Zobrazuje sa všetkych 30 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Akvaristické lepidlo

12.50  s DPH
Trvale pružné lepidlo na báze silikónu s vynikajúcou priľnavosťou k sklu. Po vytvrdnutí je dokonale neutrálne a netoxické, nie je škodlivé voči zvieratám ani rastlinám. Odoláva dlhodobému pôsobeniu vody aj UV žiareniu. Je vodotesné, možno ho pretierať. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ veľmi jednoducho použiteľné ♦ farebne stále, odolné proti UV žiareniu ♦ po vytvrdnutí trvale elastické ♦ vynikajúca priľnavosť k sklu ♦ po vytvrdnutí dokonale neutrálne PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ výroba a oprava sklenených akvárií a terárií ♦ lepenie a oprava sklenených konštrukcií ♦ lepenie sklenených výkladných skríň Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie : 280 ml, 15 ks - kartón Uvedená cena je za 1 ks ( á 280 ml ).

CYANOFIX sekundové lepidlo

4.15  s DPH
Lepí počas niekoľkých sekúnd väčšinu materiálov ako porcelán, sklo, gumu, kovy, väčšinu plastov, atď. Vhodné pre bežné rýchle opravy v domácnosti aj pre priemyselné použitie. Mimoriadne kvalitné sekundové lepidlo s veľmi rýchlym tuhnutím a vysokou lepiacou silou. Lepidlo ihneď reaguje po stlačení lepených predmetov k sebe a vytesnení vzduchu. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ bezprostredná priľnavosť ♦ veľmi veľká lepiaca sila za pár sekúnd PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ lepí behom niekoľkých sekúnd väčšinu hladkých materiálov ♦ bežné rýchle opravy ♦ vhodné na porcelán, sklo, gumu, kovy, väčšinu plastov, atď. ♦ nepoužívať na PE, PP, Teflón Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :  20 g, 12 ks - kartón Uvedená cena je za 1 ks.

EXTRA-FLEX

14.25  s DPH
EXTRA-FLEX C2TE je mrazuvzdorné flexibilné cementové lepidlo pre profesionálne lepenie obkladov a dlažieb vystavených zvýšenému namáhaniu s predĺženým otvoreným časom (30 minút). CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ ľahko spracovateľné ♦ vhodné k profesionálnemu spracovaniu pri realizácii veľkých plôch ♦ vynikajúca priľnavosť na väčšinu poréznych stavebných materiálov ♦ vylepšená priľnavosť pri práci za nepriaznivých podmienok (vysoká teplota...) PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ lepenie obkladov a dlažieb ♦ lepenie dlažieb na balkónoch, lodžiách a terasách ♦ realizácie veľkých plôch ♦ lepenie náročných dekorov s nárokmi na predĺžený otvorený čas lepidla Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie : 25 kg Uvedená cena je za 1 ks.

Konštrukčné lepidlo 60A

9.70  s DPH
Konštrukčné lepenie drevených častí, drevených konštrukčných prvkov a nábytku, lepenie mnohých ďalších druhov materiálov ako tehly, betón, kovy, guma, polystyrén, penové hmoty atď. Výroba okenných a dverových rámov, výroba vrstvených panelov. Nestekavé konštrukčné polyuretánové lepidlo s veľmi vysokou lepiacou silou. Po vytvrdnutí je transparentné a trvale vode odolné D4 (ČSN EN 204). Nezanecháva škvrny a možno použiť na mierne vlhké podklady. Možno použiť na lepenie nie úplne rovných podkladov, v priebehu vytvrdzovania mierne napeňuje. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ rýchloschnúce ♦ vyplňovacie schopnosti vďaka schopnosti spenenia ♦ vysoká lepiaca sila ♦ výborná vodovzdornosť (D 4 - ČSN EN 204) PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ priemyselné lepenie drevených častí a nábytku ♦ lepenie rôznych drevených dosiek, panelov, vrstvených výrobkov, dýhy apod. ♦ lepenie izolačných materiálov vrátane polystyrénu ♦ lepenie drevených konštrukčných prvkov Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie : 300 ml, 15 ks - kartón Uvedená cena je za 1 ks (á 300 ml).

