Zobrazuje sa všetkych 15 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Basic Line Držiak lepiacej pásky

10.44  s DPH
Zaisťuje jednoduchú manipuláciu a ľahké odvíjanie lepiacej pásky. Ľahká plastová konštrukcia a oceľový držiak pásky. Pištoľová rukoväť. Pre lepiace pásky šírky 50 mm.

Lepidlo na drevo glejove Titebond Liquid Hide 118ml

7.49  s DPH
Lepidlo Titebond Liquid Hide Glue je prvé glejové lepidlo, ktoré sa ponúka v tekutom stave a je pripravené na použitie. Nevyžaduje žiadne zahrievanie a miešanie. Profesionáli používajú Titebond Liquid Hide pre výnimočnú pevnosť, flexibilitu a jedinečný prenos zvuku v neskreslenej podobe.Poskytuje vynikajúcu odolnosť proti tečeniu, ponúka skvelú brúsnosť a dá sa povrchovo ošetriť lakovaním atď. Jeho citlivosť na vyššiu teplotu umožňuje ľahkú demontáž dielov, čo je životne dôležitým prínosom pre reštaurovanie nábytku alebo opravu hudobných nástrojov. Ideálne pre všetky reštaurátorské práce, opravy a konštrukciu hudobných nástrojov, lepenie dýh atď.

Lepidlo na drevo Titebond III Ultimate D4 473ml

15.49  s DPH
Toto lepidlo spája pórovité drevo a materiály typu dreva pre interiér alebo exteriér. Má silnú počiatočnú lepivosť, vynikajúcu pevnosť, dlhý otvorený čas montáže, nie je ovplyvnený povrchovou úpravou a je brúsiteľný. Je netoxický, neobsahuje rozpúšťadlá a čistí sa vodou.

Profil hliníkový okrúhla rúrka PRO 6 16x1000x1mm

5.49  s DPH
Pre použitie v nábatkárstve, reklame a stavebníctve. Protikorózna ochrana: anódovaný

Titebond II Premium Lepidlo na drevo D3 – 237ml

6.49  s DPH
Vysokopevnostné vode odolné lepidlo. Ideálne pre vnútorné aj vonkajšie použitie. Odolnosť voči vode D3. Silná počiatočná lepivosť a rýchle tuhnutie. Ideálne pre vysokofrekvenčné lepenie a lisovanie za tepla. Spoj je silnejší než pevnosť dreva. Vynikajúca odolnosť voči väčšine rozpúšťadiel. Dobre brúsiteľné a prelakovateľné. Univerzálne – lepí drevo, drevovláknité a drevotrieskové dosky, vysokotlakové lamináty. Ľahké čistenie vodou. Titebond II Premium je vysokopevnostné vodeodolné lepidlo, ktoré splňuje prísnu americkú normu ANSI Typ 2 špecifikácie odolnosti voči vode. Lepí všetky drevené vonkajšie konštrukcie vrátane záhradného nábytku. Titebond II Premium poskytuje silnú počiatočnú lepivosť v krátkej dobe, vysokú pevnosť a vynikajúcu brúsiteľnosť. Titebond II Premium je ľahko použiteľný, netoxický, odolný voči zlým poveternostným podmienkam. Lepidlo je možné ľahko očistiť navlhčenou handričkou. Typ: Polyvinyl acetát PVA Použitie: Interiér a exteriér Doba otvorenia: max. 5 minút Celková montážna doba: 10–15 minút Úplné zaschnutie: 24 hodín Pracovná a skladovacia teplota: 10–30 °C Skupina namáhania: DIN EN 204 / D3

Titebond Original Lepidlo na drevo D2 – 237ml

5.66  s DPH
Vysokopevnostné disperzné lepidlo. Použitie iba v interiéri. Kratšia fixačná doba – skrátenie času lepenia. Spoj je silnejší než pevnosť dreva. Vynikajúca odolnosť voči väčšine rozpúšťadiel. Dobre brúsiteľné a prelakovateľné. Univerzálne – lepí drevo, drevovláknité a drevotrieskové dosky, vysokotlakové lamináty. Ľahké čistenie vodou. Titebond Original je najlepšie disperzné lepidlo, ktoré sa dá použiť pre všetky vysokopevnostné spoje dreva, laminátov, DTD dosiek, kože, látok a poréznych materiálov. Vynikajúce napr. pre lamelové spoje, perá, drážky a škárovky, pretože poskytuje silnú počiatočnú lepivosť v krátkej dobe, čím minimalizuje upínaciu dobu. Je veľmi obľúbené stolármi. Lepidlo sa dá ľahko očistiť navlhčenou handričkou. Po zaschnutí je dobre brúsiteľné. Je netoxické, bez rozpúšťadiel a vodou riediteľné do 5 %. Pri zahriatí znovu zmäkne. Typ: Alifatické disperzné lepidlo Použitie: Interiér Doba otvorenia: max. 5 minút Celková montážna doba: 10–15 minút Úplné zaschnutie: 24 hodín Pracovná a skladovacia teplota: 10–30 °C Pevnosť spoja: DIN EN 204 / D2

Trúbka kruhová PRO 4 ALU S 12*

4.09  s DPH
Pre použitie v nábytkárstve, v reklame a stavebníctve.

Uholník nerovnoramenný PKN 2 20x10x1000x2mm

5.09  s DPH
Pre použitie v nábatkárstve, reklame a stavebníctve. Protikorózna ochrana: anódovaný

Uholník nerovnoramenný PKN 5 ALU A 30

7.99  s DPH
Uholník hliníkový nerovnoramenný Domax PKN - 30x20x2mm/1m PKN5, profil hliníkový, uholník nerovnoramenný.

Uholník nerovnoramenný PKN 8 50x25x1000x2mm

12.99  s DPH
Pre použitie v nábatkárstve, reklame a stavebníctve. Protikorózna ochrana: anódovaný

Uholník rovnoramenný PKR 3 ALU A 15*1

4.79  s DPH
Uholník rovnoramený Al Domax PKR Domax PKR - profil hliníkový, uholník rovnoramenný.

Uholník rovnoramenný PKR 7 30x30x1000x2mm

10.99  s DPH
Pre použitie v nábatkárstve, reklame a stavebníctve. Protikorózna ochrana: anódovaný