Zobrazuje sa všetkych 24 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Cimtap Pasta pre vŕtanie a rezanie závitov

4.29  s DPH
Špeciálna vysoko výkonná vodorozpustiteľná pasta pre vŕtanie a rezanie závitov.Doporučujeme používať k chladeniu vrtákov pri vŕtaní a rezaní závitov emulziou vzniknutou nariedením pasty CIMTAP s vodou. Ľahko sa odstraňuje - stačí opláchnuť vodou, alebo alkalickým čističom. Môže byť použitá na oceľ, oceľové zliatiny, antikor a zliatiny niklu, hliníku, mosadze a meďi. Nedoporučuje sa používať na horčík a horčíkové zliatiny.

Deco Color Chain spray – sprej na reťaze a ložiská 400ml

4.99  s DPH
Produkt je určený pre všetky druhy reťazí, ozubených kolies, ložísk, a ďalším prvkom ktoré sú vystavené treniu. Chráni a premazáva všetky typy ložísk, reťazí a spojok. Chráni všetky typy konektorov, laniek vo vozidlách, motocykloch, bicykloch a vo vysokozdvižných vozíkoch. Poznámka. Profesionálne mazivo pre reťaze bicyklov, teplotná odolnosť od - 40 ° C do + 150 ° C. Znižuje priľnutie prachu a piesku na povrch Znižuje trenie a hluk Poskytuje hladkú a jemnú prácu Predlžuje životnosť reťaze Dokonale chráni proti korózii Efektívne vytláča vlhkosť Veľkosť balenia 400 ml

Deco Color Contact spray – Odstraňovač vlhkosti z elektroinštalácie 400ml

5.09  s DPH
Deco color Contact spray 400ml je prípravok na odstránenie vlhkosti v elektrických zariadeniach. Uľahčuje zapaľovanie. Odstraňuje zoxidované miesto na kontaktoch a zlepšuje prietok elektrického prúdu. Konzervuje elektrické inštalácie vo vozidlách. Zabraňuje oxidácii káblov, elektrických kontaktov, zástrčiek a sviečok v zapaľovaní. Zabezpečuje plynulý tok elektrického prúdu v kontaktoch. Ochraňuje pred vplyvom vody, soli, slabej kyseliny. Vynikajúce penetračné vlastnosti. Antikorózne vlastnosti. Odstraňuje zoxidované miesta na kontaktoch.

Deco Color Gravicar HS – Ochrana blatníkov a nárazníkov pred kameňmi – RAL 9005 čierny 500ml

7.99  s DPH
Prípravok na ochranu častí automobilu ako pás prednej a zadnej časti, spojlery, prahy, nárazníky, dvere. Používa sa na opravy poškodených miest, klampriarskych prácach. Chráni pred koróziou, mechanickému po- škodeniu ako i pred ropnými produktami,soľou, vodou a škodlivými účinkami zvetrávania. Vyrobené podľa požiadaviek smernice 42/2004/EU. Laky sú šetrné k životnému prostrediu. Neobsahujú toluén. Po celkovom vytvrdnutí možné aplikovať vrchný náter Vytvára silnú flexibilnú vrstvu s jemne zrnitou štruktú- rou – nie kvapky Výrazne rýchlejšie schnutie do 10 minút, prestáva byť lepkavý 15-25 min, Vytvrdenie: 6h Veľká výdatnosť: 500ml balenie cca 3m2 1000ml – 7m2 Veľmi dobrá priľnavosť ku všetkým povrchom, hladký aj opatrený náterom Antikorózne a vode odpudivé vlastnosti Odolný voči poveternostným vplyvom Po celkovom vytvrdnutí možné aplikovať vrchný náter.

Deco Color Penetrating MoS2 – Odstraňovač hrdze a uvoľnovač skrutiek 400ml

5.49  s DPH
Výborný odstraňovač hrdze a spoľahlivé mazivo. Efektívne odstraňuje vďaka MoS2(sulfid molybdénu) ktorý obsahuje molekuly na zníženie trenia. Znižuje opotrebenie na povrchu a tvorí vrstvu zvyšujúcu pevnosť. S výbornými vlastnosťami ľahko pomáha povoliť skrutky, pánty, čapy. Taktiež je možné použiť na olejovanie klzných plôch, brzdových systémov a všetkých druhov reťazí. Používa sa aj na rýchle opravy pri výrobe. Obsahuje molekuly sulfidu molybdénu MoS2 Rozpúšťa hrdzu a povoľuje rôzne zapečenia Antikorózne vlastnosti Penetračné vlastnosti Prenikne aj do najmenších priehlbiniek.

