Zobrazených 1–32 z 150 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Body páska 24x45m vodeodolná žltá do 120°C

3.19  s DPH
BODY maskovacia páska je určená na široké použitie v autoopravárenstve i v domácej dielni. Je vyrobená z tenkého krepového papiera, je vodovzdorná a odolná riedidlám. Odoláva teplotám až do výšky 120°C. Po použití sa ľahko odstraňuje a nezanecháva na povrchu stopy po lepidle.Materiál je tenký krepový papier.Šírka pásky je 24mm.Dĺžka návinu je 45m.

Body páska 36x45m vodeodolná žltá do 120°C

6.09  s DPH
BODY maskovacia páska je určená na široké použitie v autoopravárenstve i v domácej dielni. Je vyrobená z tenkého krepového papiera, je vodovzdorná a odolná riedidlám. Odoláva teplotám až do výšky 120°C. Po použití sa ľahko odstraňuje a nezanecháva na povrchu stopy po lepidle.Materiál je tenký krepový papier.Šírka pásky je 36mm.Dĺžka návinu je 45m.

Body páska 48x45m vodeodolná žltá do 120°C

6.29  s DPH
BODY maskovacia páska je určená na široké použitie v autoopravárenstve i v domácej dielni. Je vyrobená z tenkého krepového papiera, je vodovzdorná a odolná riedidlám. Odoláva teplotám až do výšky 120°C. Po použití sa ľahko odstraňuje a nezanecháva na povrchu stopy po lepidle.Materiál je tenký krepový papier.Šírka pásky je 48mm.Dĺžka návinu je 45m.

Ceys Blue tape, Obojstranná lepiaca páska 1,5m x 19mm

4.99  s DPH
Páska Ceys BlueTape 1.5mx19mm obojstranná lepiaca páska, extrémne silná, pre vertikálne pripevňovanie a lepenie rovných predmetov na obklady (aj tam, kde je vysoká vlhkosť - kúpeľne) zvládne aj ľahké nerovnosti povrchu okamžitá priľnavosť na obklady, keramickú dlažbu, mramor, kov, plast, sklo, zrkadlá (maximálny rozmer s 4 mm šírkou) nevhodná na hrubé a pórovité povrchy, PE, PP, PTFE, povrchy nepriľnavé, krehké alebo rozpadnuté Technology "Closed Cell" štruktúra "uzavretých mikrobuniek" - účinná bariéra proti vlhkosti garantuje spoľahlivé a dlhodobé pripevnenie. Návod na použitie : vyčistiť alkoholom a osušiť povrch pred lepením nesiahať na lepiace časť pásky uistiť sa o kompletnom kontakte pásky s lepenou plochou rozmiestniť pásku po celej ploche neodporúča sa na vertikálne spoje ťažšie ako 5 kg Aplikácia: prilepiť a zatlačiť odrezať požadovaný rozmer, odtrhnúť ochranný modrý film, prilepiť stlačením, v prípade, že chcete pásku po nalepení odstrániť, použite acetón Maximálna odolnosť 24 hodín po aplikácii: 3 cm pásiky = 1 kg Teplotná odolnosť: +5 ° C do +80 ° C

Ceys Montack Lepí všetko okamžite montážna páska 19mmx2,5m

6.39  s DPH
Montack express páska je obojstranná lepiaca páska s extrémnou počiatočnou lepiacou silou a s vysokou konečnou odolnosťou. Pre pripevnenie všetkých materiálov, poréznych i neporéznych, na rôzne druhy podkladov, hladké i ľahko zdrsnené, v interiéri i exteriéri. Odoláva zmenám teplôt a vlhkosti. Vhodná pre jednoduché, čisté a okamžité pripevňovanie nekonečnej rady predmetov: káblové vedenia, označovanie, identifikačné štítky, bezpečnostné systémy, elektrické rozvádzače, obklady, dosky, zrkadlá, vešiaky, kúpeľňové a kuchynské doplnky, … Nie je vhodná pre polyetylén, polypropylén, PTFE, príliš zdrsnené povrchy, jemné alebo rozpadnuté, ani na povrchy zaprášené alebo nepriľnavé. 100% lepidlo s extrémnym počiatočným priľnutím a vysoko odolnou sieťkou pre posilnenie. Návod na použitie: Očistiť alkoholom zlepované plochy a usušiť. Aplikovať pásku na lepený predmet bez dotknutia sa lepiacej pásky prstami a odrezať. Stlačiť dobre pásku a odstrániť ochranný film. Spojiť v požadovanej polohe a silno zatlačiť.

