Zobrazuje sa všetkych 6 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Čistič povrchu SOUDACLEANER

4.48 15.61  s DPH
Kvapalný kyslý prostriedok na čistenie škvŕn od vápna, cementu a maltovín, výborný na čistenie betónových, kamenných, tehelných aj. stavebných povrchov, dlažieb, obkladov, podmuroviek, striech, keramiky, ale taktiež lešenia, stavebného náradia a miešačiek od cementových a vápenných usadenín. Vhodný aj pre oživenie vzhľadu stavebných povrchov.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ na čistenie škvŕn od vápna, cementu a maltovín♦ profesionálne aj domáce použitiePRÍKLADY POUŽITIA : ♦ k čistenie betónových, kamenných, tehlových aj. stavebných povrchov, dlažieb, obkladov, ♦ podmuroviek, striech a keramiky. ♦ vhodný aj pre oživenie vzhľadu povrchov ♦ Soudacleaner nie je určený pre použitie na leštené vápence a mramory !!Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      1 L, 12 ks - kartón                    5 LUvedená cena je za 1 ks.

Čistič PU peny

4.00  s DPH
Špeciálny prípravok s rozprašovačom pre čistenie trubičkového aplikátora, ventilu fľaše polyuretánovej peny, alebo odstraňovanie nevytvrdnutej peny z okolitej pracovnej plochy.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ používa sa ako čistiaca kvapalina v spojení s používaním trubičkových PU pien ♦ obsahuje rozpúšťadláPRÍKLADY POUŽITIA : ♦ čistenie trubičkového aplikátora ♦ čistenie vypúšťacej trysky plechovky penového aerosólu ♦ odstraňovanie nevytvrdnutej peny z okolia pracovnej činnostiPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      150 ml, 12 ks - kartónUvedená cena je za 1 ks ( á 150 ml ).

Čistič PU peny a pištole CLICK and FIX

7.99  s DPH
Čistenie aplikačných pištolí, čistenie ventilu plechovky, odstraňovanie nevytvrdnutej peny z okolitej pracovnej činnosti. Obsahuje rozpúšťadlá. Čistič je opatrený rozprašovačom aj systémom pre pripevnenie na pištoľ. K dispozícii s klasickým závitom alebo bajonetovým spôsobom upevňovania na pištoľ Click & Fix.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ používa sa ako čistiaca kvapalina v spojení s používaním peny Soudal a pištoľového aplikátora♦ obsahuje rozpúšťadlá♦ môže byť používaný aj k bežným trubičkovým penám vďaky pribalenej nasadzovacej rozprašovacej tryskePRÍKLADY POUŽITIA : ♦ čistenie pištoľového aplikátora ♦ čistenie vypúšťacej trysky plechovky penového aerosólu♦ odstraňovanie nevytvrdnutej penyPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      500 ml, 12 ks - kartónUvedená cena je za 1 ks ( á 500 ml ).

Čistič PU peny a pištole GUN

7.99  s DPH
Čistenie aplikačných pištolí, čistenie ventilu plechovky, odstraňovanie nevytvrdnutej peny z okolia pracovnej činnosti. Obsahuje rozpúšťadlá. Čistič je opatrený rozprašovačom aj systémom pre pripevnenie na pištoľ. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ používa sa ako čistiaca kvapalina v spojení s používaním peny Soudal a pištoľového aplikátora♦ obsahuje rozpúšťadlá♦ môže byť používaný aj k bežným trubičkovým penám vďaka pribalenej nasadzovacej   rozprašovacej tryske PRÍKLADY POUŽITIA :♦ čistenie pištoľového aplikátora♦ čistenie vypúšťacej trysky plechovky penového aerosólu♦ odstraňovanie nevytvrdnutej penyPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      500 ml, 12 ks - kartónUvedená cena je za 1 ks ( á 500 ml ).

Odstraňovač PU peny

12.85  s DPH
Odstraňovanie vytvrdnutej polyuretánovej peny z neporéznych povrchov, ako sú umelé hmoty, nátery, umelé povlaky, hliník apod. Môže byť použitý na všetky druhy a typy polyuretánových pien, jednozložkové aj dvojzložkové.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ vysoko účinný prostriedok ♦ veľmi slabý zápach ♦ neobsahuje aromatické uhľovodíky ♦ biologicky jednoducho odbúrateľný ♦ šetrný a jednoducho použiteľný ♦ nepoškodzuje povrch PVCPRÍKLADY POUŽITIA : ♦ čistenie vytvrdnutej PU peny zo všetkých neporéznych povrchov okrem medi, zinku a mosadziPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      100 ml, 12 ks - kartónUvedená cena je za 1 ks ( á 100 ml ).

Odstraňovač silikónu

8.32  s DPH
Odstránenie starého tmelu alebo nevhodne aplikovaného vyzretého tmelu alebo zbytkov lepidiel z rôznych materiálov. Odstránenie silikónových, MS polymérových, butylénových a akrylátových zbytkov zo spoja pred jeho pretmelením, odstránenie nečistôt z použitých tmelov. Priehľadný gél s veľmi rýchlym účinkom - pôsobí už po 10-ti minutách, nekvapká, nesteká a zanecháva príjemnú citrusovú vôňu. Pred odstraňovaním lepidiel a iných ako silikónových tmelov odporúčame vykonať skúšku účinnosti.Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      100 ml, 12 ks - kartónUvedená cena je za 1 ks ( á 100 ml ).