Lepidlo na drevo 62A

3.55 111.25  s DPH
Lepenie výrobkov z dreva, drevotriesky, papiera a lepenky. Konštrukčné lepenie nábytku a výrobkov prevažne z mäkkých drevín. Vysoko kvalitné disperzné lepidlo pre lepenie v interiéri, po zaschnutí polopriehľadné so zaradením v triede odolnosti voči pôsobeniu vlhkosti D2 (ČSN EN 204). Lepidlo s dlhým otvoreným časom vhodné pre časovo náročné lepenie zostáv interiérového nábytku. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ jednoduchá aplikácia ♦ rýchloschnúce ♦ silné priľnutie k materiálu ♦ voduvzdornosť D2 (ČSN EN 204) PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ lepenie dreva ♦ lepenie papiera ♦ lepenie drevených prvkov, drevotriesky ♦ lepenie papiera a kartónov Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie : 250 g, 12 ks - kartón 750 g, 6 ks - kartón 5 kg 25 kg Uvedená cena je za 1ks.

Lepidlo na drevo 64A rýchloschnúce

4.95 150.65  s DPH
Lepenie výrobkov z dreva, preglejky, drevotriesky a pod. s nárokmi na vysokú rýchlosť tuhnutia. Konštrukčné lepenie nábytku a iných drevených prvkov v interiéroch. Priemyselné lepenie drevených výrobkov s požiadavkami na vysokú pevnosť a kvalitu spoja. Vysoko kvalitné rýchloschnúce disperzné lepidlo na lepenie v interiéri, po zaschnutí priehľadné so zaradením v triede odolnosti voči pôsobeniu vlhkosti D2 (ČSN EN 204). CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ jednoduchá aplikácia ♦ rýchloschnúce ♦ po zaschnutí číre a priehľadné ♦ vodovzdornosť D2 (ČSN EN 204) PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ lepenie dreva ♦ lepenie dreva, drevotriesky, krycích šablón, vrstvených materiálov na báze dreva atď. ♦ lepenie papiera a kartónov ♦ konštrukčné lepenie ako sú spoje pero-drážka, perforované dosky, prírezy atď. Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie : 250 g, 12 ks - kartón 750 g, 6 ks - kartón 5 kg 25 kg Uvedená cena je za 1ks.

Lepidlo na drevo 67A vodostále

5.40 40.85  s DPH
Konštrukčné lepenie drevených prvkov v stavebníctve a priemysle. Lepenie spojov záhradného nábytku, kuchynských liniek, drevených schodísk, eurookien a ostatných výrobkov z akýchkoľvek druhov driev tvrdých aj exotických. Lepenie drevotriesky, drevených šablón atď. Mimoriadne kvalitné konštrukčné vodostále lepidlo pre stolárov a tesárov s veľmi rýchlou dobou tuhnutia a pevnosťou spoja. Po zaschnutí polopriehľadné so zaradením v triede odolnosti voči pôsobeniu vlhkosti D3 (ČSN EN 204). CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ rýchloschnúce ♦ silné priľnutie k materiálu ♦ odolnosť proti vode D 3 (ČSN EN 204) ♦ po zaschnutí priehľadné PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ lepenie dreva, drevotriesky, drevených šablón, lepenky, atď. ♦ interiérové aplikácie s dlhodobým pôsobením vysokej vlhkosti ♦ výroba okenných a dverových rámov, u ktorých sa predpokladá taká expozícia vlhkosti, že musí byť konštruovaný v triede voduvzdornosti D3 podľa EN 20 ♦ konštrukčné lepenie ako sú spoje pero-drážka, perforované dosky, prírezy Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie : 250 g, 12 ks - kartón 750 g, 6 ks - kartón 5 kg Uvedená cena je za 1ks.

Lepidlo na drevo PROFI 45 P rapid

13.95 70.20  s DPH
Veľmi rýchlo schnúce polyuretánové lepidlo s veľmi vysokou lepiacou silou a vynikajúcou vodovzdornosťou D4 (ČSN EN 204). V priebehu vytvrdzovania napeňuje, doba stlačenia lepených častí je 30 minút. Vhodné pre konštrukčné lepenie všetkých typov drevených výrobkov vrátane tých z tvrdých a exotických drevín. Možno použiť aj na vlhké drevo. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ rýchlo schnúce polyuretánové lepidlo ♦ v priebehu vytvrdzovania napeňuje, výborné vyplňovacie schopnosti ♦ vodovzdornosť (D 4 - ČSN EN 204) ♦ možno použiť na vlhké drevo PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ interiérové aplikácie s častým krátkodobým pôsobením tečúcej vody alebo kondenzovanej vody na lepidlo ♦ exteriérové aplikácie vystavené pôsobeniu poveternosti ♦ výroba okenných a dverových rámov, u ktorých sa predpokladá expozícia vlhkosti (exteriér), že musí byť konštruovaný v triede vodovzdornosti D4 podľa EN 204 ♦ konštrukčné lepenie všetkých typov drevených výrobkov vrátane tých z tvrdých a exotických drevín Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie : 750 g, 6 ks - kartón 5 kg, 5 ks - kartón Uvedená cena je za 1ks.

