Zobrazuje sa všetkych 14 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

EXTRA-FLEX

11.12  s DPH
EXTRA-FLEX C2TE je mrazuvzdorné flexibilné cementové lepidlo pre profesionálne lepenie obkladov a dlažieb vystavených zvýšenému namáhaniu s predĺženým otvoreným časom (30 minut).CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ ľahko spracovateľné♦ vhodné k profesionálnemu spracovaniu pri realizácii veľkých plôch♦ vynikajúca priľnavosť na väčšinu poréznych stavebných materiálov♦ vylepšená priľnavosť pri práci za nepriaznivých podmienok (vysoká teplota...)PRÍKLADY POUŽITIA :♦ lepenie obkladov a dlažieb♦ lepenie dlažieb na balkónoch, lódžiách a terasách♦ realizácie veľkých plôch♦ lepenie náročných dekorov s nárokmi na predĺžený otvorený čas lepidlaPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      25 kg, 48 ks - paletaUvedená cena je za 1 ks ( á 25 kg ).

FIX ALL FLEXI

7.99  s DPH
SOUDAL Fix All je neutrálny vysoko kvalitný pružný lepiaci tmel, vhodný na tmelenie, lepenie a spájanie širokého spektra materiálov v interiéri aj exteriéri, všetko tmelenie a lepenie savých aj nesavých materiálov v domácnosti, na stavbe alebo automobile. Fix All nahradzuje väčšinu dostupných tmelov a lepidiel. Výborne priľne na bežné materiály: betón, omietky, prírodný aj umelý kameň, drevo, drevotrieska, laminát, plasty, polystyrén, PVC, korok, minerálna aj sklená vata, železo, olovo, zinok, meď, hliník, sklo, obklady a dlažby, sanitárna keramika, porcelán, zrkadlá a mnoho ďalších.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ dokonalá adhézia a vysoká lepivosť na takmer všetky materiály ♦ vynikajúce mechanické vlastnosti ♦ trvale pružná hmota – pohyb do +- 20 % ♦ vynikajúca odolnosť UV žiarenia, farebná stálosť ♦ pretierateľný všetkými farbami na vodnej báze a mnohými ďalšími systémamiPRÍKLADY POUŽITIA : ♦ tmelenie a lepenie takmer všetkých stavebných materiálov v najrôznejších kombináciách ♦ tmelenie v kuchyniach kúpeľniach a sanitárnych miestnostiach – bráni rastu plesní ♦ tmelenie konštrukčných vibračných spojov ♦ pretierateľné vyplňovanie prasklín a nerovnostíPoznámka :         Pracovný postup nájdete v technickom listeFarebný odtieň : biely, šedý, hnedý, čiernyBalenie :             290 ml, 12 ks - kartónUvedená cena je za 1ks.

Lepenka vo vedre 2K PROFI

20.09 101.52  s DPH
Dvojkomponentná náterová hmota na tvorbu hydroizolačních vrstiev zabraňujúcich prenikaniu vody do stavebných konštrukcií. Dvojzložková hmota s jednoduchým pomerom miešania 1:1.Po vytvrdnutí je trvalo pružná, vytvára protiradónovú bariéru. Izolačná tenkovrstvá náterová hmota špeciálne upravená pre aplikácie štetcom a valčekom.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ trvalo pružná membrána♦ vytvára súvislú nepriepustnú vrstvu bez spojov♦ vytvára protiradónovú bariéru♦ mimoriadna priľnavosť k stavebným podkladom♦ odoláva kyselinám, zásadám, olejom pre správnosť aplikácie konzultovať s technickým oddelením    SOUDAL♦ chráni kovové podklady pred koróziouPRÍKLADY POUŽITIA :♦ izolácia vodorovných aj zvislých stavebných konštrukcií♦ vhodná pre exteriér aj interiér♦ pre nadzemné aj podzemné staviteľstvo♦ ochrana proti zemnej vlhkosti a beztlakovej stekajúcej vode na novostavbách aj starších    objektoch♦ izolácia vonkajšieho povrchu pivničných stien, vlhkých priestorov a oporných stien♦ hydroizolácia pod obklady a dlažby v kúpeľniach, na balkónoch, terasách, izolácie suterénov apod.♦ vnútorná hydroizolácia bazénov a nádrží na úžitkovú vodu do tlaku 7 barov.Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      4 kg, 6 kg ( 52 ks - paleta ), 10 kg ( 32 ks - paleta ), 25 kg ( 16 ks - paleta )Uvedená cena je za 1 ks.

Samolepiaci tesniaci pás

14.58 57.24  s DPH
Jednostranne lepiaci butylový tesniaci pás s flísom z jednej strany.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ v chladnejšom počasí aplikovateľný pomocou teplovzdušnej pištole♦ aplikovateľný na suchý a bezprašný podklad♦ určený pre dilatačný pohyb hliníkového balkónového profilu♦ tesniaca pásky šírky 100mm, hrúbky 1,2mmPRÍKLADY POUŽITIA :♦ samolepiaca páska slúžiaca na suchú montáž balkónového profiluBalenie : 5 m, 20 mUvedená cena je za 1 ks.