Ceys Montack Lepí všetko okamžite prúžky 10ks

3.39  s DPH
Ceys Montack Express montážna páska  sú obojstranné lepiace prúžky s extrémnou počiatočnou silou a vysokou finálnou pevnosťou.  Lepí všetky typy poréznych aj neporéznych materiálov na rôzne druhy hladkých i ľahko zdrsnených podkladov. Jednoduchá čistá a rýchla forma lepenia. Vhodná na použitie v interéri ale aj exteriéri.

Ceys Profesionálna páska X10 18mx48mm

13.69  s DPH
Ceys Profesionálna páska x10 je 10 krát pevnejšia ako americká páska. Táto opravná páska s vysokou priľnavosťou k širokej škále materiálov je určená pre extrémne podmienky Je vystužená mriežkovou štruktúrou vlákien a obsahuje vysoko priľnavé a maximálne pevné lepidlo Vďaka tomu je z mechanického hľadiska pevnejšia Je 100% vodotesná Súčasťou balenia je aj orezávací nôž.

Ceys Tackceys protišmyková páska na schody čierna 5mx25mm

8.79  s DPH
Ceys tackeys protišmyková páska na schody čiernej farby. Páska je najlepším riešením ako predchádzať pádom a pošmyknutiam na šmykľavých povrchoch spôsobených stálou vlhkosťou. Je vhodný aj na leštenú a hladkú dlažbu, strmé plochy, malé podperné plochy a podobne.

Ceys, Vulkanizačná páska na vodovodné potrubia 3mx19mm

4.99  s DPH
Vulcan tape utesňujúca páska okamžite rieši úniky, ku ktorým dochádza v potrubí akéhokoľvek typu v podobe trhlín, chybných závitov či korozívnych tekutín (s výnimkou benzínu, nafty alebo minerálnych olejov). Prispôsobí sa akejkoľvek ploche. Nezanecháva stopy na opravovanej ploche. Je vodotesná, neprepúšťa vodné pary. Materiály: plastové alebo kovové odpady, kúrenie, bazény a zavlažovacie systémy, tlakové potrubie z PVC, polyetylénu, automobilové káble, hadice, ventily, závity a skrutky

Colormix páska maskovacia 60st/38mm/45m

2.99  s DPH
Na ochranu rôznych povrchov v stavebníctve a v priemysle pred znečistením plôch alebo mechanickým poškodením. Používa sa pri lakýrnických, natieračských alebo maliarskych prácach. Odolná voči tepelným zmenám a farbám.Priľnavá k väčšine materiálom. Nie je určená na drevené povrchy.Nosičom je impregnovaný krepový papier opatrený špeciálnym súvislým lepivým filmom. Tepelná odolnosť pásky do +60 °C. Aplikovať pásku je možné v rozsahu 0 °C až +40 °C.Musí byť čistý, suchý, pevný, bez voľných častíc prachu, mastnôt a oleja.

EcoLogo Páska baliaca papierová 50×50

6.19  s DPH
Baliaca papierová páska ecoLogo® je prívetivá k životnému prostrediu. Vhodná pre uzatvorenie kartónových krabíc pre zásielky. Vlastnosti: odolná silná neobsahuje rozpúšťadlá ani iné toxické, chemické prísady ľahko možno odtrhnúť kompatibilná so všetkými odvíjaču "tesapack®" Farba: hnedá Materiál: recyklovaný kartón (80% obrysové manžeta 100% dutinka pásky) Rozmery: 50mm x 50m (ŠxD)

Express tape Tackceys páskové lepidlo 10mx50mm

4.59  s DPH
 Express tape tackceys páskové lepidlo silne priľne k drevu, plastu, kovu, kartónu, koži, koženke, kobercu, plachtovine, gume a to aj na nerovný povrch. Neprepúšťa vodu ani vzduch, spoje sú pevné a pružné.

Hobbyceys obojstranná páska 2m x 15mm

3.19  s DPH
Ceys obojstranná páska je lepidlo v páske, ktoré umožňuje okamžitú fixáciu bez klincov alebo pripináčikov. Pripevňuje a lepí vo zvoslej polohe na veľa hladkých materálov. Páska má silnú priľnavosť, odoláva vlhkosti, chladu aj teplu, bezprečná aj pre deti.