Lepidlo na obklad 24A

5.10 55.00  s DPH
Špeciálne mimoriadne kvalitné, ihneď použiteľné lepidlo, určené na lepenie dlaždíc a ostatných obkladových prvkov na akékoľvek aj netradičné podklady. Mimoriadne flexibilné, vhodné na podklad, ktorý „pracuje“, po vytvrdnutí elastické, vode odolné a nehorľavé. Lepenie obkladov na umakart, sadrokartón, drevo, drevotrieskové a cemento-trieskové dosky, kovové podklady apod. Lepenie dlažieb na podlahy s podlahovým vykurovaním, lepenie nových obkladov na staré „obklad na obklad“. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ silná priľnavosť ♦ elastické ♦ vodeodolné ♦ nehorľavé PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ lepenie „obklad na obklad“ ♦ lepenie nástenných obkladov horizontálne aj vertikálne ♦ špeciálne vhodné na lepenie obkladačiek a dlaždíc v kuchyniach a vlhkých miestnostiach ♦ vyhovuje na lepenie dlaždíc na podklad, ktorý „pracuje“ Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :  310 ml kartuša, 15 ks - kartón 1 kg plastové vedro, 6 ks - kartón 5 kg plastové vedro 15 kg plastové vedro Uvedená cena je za 1 ks.

Lepidlo na parozábrany

10.25  s DPH
Vzduchotesné lepidlo pre spojovanie a utesňovanie všetkých materiálov s nárokmi na parotesný a vzduchotesný spoj. Dokonale priľne ku všetkým podkladom vrátane polyetylénu (PE) a polypropylénu (PP). CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ vynikajúca priľnavosť na všetky typy parotesných zábran ♦ dobrá priľnavosť na vlhké porézne podklady ♦ nevysychá ani nestráca svoj objem ♦ neobsahuje rozpúšťadlá ani izokyanáty ♦ odoláva pôsobeniu UV žiarenia PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ parotesné a vzduchotesné spoje parozábran ♦ dotmeľovanie spojov a lepenie Soudal Okenných fólií v rámci Soudal Windows System ♦ vzduchotesné spoje väčšiny stavebných materiálov ♦ garantovaná vzduchotesnosť a parotesnosť spojov podľa DIN4108-7 a NBN EN13829   (pri správnej aplikácii) Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :  280 ml, 12 ks - kartón Uvedená cena je za 1 ks ( á 280 ml ).

Lepidlo na podlahové krytiny 26A

6.50 59.10  s DPH
Lepenie všetkých typov podlahových krytín. Fixácia kobercov s aj bez penového podkladu, linoleí, podlahových krytín s vinylovým alebo PVC podkladom, vodotesných krytín s PVC podkladom. Univerzálne lepidlo na báze vodnej disperzie syntetických živíc s dlhou dobou spracovateľnosti a vysokou šmykovou pevnosťou spoja. Neobsahuje rozpúšťadlá. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ silná priľnavosť ♦ profesionálna kvalita ♦ dlhá doba spracovateľnosti ♦ vysoká konečná pevnosť spoja PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ lepenie všetkých typov podlahových krytín ♦ lepenie kobercov s penovým podkladom aj bez penového podkladu ♦ lepenie podlahových krytín s vinylovým alebo PVC podkladom ♦ lepenie vodotesných krytín s PVC podkladom Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :      1 kg, 6 ks - kartón 5 kg 15 kg Uvedená cena je za 1ks.

Lepidlo na polystyrén

3.15 14.05  s DPH
Lepenie akýchkoľvek typov polystyrénu na savé podklady, materiálov zo syntetickej peny, stropných polystyrénových dosiek, líšt z polystyrénu, izolačnej peny na steny alebo podlahu. Disperzné lepidlo pripravené na okamžité a jednoduché použitie, neobsahuje rozpúšťadlá, je nehorľavé, po vytvrdnutí znáša drobný pohyb. Na lepenie polystyrénu na nesavé podklady použite Univerzálne montážne lepidlo 49A. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ silná priľnavosť ♦ neobsahuje rozpúšťadlá ♦ nehorľavé ♦ vyrovnávacie schopnosti pri lepení na nerovný povrch PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ lepenie všetkých druhov polystyrénu ♦ lepenie k rôznym druhom povrchov ako napr. drevo, tehla, kameň, drevotrieska, sadrokartón ♦ lepenie stropných polystyrénových dosiek ♦ lepenie izolačnej peny na steny alebo podlahu Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie : plastová tuba 250 g, 6 ks - kartón kartuša 400 g, 15 ks - kartón plastové vedro 1 kg, 4 ks - kartón plastové vedro 3 kg Uvedená cena je za 1 ks.

