Zobrazených 1–32 z 132 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Body, Pomerové pravítko

5.99  s DPH
Pomerové pravítko na miešanie lakov. Pravítko môže byť použité pre pomery 2:1 / 4:1 a 3:1 / 5:1.

EcoLogo Páska baliaca papierová 50×50

6.09  s DPH
Baliaca papierová páska ecoLogo® je prívetivá k životnému prostrediu. Vhodná pre uzatvorenie kartónových krabíc pre zásielky. Vlastnosti: odolná silná neobsahuje rozpúšťadlá ani iné toxické, chemické prísady ľahko možno odtrhnúť kompatibilná so všetkými odvíjaču "tesapack®" Farba: hnedá Materiál: recyklovaný kartón (80% obrysové manžeta 100% dutinka pásky) Rozmery: 50mm x 50m (ŠxD)

Maliarska páska 4172 TESA PVC 33mx50mm UV 6 týždne

6.29  s DPH
PVC maskovacia páska UV 4 týždne v rozmeroch 33 m x 50 mm. Páska obsahuje hladký nosič z mäkčeného PVC s nízkou odvíjacou silou a dobrou priľnavosťou. Páska odoláva vlhkosti, kyselinám, slabým alkalickým roztokom a ďalším chemikáliám. Je možné ju použiť aj na mierne zakrivené plochy.

Páska 4688 Textilná Premium 25×50 čierna*

10.29  s DPH
Textilná Gaffer páska čierna s rozmermi 25 m x 50 mm je textilná páska s vrstvou z polyetylénu. Nosič je z tkanej látky PET a lepidlo z prírodného kaučuku. Je to typická opravárenská páska vhodná pre mnoho použití a ľahko sa s ňou manipuluje. Páska je vodovzdorná. Páska je vhodná na zakrývanie, značenie, balenie, upevňovanie, ochranu a uzatváranie, spájanie konštrukčných fólií, uzatváranie kartónov, upevňovanie káblov a pod.

Páska parotesná biela 25x60cm

19.29  s DPH
Parotesná páska tesa® 60073 Seal Flex s pružným PE nosič vystúžený PET vláknami. Polyakrylátové lepidlo poskytuje vysokú počiatočnú i trvalú priľnavosť a lepivosť. Vhodná pre utesnenie, opravy a napojenie parozábran, utesnenie prestupov trubiek, kovových svoriek a rôznych spojov. Flexibilný pružný  nosič umožňuje ľahké použitie pásky pri tesnení kruhových profilov, napr. trubiek alebo káblov a miest, kde stavebnými konštrukciami prechádza dilatačná špára. Vďaka textilnej výstuhe je páska veľmi pevná. Je vysoko odolná voči vode a teplote od -20°C do + 80°C. Textilné vlákno chráni pred nadmerným pretiahnutím pásky. Páska je trhateľná rukou. - Trvalá a veľmi vysoká lepivosť na rôzné druhy parotesných fólií - Odolná voči vode a teplote od -20°C do + 80°C - Šírka 60 mm pre bezpečné a ľahké lepenie - Vysoko odolná proti stárnutiu - Vzduchotesnosť dľa normy DIN 4108 je potvrdená nezávislým skúšobným ústavom (Fraunhofer, testovacia správa P20-112/2010)

Paska Radex obojstranná, DSA 25mmx10m

9.49  s DPH
Obojstranná montážna lepiaca páska čiernej farby na báze akrylového nosiča. Dodáva sa v rolkách. Je odolná voči benzínu, olejom, rozpúšťadlám, UV žiareniu, vlhkosti a teplote až do 120°C. Obojstranná lepiaca páska je trvanlivý a nákladovo efektívny spôsob pre montáž a vibráciám odolné pripájanie ozdobných dielov, bočných krycích líšt, nápisov atď. na karosériu vozidla. Mala by sa používať v rozsahu teplôt od +15 °C do +30 °C. Očistite povrch od prachu a nečistôt. Prilepte obojstrannú akrylovú pásku na povrch tlakom, nakoľko je napustená lepidlom citlivým na tlak. Označená úroveň zlepenia sa dosiahne po dobe spojenia 24 hodín pri teplote 23 °C.