Maliarska páska 4172 TESA PVC 33mx50mm UV 6 týždne

6.29  s DPH
PVC maskovacia páska UV 4 týždne v rozmeroch 33 m x 50 mm. Páska obsahuje hladký nosič z mäkčeného PVC s nízkou odvíjacou silou a dobrou priľnavosťou. Páska odoláva vlhkosti, kyselinám, slabým alkalickým roztokom a ďalším chemikáliám. Je možné ju použiť aj na mierne zakrivené plochy.

Páska 4688 Textilná Premium 25×50 čierna*

10.49  s DPH
Textilná Gaffer páska čierna s rozmermi 25 m x 50 mm je textilná páska s vrstvou z polyetylénu. Nosič je z tkanej látky PET a lepidlo z prírodného kaučuku. Je to typická opravárenská páska vhodná pre mnoho použití a ľahko sa s ňou manipuluje. Páska je vodovzdorná. Páska je vhodná na zakrývanie, značenie, balenie, upevňovanie, ochranu a uzatváranie, spájanie konštrukčných fólií, uzatváranie kartónov, upevňovanie káblov a pod.

Páska Duct Tape Pro 50mm/50m

8.69  s DPH
Táto páska je ideálna pre širokú škálu aplikácií v interiéri aj exteriéri. Túto flexibilnú pásku je možné použiť na upevnenie, označovanie a balenie, ako aj na utesnenie potrubí a upevnenie ochranných fólií. Lepí okamžite a s vysokou priľnavosťou na rôzne materiály. Ľahko sa odvíja a dá sa odtrhnúť rukou, je vodoodpudivá a odolná.Vlastnosti Dobrá priľnavosť aj na drsný povrch Vodoodpudivý produkt  Hlavné použitie prilepenie ochranných vrstiev, napr. plastových fólii a papierových listov, upevnenie a zväzkovanie vodičov, káblov a voľných predmetov, tmelenie, označenie a maskovanie aj na mierne drsných povrchoch.

Páska Duct Tape Pro 50mm/50m čierna

8.69  s DPH
Tesa je viacúčelová lepiaca páska pre remeselníkov. Nosič obsahuje tkaninu s 27 ôk na palec laminovanú s farebnou PE fóliou. Páska má vrstvu syntetického kaučukového lepidla vyrobeného bez rozpúšťadiel.Špecifikácia Lepí okamžite a s vysokou priľnavosťou na rôzne materiály Ľahko sa odvíja a dá sa odtrhnúť rukou Vodoodpudivá a odolná Produkt je možné použiť na rôzne základné aplikácie, ako napríklad:   prilepenie ochranných vrstiev, napr. plastových fólii a papierových listov, upevnenie a zväzkovanie vodičov, káblov a voľných predmetov, tmelenie, označenie a maskovanie aj na mierne drsných povrchoch.

Páska maskovacia UV 7 dňová 30mm/50m modrá

3.39  s DPH
TESA maskovacia UV 7 dňová páska je vhodná pre všetky vonkajšie maliarske, lakýrnicke a ľahšie omietacie práce. Pri vonkajšom použití je odstrániteľná až do 2 týždňov. Je odolná voči UV žiareniu a vlhkosti až po dobu 2 týždňov.Je mierne krepovaná maskovacia páska odolná proti UV žiareniu, skladajúca sa z modrého papieru a lepidla z prírodného kaučuku. Maskovacia páska má vyváženú priľnavosť. Ľahko sa používa a dá sa ručne odtrhnúť. Vďaka UV odolnosti je určená predovšetkým pre vonkajšie maliarske práce - a to i na mierne drsné povrchy. Po nalepení vonku ju možno ponechať nalepenú až 2 týždne.Šetrí tým čas i peniaze, pretože počas jedného zakrytia zvládnete vykonať viacej pracovných úkonov. Použiteľná pre všetky druhy farieb a lakov.  Odstrániteľná bez zanechania stôp, pred použitím lepiacej pásky na zvetralý či starší povrch, preveďte skúšobnú aplikáciu pre overenie jeho stability.

