Zobrazuje sa všetkych 19 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Deco Color Chain spray – sprej na reťaze a ložiská 400ml

4.64  s DPH
Produkt je určený pre všetky druhy reťazí, ozubených kolies, ložísk, a ďalším prvkom ktoré sú vystavené treniu. Chráni a premazáva všetky typy ložísk, reťazí a spojok. Chráni všetky typy konektorov, laniek vo vozidlách, motocykloch, bicykloch a vo vysokozdvižných vozíkoch. Poznámka. Profesionálne mazivo pre reťaze bicyklov, teplotná odolnosť od - 40 ° C do + 150 ° C. Znižuje priľnutie prachu a piesku na povrch Znižuje trenie a hluk Poskytuje hladkú a jemnú prácu Predlžuje životnosť reťaze Dokonale chráni proti korózii Efektívne vytláča vlhkosť Veľkosť balenia 400 ml

Deco Color Contact spray – Odstraňovač vlhkosti z elektroinštalácie 400ml

4.64  s DPH
Deco color Contact spray 400ml je prípravok na odstránenie vlhkosti v elektrických zariadeniach. Uľahčuje zapaľovanie. Odstraňuje zoxidované miesto na kontaktoch a zlepšuje prietok elektrického prúdu. Konzervuje elektrické inštalácie vo vozidlách. Zabraňuje oxidácii káblov, elektrických kontaktov, zástrčiek a sviečok v zapaľovaní. Zabezpečuje plynulý tok elektrického prúdu v kontaktoch. Ochraňuje pred vplyvom vody, soli, slabej kyseliny. Vynikajúce penetračné vlastnosti. Antikorózne vlastnosti. Odstraňuje zoxidované miesta na kontaktoch.

Deco Color Gravicar HS – Ochrana blatníkov a nárazníkov pred kameňmi – RAL 9005 čierny 500ml

7.32  s DPH
Prípravok na ochranu častí automobilu ako pás prednej a zadnej časti, spojlery, prahy, nárazníky, dvere. Používa sa na opravy poškodených miest, klampriarskych prácach. Chráni pred koróziou, mechanickému po- škodeniu ako i pred ropnými produktami,soľou, vodou a škodlivými účinkami zvetrávania. Vyrobené podľa požiadaviek smernice 42/2004/EU. Laky sú šetrné k životnému prostrediu. Neobsahujú toluén. Po celkovom vytvrdnutí možné aplikovať vrchný náter Vytvára silnú flexibilnú vrstvu s jemne zrnitou štruktú- rou – nie kvapky Výrazne rýchlejšie schnutie do 10 minút, prestáva byť lepkavý 15-25 min, Vytvrdenie: 6h Veľká výdatnosť: 500ml balenie cca 3m2 1000ml – 7m2 Veľmi dobrá priľnavosť ku všetkým povrchom, hladký aj opatrený náterom Antikorózne a vode odpudivé vlastnosti Odolný voči poveternostným vplyvom Po celkovom vytvrdnutí možné aplikovať vrchný náter.

Deco Color Penetrating MoS2 – Odstraňovač hrdze a uvoľnovač skrutiek 400ml

4.98  s DPH
Výborný odstraňovač hrdze a spoľahlivé mazivo. Efektívne odstraňuje vďaka MoS2(sulfid molybdénu) ktorý obsahuje molekuly na zníženie trenia. Znižuje opotrebenie na povrchu a tvorí vrstvu zvyšujúcu pevnosť. S výbornými vlastnosťami ľahko pomáha povoliť skrutky, pánty, čapy. Taktiež je možné použiť na olejovanie klzných plôch, brzdových systémov a všetkých druhov reťazí. Používa sa aj na rýchle opravy pri výrobe. Obsahuje molekuly sulfidu molybdénu MoS2 Rozpúšťa hrdzu a povoľuje rôzne zapečenia Antikorózne vlastnosti Penetračné vlastnosti Prenikne aj do najmenších priehlbiniek.

Deco Color Silicon spray – Silikónový sprej na gumové a plastové časti vozidiel 400ml

4.88  s DPH
Hydrofóbny olej na údržbu plastov i gumy (odolný teplotám od -50°C do +200°C). Hydrofóbny olej určený na údržbu gumy, plastov v automobiloch, v priemysle a domácnosti. Chráni pred vodou a oxidáciou. Gumové časti chráni pred nadmiernym vysúšaním a mrazom. Konzervuje a leští tvrdé plasty. Renovuje matné časti lakov. Je dobrým pomocníkom pri montáži skiel. Maže zámky, závesy a reťaze. Pomáha vybrať odliatky z foriem. Vďaka výborným antistatickým vlastnostiam vytvára dobrú elektrickú izoláciu. Bez zápachu, netoxický, bezfarebný Znižuje trenie, eliminuje poškodenie trením, pískanie Odoláva teplotám od -50°C do 200°C Odolný voči benzínu a poveternostným vplyvom Dobrá izolácia Antistatický – odpudzuje prach a nečistoty.