MONT-FIX

5.35  s DPH
Montážne lepidlo SOUDAL s výbornou počiatočnou priľnavosťou a vysokou výslednou pevnosťou lepeného spoja. Nahrádza klince a skrutky. Bez nutnosti fixácie možno lepiť predmety až do hmotnosti 70kg/m2. Nanáša sa na jeden z podkladov, je vhodné aj na lepenie na nie úplne rovné povrchy. Priľne na väčšinu savých aj nesavých stavebných materiálov. Neobsahuje rozpúšťadlá ani nebezpečné látky. Odoláva pôsobeniu vlhkosti, biele, pretierateľné, jednoducho sa čistí. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ nahrádza klince a skrutky ♦ bez nutnosti fixácie možno lepiť predmety až do hmotnosti 70kg/m² ♦ zaisťuje dlhodobé opakované používanie (nezasychá v obale) ♦ vyplňuje medzery a nerovnosti povrchu ♦ ideálne pre univerzálne využitie v domácnosti ♦ odoláva pôsobeniu vlhkosti, je biele a pretierateľné PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ montážne lepenie väčšiny stavebných materiálov ako drevo, kameň, betón, tehly, keramika, kovy, plasty (okrem PE, Teflónu), preglejka, drevotrieska, penový polystyrén, laminát apod. ♦ lepenie obvodových podlahových líšt, dekoratívnych líšt a panelov ♦ lepenie parapetov, prahov a soklov ♦ lepenie obkladových dekoratívnych alebo tepelne izolačných dosiek Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :  300 ml, 15 ks - karton Uvedená cena je za 1 ks ( á 300 ml ).

Montážne lepidlo 48A

5.95  s DPH
Rýchle lepenie podlahových a soklových líšt, parapetov, drevených schodníc a prahov, obkladových panelov a dekoratívnych prvkov z rôznych materiálov, na akékoľvek porézne aj neporézne materiály. Mimoriadne kvalitné neoprénové montážne lepidlo nahradzujúce klince a skrutky. Vyniká vysokou počiatočnou lepiacou silou, umožňuje lepenie vo zvislej polohe bez potreby fixácie lepených prvkov. Vhodné aj na lepenie na nerovné (hrubé) podklady. Po vytvrdnutí vode odolné. Nevhodné na lepenie penového polystyrénu. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ vynikajúce okamžité „prichytenie“ ♦ veľmi rýchle prilepenie s veľkou lepiacou silou ♦ nahrádza klince a skrutky ♦ vodeodolné PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ upevnenie líšt, okenných ríms či parapetov, soklových líšt, obložení, plastových dosiek ♦ lepenie dosiek na steny a podlahy, okenných rámov a prepážok ♦ opravy uvoľnených dlaždíc ♦ lepenie kobercových škripcov, lepenie páskov na ostré a zaoblené hrany schodov Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :  310 ml, 12ks - kartón Uvedená cena je za 1 ks ( á 310 ml ).

NOVOFIX lepidlo na PVC ( NOVODUR )

3.90  s DPH
Lepenie materiálov z nemäkčeného PVC - Novoduru. Je možné použiť k spojom PVC, ABS, neľahčeného polystyrénu, kože, gumy, plastu, kovu, textilu, dreva, lepenky, papieru atď. Vhodné montážne lepidlo na lepenie PVC trubiek a armatúr pri zostavovaní a montáži vodovodných odpadov. Plne zaťažiteľné po 24hod. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ vysoká horľavosť ♦ rýchlo schnúce ♦ teplotná odolnosť do 80oC ♦ zaschnuté lepenie spoja majú rovnaké vlastnosti ako PVC PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ lepenie všetkých typov tvrdého PVC ♦ lepenie PVC trubiek a príslušenstva v sanitárnych aplikaciách ♦ lepenie PVC odkvapov, žľabov, strešných ríms atď. Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie : 130 ml, 12 ks - kartón Uvedená cena je za 1 ks ( á 130 ml ).