Paska Radex obojstranná, DSA 25mmx10m

9.49  s DPH
Obojstranná montážna lepiaca páska čiernej farby na báze akrylového nosiča. Dodáva sa v rolkách. Je odolná voči benzínu, olejom, rozpúšťadlám, UV žiareniu, vlhkosti a teplote až do 120°C. Obojstranná lepiaca páska je trvanlivý a nákladovo efektívny spôsob pre montáž a vibráciám odolné pripájanie ozdobných dielov, bočných krycích líšt, nápisov atď. na karosériu vozidla. Mala by sa používať v rozsahu teplôt od +15 °C do +30 °C. Očistite povrch od prachu a nečistôt. Prilepte obojstrannú akrylovú pásku na povrch tlakom, nakoľko je napustená lepidlom citlivým na tlak. Označená úroveň zlepenia sa dosiahne po dobe spojenia 24 hodín pri teplote 23 °C.

Páska tesa PRO 66751 montaž.do exterieru 1.5×19 penová zelená

8.29  s DPH
 Použite tesa® Powerbond OUTDOOR a zabudnite na klince, skrutky a vŕtanie otvorov. tesa® Powerbond OUTDOOR je obojstranná samolepiaca montážna páska vhodná pre širokú škálu vonkajších aplikácií. Je nielen odolný voči poveternostným vplyvom, ale aj UV žiareniu, vode a nepriaznivým teplotám. Pomocou nej bezpečne upevníte akýkoľvek plochý predmet s hrúbkou do 10 mm. V dobrých podmienkach priľnavosti stačí prúžok 10 cm tejto pevnej fixačnej pásky na udržanie hmotnosti až 1 kg. tesa® Powerbond OUTDOOR funguje na akomkoľvek rovnom povrchu vrátane materiálov, ako sú dlaždice, tehla, kameň, kov a väčšina plastov. Pri aplikácii sa najprv uistite, že povrch, na ktorý sa lepíte, je dostatočne pevný, aby uniesol váhu vášho predmetu. Očistite oblasť pomocou čistiaceho prostriedku bez obsahu alkoholu alebo silikónu. Naneste prúžky tesa® Powerbond OUTDOOR vertikálne na zadnú stranu vášho predmetu, potom odstráňte ochranné prúžky, pričom dávajte pozor, aby ste sa nedotkli lepiaceho povrchu. Držte pevne na mieste päť sekúnd. Ideálne na vonkajšie použitie * Odolné voči UV žiareniu, vode a teplotám * Udrží až 1 kg * na 10 cm pásku * Drží na dlaždiciach, tehle, kameni, kove a väčšine plastov * na ploché predmety do hrúbky 10 mm a na väčšinu hladkých , dostatočne pevné povrchy.

Páska tesa PRO 66751 montaž.páska do exter. 5mx19mm penová zelená

15.99  s DPH
Pevná páska, odolná voči poveternostným vplyvom a teplote. Vonkajšia montáž tesa PRO robí inštalačné práce vykonávané profesionálmi vonku rýchlejšie a jednoduchšie. Vďaka svojej pevnej a spoľahlivej priľnavosti je páska vhodná najmä na náročné povrchy, ako sú dlaždice, tehly, kov a tvrdé plasty. S touto páskou odolnou voči UV žiareniu, poveternostným vplyvom a teplotám získate dlhotrvajúcu priľnavosť a spoľahlivo pripevníte dôležité vonkajšie prvky, ako sú poštové schránky alebo domové čísla. Charakteristika: Pevnosť a odolnosť: tesa PRO Mounting Outdoor je jedným z najlepších montážnych riešení a poskytuje jednoduché a stabilné pripevnenie na povrch steny vonku a je odolný voči UV žiareniu, vode a teplote. 10 cm popruh s nosnosťou do 1 kg, pre vonkajšie použitie - pre ploché predmety do hrúbky 10 mm - pre väčšinu hladkých, dostatočne tvrdých povrchov - pre dlaždice, kov a väčšinu plastov. Ideálne pre vonkajšie použitie: Silná, obojstranná lepiaca páska pre spoľahlivé pripevnenie na vonkajšie plochy, napríklad čísla domov, poštové schránky a podobne. Jednoduché použitie: Montážnu pásku je možné v závislosti od potreby rozrezať na menšie alebo väčšie kusy, čím sa získajú samolepiace pásiky optimálnych veľkostí. Aplikácia: Aby sa zabezpečila úplná priľnavosť montážnej pásky, očistite predmet a montážny povrch od prachu, nečistôt a mastnoty. Pásku najskôr pripevnite na drsnejší povrch. Prúžky pásky aplikujte vertikálne po celej dĺžke predmetu alebo montážnej plochy. Pevne zatlačte na pásku aspoň na päť sekúnd. Odstráňte ochrannú fóliu a bez toho, aby ste sa dotkli odkrytého lepiaceho povrchu, umiestnite naň prípravok a pevne ho pritlačte na najmenej päť sekúnd. Keďže montážne pásky sú určené na trvalé aplikácie, na upevnení môžu zostať stopy lepidla. Na ich odstránenie použite odstraňovač tesa. Parametre: Dĺžka: 5 m Šírka: 19 mm Kód produktu: 66751-00005-00

