Zobrazených 1–32 z 101 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

C-Hák masiarsky nerez A2 140mm

1.29  s DPH
Tento nerezový hák je univerzálny pomocník pre zavesenie mäsa alebo rôzneho náradia.Vlastnosti: Jednoduché zavesenie na mreže, steny alebo tyče. Otvorený, symetrický tvar, so špicatým koncom. Vďaka nehrdzavejúcej oceli možno hák využívať v exteriéri, alebo vo vlhkom prostredí. Nosnosť 140 mm háku je 50 kg (údaj je orientačný). Upozornenie:Keďže sa jedná o nenormovaný produkt, jednotlivé rozmery z technickej tabuľky (hrubšie/tenšie, dlhšie/kratšie), podliehajú +-10% tolerancií.

Háčik s očkom na šrobovanie ZHK100

0.79  s DPH
Háčik na dvere, skrine a okenice. Protikorózna ochrana: duplex

Hák hojdačkový M8x120mm

1.49  s DPH
Hojdačkový hák s metrickým závitom a pozinkovaným povrchom. Tento hák so závitom a so zakrúteným okom umožňuje bezpečné zavesenie hojdačky pomocou matice a podložky, kedy je možné zavesenie nad nosný trám. Vlastnosti: Metrický závit tiež umožňuje inštaláciu háku do kovových nosných prvkov.  Celková nosnosť hojdačkového háku sa odvíja od dĺžky drieku a závitu. Nosnosť hojdačkového háku M8x120mm je 80kg (údaj je orientačný).

Hák mäsiarsky 120×5 nerezový

2.29  s DPH
Tento nerezový hák je univerzálny pomocník pre zavesenie mäsa alebo rôzneho náradia.Vlastnosti: Jednoduché zavesenie na mreže, steny alebo tyče. Otvorený, symetrický tvar, so špicatým koncom. Vďaka nehrdzavejúcej oceli možno hák využívať v exteriéri, alebo vo vlhkom prostredí. Nosnosť 160 mm háku je 60 kg (údaj je orientačný).Upozornenie:Keďže sa jedná o nenormovaný produkt, jednotlivé rozmery z technickej tabuľky (hrubšie/tenšie, dlhšie/kratšie), podliehajú +-10% tolerancií.

Hák prádlový s vrutom 50mm 10ks

6.49  s DPH
Hák slúži ako závesný a napínací prvok. Hák prádlový s vrutom slúži hlavne na upevnenie závesných konštrukcií, ktoré sa musia počas prevádzky demontovať a zavesiť. Originálne SVX blistre pre DIY predaj. Rozmer: 50 mmBalenie obsahuje: 10 kgVlastnosti: Háčiková skrutka sa veľmi často používa aj v každodennom živote, napríklad na pripevnenie šnúr na prádlo a podobne. Môže sa použiť na upevnenie oceľového kábla pri rozťahovaní. Nosnosť háku s vrutom 50 mm je 20 kg (údaj je orientačný).

Hák prádlový s vrutom 65mm 6ks

3.19  s DPH
Hák slúži ako závesný a napínací prvok. Hák prádlový s vrtom slúži hlavne na upevnenie závesných konštrukcií, ktoré sa musia počas prevádzky demontovať a zavesiť. Originálne SVX blistre pre DIY predaj.Rozmer: 65 mmBalenie obsahuje: 6 ksVlastnosti: Háčiková skrutka sa veľmi často používa aj v každodennom živote, napríklad na pripevnenie šnúr na prádlo a podobne. Môže sa použiť na upevnenie oceľového kábla pri rozťahovaní. Nosnosť háku s vrutom 65 mm je 35 kg (údaj je orientačný).