PU Construct

9.70  s DPH
Rýchloschnúce jednokomponentné polyuretánové lepidlo s vysokou počiatočnou lepiacou silou, vodovzdorné D4 (dle ČSN EN 204), nezanecháva škvrny na poréznych materiáloch. Určené na konštrukčné lepenie drevených prvkov v nábytkárskom priemysle, lepenie okenných a dverových rámov, hliníkových prvkov, lepenie izolačných materiálov vrátane polystyrénu. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ rýchloschnúce ♦ vyplňovacie schopnosti vďaka schopnosti speneniu ♦ vysoká vodovzdornosť (D 4 - ČSN EN 204) ♦ možno použiť na vlhké drevo PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ interiérové aplikácie s častým krátkodobým pôsobením tečúcej vody alebo kondenzovanej vody na lepidlo ♦ exteriérové aplikácie vystavené pôsobeniu poveternosti ♦ konštrukčné lepenie drevených častí, lepenie izolácií vrátane polystyrénu, lepenie Al krycích líšt a rohov atď. ♦ lepenie v nábytkárskom priemysle Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :  310 ml, 15 ks - kartón Uvedená cena je za 1ks.

PU lepidlo na drevo 66A

5.95 69.23  s DPH
Lepenie dreva, priemyselné lepenie v nábytkárskom priemysle, výroba špároviek, drevených konštrukcií, okenných a dverných rámov atď., tesárske konštrukčné lepidlo. Polyuretánové lepidlo, ktoré sa vyznačuje krátkou dobou schnutia, veľmi vysokou lepiacou silou a najvyššou triedou vodovzdornosti D4 (ČSN EN 204). Má vyplňovacie schopnosti - napeňuje, vyznačuje sa vysokou adhéznou silou. Je možné použiť na vlhké drevo. Zaťažením či stlačením v svorkách zvýšime výslednú pevnosť spoja. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ jednoduchá aplikácia ♦ rýchloschnúce ♦ zdornosť D4 (ČSN EN 204) ♦ možno použiť na vlhké drevo PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ priemyselné lepenie v nábytkárskom priemysle ♦ výroba okenných a dverových rámov, u ktorých sa predpokladá taká expozícia vlhkosti (exteriér), že musí byť konštruovaný v triede voduvzdornosti D4 podľa EN 204 ♦ lepenie drevených konštrukčných prvkov ♦ interiérové aplikácie s častým krátkodobým pôsobením tečúcej vody alebo kondenzovanej vody na lepidlo Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :  250 g, 12 ks - kartón 750 g, 6 ks - kartón 5 kg Uvedená cena je za 1ks.

SILIRUB AQ

11.99 20.52  s DPH
Soudal Silirub AQ je vysoko kvalitný elastický jednozložkový lepiaci tmel na báze silikónu určený na výrobu akvárií a terárií. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ farebne stály, odolný proti UV žiareniu ♦ po vytvrdnutí trvale elastický ♦ vynikajúca priľnavosť k sklu ♦ po vytvrdení úplne neutrálny PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ výroba a oprava sklenených akvárií a terárií ♦ lepenie a oprava sklenených konštrukcií ♦ akékoľvek opravy akvárií a terárií Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Farebný odtieň : čierny, transparentný Balenie : 310 ml, 15 ks - kartón 600 ml, 12 ks - kartón Uvedená cena je za 1 ks.

SOUDAFIX P-300 SF

13.30  s DPH
Dvojzložková kotviaca hmota pre kotvenie závitových svorníkov, upevňovacích koncoviek, armovacích tyčí, rôznych profilov atď. bez pôsobenia tlaku na okolné materiály. Je vhodná do plných aj dutých materiálov ako sú tehly, betón, trhlinový betón, pórobetón, prírodný kameň, sadrokartón a pod. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ super rýchle vytvrdzovanie ♦ vysoká pevnosť ♦ ľahká aplikácia pomocou bežnej pištole ♦ po výmene trysky opakovane použiteľná PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ kotvenie závitových tyčí a púzdier, kovových kotiev, armovacích tyčí atď. ♦ pre plné i duté stavebné materiály ♦ rýchle kotvenie lešenia Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie : 300 ml,  12 ks - kartón Uvedená cena je za 1ks ( á 300 ml )

