Zobrazuje sa všetkych 17 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Ukončenie žlabu 150

1.63  s DPH
Ukončenie žľabu je súčasťou odkvapového systému.

Žľab PVC KL.15 plast 1000x130x105

11.27  s DPH
Žľaby sú vyrobené z vysoko kvalitnej umelej hmoty (polypropylén). Nízka hmotnosť uľahčuje dopravu aj montáž kanalizácie. Vysoká chemická odolnosť, nesavosť Žľab sa zasadzuje do vrchnej vrstvy a zakrýva roštom, ktorý je na priskrutkovanie (zabezpečenie pred odcudzením), spájanie ďalších žľabov na pero a drážku. Správna montáž zaručuje vysokú odolnosť proti zaťaženiu. Dôležitým prvkom je vonkajšie rebrovanie, ktoré plnia výstužovaciu funkciu a zlepšuje montážne vlastnosti vo spevnenom povrchu alebo betónu.

Žľab PVC KL.15 pozink.1000x130x105

13.15  s DPH
Žľaby sú vyrobené z vysoko kvalitnej umelej hmoty (polypropylén). Nízka hmotnosť uľahčuje dopravu aj montáž kanalizácie. Vysoká chemická odolnosť, nesavost Žľab sa zasadzuje do vrchnej vrstvy a zakrýva roštom, ktorý je na priskrutkovanie (zabezpečenie pred odcudzením), spájanie ďalších žľabov na pero a drážku. Správna montáž zaručuje vysokú odolnosť proti zaťaženiu Dôležitým prvkom je vonkajšie rebrovanie, ktoré plnia výstužovaciu funkciu a zlepšuje montážne vlastnosti vo spevnenom povrchu alebo betónu.

Žlabovka cestna 50/30/7cm VÝPREDAJ

4.83  s DPH
Žľabovka sa používa na odvádzanie zrážkových vôd najmä zo spevnených plôch, komunikácií a ciest.  Žľaby je možné ukladať do betónového alebo štrkového lôžka. Jednotlivé tvárnice sa spoja dorazením nasucho a spoje sa vyšpárujú riedkou cementovou maltou. Po zašpárovaní tvoria tvárnice jednoliaty celok. Žľaby je možné ukladať aj do oblúkov.