keramiku, gumu, plasty, kože, drevo a kovy. Nie je vhodné na PE, PP, polystyrén a jemnú kožu. Vďaka aplikačnému hrotu je ideálny na lepenie ťažko dostupných miest.  

Loctite Super Bond, Power Gel mini Trio 3x1g

4.29  s DPH
Sekundové lepidlo s vysokou odolnosťou voči nárazu, ťahu a ohybu s novou gélovou receptúrou a pridaným kaučukom, čo vylepšuje jeho elasticitu a pružnosť. Vhodné na všetky materiály. Jeho nízka gramáž 1g stačí na jedno použitie. Balenie obsahuje: 3 x 1g lepidla

Loctite tekutý kov EA 3450 – Dvojzložkové epoxidové lepidlo s konštrukčnými vlastnosťami 25ml

17.83  s DPH
Dvojzložkové päťminútové epoxidové lepidlo, ktoré po rozmiešaní rýchlo vytvrdzuje pri izbovej teplote. Vhodné je na kovy, najmä oceľ, nerezová oceľ, hliník, meď, mosadz. Technické údaje: Doba použiteľnosti: 4 - 6 min. Doba spevnenia: 15 min. Rozpätie prevádzkovej teploty: -55°C - +100°C Farba po zmiešaní: sivá Veľkosť balenia: 25ml

Pattex Lepidlo 100% 50g

5.89  s DPH
Univerzálne lepidlo Pattex 100% je skvelým pomocníkom pre každú domácnosť. Svojimi profesionálnymi vlastnosťami - vysokou konečnou pevnosťou, pružnosťou a vynikajúcou odolnosťou spoja - sa radí medzi lepidlá, ktoré ocenia skúsení domáci majstri.Hlavné výhody lepidla Pattex 100%: Transparentný spoj Vodeodolný spoj Na všetky materiály Flexibilný spoj UV odolné (možnosť použiť v exteriéri) Spoj odoláva teplotám od -50°C do +80°C Odolné voči nárazom Oblasti použitia: Obklady Omietky Zinok Kov Betón Hliník Polystyrén Keramika Polyuretánová pena Sklo Kameň Koža Plasty PVC Textílie Korok Železo Drevo Oceľ Ako lepiť lepidlom Pattex 100%:Povrch musí byť čistý, suchý, zbavený prachu a mastnoty. V prípade potreby odstráňte prach a vyčistite povrch pomocou vhodného čističa na báze rozpúšťadla. Odstráňte z povrchu zvyšky lepidla, silikónu alebo zle priliehajúcej farby. Okolité povrchy chráňte pomocou fólie alebo krycej pásky.1. Naneste tenkú vrstvu lepidla na jeden lepený povrch.2. Za rovnomerného tlaku na celú lepenú plochu zafixujte aspoň na 30 minút.3. Lepidlo dosahuje konečnú pevnosť po 24 hodinách.Na nenasiakavých podkladoch nanášajte tenkú vrstvu lepidla na jednu lepenú plochu. Na nasiakavých podkladoch nanášajte na obe lepené plochy. Množstvo lepidla voľte podľa nasiakavosti podkladu. Čím nasiakavejší, tým viac lepidla.

Pattex Lepidlo 100% 8g

3.29  s DPH
Pattex 100% gel 8g je univerzálne lepidlo, ktoré sa vďaka svojim profesionálnym vlastnostiam radí medzi lepidlá vhodné pre skúsených domácich majstrov. Má vysokú konečnú pevnosť, pružnosť a vynikajúcu odolnosť spoja. Je vhodné na omietky, obklady, zinok, kov, betón, hliník, polystyrén, keramiku, polyuretánovú penu, sklo, kameň, kože, plasty, PVC, textílie, korok, železo, drevo, oceľ.

Pattex Remover – Odstraňovač sekundového lepidla 5g

4.89  s DPH
Pattex Odstraňovač lepidla je produkt na báze rozpúšťadla, ktoré je vhodné na odstraňovanie mnoho druhov lepidiel zo zašpinených alebo zle zalepených objektov. Účinné rozpúšťadlo pôsobí na zvyšky lepidiel (kyanoakrylátov), ktoré ešte vo väčšej miere nepoškodili povrchy plastov a iných materiálov. Slúži na uvoľnenie prstov, zlepených sekundovými lepidlami.VLASTNOSTI uvoľňuje zalepené prsty odstraňuje a čistí zvyšky kyanoakrylátových lepidiel a väčšinu náhodne zašpinených neporéznych povrchov odstraňuje atrament a škvrny od permanentných popisovačov vhodný aj na aplikácie na vertikálne povrchy odstráni lepidlo aj s textilu