Zobrazuje sa všetkych 11 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

AGROSTOP Mulčovacia textília 1,6x50m, 50g/m2

0.79  s DPH
Netkaná textília sa inštaluje pod dekoračné materiály, ako sú mulčovacia kôra, drevo štiepka alebo štrkové okrúhliaky. Stretneme sa s nimi v záhradách pri výsadbe okrasných rastlín, stromov a kríkov. Ďalej sa využívajú napr. okolo diaľnic ako ochrana proti burine pod oplotením alebo pri výsadbe vegetácie vo verejných parkoch.Netkanú textíliu je možné umiestniť pod okrasné dreviny a rôzne druhy záhradných rastlín (napr. jahodníky). Prepúšťa vodu a vzduch hlbšie do pôdy, čím podporuje rast vegetácie. Pre maximálne predĺženie jej životnosti zaistite stále prekrytie aspoň tenkou vrstvou mulčovacieho materiálu (kôra, štrk, slama, štiepka, okrúhliaky apod.).Špecifikácia:UV stabilná a pevná mulčovacia 50g textília.Technické parametre: UV stabilizácia: Áno Plošná hmotnosť: 50 g/m2 Farba: Čierna Typ balenie: Role Dĺžka role: 50,0 m Šírka role: 1,6 m

Čistiaci prostriedok na gresové a kamenné terasy 5l

19.99  s DPH
Profesionálny čistiaci prostriedok na odstraňovanie silných a odolných nečistôt zo všetkých umývateľných povrchov ako sú terasy, balkóny, terazzové podlahy a pod. Komplexný prípravok zaisťuje efektívne čistenie a odmasťovanie terakoty, glazovaných dlaždíc, klinkeru a iných povrchov. Dôkladne odstraňuje pevné, mastné a mastné nečistoty. Priemyselná kvalita. Ľahko sa zmieša s vodou. Použitie zriedené: podľa stupňa znečistenia od 100ml-500ml/10L vody.

Čistič vysokotlakový Worcraft HC24-120 2400W 180bar s príslušenstvom

222.99  s DPH
Vysokotlakový čistič Worcraft HC24-120 je určený pre každého, kto potrebuje vyčistiť svoju dlažbu, vozidlo, omietku či dokonca loď. Tlak vody dosahuje max 18 MPa a umožňuje rýchle a efektívne čistenie, ktoré je zároveň šetrné k prírode. Tlak možno regulovať poistným ventilom na pištoli.Elektrický motor s príkonom 2400 W stačí zapojiť do elektrickej siete (230 V) a zapnúť ON/OFF vypínačom. Aby nedošlo k náhodnému spusteniu, čistič Worcraft HC24-120 je vybavený i poistkou spúšte. Systém autostop motor ihneď vypne, čím šetrí energiu a eliminuje hluk počas práce.Čistič Worcraft HC17-090 disponuje hadicou s dĺžkou 5 metrov, jej maximálny prietok je 8 l/min. Ak potrebujete vyčistiť mastné škvrny, stačí Vám do nádobky naliať čistiaci prostriedok a postupovať ako zvyčajne. Veľkou výhodou je držadlo, vďaka ktorému sa čistič ľahko prenáša. Obsah balenia: rýchlospojka s filtrom turbo tryska tryska pre ťažko dostupné miesta terasový čistič čistiaca kefa napeňovacia nádoba (500 ml) striekacia pištoľ s rotačnou nastaviteľnou tryskou.

Čistič Worcraft HC17-090 1700W vysokotlakový 135bar

124.99  s DPH
Worcraft Čistič vysokotlakovýn HC17-090, 1700W, 135 bar, 117065 Vysokotlakový čistič Worcraft HC17-090 je určený pre každého, kto potrebuje vyčistiť svoju dlažbu, vozidlo, omietku či dokonca loď. Tlak vody dosahuje max 13,5 MPa a umožňuje rýchle a efektívne čistenie, ktoré je zároveň šetrné k prírode. Tlak možno regulovať poistným ventilom na pištoli. Elektrický motor s príkonom 1700 W stačí zapojiť do elektrickej siete (230 V) a zapnúť ON/OFF vypínačom. Aby nedošlo k náhodnému spusteniu, čistič Worcraft HC17-090 je vybavený i poistkou spúšte. Systém autostop motor ihneď vypne, čím šetrí energiu a eliminuje hluk počas práce. Čistič Worcraft HC17-090 disponuje hadicou s dĺžkou 5 metrov, jej maximálny prietok je 7,5 l/min. Ak potrebujete vyčistiť mastné škvrny, stačí Vám do nádobky naliať čistiaci prostriedok a postupovať ako zvyčajne. Veľkou výhodou je držadlo, vďaka ktorému sa čistič ľahko prenáša. Obsah balenia: Rýchlospojka s filtrom Napeňovacia nádoba (250 ml) Striekacia pištoľ s rotačnou nastaviteľnou tryskou.

Geotextilia 150g/1x20m (20m2 bal.) Hobby

20.10  s DPH
Geotextília Guttatex sa používa ako nevyhnutná separačná, ochranná, prípadne filtračná vrstva pre najrôznejšie typy stavebných konštrukcií. Geotextílie majú filtračnú funkciu, čím zaisťujú dlhodobé prúdenie vody v smere kolmom na geosyntetikum a bránia pohybu pevných častíc v smere prúdiacej vody. Geotextília prepustí veľké množstvo vody z podložia, pričom účinne bráni pohybu čiastočiek zeminy, ktoré by mohli znehodnotiť horné vrstvy (napr. upchatie zemného drénu, vodorovného drénu a pod.). Tým predlžujú životnosť drenážneho systému. Geotextílie musia zadržiavať väčšie častice zeminy, ktoré potom podporujú jemnejšie menšie častice. V takomto systéme, kde je zemina schopná vytvoriť si vlastný prírodný filter, môže voda prestupovať geotextíliou s minimálnou tendenciou k upchávaniu pórov. Niektoré konštrukcie sú citlivé na porušenie. Tu spĺňa ochrannú funkciu geotextílie, ktorá ochráni funkciu chráneného materiálu pri ukladaní druhého (napr. ochrana izolácie pred porušením prisypávanou zeminou). Geotextílie sú hojne využívané pri zhotovovaní podkladových vrstiev (vodný režim) komunikácií, pri kultivácii znečistených vodných tokov a pôdnych rekultivačných programoch. Tieto geotextílie zároveň podporujú vznik stabilného, prírodného filtra v samotnej zemine. Vystužené geotextílie umožňujú prenášať ťahové napätia, zaisťujú zvýšenú stabilitu stavebných diel na neúnosnom podloží. Geotextílie sú bežne skladom a predaj geotextílií je minimálne po 1 bm (2m2).Vlastnosti: Kvalitné prevedenie Všestranné použitie  Schopnosť adaptácie na jednotlivé druhy podložia  Schopnosť filtrovať vodu  Separácia jednotlivých vrstiev  Geotextílie Hobby  materiál netkaný syntetický materiál zo 100% polyesteru  rozmery 1 x 20 m  množstvo v balení 1 rolka  hmotnosť rolky 3 kg  merná hmotnosť 150 g/m2  objem 5 l  farba biela

Hadica k vysokotlakovému čističu Baupro 411 5m

36.99  s DPH
Vysokotlaková hadica k Vysokotlakovej umývačke GHD 150 DIGITAL .Rozmer: 411, 5m

Hadica Tlaková k čističom 6m

18.30  s DPH
Vysokotlaková hadica pre vysokotlakové čističe DEDRA DED8819, DED8821, DED8822 a DED8825. Dĺžka hadice 6m