Deco Color Silicon spray – Silikónový sprej na gumové a plastové časti vozidiel 400ml

5.39  s DPH
Hydrofóbny olej na údržbu plastov i gumy (odolný teplotám od -50°C do +200°C). Hydrofóbny olej určený na údržbu gumy, plastov v automobiloch, v priemysle a domácnosti. Chráni pred vodou a oxidáciou. Gumové časti chráni pred nadmiernym vysúšaním a mrazom. Konzervuje a leští tvrdé plasty. Renovuje matné časti lakov. Je dobrým pomocníkom pri montáži skiel. Maže zámky, závesy a reťaze. Pomáha vybrať odliatky z foriem. Vďaka výborným antistatickým vlastnostiam vytvára dobrú elektrickú izoláciu. Bez zápachu, netoxický, bezfarebný Znižuje trenie, eliminuje poškodenie trením, pískanie Odoláva teplotám od -50°C do 200°C Odolný voči benzínu a poveternostným vplyvom Dobrá izolácia Antistatický – odpudzuje prach a nečistoty.

DIVINOL Tuk mazací kartuša, červený, 400g

7.69  s DPH
Farba červenáPopis funkcií: Použiteľný pri klzných a valivých ložiskách, pri normálnom zaťažení. Tento produkt môže byť použitý ako univerzálne mazivo pri nízkych až vysokých rýchlostiach, nízkych až vysokých teplotách. Tuk zaisťuje dobré utesnenie a odolnosť vo vlhkom alebo prašnom prostredí a ľahko sa čerpá.Technické informácie: • Priama oxidácia lítiového odolného mydlového tuku • Rozsah teplôt od -30 ° C do + 120 ° C • Roztopenie tuku pri teplote 190 ° C • Podľa DIN 51 502 K 2 K-30 • Podľa ISO / DIS 6743-9 ISO-L-XCCHA2 • NLGI trieda 2 podľa DIN 51 818

DIVINOL Tuk mazací kartuša, modrý, 400g

7.99  s DPH
Farba: modráPopis funkcií: Pre mazanie valivých a klzných ložísk generátorov, elektromotorov, ventilátorov a pod. Tuk sa môže používať v nábojoch kolies a koncových prevodoch.Technické informácie: • Odolnosť proti vode - lítium komplex, mydlový tuk • Antikorózny a odolný proti oxidácii • Poskytuje veľmi dobrú ochranu proti opotrebeniu • Pri náchylnosti na vysoký tlak • Roztopenie tuku pri teplote 220 °C • Podľa DIN 51 502 KP 2 N-30 • Podľa ISO / DIS 6743-9 ISO-L-XCDHB2 • NLGI trieda 2 podľa DIN 51 818 

DIVINOL Tuk mazací kartuša, zelený, 400g

7.99  s DPH
Farba: zelenáPopis: je univerzálne použiteľný špeciálny tuk (vazelína), ktorý má veľmi dobrú priľnavosť vďaka svojej vysokej viskozite. Používa sa najmä pre všetkých mazacie miesta s kritickou záťažou, vysokou vlhkosťou, s vplyvom slanej vody a extrémnou záťažou.Technické informácie: • Polosyntetický • Vodu odpudzujúci, extrémne priľnavý • Bod schnutia pri teplote 140 °C • Podľa DIN 51 502 KP 2 G-30 • Podľa ISO / DIS 6743-9 ISO-L-XCBIB2 • NLGI trieda 2 podľa DIN 51 818

DIVINOL Tuk mazací-grafitový kartuša, žltý, 400g

6.99  s DPH
Viacúčelové mazivo s podielom pevného maziva, odolné voči vode. Na mazanie tepelne namáhaných valivých a klzných ložísk, pridanie pevného mazivá zlepšuje mazací účinok. • Rozsah teplôt (° C): -30 ° C- + 130 ° C • DIN / ISO: KPF 2 K-30 • Špecifikácia: NLGI-Klasse 2 • Objem: 400g

Dynamax Olej na reťazové píly chain saw oil 100 1l

4.99  s DPH
Dynamax Chain Saw oil 100 1l je vysoko kvalitný olej určený na mazanie reťazových píl. Zabraňuje poškodzovaniu alebo zaseknutiu. Je obohatený o špeciálnu prísadu zabezpečujúcu lepšiu priľnavosť oleja k reťazi, vďaka čomu minimalizuje straty oleja.

Mazací tuk Garant 2000 EP Plus 400g

6.99  s DPH
Divinol Fett Garant 2000 EP sa používa na mazanie klzných a valivých ložísk, vrátane ložísk s relatívne vysokým podielom klzného trenia ako napr. B. kuželíkové alebo súdkové ložiská, kde dochádza k rázovým zaťaženiam a vibráciám.

