Zobrazuje sa všetkych 14 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

EXTRA-FLEX

14.25  s DPH
EXTRA-FLEX C2TE je mrazuvzdorné flexibilné cementové lepidlo pre profesionálne lepenie obkladov a dlažieb vystavených zvýšenému namáhaniu s predĺženým otvoreným časom (30 minút). CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ ľahko spracovateľné ♦ vhodné k profesionálnemu spracovaniu pri realizácii veľkých plôch ♦ vynikajúca priľnavosť na väčšinu poréznych stavebných materiálov ♦ vylepšená priľnavosť pri práci za nepriaznivých podmienok (vysoká teplota...) PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ lepenie obkladov a dlažieb ♦ lepenie dlažieb na balkónoch, lodžiách a terasách ♦ realizácie veľkých plôch ♦ lepenie náročných dekorov s nárokmi na predĺžený otvorený čas lepidla Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie : 25 kg Uvedená cena je za 1 ks.

FIX ALL FLEXI

9.40  s DPH
SOUDAL Fix All je neutrálny vysoko kvalitný pružný lepiaci tmel, vhodný na tmelenie, lepenie a spájanie širokého spektra materiálov v interiéri aj exteriéri, všetko tmelenie a lepenie savých aj nesavých materiálov v domácnosti, na stavbe alebo automobile. Fix All nahradzuje väčšinu dostupných tmelov a lepidiel. Výborne priľne na bežné materiály: betón, omietky, prírodný aj umelý kameň, drevo, drevotrieska, laminát, plasty, polystyrén, PVC, korok, minerálna aj sklená vata, železo, olovo, zinok, meď, hliník, sklo, obklady a dlažby, sanitárna keramika, porcelán, zrkadlá a mnoho ďalších. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ dokonalá adhézia a vysoká lepivosť na takmer všetky materiály ♦ vynikajúce mechanické vlastnosti ♦ trvale pružná hmota – pohyb do +- 20 % ♦ vynikajúca odolnosť UV žiarenia, farebná stálosť ♦ pretierateľný všetkými farbami na vodnej báze a mnohými ďalšími systémami PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ tmelenie a lepenie takmer všetkých stavebných materiálov v najrôznejších kombináciách ♦ tmelenie v kuchyniach kúpeľniach a sanitárnych miestnostiach – bráni rastu plesní ♦ tmelenie konštrukčných vibračných spojov ♦ pretierateľné vyplňovanie prasklín a nerovností Poznámka :  Pracovný postup nájdete v technickom liste Farebný odtieň : Biely, šedý, hnedý, čierny Balenie :    290 ml Uvedená cena je za 1 ks.

Lepenka vo vedre 2K PROFI

25.40 127.10  s DPH
Dvojkomponentná náterová hmota na tvorbu hydroizolačných vrstiev zabraňujúcich prenikaniu vody do stavebných konštrukcií. Dvojzložková hmota s jednoduchým pomerom miešania 1:1.Po vytvrdnutí je trvalo pružná, vytvára protiradónovú bariéru. Izolačná tenkovrstvová náterová hmota špeciálne upravená pre aplikácie štetcom a valčekom. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ trvalo pružná membrána ♦ vytvára súvislú nepriepustnú vrstvu bez spojov ♦ vytvára protiradónovú bariéru ♦ mimoriadna priľnavosť k stavebným podkladom ♦ odoláva kyselinám, zásadám, olejom pre správnosť aplikácie konzultovať s technickým oddelením SOUDAL ♦ chráni kovové podklady pred koróziou PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ izolácia vodorovných aj zvislých stavebných konštrukcií ♦ vhodná pre exteriér aj interiér ♦ pre nadzemné aj podzemné staviteľstvo ♦ ochrana proti zemnej vlhkosti a beztlakovej stekajúcej vode na novostavbách aj starších objektoch ♦ izolácia vonkajšieho povrchu pivničných stien, vlhkých priestorov a oporných stien ♦ hydroizolácia pod obklady a dlažby v kúpeľniach, na balkónoch, terasách, izolácie suterénov apod. ♦ vnútorná hydroizolácia bazénov a nádrží na úžitkovú vodu do tlaku 7 barov. Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :  4 kg 6 kg 10 kg 25 kg Uvedená cena je za 1 ks.

Samolepiaci tesniaci pás 100 mm / 20 m

58.95  s DPH
Jednostranne lepiaci butylový tesniaci pás s flísom z jednej strany. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ v chladnejšom počasí aplikovateľný pomocou teplovzdušnej pištole ♦ aplikovateľný na suchý a bezprašný podklad ♦ určený pre dilatačný pohyb hliníkového balkónového profilu ♦ tesniaca páska šírky 100mm, hrúbky 1,2mm PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ samolepiaca páska slúžiaca na suchú montáž balkónového profilu Balenie :  20 m Uvedená cena je za 1 ks.