SOUDAFIX VE-SF

18.47 22.36  s DPH
Vysoko kvalitná vodoodolná dvojzložková hmota na báze vinylesterovej živice pripravená na okamžité požitie. Rýchlo tuhnúca, použiteľná v širokom spektre teplôt aj na mokré murivo, vodoodolná, bez styrénu. Zaisťuje pevné kotvenie bez pôsobenia napätia v podklade, upevnenie kovových kotiev, svorníkov, armovacích prvkov, závitových tyčí, profilov a pod. do plných aj dutých materiálov ako betón, popraskaný betón, plné tehly, duté tehly, pórobetón, prírodný kameň, sadrokartón a pod. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ bez styrénu , zanedbateľný chemický zápach ♦ vodotesné a nepriestupné upevnenie, vysoká chemická odolnosť ♦ široké spektrum využitia ku kotveniu ako na suché tak na vlhké podklady, pod vodou, až do -5°C ♦ certifikované pre závitové tyče M8 - m30 PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ inštalácie radiátorov a vzduchotechnického vedenia ♦ montáže a kotvenie prístreškov, striešok, opierok, nosičov ♦ kotvenie lezeckých prvkov a kovových rebríkov ♦ upevňovanie zábradlí, madiel, žrdí, potrubí a demontovateľných častí Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie : 280 ml 380 ml Uvedená cena je za 1ks.

SOUDAHOLD

5.94 10.15  s DPH
SOUDAHOLD je jednozložková rýchlo tuhnúca kotviaca malta a zálievková hmota pre exteriér a interiér. Špeciálna cementová hmota s rýchlym vytvrdzovaním a miernou expanziou. Určená na rýchle kotvenie oceľových prvkov do horizontálny a zvislých plôch. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ zmes cementu, triedeného kremičitého piesku a zušľachťujúcich chemických prísad. Neobsahuje ťažké kovy ♦ vynikajúca priľnavosť k väčšine stavebných podkladov ♦ rýchle tuhnutie a kotvenie ♦ použitie v exteriéri aj interiéri ♦ je nehorľavá PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ kotvenie do vodorovných aj zvislých konštrukcií ♦ rýchle opravy, pri ktorých sa vyžaduje rýchle zatuhnutie ako je upevňovanie kovových konštrukcií, zábradlí, vsádzanie hmoždiniek, konzol, trubiek, hákov a kotevných skrutiek do muriva ♦ fixácia potrubia a elektrického vedenia rozvádzačov ♦ uzatvorenie prestupov trubiek, atď. ♦ v hrúbke jednej vrstvy od 2 do 50 mm na vyplnenie dutín v betónových a tehlových podkladoch ♦ zaliatie dutín a priestorov v prírodnom kameni ♦ zaliatie kotevných skrutiek a podpier do pokladu a pod. ♦ reprofilácia betónových oceľových konštrukcií Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie : 2 kg 4,5 kg Uvedená cena je za 1 ks.

T-REX Extra Fix

5.67  s DPH
NOVINKA! Unikátna receptúra s vláknami pre maximálnu pevnosť spoja. Ľahko použiteľné montážne lepidlo s vysokou počiatočnou priľnavosťou. Vláknami zosilnená štruktúra lepidla zaisťuje vysokú pevnosť spoja. Neobsahuje rozpúšťadlá, je šetrná k životnému prostrediu. Obzvlášť vhodné pre porézne materiály. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ zosilené vláknami ♦ počiatočná priľnavosť vyššia ako 300kg/m2 ♦ bez obsahu rozpúšťadiel ♦ vhodné na nerovné povrchy ♦ aplikácia postačujúca iba na jeden z podkladov ♦ pre interiér aj exteriér ♦ bez zápachu PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ určené pre lepenie poréznych materiálov s okamžitou fixáciou ♦ pre vertikálne aj horizontálne lepenie ♦ lepí drevo, tehly, kameň, obkladačky, kovy na porézne povrchy ako sú betón, omietka, MDF, OSB, drevotrieska, sadrokartón a iné Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :  380 g, 12 ks - kartón Uvedená cena je za 1 ks.