Páska tesa PRO 66751 montaž.do exterieru 1.5×19 penová zelená

7.99  s DPH
 Použite tesa® Powerbond OUTDOOR a zabudnite na klince, skrutky a vŕtanie otvorov. tesa® Powerbond OUTDOOR je obojstranná samolepiaca montážna páska vhodná pre širokú škálu vonkajších aplikácií. Je nielen odolný voči poveternostným vplyvom, ale aj UV žiareniu, vode a nepriaznivým teplotám. Pomocou nej bezpečne upevníte akýkoľvek plochý predmet s hrúbkou do 10 mm. V dobrých podmienkach priľnavosti stačí prúžok 10 cm tejto pevnej fixačnej pásky na udržanie hmotnosti až 1 kg. tesa® Powerbond OUTDOOR funguje na akomkoľvek rovnom povrchu vrátane materiálov, ako sú dlaždice, tehla, kameň, kov a väčšina plastov. Pri aplikácii sa najprv uistite, že povrch, na ktorý sa lepíte, je dostatočne pevný, aby uniesol váhu vášho predmetu. Očistite oblasť pomocou čistiaceho prostriedku bez obsahu alkoholu alebo silikónu. Naneste prúžky tesa® Powerbond OUTDOOR vertikálne na zadnú stranu vášho predmetu, potom odstráňte ochranné prúžky, pričom dávajte pozor, aby ste sa nedotkli lepiaceho povrchu. Držte pevne na mieste päť sekúnd. Ideálne na vonkajšie použitie * Odolné voči UV žiareniu, vode a teplotám * Udrží až 1 kg * na 10 cm pásku * Drží na dlaždiciach, tehle, kameni, kove a väčšine plastov * na ploché predmety do hrúbky 10 mm a na väčšinu hladkých , dostatočne pevné povrchy.

Páska tesa PRO 66751 montaž.páska do exter. 5mx19mm penová zelená

14.99  s DPH
Pevná páska, odolná voči poveternostným vplyvom a teplote. Vonkajšia montáž tesa PRO robí inštalačné práce vykonávané profesionálmi vonku rýchlejšie a jednoduchšie. Vďaka svojej pevnej a spoľahlivej priľnavosti je páska vhodná najmä na náročné povrchy, ako sú dlaždice, tehly, kov a tvrdé plasty. S touto páskou odolnou voči UV žiareniu, poveternostným vplyvom a teplotám získate dlhotrvajúcu priľnavosť a spoľahlivo pripevníte dôležité vonkajšie prvky, ako sú poštové schránky alebo domové čísla. Charakteristika: Pevnosť a odolnosť: tesa PRO Mounting Outdoor je jedným z najlepších montážnych riešení a poskytuje jednoduché a stabilné pripevnenie na povrch steny vonku a je odolný voči UV žiareniu, vode a teplote. 10 cm popruh s nosnosťou do 1 kg, pre vonkajšie použitie - pre ploché predmety do hrúbky 10 mm - pre väčšinu hladkých, dostatočne tvrdých povrchov - pre dlaždice, kov a väčšinu plastov. Ideálne pre vonkajšie použitie: Silná, obojstranná lepiaca páska pre spoľahlivé pripevnenie na vonkajšie plochy, napríklad čísla domov, poštové schránky a podobne. Jednoduché použitie: Montážnu pásku je možné v závislosti od potreby rozrezať na menšie alebo väčšie kusy, čím sa získajú samolepiace pásiky optimálnych veľkostí. Aplikácia: Aby sa zabezpečila úplná priľnavosť montážnej pásky, očistite predmet a montážny povrch od prachu, nečistôt a mastnoty. Pásku najskôr pripevnite na drsnejší povrch. Prúžky pásky aplikujte vertikálne po celej dĺžke predmetu alebo montážnej plochy. Pevne zatlačte na pásku aspoň na päť sekúnd. Odstráňte ochrannú fóliu a bez toho, aby ste sa dotkli odkrytého lepiaceho povrchu, umiestnite naň prípravok a pevne ho pritlačte na najmenej päť sekúnd. Keďže montážne pásky sú určené na trvalé aplikácie, na upevnení môžu zostať stopy lepidla. Na ich odstránenie použite odstraňovač tesa. Parametre: Dĺžka: 5 m Šírka: 19 mm Kód produktu: 66751-00005-00