DIVINOL Tuk mazací kartuša, zelený, 400g

5.49  s DPH
Farba: zelenáPopis: je univerzálne použiteľný špeciálny tuk (vazelína), ktorý má veľmi dobrú priľnavosť vďaka svojej vysokej viskozite. Používa sa najmä pre všetkých mazacie miesta s kritickou záťažou, vysokou vlhkosťou, s vplyvom slanej vody a extrémnou záťažou.Technické informácie: • Polosyntetický • Vodu odpudzujúci, extrémne priľnavý • Bod schnutia pri teplote 140 °C • Podľa DIN 51 502 KP 2 G-30 • Podľa ISO / DIS 6743-9 ISO-L-XCBIB2 • NLGI trieda 2 podľa DIN 51 818

DIVINOL Tuk mazací-grafitový kartuša, žltý, 400g

5.99  s DPH
Viacúčelové mazivo s podielom pevného maziva, odolné voči vode. Na mazanie tepelne namáhaných valivých a klzných ložísk, pridanie pevného mazivá zlepšuje mazací účinok. • Rozsah teplôt (° C): -30 ° C- + 130 ° C • DIN / ISO: KPF 2 K-30 • Špecifikácia: NLGI-Klasse 2 • Objem: 400g

Dynamax Olej na reťazové píly chain saw oil 100 1l

4.12  s DPH
Dynamax Chain Saw oil 100 1l je vysoko kvalitný olej určený na mazanie reťazových píl. Zabraňuje poškodzovaniu alebo zaseknutiu. Je obohatený o špeciálnu prísadu zabezpečujúcu lepšiu priľnavosť oleja k reťazi, vďaka čomu minimalizuje straty oleja.

Mazivo alubia AK 2 250g

4.38  s DPH
Mol Alubia AK 2 250 g je viacúčelové plastické mazivo určené najmä na mazanie nízko zaťažených valivých ložísk pracujúcich v priemyselných, poľnohospodárskych a iných zariadeniach s nízkymi a strednými rýchlosťami. Má vynikajúcu odolonosť voči vode, a teplotný rozsah použitia od -30°C do +100°C. Je vhodný na použitie aj v centrálnych mazacích systémoch.

Mazivo MOL liton lta 3ep 250g

5.15  s DPH
Mol Liton LTA 3EP 250g je vysokovýkonné viacúčelové lítiové plastické mazivo vhodné na mazanie valivých ložísk, vhodné je na použitie v automobilovej technike, poľnohohospodárstve a pre stroje a zariadenia v priemysle. Má vynikajúce EP/AW vlastnosti, vynikajúcu mechanickú stálosť, nízke trenie, veľmi dobrú oxidačnú stálosť, veľmi dobrú protikoróznu ochranu Je odporúčaná pri zvýšených tlakoch a rýchlostiach a tiež v podmienkach zvýšených vibrácií,obzvášť vhodná je na mazanie ložísk koľajových vozidiel s dlhými výmennými intervalmi. Konzistencia NLGI 3 a teplotný rozsah použitia je od -30°C do +120°C (krátkodobo do +140°C).  

Mol alubia AK 2G 250g

4.69  s DPH
Mol Alubia AK 2G 250 g predstavuje komplexné hlinité plastické mazivo s obsahom grafitu MOL Alubia AK 2G. Mazivo je určené na mazanie klzných a valivých ložísk, pracujúcich pri zvýšenom tlaku v priemyselných aplikáciách, poľnohospodárskych a iných mobilných zariadeniach. Má čiastočnú elektrickú vodivosť, predstavuje ochranu proti zadreniu. Je odolná voči vode. Teplotný rozsah použitia je od -25°C do +120°C.

Motorový olej stihl 1l

14.59  s DPH
Olej Stihl 1l je určený pre dvojtaktné vysokootáčkové motory. Je určený najmä pre motorové píly, krovinorezy, plotostrihy Stihl. Olej je kvalitný, šetrí motor a predlžuje jeho životnosť. Je vhodný pre použitie v profesionálnych podmienkach pri veľkej záťaži a vysokých otáčkach motora.

Nanoprotech Super Antirain Sada na ošetrenie predného skla

8.57  s DPH
Prípravok Nanoprotech Super Antirain tiež výborne redukuje priľnavosť mechanických nečistôt na sklo. Môže ísť napríklad o čiastočky prachu, peľ alebo hmyz. Vďaka tomu, že použitím prípravku znížite priľnavosť mechanických častí, znateľne tým zároveň znížite odpor, ktorý sklo bežne vyvíja na gumové lišty stieračov. Tým dôjde k predĺženiu ich životnosti. Jedna aplikácia tohto lieku vydrží chrániť čelné sklo vášho auta až 3 mesiace. Medzi ďalšie veľké prednosti tohto prípravku patrí zvýšené odpudzovanie vzdušnej vlhkosti, vďaka ktorej sklo v zime horšie namŕza a v neposlednom rade tiež úspora ostrekovacej zmesi, ktorú vďaka prínosu Nanoprotech Super Antirain budete potrebovať až 5× menej.Kľúčové vlastnosti Zníženie priľnavosti dažďových kvapiek a vzdušnej vlhkosti Zníženie priľnavosti mechanických nečistôt Zníženie odporu líšt stieračov Využitie nanočastíc Úspora ostrekovacej zmesi

Olej Stihl 100ml

2.89  s DPH
100 ml (na 5 l) Zásluhou svojej vynikajúcej mazacej schopnosti najpoužívanejší motorový olej v Európe pre zmesou mazané motory v ručnom motorovom náradí. Tento motorový olej na báze minerálneho oleja sa k palivu do benzínových motorov primiešava v pomere 1:50. Výkonová trieda: JASO-FB.

Olejnička Strend Pro OC593, 300ml, kovová

3.29  s DPH
Plechová olejnička objem 300 ml, nástavec dĺžky 14 cm pre presné mazanie aj v ťažko dostupných miestach.

Olejnička Strend Pro OC595, 500ml, kovová

3.49  s DPH
Plechová olejnička objem 500 ml, nástavec dĺžky 14 cm pre presné mazaní aj v ťažko dostupných miestach.

Tuk mazací Top zelený 400g skrutkovacia kartuša

5.49  s DPH
Pre mazanie valivých a klzných ložísk generátorov, elektromotorov, ventilátorov a pod. Tuk sa môže používať v nábojoch kolies a koncových prevodoch.