Zobrazuje sa všetkych 7 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Ceresit TS100 – PU Čistič penových škvŕn a aplikátora 500ml

7.99  s DPH
Ceresit čistič TS100 500 ml je určený na odsránenie čerstvých penových škvŕn a na čistenie aplikačných pištolí. Minimálna aplikačná teplota tohto výrobku je +5°C. Neskladujte pri teplotách vyšších ako +50°C.

Den Braven, Odstraňovač cementových škvŕn 1l

8.09  s DPH
Den Braven odstraňovač cementových škvŕn je určený na čistenie obkladov, dlažby a náradia po škárovaní hmotami na báze cementu. Dá sa použiť tiež na ošetrovanie sanitárnej keramiky či na vodovodné batérie. Čistiš odstraňuje cementové škvrny, škvrny od vápna, malty, mydla a zaschnutej vody, taktiež odstraňuje vodný kameň a hrdzu. Ničí baktérie a brzdí ich rast. Pri použití teplej vody (+40°C) sa zvýši účinok prípravku. Pri slabom znečistení sa riedi vodou. Je vysoko účinný, rozpúšťa uhličitany s väzbou tuhých látok.

Den Braven, Odstraňovač vytvrdnutej PUR peny 100ml

15.09  s DPH
Pre odstránenie zvyškov vytvrdnutej PUR peny z hliníkových povrchov, PVC a poťahovaného PVC. Uzáver je vybavený aplikačným štetcom. Pred aplikáciou je vhodné odstrániť čo možno najviac PUR penu z povrchu mechanickým zrezaním a až potom aplikovať odstraňovač.Postup aplikácie: Vytvrdnutú PUR penu odstrániť najprv mechanicky, napr. Zrezaním tesne nad znečistený povrchom. Naniesť odstraňovač aplikačným štetcom. Nechať pôsobiť cca 30 minút na povrchoch z PVC a až 2 hodiny na hliníka. Zmäknutú penu z takto ošetreného povrchu je potrebné odstrániť vhodnou mäkkou kefkou, syntetickou vlnou alebo plastovou špachtľou. Nepridávať na ošetrovaný povrch žiadnu vodu! Dočistenie povrchu previesť suchou handrou. V prípade, že nie sú odstránené všetky zvyšky PUR peny, postup opakovať. Po úplnom odstránení peny očistiť rámy vlhkou handrou. Prípravok pri dlhodobom pôsobení môže byť agresívny k podkladu.Charakteristika: vysoko efektívna ľahko použiteľný Biologicky odbúrateľný (WGK1) Takmer bez zápachu, bez obsahu aromatických uhľovodíkovTechnické údaje: Základ / Materiál      Organické rozpúšťadláAplikačná teplota                              +5 / + 30 ° CRýchlosť pôsobenia                           30 - 120 minút

Soudal Odstraňovač silikónu 100ml

10.99  s DPH
SOUDAL odstraňovač starého silikónu 100 ml. Odstránenie starého tmelu alebo nevhodne aplikovaného vyzretého tmelu alebo zbytkov lepidiel z rôznych materiálov. Odstránenie silikónových, MS polymérových, butylenových a akrylových zbytkov zo spoja pred jeho pretmelením, odstránenie nečistôt z použitých tmelov. Priehľadný gél s veľmi rýchlym účinkom - pôsobí už po 10-tich minútach, nekvapká, nesteká a zanecháva príjemnú citrusovú vôňu. Pred odstraňovaním lepidiel a iných ako silikónových tmelov odporúčame vykonať skúšku účinnosti. Obnovujeme škáry a odstraňujeme starý tmel V prípade potreby obnovy poškodenej špáry (1) odstráňte maximálne možné množstvo tmelu vyrezaním napr. Montážnym nožom. Pri obnove kútových škár odporúčame použiť špeciálny Vyrezávač tmelu (2). Zvyšky tmelu potrite vrstvou SOUDAL Odstraňovače silikónu (3), nechajte pôsobiť a následne narušený tmel zoškrabnite priloženou plastovou stierkou (4). V prípade silnejšej vrstvy starého tmelu postup opakujte. Pracujte v súlade s návodom na použitie, pred aplikáciou SOUDAL Odstraňovače silikónu odporúčame vždy vyskúšať na málo viditeľnom mieste jeho pôsobenia na čistený podklad. Po odstránení všetkých zvyškov starého tmelu očistite a odmastite škáru bežným spôsobom. Potom aplikujte nový tmel podľa odporúčaného postupu. Pri obnove škáry rovnakým materiálom nie je nutné odstraňovať pevne držiace zvyšky starého tmelu. Pred použitím si prečítajte údaje na obale a pripojené informácie o prípravku. Produkt je klasifikovaný ako nebezpečný podľa nariadenia 1272/2008 CLP.

Soudal Sada špičiek na kartuše 5ks/bal.

1.39  s DPH
Náhradný aplikátor na kartuše 310ml pre výmenu alebo prispôsobenie v prípade tmelenia rozdielne širokých špár. Odrezaním aplikačnej špičky možno upraviť priemer výtlačného otvoru.

Soudal Soudafix sada mixážnych trysiek 2ks/bal.

2.30  s DPH
Sada mixážnych trysiek Soudalfix 2ks.Tryska na dokonalé premiešanie oboch zložiek chemickej kotvy. Balenie: 2ks

Soudal, Čistič PU peny a pištole Click&Fix 500ml

10.99  s DPH
Čistič PU peny a pištole je určený na čistenie aplikačných pištolí, čistenie ventilu plechovky, odstraňovanie nevytvrdnutej peny z okolitej pracovnej činnosti. Obsahuje rozpúšťadlá. Čistič je opatrený rozprašovačom aj systémom pre pripevnenie na pištoľ. K dispozícii s klasickým závitom alebo bajonetovým spôsobom upevňovania na pištoľ Click&Fix.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU používa sa ako čistiaca kvapalina v spojení s používaním peny Soudal a pištoľového aplikátora obsahuje rozpúšťadlá môže byť používaný aj k bežným trubičkovým penám vďaky pribalenej nasadzovacej rozprašovacej tryskePRÍKLADY POUŽITIA čistenie pištoľového aplikátora čistenie vypúšťacej trysky plechovky penového aerosólu odstraňovanie nevytvrdnutej peny