Hák prádlový s vrutom 80mm 6ks

4.79  s DPH
Hák slúži ako závesný a napínací prvok. Hák prádlový s vrtom slúži hlavne na upevnenie závesných konštrukcií, ktoré sa musia počas prevádzky demontovať a zavesiť. Originálne SVX blistre pre DIY predaj.Rozmer: 80 mmBalenie obsahuje: 6 ksVlastnosti: Háčiková skrutka sa veľmi často používa aj v každodennom živote, napríklad na pripevnenie šnúr na prádlo a podobne. Môže sa použiť na upevnenie oceľového kábla pri rozťahovaní. Nosnosť háku s vrutom 80 mm je 40 kg (údaj je orientačný).

Hák rozperný s okom 100mm 2ks

1.99  s DPH
Hák s okom slúži ako rozperný prvok. Rozperný hák s okom je vhodný na fixáciu dverí a okeníc. Originálne SVX blistre pre DIY predaj.Rozmer: 100 mmBalenie obsahuje: 2 ksVlastnosti: Oko slúži na upevnenie háčikom. Rozperný hák je vyrobený z pozinkovanej ocele a je odolný voči vplyvom počasia. Montáž sa vykonáva priskrutkovaním.  

Hák rozperný s okom 50mm 2ks

1.59  s DPH
Hák s okom slúži ako rozperný prvok. Rozperný hák s okom je vhodný na fixáciu dverí a okeníc. Originálne SVX blistre pre DIY predaj.Rozmer: 50 mmBalenie obsahuje: 2 ksVlastnosti: Oko slúži na upevnenie háčikom. Rozperný hák je vyrobený z pozinkovanej ocele a je odolný voči vplyvom počasia. Montáž sa vykonáva priskrutkovaním.  

Hák rozperný s okom 80mm 2ks

1.99  s DPH
Hák s okom slúži ako rozperný prvok. Rozperný hák s okom je vhodný na fixáciu dverí a okeníc. Originálne SVX blistre pre DIY predaj.Rozmer: 80 mmBalenie obsahuje: 2 ksVlastnosti: Oko slúži na upevnenie háčikom. Rozperný hák je vyrobený z pozinkovanej ocele a je odolný voči vplyvom počasia. Montáž sa vykonáva priskrutkovaním.  

Hák s metrickým závitom M4x40 6ks

2.69  s DPH
Spojovací materiál využiteľný pri rôznych projektoch. Hák s metrickým závitom je závesný, viazací, spojovací, či napínací prvok. Najčastejšie uplatnenie - domácnosť, záhrada, dielňa, stavebníctvo, priemysel. Originálne SVX blistre pre DIY predaj.Rozmer: M4x40mmBalenie obsahuje: 6 ksVlastnosti: Povrchovo upravený bielym galvanickým zinkom. Nosnosť háku so závitom M4x40mm je 12,5kg (údaj je orientačný).  

Hák s metrickým závitom M5x50 biely zinok 6ks/bal.

3.99  s DPH
Spojovací materiál využiteľný pri rôznych projektoch. Hák s metrickým závitom je závesný, viazací, spojovací, či napínací prvok. Najčastejšie uplatnenie - domácnosť, záhrada, dielňa, stavebníctvo, priemysel. Originálne SVX blistre pre DIY predaj.Rozmer: M5x50mmBalenie obsahuje: 6 ksVlastnosti: Povrchovo upravený bielym galvanickým zinkom. Nosnosť háku so závitom M5x50mm je 20kg (údaj je orientačný).

Hák s metrickým závitom M6x50 biely zinok 6ks/bal.

3.20  s DPH
Spojovací materiál využiteľný pri rôznych projektoch. Hák s metrickým závitom je závesný, viazací, spojovací, či napínací prvok. Najčastejšie uplatnenie - domácnosť, záhrada, dielňa, stavebníctvo, priemysel. Originálne SVX blistre pre DIY predaj.Rozmer: M6x50mmBalenie obsahuje: 6 ksVlastnosti: Povrchovo upravený bielym galvanickým zinkom. Nosnosť háku so závitom M6x50mm je 40kg (údaj je orientačný).  