T-REX Gold Power

7.56  s DPH
NOVINKA! Unikátne zloženie s vláknami pre pevnosť spoja! Najsilnejšie lepidlo na trhu! Vysokopevnostné lepidlo s extrémnou počiatočnou pevnosťou vyššou než 400kg/m2. Vytvára vysoko pevný, pružný a vodotesný spoj. Priľne na vlhké povrchy. Vláknami zosilnená štruktúra lepidla zaisťuje vysokú a dlhodobú odolnosť lepeného spoja. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ extrémne vysoká počiatočná priľnavosť, pri celoplošnom nanesení viac než 400kg/m2 ♦ u väčšiny aplikácií nevyžaduje fixáciu lepených predmetov ♦ priľne i na vlhké podklady ♦ výborná priľnavosť na bežné porézne i neporézne materiály PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ všetky bežné montážne lepenie v domácnosti i na stavbe ♦ konštrukčné lepenie a tmelenie špár vibrujúcich a dynamicky namáhajúcich konštrukcií ♦ lepenie v automobilovom priemysle ♦ lepenie podlahových líšt ♦ lepenie zrkadiel priamo na reflexnú vrstvu Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie : 290 ml, 12 ks - kartón Uvedená cena je za 1 ks.

T-REX Power biely

9.70  s DPH
T-REX s unikátnou technológiou SMX® firmy SOUDAL je najuniverzálnejším produktom s najširším použitím na trhu. Svojimi vlastnosťami predčí väčšinu tmelov a lepidiel. Ako silikón je rovnako odolný voči UV žiareniu a rovnako pružný, ako akrylátový tmel je pretierateľný väčšinou náterov a ako polyuretánový tmel má silné lepiace účinky. Je vhodný pre vnútorné aj vonkajšie použitie a má výbornú priľnavosť na väčšinu stavebných materiálov. Neobsahuje rozpúšťadlá, kyseliny ani izokyanáty. Nestráca svoje vlastnosti ani v prostredí so zvýšenou vlhkosťou, je vhodný pre sanitárne účely. Vysoká počiatočná priľnavosť T-REX predurčuje pre priame lepenie bez nutnosti fixácie. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ extrémne vysoká počiatočná priľnavosť, pri celoplošnom nanesení > 200kg/m2 ♦ dokonalá adhézia a rýchle vytvrdzovanie na takmer všetkých poréznych aj neporéznych    stavebných materiáloch ♦ priľnavý aj na vlhké povrchy ♦ jednoducho spracovateľný bezprostredne po aplikácii a opracovateľný po vytvrdnutí PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ montážne lepenie aj tmelenie v domácnosti, v stavebníctve a strojárenstve, predovšetkým vo výrobe dopravných prostriedkov ( automobily, autokary, karavany, lode, vlaky, letadlá, nástavby   vozidiel atď. ) ♦ aplikácie v kuchyniach a sanitárnych miestnostiach – hmota všeobecne odoláva rastu plesní ♦ elastické lepenie panelov, dosiek, sendvičov, profilov aj. dielov na väčšinu bežných podkladov ♦ pretierateľný výrobok k výplni medzier či otvorov Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie : 290ml, 12ks - kartón Uvedená cena je za 1ks.

T-REX POWER Crystal

12.30  s DPH
T-REX® POWER CRYSTAL je unikátne 100% číre lepidlo a tmel v jednom. Vďaka použitiu technológie SMX® firmy Soudal je najuniverzálnejším produktom s najširším použitím na trhu. Svojimi vlastnosťami predčí väčšinu tmelov a lepidiel. Ako silikón je rovnako odolný proti UV žiareniu a rovnako pružný, ako akrylátový tmel je pretierateľný väčšinou náterov a ako polyuretánový tmel má silné lepiace účinky. Je vhodný pre vnútorné aj vonkajšie použitie a má výbornú priľnavosť k väčšine stavebných materiálov. Neobsahuje rozpúšťadlá, kyseliny ani izokyanáty. Nestráca svoje vlastnosti ani v prostredí so zvýšenou vlhkosťou, je vhodný pre sanitárne účely. Veľmi rýchlo tuhne a vytvára vysoko pevný trvalo pružný a neviditeľný spoj. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ lepidlo a tmel v jednom ♦ vytvára kryštalicky číry, neviditeľný spoj ♦ lepí a tesní všetky materiály ♦ priľne aj na vlhké povrchy PRÍKLADY POUŽITIA: ♦ montážne lepenie a tmelenie v domácnosti, v stavebníctve a strojárenstve, predovšetkým vo    výrobe dopravných prostriedkov ( automobily, autokary, karavany, lode, vlaky, letadlá, nástavby    vozidiel atď.) ♦ aplikácia v kuchyniach a sanitárnych miestnostiach – hmota všeobecne odoláva rastu plesní ♦ elastické lepenie panelov, dosiek, sendvičov, profilov aj. dielov na väčšinu bežných podkladov ♦ pretierateľný výrobok k výplni medzier či otvorov Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :    290ml Uvedená cena je za 1 ks.