Mazivo alubia AK 2 250g

5.99  s DPH
Mol Alubia AK 2 250 g je viacúčelové plastické mazivo určené najmä na mazanie nízko zaťažených valivých ložísk pracujúcich v priemyselných, poľnohospodárskych a iných zariadeniach s nízkymi a strednými rýchlosťami. Má vynikajúcu odolonosť voči vode, a teplotný rozsah použitia od -30°C do +100°C. Je vhodný na použitie aj v centrálnych mazacích systémoch.

Mazivo MOL liton lta 3ep 250g

5.99  s DPH
Mol Liton LTA 3EP 250g je vysokovýkonné viacúčelové lítiové plastické mazivo vhodné na mazanie valivých ložísk, vhodné je na použitie v automobilovej technike, poľnohohospodárstve a pre stroje a zariadenia v priemysle. Má vynikajúce EP/AW vlastnosti, vynikajúcu mechanickú stálosť, nízke trenie, veľmi dobrú oxidačnú stálosť, veľmi dobrú protikoróznu ochranu Je odporúčaná pri zvýšených tlakoch a rýchlostiach a tiež v podmienkach zvýšených vibrácií,obzvášť vhodná je na mazanie ložísk koľajových vozidiel s dlhými výmennými intervalmi. Konzistencia NLGI 3 a teplotný rozsah použitia je od -30°C do +120°C (krátkodobo do +140°C).  

Maznica whirlpower® F024-02, 400CC, 310 bar.

32.99  s DPH
- používa v poľnohospodárstve, v priemysle.  - je ľahko ovládateľná.  - maximálny pracovný tlak: 310 bar.

Mol alubia AK 2G 250g

5.99  s DPH
Mol Alubia AK 2G 250 g predstavuje komplexné hlinité plastické mazivo s obsahom grafitu MOL Alubia AK 2G. Mazivo je určené na mazanie klzných a valivých ložísk, pracujúcich pri zvýšenom tlaku v priemyselných aplikáciách, poľnohospodárskych a iných mobilných zariadeniach. Má čiastočnú elektrickú vodivosť, predstavuje ochranu proti zadreniu. Je odolná voči vode. Teplotný rozsah použitia je od -25°C do +120°C.

Olejnička Strend Pro OC593, 300ml, kovová

3.29  s DPH
Plechová olejnička objem 300 ml, nástavec dĺžky 14 cm pre presné mazanie aj v ťažko dostupných miestach.

Olejnička Strend Pro OC595, 500ml, kovová

3.89  s DPH
Plechová olejnička objem 500 ml, nástavec dĺžky 14 cm pre presné mazaní aj v ťažko dostupných miestach.

OREGON olej motorový červený 2T, 1l fľaša

13.99  s DPH
Polosyntetický olej OREGON®. Vysoko kvalitný olej do benzínu pre dvojtaktné motory píl, krovinorezov a kosačiek na trávu .2-taktný motorový polosyntetický olej OREGON® je špeciálny, vysoko výkonný olej, vyrobený z najlepších rozpúšťacích surovín s minerálnym základom a starostlivo vybraných prísad, ktoré zaručujú tepelnú stálosť (za tepla i za studena).Vlastnosti: - polosyntetický - rozpustný - nedimivý - obsahuje čistiace a ochranné prísady proti korózii - riedi sa v pomere 1:50 - medzinárodný štandard API : TC, GLOBAL GD - pre bezolovnaté alebo olovnaté paliváPoužitie: Vhodný pre výkonné vzduchom chladené dvojtaktné motory (motorové píly, krovinorezy a motocykle).

Tuk mazací Litný 2B modrý 400g skrutkovacia kartuša

7.99  s DPH
Pre mazanie valivých a klzných ložísk generátorov, elektromotorov, ventilátorov a pod. Tuk sa môže používať v nábojoch kolies a koncových prevodoch.

Tuk mazací NSFH1 pre potravinárske stroje 400g

27.99  s DPH
FOOD GREASE je viacúčelové mazanie so schválením NSF H1 bezpečný pre potraviny Hliníkové komplexné mazanie, bežne uznávané ako fyziologicky bezpečné, je najmä vode odolné a trvalo teplotne odolné až do 140 ° C FOOD GREASE má celý rad použití a je vhodný medzi inými na mazanie objímok, vedení, šupátok a bežne namáhaných mazív a klzných ložísk

Tuk Molykote vysoko výkonný LM2 400g

10.49  s DPH
Farba: ČiernaObsah: 400 gObsah kartónu:12Teplotná stabilita do: + 130 °CTeplotná stabilita od: - 30 °CFarba:  čiernaTeplota aplikácie: dočasne max. 150 °C Popis: Mechanicky stabilný, odolný proti vode. Prísada tuhého maziva zlepšuje únosnosť prevádzkových vlastností. Odolný pri premenlivom zaťažení, vibráciách či kývavých pohyboch.