Hák s pravým závitom M5 6ks

6.99  s DPH
Rozmer: M5Balenie obsahuje: 6 ksOriginálne SVX blistre pre DIY predaj. Napínač je zariadenie na nastavenie napätia alebo dĺžky lán, káblov, spojovacích tyčí a iných napínacích systémov. Spravidla sa skladá z dvoch skrutiek s okom so závitom, z ktorých jeden je zaskrutkovaný do každého konca malého kovového rámu, jeden s ľavým závitom a druhý s pravým závitom. Vlastnosti: Hák je vyrobený z pozinkovanej uhlíkovej ocele. Napätie je možné nastaviť otočením rámu, čo spôsobí súčasné zaskrutkovanie alebo vyskrutkovanie oboch skrutiek s okom bez toho, aby ste skrutky s okom alebo pripojené káble krútili. Pracovné zaťaženie sa počíta pozdĺž osi spojovacieho prostriedku, bočné zaťaženie nie je povolené! Nosnosť háku pre napínač M5 je 50kg (údaj je orientačný).  

Hák s pravým závitom M6 6ks

5.19  s DPH
Originálne SVX blistre pre DIY predaj. Napínač je zariadenie na nastavenie napätia alebo dĺžky lán, káblov, spojovacích tyčí a iných napínacích systémov. Spravidla sa skladá z dvoch skrutiek s okom so závitom, z ktorých jeden je zaskrutkovaný do každého konca malého kovového rámu, jeden s ľavým závitom a druhý s pravým závitom. Vlastnosti: Hák je vyrobený z pozinkovanej uhlíkovej ocele. Napätie je možné nastaviť otočením rámu, čo spôsobí súčasné zaskrutkovanie alebo vyskrutkovanie oboch skrutiek s okom bez toho, aby ste skrutky s okom alebo pripojené káble krútili. Pracovné zaťaženie sa počíta pozdĺž osi spojovacieho prostriedku, bočné zaťaženie nie je povolené! Nosnosť háku pre napínač M6 je 75kg (údaj je orientačný).  

Hák s pravým závitom M8 4ks

6.49  s DPH
Originálne SVX blistre pre DIY predaj. Napínač je zariadenie na nastavenie napätia alebo dĺžky lán, káblov, spojovacích tyčí a iných napínacích systémov. Spravidla sa skladá z dvoch skrutiek s okom so závitom, z ktorých jeden je zaskrutkovaný do každého konca malého kovového rámu, jeden s ľavým závitom a druhý s pravým závitom. Vlastnosti: Hák je vyrobený z pozinkovanej uhlíkovej ocele. Napätie je možné nastaviť otočením rámu, čo spôsobí súčasné zaskrutkovanie alebo vyskrutkovanie oboch skrutiek s okom bez toho, aby ste skrutky s okom alebo pripojené káble krútili. Pracovné zaťaženie sa počíta pozdĺž osi spojovacieho prostriedku, bočné zaťaženie nie je povolené! Nosnosť háku pre napínač M8 je 165kg (údaj je orientačný).  

Hák s vrútom 30mm biely zinok 10ks/bal. (ilust.foto)

1.99  s DPH
Spojovací materiál využiteľný pri rôznych projektoch. Hák s vrutom je vhodný do dreva, plastu či hmoždinky. Originálne SVX blistre pre DIY predaj.Rozmer: 30 mmBalenie obsahuje: 10 kusovVlastnosti: Povrchovo upravený bielym galvanickým zinkom. Má široké uplatnenie v domácnosti, záhrade, dielni, alebo v stavebnom priemysle. Nosnosť háku s vrutom 30 mm je 8 kg (údaj je orientačný).

Hák s vrútom 40mm biely zinok 10ks/bal.