SOUDABAND BUTYL – FLEECE

13.82  s DPH
Samolepiaca vodotesná a parotesná fólia na báze vysoko priľnavého plastoelastického butylového kaučuku jednostranne pokrytého textíliou. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ parotesné prekrtie konštrukčných špár okolo okien a dverí ♦ vhodný na lepenie balkópnových profilov k podkladu ♦ tesniaci pás šírky 100mm, hrúbky 0,8mmPRÍKLADY POUŽITIA :♦ jednoduché a okamžité použitie (samolepiaci) ♦ odolný voči UV žiareniu ♦ odolný voči plesniam, slabým kyselinám a zásadám ♦ výborná priľnavosť na drevo, kovy, PVC, murivo, skloBalenie : 10 mUvedená cena je za 1 ks.

SOUDAFLEX 40FC

7.24 10.15  s DPH
Pružné lepenie spojov v stavebníctve a strojárenstve, tesnenie a vibračné spoje kovových konštrukcií, špáry priemyselných podláh, u ktorých sa počíta s veľkým zmršťovaním. Pružné spoje pri výrobe kontajnerov a v automobilovom priemysle. Tmel na báze polyuretánu. Výborne priľne k väčšine kovov a plastov. Je veľmi jednoducho použiteľný, po vytvrdnutí pretierateľný a trvale elastický.Vyniká vysokou odolnosťou voči väčšine chemikálií. Vhodný pre dilatačné spoje s pohybom do ±20%.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ lepiaci tmel s vysokým modulom pružnosti ♦ po vytvrdnutí trvale elastický ♦ veľmi dobrá priľnavosť k väčšine materiálov ♦ vynikajúca odolnosť voči väčšine chemikáliíPRÍKLADY POUŽITIA : ♦ akékoľvek tesnenie a lepenie dilatačných a vibračných spojov v stavebníctve a strojárenstve ♦ tesnenie a lepenie kovových konštrukcií ♦ dilatačné špáry priemyselných podláh ♦ pružné spoje pri výrobe kontajnerov a v automobilovom priemyslePoznámka :         Pracovný postup nájdete v technickom listeFarebný odtieň : biely, čierny, svetlo šedý, betónovo šedýBalenie :              300 ml, 12 ks - kartón                            600 ml, 12 ks - kartónUvedená cena je za 1ks.

SOUDAGAP

3.78 19.44  s DPH
SOUDAGAP je mrazuvzdorná flexibilná škárovacia malta bez piesku so zníženou nasiakavosťou a zvýšenou odolnosťou proti oderu, určená na vypĺňanie škár od 1 mm do 5 mm medzi keramickými obkladmi, dlažbami, dlažbami a keramickou mozaikou.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ jednozložková suchá lepiaca maltová zmes bez piesku so zníženou nasiakavosťou a zvýšenou odolnosťou proti oderu ♦ slúži na vypĺňanie škár od 1 mm do 5 mm medzi keramickými obkladmi, dlažbami, dlažbami a keramickou mozaikou. ♦ mrazuvzdorná ♦ nie je vhodná pre chemicky agresívne prostredie ( anorganické a organické kyseliny)PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ vypĺňanie škár medzi keramickými obkladmi, dlažbami a keramickou mozaikouPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      2 kg, 90 ks - paleta                    4,5 kg, 48 ks - paleta                    20 kg, 48 ks - paletaUvedená cena je za 1 ks.

SOUDAHOLD

4.16 8.10  s DPH
SOUDAHOLD je jednozložková rýchlo tuhnúca kotviaca malta a zálievková hmota pre exteriér a interiér. Špeciálna cementová hmota s rýchlim vytvrdzovaním a miernou expanziou. Určená na rýchle kotvenie oceľových prvkov do horizontálny a zvislých plôch.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ zmes cementu, triedeného kremičitého piesku a zušľachťujúcich chemických prísad. Neobsahuje ťažké kovy. ♦ vynikajúca priľnavosť k väčšine stavebných podkladov ♦ rýchle tuhnutie a kotvenie♦ použitie v exteriéri aj interiéri ♦ je nehorľaváPRÍKLADY POUŽITIA : ♦ kotvenie do vodorovných aj zvislých konštrukcií ♦ rýchle opravy, pri ktorých sa vyžaduje rýchle zatuhnutie ako je upevňovanie kovových konštrukcií, zábradlí, vsádzanie hmoždiniek, konzol, trubiek, hákov a kotevných skrutiek do muriva ♦ fixácia potrubia a elektrického vedenia rozvádzačov ♦ uzatvorenie prestupov trubiek, atď. ♦ v hrúbke jednej vrstvy od 2 do 50 mm na vyplnenie dutín v betónových a tehlových podkladoch♦ zaliatie dutín a priestorov v prírodnom kameni ♦ zaliatie kotevných skrutiek a podpier do pokladu a pod. ♦ reprofilácia betónových oceľových konštrukciíPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      2 kg, 4,5 kgUvedená cena je za 1 ks.

