Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Deco Color Zink Metallic 400ml – na opravu pozinkovaných a hliníkových povrchov do 500°C

7.26  s DPH
Rýchloschnúci prípravok zinkovo-hliníkový na ochranu a opravu poškodených pozinkovaných alebo iných konštrukcií, zvarov a spojov. Používa sa na konzerváciu hliníkových profilov.

Deco Color Zink Metallic 600ml – na opravu pozinkovaných a hliníkových povrchov do 500°C

8.57  s DPH
Rýchloschnúci prípravok zinkovo hliníkový na ochranu a opravu poškodených pozinkovaných alebo iných konštrukcií, zvarov a spojov. Používa sa na konzerváciu hliníkových profilov.

Ferro Color P 0984 červenohnedá metalická 0,75l – penetračná základná polyuretánová polomatná farba

13.19  s DPH
FERRO COLOR P penetračná základná polyuretánová farba sa používa na ručne odhrdzavený oceľový povrch a tiež ako prvý náter na čerstvýpozinkovaný alebo hliníkový podklad. Preniká do zostatkovej hrdze, chemicky vyväzuje vlhkosť, vyplňuje póry podkladu a zvyšuje väzbu medzipodkladom a ďalšou natieranou vrstvou.

Ferro Color P0000 transparentná 0,3l – penetračná základná polyuretánová polomatná farba

3.29  s DPH
Penetračná základná farba polyuretánová vhodná ako prvý náter na pozinkovaný a hliníkový podklad. Popis:Penetračná základná farba polyuretánová Ferro Color P je disperzia anorganických pigmentov, plnidiel a aditív v roztoku špeciálnych polyizokyanátových živíc v organických rozpúšťadlách.

PAM Kovozin Ral 8017 palisander/hnedý 0,7kg

6.29  s DPH
Kovozin je disperzná farba palisander/hnedý na základnú úpravu produktov z nového alebo zoxidovaného pozinkovaného plechu v interiéri aj exteriéri. Môže sa používať aj na povrchovú úpravu.