Zobrazených 1–32 z 43 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

CLEANFOX Silikon oil-68 400ml

5.45  s DPH
Silikón oil CLEANFOX je ideálnym separačným prostriedkom pri lisovaní plastických hmôt alebo odlievanie živíc a gumy. Má vynikajúcu mechanickú a tepelnú odolnosť od -50 ° C do + 250 ° C.

Coyote Silkal 93 – Silikónový olej 400ml

6.18  s DPH
Silkal 93 silikónový olej K-10 400 ml je ideálne silikónové mazivo na ložiská, čapy, elektrické a štartovacie zariadenia, zámky, jazdné kolá atď. Ošetruje tesnenie dverí, hadice chladiaceho systému, gumové lišty.

Coyote Uvoľňovač skrutiek 150ml

2.45  s DPH
Slúži na uvoľňovanie zhrdzavených skrutiek a matiek, na mazanie všetkých trecích plôch, ako sú zámky, pánty, reťaze, náradia a iných. Dokonale maže a chráni pred koróziou, preniká do neprístupných miest.

Cyklon demontážny olej 400ml

5.09  s DPH
Spojenie rýchlorozpúšťača hrdze a maziva s vysokohodnotnými mazacími látkami. vysoký podiel MoS2veľmi dobré mazacie schopnostiznižuje "zažieranie " skorodovaných skrutkových spojov .

Cyklon medená pasta 400ml

6.16  s DPH
Mazací a montážny prostriedok pre oblasť vysokých teplôt.  vhodná pre teploty od -35°C do +1100°Cvynikajúca priľnavosť aj pri vysokých teplotáchzabraňuje zapečeniu a korózii pri dieloch zaťažených vysokou teplotouuľahčuje demontáždobrá dlhotrvajúca účinnosťobsahuje pevnú časť jemnej disperzívnej medi .

Cyklon Sprej na reťaze 400ml

5.79  s DPH
Sprej na reťaze 400 ml je mazací prípravok na reťaze a ozubené kolesá. Tvorí ochranný viskózno-elastický mazací ochranný film.

Deco Color Chain spray 400ml – sprej na reťaze a ložiská

4.64  s DPH
Produkt je určený pre všetky druhy reťazí, ozubených kolies, ložisiek, a ďalším prvkom ktoré sú vystavené treniu. Chráni a premazáva všetky typy ložišiek, reťazí a spojok.

Deco Color Penetrating MoS2 400ml – odstraňovač hrdze a uvoľnovač skrutiek

4.98  s DPH
Výborný odstraňovač hrdze a spoľahlivé mazivo. Efektívne odstraňuje vďaka MoS2(sulfid molybdénu) ktorý obsahuje molekuly na zníženie trenia.

Deco Color Silicon spray 400ml – silkónový sprej na gumové a plastové časti vozidiel

4.88  s DPH
Hydrofóbny olej na údržbu plastov i gumy (odolný teplotám od -50°C do +200°C). Hydrofóbny olej určený na údržbu gumy, plastov v automobiloch, v priemysle a domácnosti.

DIVINOL tuk mazací kartuša, modrý, 400g

5.49  s DPH
Farba: modráPopis funkcií:Pre mazanie valivých a klzných ložísk generátorov, elektromotorov, ventilátorov a pod. Tuk sa môže používať v nábojoch kolies a koncových prevodoch.

DIVINOL tuk mazací kartuša, zelený, 400g

5.49  s DPH
Farba: zelenáPopis: je univerzálne použiteľný špeciálny tuk (vazelína), ktorý má veľmi dobrú priľnavosť vďaka svojej vysokej viskozite. Používa sa najmä pre všetkých mazacie miesta s kritickou záťažou, vysokou vlhkosťou, s vplyvom slanej vody a extrémnou záťažou.

Dynamax M2T Motorovy olej-super HP 100ml

1.26  s DPH
Je vysoko kvalitný ropný olej vyrobený modernou technológiou, obsahujúci prísady potláčajúce tvorbu úsad v piestnych drážkach, na výfukových kanáloch a na elektródach sviečok, ako aj prísady zlepšujúce mazacie schopnosti oleja. Chráni piest pred odieraním a časti motora pred predčasným opotrebením.

