Zobrazujú sa všetky 4 výsledky

Zobraziť 32 64 96

Dewalt DCM565P1 Píla reťazová 18V

479.99  s DPH
30cm lišta a reťaz Oregon. Vysoko účinný bezuhlíkový motor umožňuje vykonať viac ako 70 rezov hranola 10 x 10 cm na jedno nabitie batérie (18V, 5Ah. Automatické mazanie - zníži množstvo nastavení a manipilácie s pílou. Výmena a vypnutie rezu bez použitia iného náradia. Variabilný spínač s plynou reguláciou otáčok - žiadna štartovacia šnúra a zvýšená kontrola práce pri rezaní Rýchlosť rezu - 7,68 m/s Pogumované rukoväte pre pohodlný a bezpečný úchop a zníženie únavy. Dodávané s 1 x 18V, 5,0 Ah akumulátorom a nabíjačkou. Technické údaje : Napájacie napätie 18 V Výmenná batéria ÁNO Dĺžka lišty 30 cm Zaisťovací spínač ÁNO Nabíjací prúd 1 A Druhá rukoväť ÁNO Počet rezov na jedno nabitie 70 – 10 x 10 cm Kontrolné okienko pre množstvo oleja ÁNO Objem nádržky na mazací olej 110-120 ml Hmotnosť 3.3 kg Kapacita batérie 5 Ah Typ batérie 18 V Doba nabíjania 300 min Nekĺzavá rukoväť ÁNO Odchýlka akustického výkonu 96.5 dB(A) Odchýlka akustického tlaku 76.5 dB(A) Merané vibrácie ruka/paže m/s2 3.5 m/s2 Rozsah dodávky Dodávané s 1 x 18V, 5,0 Ah akumulátorom a nabíjačkou.

Makita DUC254Z Píla reťazová Aku bezuhlíková 18V

278.99  s DPH
Napájanie reťazovej píly 2x 18 V Li-ion batériami súčasne. Lítium-iónový akumulátor s mikroprocesorovou technológiou nabíjania. Najlepšia voľba pre používanie v rekreačných strediskách, na verejných priestranstvách a v obytných zónach. Vysoká rezná rýchlosť vďaka výkonnému motoru. Reťazová píla priateľská k človeku a životnému prostrediu (nulové emisie) plus minimálne prevádzkové náklady vďaka tomu, že píla nepotrebuje palivo ani oleje Minimálna hlučnosť len 86 dB(A). Jednoduchá údržba pretože nie je potrebné vymieňať olej, vypúšťať palivo pred uskladnením, nie je nutné čistiť vzduchový filter/tlmič/sviečku zapaľovania, nie je nutné vymieňať palivový filter a pod. Mimoriadne jednoduché používanie, stačí iba vložiť batériu a stlačiť spínač. Ergonomická horná rukoväť sa nachádza sa bližšie k pílovej reťazi, čo umožňuje vyvinúť vyššiu silu na pílovú reťaz. Rukoväť prepožičiava píle kompaktnejší dizajn. Pogumované mäkké držadlo vďaka ktorému sa píla pri používaní nekĺže Píla má ochranný kryt prednej ruky s brzdou proti spätnému nárazu. Potlačením ochranného krytu prednej ruky sa okamžite zastaví pílová reťaz. Ochrana proti spätnému nárazu nie je nutná na špičke vodiacej lišty, čo zlepšuje ovládateľnosť pílovej reťaze a rozširuje oblasť použitia reťazovej píly. Elektrická brzda v priebehu 1 sekundy zastaví pílovú reťaz Štandardná vodiaca lišta je úspornejšia z hľadiska prevádzkových nákladov ako vodiaca lišta na presné rezanie. Zodpovedajúca pílová reťaz, typ 91VG, sa vyznačuje vysokou odolnosťou a znižuje riziko spätného nárazu. Výmena a nastavenie pílovej reťaze bez použitia nástrojov. Nastavenie pílovej reťaze je možné vykonať bez toho, aby bolo nutné zdemontovať kryt ozubenia. Automatické mazanie reťaze. Nádrž na mazací olej obsahuje dostatočné množstvo oleja potrebné na mazanie reťaze počas používania reťazovej píly na jedno úplné nabitie batérie. Pomocou regulačnej skrutky môžete nastaviť prietokovú rýchlosť olejového čerpadla. Čas nabíjania 22 minút pri lítium-iónovom akumulátore s kapacitou 3,0 Ah. Reťazová píla sa dodáva bez akumulátorov a nabíjačky. Technické parametre: - Rýchlosť reťaze za minútu 450 m/min - Rezná dĺžka 250 mm - Pílová reťaz – rozostup zubov 3/8“ - Objem nádrže na mazací olej reťaze 86 ml - Rozmery (d x š x v) 527 x 234 x 198 mm - Hmotnosť 4,1 kg

Píla Worcraft CHS-S20LiBM,20V, ručná, mini, reťazová

139.99  s DPH
Praktická, kompaktná a ľahko použiteľná ľahká reťazová píla CHS-S20LiBM je určená na rezanie materiálov z dreva (drevené trámy, dosky, konáre, kmene stromov atď.) a pre orezávanie stromov. Píla nie je určená na rezanie hornín. Vďaka kompaktným rozmerom a nízkej hmotnosti sa dá použiť aj na miestach, ktoré sú s bežnou motorovou pílou ťažko dostupné. Píla je poháňaná akumulátorom Li-Ion s kapacitou 2,0 Ah a napätím 20 V. Otáčky reťaze dosahujú 7,5 m/s. Lišta je dlhá 15 cm, pričom maximálna rezná dĺžka lišty je 14,5 cm. Pre vašu bezpečnosť obsahuje ochranný kryt vodiacej lišty. Píla je dodávaná v kufríku.