SOUDABAND BUTYL – FLEECE 100 MM/ 10 M

14.90  s DPH
Samolepiaca vodotesná a parotesná fólia na báze vysoko priľnavého plastoelastického butylového kaučuku jednostranne pokrytého textíliou. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ parotesné prekrytie konštrukčných špár okolo okien a dverí ♦ vhodný na lepenie balkónových profilov k podkladu ♦ tesniaci pás šírky 100mm, hrúbky 0,8mm PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ jednoduché a okamžité použitie (samolepiaci) ♦ odolný voči UV žiareniu ♦ odolný voči plesniam, slabým kyselinám a zásadám ♦ výborná priľnavosť na drevo, kovy, PVC, murivo, sklo Balenie : 10 m Uvedená cena je za 1 ks.

SOUDAFLEX 40FC

9.10 12.75  s DPH
Pružné lepenie spojov v stavebníctve a strojárenstve, tesnenie a vibračné spoje kovových konštrukcií, špáry priemyselných podláh, u ktorých sa počíta s veľkým zmršťovaním. Pružné spoje pri výrobe kontajnerov a v automobilovom priemysle. Tmel na báze polyuretánu. Výborne priľne k väčšine kovov a plastov. Je veľmi jednoducho použiteľný, po vytvrdnutí pretierateľný a trvale elastický. Vyniká vysokou odolnosťou voči väčšine chemikálií. Vhodný pre dilatačné spoje s pohybom do ±20%. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ lepiaci tmel s vysokým modulom pružnosti ♦ po vytvrdnutí trvale elastický ♦veľmi dobrá priľnavosť k väčšine materiálov ♦ vynikajúca odolnosť voči väčšine chemikálií PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ akékoľvek tesnenie a lepenie dilatačných a vibračných spojov v stavebníctve a strojárenstve ♦ tesnenie a lepenie kovových konštrukcií ♦ dilatačné špáry priemyselných podláh ♦ pružné spoje pri výrobe kontajnerov a v automobilovom priemysle Poznámka :   Pracovný postup nájdete v technickom liste Farebný odtieň : Biely, čierny, svetlo šedý, betónovo šedý Balenie :           300 ml 600 ml Uvedená cena je za 1 ks.

SOUDAGAP mrazuvzdorná špárovacia malta šedá

5.30 27.75  s DPH
SOUDAGAP je mrazuvzdorná flexibilná špárovacia malta bez piesku so zníženou nasiakavosťou a zvýšenou odolnosťou proti oderu, určená na vypĺňanie škár od 1 mm do 5 mm medzi keramickými obkladmi, dlažbami, dlažbami a keramickou mozaikou. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ jednozložková suchá lepiaca maltová zmes bez piesku so zníženou nasiakavosťou a zvýšenou odolnosťou proti oderu ♦ slúži na vypĺňanie škár od 1 mm do 5 mm medzi keramickými obkladmi, dlažbami, dlažbami a keramickou mozaikou ♦ mrazuvzdorná ♦ nie je vhodná pre chemicky agresívne prostredie ( anorganické a organické kyseliny) PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ vypĺňanie škár medzi keramickými obkladmi, dlažbami a keramickou mozaikou Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :   2 kg 4,5 kg 20 kg Uvedená cena je za 1 ks.

SOUDAHOLD

5.94 10.15  s DPH
SOUDAHOLD je jednozložková rýchlo tuhnúca kotviaca malta a zálievková hmota pre exteriér a interiér. Špeciálna cementová hmota s rýchlym vytvrdzovaním a miernou expanziou. Určená na rýchle kotvenie oceľových prvkov do horizontálny a zvislých plôch. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ zmes cementu, triedeného kremičitého piesku a zušľachťujúcich chemických prísad. Neobsahuje ťažké kovy ♦ vynikajúca priľnavosť k väčšine stavebných podkladov ♦ rýchle tuhnutie a kotvenie ♦ použitie v exteriéri aj interiéri ♦ je nehorľavá PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ kotvenie do vodorovných aj zvislých konštrukcií ♦ rýchle opravy, pri ktorých sa vyžaduje rýchle zatuhnutie ako je upevňovanie kovových konštrukcií, zábradlí, vsádzanie hmoždiniek, konzol, trubiek, hákov a kotevných skrutiek do muriva ♦ fixácia potrubia a elektrického vedenia rozvádzačov ♦ uzatvorenie prestupov trubiek, atď. ♦ v hrúbke jednej vrstvy od 2 do 50 mm na vyplnenie dutín v betónových a tehlových podkladoch ♦ zaliatie dutín a priestorov v prírodnom kameni ♦ zaliatie kotevných skrutiek a podpier do pokladu a pod. ♦ reprofilácia betónových oceľových konštrukcií Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie : 2 kg 4,5 kg Uvedená cena je za 1 ks.