Tekutá lepenka 2K

25.27 66.20  s DPH
Tekutá lepenka 2K je dvojzložková stierková hmota pre tvorbu hydroizolačných vrstiev. Zabraňuje prenikaniu vody do stavieb a stavebných konštrukcií. Je vhodná pre nátery bežných podkladov ako je betón, omietky, murivo, sadrokartón, železobetónové konštrukcie, apod. Vytvára protiradónovú izoláciu obytných budov. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ trvale pružná, jednoducho aplikovateľná stierková hmota♦ vytvára dokonale súvislú a nepriepustnú vrstvu bez spojov♦ dokonale priľne k podkladu♦ protiradónová izolácia obytných budov, súčiniteľ difúzie radónu: 5,1∙10-10 PRÍKLADY POUŽITIA :♦ hydroizolácie vodorovných a zvislých stavebných konštrukcií ♦ ochrana podzemných aj nadzemných stavebných konštrukcií proti zemnej vlhkosti a stekajúcej    vode♦ hydroizolácia vonkajšieho povrchu pivničných stien, vlhkých priestorov a oporných stien ♦ hydroizolácie pod obklady a dlažby v kúpeľniach, na balkónoch, terasách, izolácia suterénov apod. ♦ vnútorná hydroizolácia bazénov a nádrží na úžitkovú vodu do hĺbky 5m proti pozitívnemu tlaku    vody Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      7 kg ( 33 ks - paleta ), 14 kg ( 24 ks - paleta ), 21 kg ( 12 ks - paleta )Uvedená cena je za 1 ks.

Tesniaca fólia PROFI

128.52  s DPH
Tesniaca membrána použiteľná ako izolácia proti stekajúcej vode. Použiteľná priamo pod obklady a dlažby v exteriéroch a interiéroch.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ použiteľná ako parozábrana alebo izolácia proti vode♦ ľahko pouźiteľná lepením do cementových lepidiel triedy C2TE♦ následne po aplikácii bez poškodenia poveternostnými zmenami(dážď)PRÍKLADY POUŽITIA :♦ izolácie kúpeľní♦ balkónov♦ terás♦ welnes zariadení♦ mimoriadne vhodná na izolácie balkónových konštrukcií s obráteným poradím vrstiev♦ ľahko použiteľná na prekrytie stabilizovaných trhlín v stavebných podkladoch Balenie : 30 m dĺžka, šírka 1000 mm - žltá Uvedená cena je za 1 ks.

Tesniaci pás CLASSIC

9.99 49.03  s DPH
Izolačný tesniaci pás pre kútové spoje do kúpeľní, sprchových kútov, balkónov a terás.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ aplikovaný lepením do izolačnej vrstvy♦ hydroizolačná vrstva vytvorená z PVC elastoméru♦ pás šírky 120mm s izolačnou vrstvou v strede pásuPRÍKLADY POUŽITIA :♦ vhodný na vodorovné aj zvislé dilataňé spoje♦ použiteľný ako doplnok k hydroizolačným náterovým hmotám♦ vhodný pre interiér aj exteriérBalenie : 10 m, 50 mUvedená cena je za 1 ks.

Tesniaci pás PROFESSIONAL

22.14 106.92  s DPH
Špeciálny tesniaci pás pre riešenie dilatačných a kútových spojov na balkónových konštrukciách. Pružný tesniaci pás určený pre odvedenie kondenzu z hliníkových fasádnych systémov.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ aplikovateľný lepením do hydroizolačných vrstiev♦ hydroizolačná šírka pásu 120 mm♦ extrémne pružný♦ hydroizolačná vrstva z thermoplastic alastoméru potiahnutá obojstranne polypropyléovou tkaninou♦ aplikovateľný lepením PU tmelymi alebo MS polymérmiPRÍKLADY POUŽITIA :♦ vhodný na realizáciu vodorovných dilatačných celkov na terasách a logiách♦ použiteľný ako pružný izolačný doplnok k hydroizolačným náterovým hmotám♦ vhodný pre exteriér♦ vhodný na odvedenie kondenzátu z hliníkových fasádnych systémovBalenie : 10 m, 50 mUvedená cena je za 1 ks.

Vnútorný roh PROFESSIONAL 140×140 mm

3.51  s DPH
Lisovaný vnútorný roh určený na riešenie vnútorných kútových 90 stupňových detailov. Slúži ako doplnok k tesniacim pásom.Balenie : 1 ksUvedená cena je za 1 ks.

Vonkajší roh PROFESSIONAL 140×140 mm

3.51  s DPH
Lisovaný vonkajší roh určený na riešenie vonkajších kútových 90 stupňových detailov. Slúži ako doplnok k tesniacim pásom.Balenie : 1 ksUvedená cena je za 1 ks.