Zobrazuje sa všetkych 7 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Ceresit TS100 – PU Čistič penových škvŕn a aplikátora 500ml

7.99  s DPH
Ceresit čistič TS100 500 ml je určený na odsránenie čerstvých penových škvŕn a na čistenie aplikačných pištolí. Minimálna aplikačná teplota tohto výrobku je +5°C. Neskladujte pri teplotách vyšších ako +50°C.

Den Braven, Odstraňovač cementových škvŕn 1l

9.49  s DPH
Den Braven odstraňovač cementových škvŕn je určený na čistenie obkladov, dlažby a náradia po škárovaní hmotami na báze cementu. Dá sa použiť tiež na ošetrovanie sanitárnej keramiky či na vodovodné batérie. Čistiš odstraňuje cementové škvrny, škvrny od vápna, malty, mydla a zaschnutej vody, taktiež odstraňuje vodný kameň a hrdzu. Ničí baktérie a brzdí ich rast. Pri použití teplej vody (+40°C) sa zvýši účinok prípravku. Pri slabom znečistení sa riedi vodou. Je vysoko účinný, rozpúšťa uhličitany s väzbou tuhých látok.

Den Braven, Odstraňovač vytvrdnutej PUR peny 100ml

15.89  s DPH
Pre odstránenie zvyškov vytvrdnutej PUR peny z hliníkových povrchov, PVC a poťahovaného PVC. Uzáver je vybavený aplikačným štetcom. Pred aplikáciou je vhodné odstrániť čo možno najviac PUR penu z povrchu mechanickým zrezaním a až potom aplikovať odstraňovač.Postup aplikácie: Vytvrdnutú PUR penu odstrániť najprv mechanicky, napr. Zrezaním tesne nad znečistený povrchom. Naniesť odstraňovač aplikačným štetcom. Nechať pôsobiť cca 30 minút na povrchoch z PVC a až 2 hodiny na hliníka. Zmäknutú penu z takto ošetreného povrchu je potrebné odstrániť vhodnou mäkkou kefkou, syntetickou vlnou alebo plastovou špachtľou. Nepridávať na ošetrovaný povrch žiadnu vodu! Dočistenie povrchu previesť suchou handrou. V prípade, že nie sú odstránené všetky zvyšky PUR peny, postup opakovať. Po úplnom odstránení peny očistiť rámy vlhkou handrou. Prípravok pri dlhodobom pôsobení môže byť agresívny k podkladu.Charakteristika: vysoko efektívna ľahko použiteľný Biologicky odbúrateľný (WGK1) Takmer bez zápachu, bez obsahu aromatických uhľovodíkovTechnické údaje: Základ / Materiál      Organické rozpúšťadláAplikačná teplota                              +5 / + 30 ° CRýchlosť pôsobenia                           30 - 120 minút

Silver Line, Čistič Pur peny 500ml

8.49  s DPH
Čistič polyuretánovej peny je určený na jednoduché očistenie pracovných pomôcok od nevytvrdenej polyuretánovej peny. Čistí ventily, aplikačné časti NBS pištolí na polyuretánovú penu. Dóza má rozprašovač, avšak je možné ju aj našróbovať na aplikačnú pištoľ.Rýchlo rozpúšťa, nezanecháva lepkavý film.

Soudal Sada špičiek na kartuše 5ks/bal.

1.39  s DPH
Náhradný aplikátor na kartuše 310ml pre výmenu alebo prispôsobenie v prípade tmelenia rozdielne širokých špár. Odrezaním aplikačnej špičky možno upraviť priemer výtlačného otvoru.

Soudal Soudafix sada mixážnych trysiek 2ks/bal.

2.30  s DPH
Sada mixážnych trysiek Soudalfix 2ks.Tryska na dokonalé premiešanie oboch zložiek chemickej kotvy. Balenie: 2ks

Soudal, Čistič PU peny a pištole Click&Fix 500ml

10.99  s DPH
Čistič PU peny a pištole je určený na čistenie aplikačných pištolí, čistenie ventilu plechovky, odstraňovanie nevytvrdnutej peny z okolitej pracovnej činnosti. Obsahuje rozpúšťadlá. Čistič je opatrený rozprašovačom aj systémom pre pripevnenie na pištoľ. K dispozícii s klasickým závitom alebo bajonetovým spôsobom upevňovania na pištoľ Click&Fix.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU používa sa ako čistiaca kvapalina v spojení s používaním peny Soudal a pištoľového aplikátora obsahuje rozpúšťadlá môže byť používaný aj k bežným trubičkovým penám vďaky pribalenej nasadzovacej rozprašovacej tryskePRÍKLADY POUŽITIA čistenie pištoľového aplikátora čistenie vypúšťacej trysky plechovky penového aerosólu odstraňovanie nevytvrdnutej peny