T-REX Profi Bond

5.40  s DPH
NOVINKA! Unikátne zloženie s vláknami pre maximálnu pevnosť spoja! Lepidlá novej generácie. Vysoko účinné profesionálne lepidlo s okamžitou priľnavosťou viac než 125kg/m2. Vláknami zosilnená štruktúra lepidla zaisťuje vysokú okamžitú priľnavosť spoja. Vhodné pre vzájomné lepenie väčšiny stavebných materiálov. Pre použitie v interiéry aj exteriéry. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ zosilené vláknami ♦ vhodné pre rýchle a priame lepenie ♦ veľmi rýchly nárast pevnosti ♦ vynikajúca priľnavosť na väčšinu stavebných materiálov ♦ nahradzuje klince a skrutky PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ lepenie obvodových líšt a dekoratívnych prvkov ♦ lepenie sadrových dosiek vo zvislej aj vodorovnej polohe♦ lepenie kobercových, prechodových, obvodových líšt Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie : 300 ml, 12 ks - kartón Uvedená cena je za 1 ks.

TILE-FLEX

9.20  s DPH
FLEXIBILNÉ STAVEBNÉ LEPIDLO NA OBKLADY A DLAŽBY. Mrazuvzdorné cementové lepidlo so zníženým sklzom na obklady a dlažby. Vhodné pre exteriér aj interiér vrátane lepenia na podlahy s teplovodným vykurovaním. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ jednozložková lepiaca zmes na báze cementu, jemného plniva a modifikujúcich prísad ♦ vynikajúca priľnavosť na väčšinu poréznych stavebných materiálov ♦ dobrá prídržnosť k podkladu ♦ mrazuvzdorné ♦ určené pre profesionálne aplikácie v exteriéri aj interiéri ♦ nehorľavé, spĺňa požiadavky EN 12004 pre triedu C1T PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ lepenie keramických obkladov a dlažieb ♦ lepenie dlažieb na podlahy s teplovodným vykurovaním ♦ lepenie dlažieb na povrchy ošetrené hydroizolačnou vrstvou ♦ lepenie umelých kameňov a obkladových páskov z betónu, keramiky alebo sadry ♦ lepenie betónových plotových segmentov apod. Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :  25 kg Uvedená cena je za 1 ks.

Tryska mixážna k chemickým kotvám SOUDAFIX

2.33  s DPH
Balenie : Tryska mixážna SOUDAFIX = 1 ks Uvedená cena je za 1 ks ( á produkt )

Univerzálne montážne lepidlo 49A

5.95  s DPH
Lepenie izolačných a dekoračných panelov a líšt z penového polystyrénu na savé aj nesavé podklady, lepenie izolačných a montážnych prvkov zatepľovacích systémov, drevených lát, soklových líšt, prahov, parapetov, káblových líšt. Umožňuje lepenie na nie úplne rovné podklady. Univerzálne montážne lepidlo na báze SBR s rozpúšťadlom nenarušujúcim polystyrén. Po vytvrdnutí vode odolné. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ lepenie na nerovné povrchy ♦ vodeodolné ♦ nahrádza klince a skutky ♦ nenarušuje polystyrén PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ lepenie izolačných a montážnych prvkov vrátane zatepľovacích systémov ♦ lepenie v renovačných projektoch a bežne na stavbách ♦ lepenie soklových líšt, prahov, parapetov ♦ lepenie polystyrénových izolačných a dekoračných panelov Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :  310 ml, 15ks - kartón Uvedená cena je za 1 ks ( á 310 ml ).

VAPOURSEAL lepidlo na parozábrany

9.50  s DPH
Špeciálne pružne plastický lepiaci tmel báze akrylových polymérov. Určený na spájanie všetkých typov parotesných zábran, vzduchotesné a parotesné tmelenie spojov Soudal Okenných fólií v rámci Soudal Window Systém. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ vzduchotesný a parotesný ♦ vynikajúca priľnavosť na všetky typy parotesných zábran ♦ vysoká priľnavosť na polyetylén a polypropylén ♦ odoláva pôsobeniu UV žiarenia PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ parotesné a vzduchotesné spoje parozábran ♦ dotmeľovanie spojov a lepenie Soudal Okenných fólií v rámci SWS ♦ vzduchotesné spoje väčšiny stavebných materiálov ♦ tesnenie spojov priľahlých konštrukcií Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie : 310 ml Uvedená cena je za 1 ks.