Kim-tec Vazelína striekacia 400ml

5.89  s DPH
Sprej vazelína striekacia 400 ml predstavuje univerzálny mazací prostriedok na zaťažené časti - lôžka, kĺby a pod. Dobre priľne a je vhodný aj na ozubené kolesá.

Mazací tuk Garant 2000 EP Plus 400g

5.99  s DPH
Divinol Fett Garant 2000 EP sa používa na mazanie klzných a valivých ložísk, vrátane ložísk s relatívne vysokým podielom klzného trenia ako napr. B.

NANOPROTECH Auto Moto Electric sprej 75ml

8.54  s DPH
Sprej Nanoprotech Auto Moto Electric bol vyvinutý s ohľadom na špecifické podmienky používania a prevádzkovania automobilov a motocyklov. Je určený na konzerváciu a ochranu elektrických zariadení vášho vozidla alebo motocykla.

Nanoprotech Super Antirain Sada na ošetrenie predného skla

8.57  s DPH
Prípravok Nanoprotech Super Antirain tiež výborne redukuje priľnavosť mechanických nečistôt na sklo. Môže ísť napríklad o čiastočky prachu, peľ alebo hmyz.

NEVADA olej minerál, 1l

3.94  s DPH
Olej určený pre stratové mazanie líšt všetkých motorových a elektrických píl. Nelepí mazaciu sústavu !!! .

Olej na šijacie stroje 100ml

1.39  s DPH
Olej určený k mazaniu bicyklov, šijacích strojov a iných zariadení. Olej sa aplikuje na všetky trecie a mechanicky namáhané plochy.

SHERON Konkor 101 mazací a konzervačný olej 300ml

2.49  s DPH
Sheron Konkor 101 Stop efekt je mazací a konzervačný olej. Jedná sa o kvalitný produkt širokospektrálneho použitie s tzv.

SHERON Teflónový sprej 400ml

5.04  s DPH
Ponúkame vám teflónový sprej  s objemom 400 ml od jedného z najznámejších výrobcov automobilovej kozmetiky, firmy SHERON. Toto univerzálne mazivo SHERON môžete využiť najmä na premazanie dielov či na zníženie trenia.

SHERON Uvoľňovač skrutiek a hrdze 400ml

3.51  s DPH
Sheron uvoľňovač skrutiek a hrdze uvoľňuje skorodované skrutkové spoje, chráni pred koróziou, odstraňuje vŕzganie, škrípanie a pískanie. Pre uvoľnenie zaľahnutých a zoxidovaných skrutkových a maticových spojov.

Silikónový olej silkal 93 300ml

4.53  s DPH
Silkal 93 silikónový olej K-10 300 ml je ideálne silikónové mazivo na ložiská, čapy, elektrické a štartovacie zariadenia, zámky, jazdné kolá atď. Ošetruje tesnenie dverí, hadice chladiaceho systému, gumové lišty.

SILING silikónový olej 250ml

4.20  s DPH
Na mazanie zámkov , visiacich zámkov, plastových alebo mechanických častíc, ktoré sú vystavené treniu a inému namáhaniu. Účinný spray pre jednoduchú manipuláciu so zámkami, hlavne v zimných mesiacoch.

STP Diesel Injector Cleaner 250ml

6.99  s DPH
Super koncentrovaný čistič pre Dieselové motory špeciálne vyvinutý na odstránenie usadenín zo všetkých systémov vstrekovania paliva. Čistí upchaté vstrekovacie trysky, rýchlo rozpustí nečistoty, karbón a usadeniny vzniknuté pri spaľovaní.

WD 40 240ml

3.09  s DPH
WD-40 je tekuté náradie ktoré aktívne odstraňuje vlhkosť, mastnostu a špinu. Využíva sa aj ako ochrana proti korózii, rýchlo ňou preniká.