Páska tesa PRO 66792 montaž.páska Ultra Stong 5×19 biela

12.79  s DPH
S tesa® Powerbond Ultra Strong môžete zavesiť ťažké, ploché predmety bez potreby vŕtania alebo použitia akýchkoľvek klincov či skrutiek. Táto obojstranná montážna páska dokonale priľne na pevné, hladké povrchy vrátane dlaždíc, dreva a väčšiny plastov. Pojme predmety s hrúbkou do 10 mm a hmotnosťou do 6 kg. V ideálnych podmienkach stačí prúžok len 10 cm na udržanie hmotnosti až 10 kg. Za predpokladu, že páska nie je vystavená vode alebo priamemu slnečnému žiareniu, poskytne trvalú spoľahlivú ultrapevnú priľnavosť. Pred montážou sa uistite, že povrch, ku ktorému sa pripájate, je dostatočne pevný, aby uniesol váhu vášho predmetu. Potom povrch očistite čistiacim prostriedkom bez obsahu alkoholu alebo silikónu. Naneste prúžky tesa® Powerbond Ultra Strong zvisle na zadnú stranu vašej položky, odstráňte ochranné prúžky a držte ich na mieste päť sekúnd. Dávajte pozor, aby ste sa nedotkli lepiacej plochy. * Ideálne pre vnútorné aj vonkajšie* použitie* Mimoriadne pevné uchytenie* Udrží až 100 kg** na 1 m pásky* Drží na väčšine hladkých, dostatočne pevných povrchoch *Nie je odolný voči UV žiareniu. Chráňte pred priamym kontaktom s vodou. * Pre ploché predmety do hrúbky 10 mm.

Paska tesa PRO 66792 montaž.páska Ultra Strong 1,5mx19mm

7.69  s DPH
Naša najvýkonnejšia montážna páska je vhodná na bezpečné a trvalé upevnenie predmetov. Montážna páska tesa PRO Mounting Ultra Strong má nosnosť predmetov na želanom mieste až do 10 kg na 10 cm a dokáže dokonca vyrovnať mierne nerovnosti povrchov. Použitie v interiéri aj exteriéri: Extrémne silný lepiaci povrch spoľahlivo funguje na dlaždiciach, upravenom dreve a väčšine plastov a je ideálny na upevnenie menoviek, líšt a pod. Okamžitá voľba na upevnenie ťažkých predmetov na želané miesto: Najvýkonnejšia obojstranná páska tesa má nosnosť až 10 kg na 10 cm pásky – jednoduché riešenie na okamžité upevnenie bez čakania.  Spoľahlivé upevnenie bez akýchkoľvek trvalých otvorov: Montážna páska tesa PRO Mounting Ultra Strong posiela skrutky, hmoždinky aj klince do starého železa – na rýchlu a jednoduchú montáž bez použitia náradia  Na použitie v interiéri aj exteriéri: Na lepenie na dlaždice, drevo, kameň a väčšinu plastov. Dokáže dokonca vyrovnať mierne nerovnosti povrchov – ideálna na upevnenie menoviek, líšt, ozdobných predmetov, skriniek na kľúče a pod.

Paska tesa PRO 66952 montáž. zrkadlá biela 5mx19mm

8.99  s DPH
Obojstranná penová páska na zrkadlá 5 m x 19 mm biela. Pásku tvorí tvarovateľný nosič z penového PE a akrylátové lepidlo s vysokou priľnavosťou. Bola otestovaná pre montáže nábytkových zrkadiel. Má univerzálne lepidlo s vysokou okamžitou priľnavosťou na mnohých povrchoch. Je odolná voči vode, UV a starnutiu. Kompenzuje rôznu tepelnú rozpínavosť nerovnakých materiálov. Vhodná na montáž zrkadiel do automobilov, nábytkových zrkadiel, montáž funkčného obloženie či dekoratívnych panelov.