2.09  s DPH
Spojovací materiál využiteľný pri rôznych projektoch. Hák s vrutom je vhodný do dreva, plastu či hmoždinky. Originálne SVX blistre pre DIY predaj.Rozmer: 40 mmBalenie obsahuje: 10 kusovVlastnosti:  Povrchovo upravený bielym galvanickým zinkom. Má široké uplatnenie v domácnosti, záhrade, dielni, alebo v stavebnom priemysle. Nosnosť háku s vrutom 40 mm je 7,5 kg (údaj je orientačný).  

Hák s vrútom 50mm biely zinok 10ks/bal. (ilust.foto)

2.49  s DPH
Spojovací materiál využiteľný pri rôznych projektoch. Hák s vrutom je vhodný do dreva, plastu či hmoždinky. Originálne SVX blistre pre DIY predaj.Rozmer: 50 mmBalenie obsahuje: 10 kusovVlastnosti: Povrchovo upravený bielym galvanickým zinkom. Má široké uplatnenie v domácnosti, záhrade, dielni, alebo v stavebnom priemysle. Nosnosť háku s vrutom 50 mm je 12,5 kg (údaj je orientačný).  

Hák s vrútom 60mm biely zinok 6ks/bal. (ilust.foto)

2.29  s DPH
Spojovací materiál využiteľný pri rôznych projektoch. Hák s vrutom je vhodný do dreva, plastu či hmoždinky. Originálne SVX blistre pre DIY predaj.Rozmer: 60 mmBalenie obsahuje: 6 ksVlastnosti: Povrchovo upravený bielym galvanickým zinkom. Má široké uplatnenie v domácnosti, záhrade, dielni, alebo v stavebnom priemysle. Nosnosť háku s vrutom 60 mm je 20 kg (údaj je orientačný).  

Hák s vrútom biely lak 30mm 10ks/bal. (ilust.foto)

2.49  s DPH
Spojovací materiál využiteľný pri rôznych projektoch. Hák s vrutom je vhodný do dreva, plastu či hmoždinky. Originálne SVX blistre pre DIY predaj.Rozmer: 30 mmBalenie obsahuje: 10 ksVlastnosti: Povrchovo upravený bielym komatixtom . Má široké uplatnenie v domácnosti, záhrade, dielni, alebo v stavebnom priemysle. Nosnosť háku s vrutom 30 mm je 8 kg (údaj je orientačný).  

Hák s vrútom biely lak 40mm 10ks/bal. (ilust.foto)

2.69  s DPH
Spojovací materiál využiteľný pri rôznych projektoch. Hák s vrutom je vhodný do dreva, plastu či hmoždinky. Originálne SVX blistre pre DIY predaj.Rozmer: 40 mmBalenie obsahuje: 10 ksVlastnosti: Povrchovo upravený bielym komatixtom . Má široké uplatnenie v domácnosti, záhrade, dielni, alebo v stavebnom priemysle. Nosnosť háku s vrutom 40 mm je 7,5 kg (údaj je orientačný).  

Hák s vrútom biely lak 50mm 6ks/bal.

2.29  s DPH
Spojovací materiál využiteľný pri rôznych projektoch. Hák s vrutom je vhodný do dreva, plastu či hmoždinky. Originálne SVX blistre pre DIY predaj.Rozmer: 50 mmBalenie obsahuje: 6 ksVlastnosti: Povrchovo upravený bielym komatixtom . Má široké uplatnenie v domácnosti, záhrade, dielni, alebo v stavebnom priemysle. Nosnosť háku s vrutom 50 mm je 12,5 kg (údaj je orientačný).  

Hák s vrútom mosadz 30mm 10ks/bal. (ilust.foto)

2.59  s DPH
Spojovací materiál využiteľný pri rôznych projektoch. Hák s vrutom je vhodný do dreva, plastu či hmoždinky. Originálne SVX blistre pre DIY predaj.Rozmer: 30 mmBalenie obsahuje: 10 ksVlastnosti: Povrchovo upravený mosadzou. Má široké uplatnenie v domácnosti, záhrade, dielni, alebo v stavebnom priemysle. Nosnosť háku s vrutom 30 mm je 8 kg (údaj je orientačný).