Tekutá lepenka 2K

32.40 83.70  s DPH
Tekutá lepenka 2K je dvojzložková stierková hmota pre tvorbu hydroizolačných vrstiev. Zabraňuje prenikaniu vody do stavieb a stavebných konštrukcií. Je vhodná pre nátery bežných podkladov ako je betón, omietky, murivo, sadrokartón, železobetónové konštrukcie, apod. Vytvára protiradónovú izoláciu obytných budov. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ trvale pružná, jednoducho aplikovateľná stierková hmota ♦ vytvára dokonale súvislú a nepriepustnú vrstvu bez spojov ♦ dokonale priľne k podkladu ♦ protiradónová izolácia obytných budov, súčiniteľ difúzie radónu: 5,1∙10-10 PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ hydroizolácie vodorovných a zvislých stavebných konštrukcií ♦ ochrana podzemných aj nadzemných stavebných konštrukcií proti zemnej vlhkosti a stekajúcej vode ♦ hydroizolácia vonkajšieho povrchu pivničných stien, vlhkých priestorov a oporných stien ♦ hydroizolácie pod obklady a dlažby v kúpeľniach, na balkónoch, terasách, izolácia suterénov apod. ♦ vnútorná hydroizolácia bazénov a nádrží na úžitkovú vodu do hĺbky 5m proti pozitívnemu tlaku vody Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :  7 kg 14 kg 21 kg Uvedená cena je za 1 ks.

Tesniaca fólia PROFI

129.85  s DPH
Tesniaca membrána použiteľná ako izolácia proti stekajúcej vode. Použiteľná priamo pod obklady a dlažby v exteriéroch a interiéroch. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ použiteľná ako parozábrana alebo izolácia proti vode ♦ ľahko použiteľná lepením do cementových lepidiel triedy C2TE ♦ následne po aplikácii bez poškodenia poveternostnými zmenami(dážď) PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ izolácie kúpeľní ♦ balkónov ♦ terás ♦ wellness zariadení ♦ mimoriadne vhodná na izolácie balkónových konštrukcií s obráteným poradím vrstiev ♦ ľahko použiteľná na prekrytie stabilizovaných trhlín v stavebných podkladoch Balenie : 30 m dĺžka, šírka 900 mm - červená Uvedená cena je za 1 ks.

Tesniaci pás CLASSIC

11.90 57.25  s DPH
Izolačný tesniaci pás pre kútové spoje do kúpeľní, sprchových kútov, balkónov a terás. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ aplikovaný lepením do izolačnej vrstvy ♦ hydroizolačná vrstva vytvorená z PVC elastoméru ♦ pás šírky 120mm s izolačnou vrstvou v strede pásu PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ vhodný na vodorovné aj zvislé dilatačné spoje ♦ použiteľný ako doplnok k hydroizolačným náterovým hmotám ♦ vhodný pre interiér aj exteriér Balenie : 10 m 50 m Uvedená cena je za 1 ks.

Tesniaci pás PROFESSIONAL

25.90 124.20  s DPH
Špeciálny tesniaci pás pre riešenie dilatačných a kútových spojov na balkónových konštrukciách. Pružný tesniaci pás určený pre odvedenie kondenzu z hliníkových fasádnych systémov. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ aplikovateľný lepením do hydroizolačných vrstiev ♦ hydroizolačná šírka pásu 120 mm ♦ extrémne pružný ♦ hydroizolačná vrstva z thermoplastic alastoméru potiahnutá obojstranne polypropylénovou tkaninou ♦ aplikovateľný lepením PU tmelmi alebo MS polymérmi PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ vhodný na realizáciu vodorovných dilatačných celkov na terasách a loggiách ♦ použiteľný ako pružný izolačný doplnok k hydroizolačným náterovým hmotám ♦ vhodný pre exteriér ♦ vhodný na odvedenie kondenzátu z hliníkových fasádnych systémov Balenie : 10 m 50 m Uvedená cena je za 1 ks.

Vnútorný roh PROFESSIONAL 140×140 mm

3.90  s DPH
Lisovaný vnútorný roh určený na riešenie vnútorných kútových 90 stupňových detailov. Slúži ako doplnok k tesniacim pásom. Balenie : 1 ks Uvedená cena je za 1 ks.

Vonkajší roh PROFESSIONAL 140×140 mm

3.90  s DPH
Lisovaný vonkajší roh určený na riešenie vonkajších kútových 90 stupňových detailov. Slúži ako doplnok k tesniacim pásom. Balenie : 1 ks Uvedená cena je za 1 ks.