Páska tesa PRO 66792 montaž.páska Ultra Stong 5×19 biela

11.99  s DPH
S tesa® Powerbond Ultra Strong môžete zavesiť ťažké, ploché predmety bez potreby vŕtania alebo použitia akýchkoľvek klincov či skrutiek. Táto obojstranná montážna páska dokonale priľne na pevné, hladké povrchy vrátane dlaždíc, dreva a väčšiny plastov. Pojme predmety s hrúbkou do 10 mm a hmotnosťou do 6 kg. V ideálnych podmienkach stačí prúžok len 10 cm na udržanie hmotnosti až 10 kg. Za predpokladu, že páska nie je vystavená vode alebo priamemu slnečnému žiareniu, poskytne trvalú spoľahlivú ultrapevnú priľnavosť. Pred montážou sa uistite, že povrch, ku ktorému sa pripájate, je dostatočne pevný, aby uniesol váhu vášho predmetu. Potom povrch očistite čistiacim prostriedkom bez obsahu alkoholu alebo silikónu. Naneste prúžky tesa® Powerbond Ultra Strong zvisle na zadnú stranu vašej položky, odstráňte ochranné prúžky a držte ich na mieste päť sekúnd. Dávajte pozor, aby ste sa nedotkli lepiacej plochy. * Ideálne pre vnútorné aj vonkajšie* použitie* Mimoriadne pevné uchytenie* Udrží až 100 kg** na 1 m pásky* Drží na väčšine hladkých, dostatočne pevných povrchoch *Nie je odolný voči UV žiareniu. Chráňte pred priamym kontaktom s vodou. * Pre ploché predmety do hrúbky 10 mm.

Paska tesa PRO 66952 montáž. zrkadlá biela 5mx19mm

11.59  s DPH
Obojstranná penová páska na zrkadlá 5 m x 19 mm biela. Pásku tvorí tvarovateľný nosič z penového PE a akrylátové lepidlo s vysokou priľnavosťou. Bola otestovaná pre montáže nábytkových zrkadiel. Má univerzálne lepidlo s vysokou okamžitou priľnavosťou na mnohých povrchoch. Je odolná voči vode, UV a starnutiu. Kompenzuje rôznu tepelnú rozpínavosť nerovnakých materiálov. Vhodná na montáž zrkadiel do automobilov, nábytkových zrkadiel, montáž funkčného obloženie či dekoratívnych panelov.

Páska univerzálna obojstranná 5×50 biela TESA

2.59  s DPH
Obojstranná lepiaca páska na podlahy,  rozmer 50 mm x 5 m, povrchová úprava biela. Napínacia páska s priehľadnou polypropylénovou fóliou. Obsahuje tavné lepidlo zo syntetickej gumy. Vhodné pre malé aj veľké plochy. Detaily produktu: Typ produktu : obojstranná páska Pre : podlahy Veľkosť : 50 mm x 5 m Povrchová úprava : biela

Plastová maskovacia páska 33×30 žltá

4.89  s DPH
Plastová maskovacia páska Standard obsahuje hladký nosič zo špeciálne upraveného mäkčeného PVC s nízkou odvíjacou silou a dobrou priľnavosťou. Páska odoláva vlhkosti, slabým alkalickým roztokom, kyselinám a mnohým ďalším chemikáliám. - Vhodná pre maskovanie hladkých a jemných povrchov pri omietaní, maľovaní, sadrovaní, murovaní či štukovaní - Chráni citlivé profily, obklady alebo susedné povrchy proti nečistotám a poškodeniu od nástrojov - UV odolné až počas 4 týždňov - Minimálna teplota pre aplikáciu je 5 °C

Radex Fine Line, Maskovacia páska 12mmx33m

8.99  s DPH
Páska Fine-Line v rolkách je veľmi tenká samolepiaca modrá vinylová páska s dobrou odolnosťou voči rozpúšťadlám, vysokou prispôsobivosťou a tvarovateľnosťou s jemným, ostrým okrajom na odmaskovanie. Systém lepenia na báze miešanej gumy ponúka odolnosť voči vysokým teplotám prostredníctvom vypaľovacích cyklov až do 155 °C za 45 minút. Páska Fine-Line je trvanlivá, ľahko sa aplikuje a odstraňuje po použití. Nezanecháva žiadne zostatky. Rozsah prevádzkovej teploty je od 0 °C do 155 °C. Funkcia: páska Fine-Line je určená na dizajnové a viacfarebné pretieranie ako aj pre kritické aplikácie, ako sú extrémne nepravidelné tvary, cez nity a zvary. Je vhodná aj na maskovanie ochranných gumených pásikov.