Hák s vrútom mosadz 40mm 10ks/bal. (ilust.foto)

2.69  s DPH
Spojovací materiál využiteľný pri rôznych projektoch. Hák s vrutom je vhodný do dreva, plastu či hmoždinky. Originálne SVX blistre pre DIY predaj.Rozmer: 40 mmBalenie obsahuje: 10 ksVlastnosti: Povrchovo upravený mosadzou. Má široké uplatnenie v domácnosti, záhrade, dielni, alebo v stavebnom priemysle. Nosnosť háku s vrutom 40 mm je 7,5 kg (údaj je orientačný).  

Hák s vrútom mosadz 50mm 6ks/bal.

2.19  s DPH
Spojovací materiál využiteľný pri rôznych projektoch. Hák s vrutom je vhodný do dreva, plastu či hmoždinky. Originálne SVX blistre pre DIY predaj.Rozmer: 50 mmBalenie obsahuje: 6 ksVlastnosti: Povrchovo upravený mosadzou. Má široké uplatnenie v domácnosti, záhrade, dielni, alebo v stavebnom priemysle. Nosnosť háku s vrutom 50 mm je 12,5 kg (údaj je orientačný).  

Hák stropný s vrútom 60mm biely zinok 6ks/bal.

2.09  s DPH
Spojovací materiál využiteľný pri rôznych projektoch. Hák stropný s vrutom je určený na väčšie zaťaženia. Je to závesný, viazací, spojovací či napínací prvok. Originálne SVX blistre pre DIY predaj.Rozmer: 60 mmBalenie obsahuje: 6 ksVlastnosti: Najčastejšie uplatnenie - domácnosť, záhrada, dielňa, stavebníctvo, priemysel. Povrchovo upravený bielym galvanickým zinkom. Nosnosť stropného háku s vrutom 60 mm je 15 kg (údaj je orientačný).

Hák stropný s vrútom 80mm biely zinok 6ks/bal.

2.29  s DPH
Spojovací materiál využiteľný pri rôznych projektoch. Hák stropný s vrutom je určený na väčšie zaťaženia. Je to závesný, viazací, spojovací či napínací prvok. Originálne SVX blistre pre DIY predaj.Rozmer: 80 mmBalenie obsahuje: 6 ksVlastnosti: Najčastejšie uplatnenie - domácnosť, záhrada, dielňa, stavebníctvo, priemysel. Povrchovo upravený bielym galvanickým zinkom. Nosnosť stropného háku s vrutom 80 mm je 15 kg (údaj je orientačný).

Kruzok pod zaves D-12 odm

0.20  s DPH
Dištančný krúžok slúži na vypodloženie dverných pántov. Podložky pod záves sa hodia na vkladanie do závesov dverí. Dosiahnete tak zväčšenie vzdialenosti dverí od podlahy, ktoré o ňu nebudú drhnúť. Jednoducho vyveste dvere, nasaďte podložku na záves a znovu zaveste dvere. V prípade potreby môžte použiť viac takýchto krúžkov / podložiek. ·  Priemer: 12 mm·  Na vypodloženie dverí alebo okien na závese·  Podložka pod pánty

Matica ockova 10 DIN 582

1.15  s DPH
Kvalitné spojovacie príslušenstvo pre laná a lanká, vyrobené z konštrukčnej ocele a žiarovo zinkované pre zvýšenie životnosti.

Matica ockova 12 DIN 582

1.39  s DPH
Kvalitné spojovacie príslušenstvo pre laná a lanká, vyrobené z konštrukčnej ocele, zinkované pre zvýšenie životnosti. Matica s okom – uzavreté závesné oko s vnútorným závitom Použitie: po naskrutkovaní slúži ako závesný bod. Normy oka: DIN 582, STN.02 1669 Tvar: O ktorý obsahuje na svojom obvode vnútorný závit.    Povrchová úprava: biely zinok. Závit: základné stúpanie.