Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Čistič povrchu SOUDACLEANER

4.65 16.10  s DPH
Kvapalný kyslý prostriedok na čistenie škvŕn od vápna, cementu a maltovín, výborný na čistenie betónových, kamenných, tehelných aj. stavebných povrchov, dlažieb, obkladov, podmuroviek, striech, keramiky, ale taktiež lešenia, stavebného náradia a miešačiek od cementových a vápenných usadenín. Vhodný aj pre oživenie vzhľadu stavebných povrchov. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ na čistenie škvŕn od vápna, cementu a maltovín ♦ profesionálne aj domáce použitie PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ k čistenie betónových, kamenných, tehlových aj stavebných povrchov, dlažieb, obkladov, podmuroviek, striech a keramiky ♦ vhodný aj pre oživenie vzhľadu povrchov ♦ Soudacleaner nie je určený pre použitie na leštené vápence a mramory !! Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :  1 L 5 L Uvedená cena je za 1 ks.

Čistič PU peny

4.35  s DPH
Špeciálny prípravok s rozprašovačom pre čistenie trubičkového aplikátora, ventilu fľaše polyuretánovej peny, alebo odstraňovanie nevytvrdnutej peny z okolitej pracovnej plochy. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ používa sa ako čistiaca kvapalina v spojení s používaním trubičkových PU pien ♦ obsahuje rozpúšťadlá PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ čistenie trubičkového aplikátora ♦ čistenie vypúšťacej trysky plechovky penového aerosólu ♦ odstraňovanie nevytvrdnutej peny z okolia pracovnej činnosti Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie : 150 ml Uvedená cena je za 1 ks.

MONTON Čistič PU peny a pištole GUN

5.95  s DPH
Čistenie aplikačných pištolí, čistenie ventilu plechovky, odstraňovanie nevytvrdnutej peny z okolia pracovnej činnosti. Obsahuje rozpúšťadlá. Čistič je opatrený rozprašovačom aj systémom pre pripevnenie na pištoľ. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ používa sa ako čistiaca kvapalina v spojení s používaním peny Soudal a pištoľového aplikátora ♦ obsahuje rozpúšťadlá ♦ môže byť používaný aj k bežným trubičkovým penám vďaka pribalenej nasadzovacej   rozprašovacej tryske PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ čistenie pištoľového aplikátora ♦ čistenie vypúšťacej trysky plechovky penového aerosólu ♦ odstraňovanie nevytvrdnutej peny Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :  500 ml Uvedená cena je za 1 ks .

Odstraňovač PU peny

13.80  s DPH
Odstraňovanie vytvrdnutej polyuretánovej peny z neporéznych povrchov, ako sú umelé hmoty, nátery, umelé povlaky, hliník apod. Môže byť použitý na všetky druhy a typy polyuretánových pien, jednozložkové aj dvojzložkové. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ vysoko účinný prostriedok ♦ veľmi slabý zápach ♦ neobsahuje aromatické uhľovodíky ♦ biologicky jednoducho odbúrateľný ♦ šetrný a jednoducho použiteľný ♦ nepoškodzuje povrch PVC PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ čistenie vytvrdnutej PU peny zo všetkých neporéznych povrchov okrem medi, zinku a mosadzi Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :  100 ml Uvedená cena je za 1 ks.

Odstraňovač silikónu

8.90  s DPH
Odstránenie starého tmelu alebo nevhodne aplikovaného vyzretého tmelu alebo zbytkov lepidiel z rôznych materiálov. Odstránenie silikónových, MS polymérových, butylénových a akrylátových zbytkov zo spoja pred jeho pretmelením, odstránenie nečistôt z použitých tmelov. Priehľadný gél s veľmi rýchlym účinkom - pôsobí už po 10-ti minútach, nekvapká, nesteká a zanecháva príjemnú citrusovú vôňu. Pred odstraňovaním lepidiel a iných ako silikónových tmelov odporúčame vykonať skúšku účinnosti. Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :      100 ml Uvedená cena je za 1 ks.