Zobrazených 1–32 z 3317 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Adhesan špeciálne náplaste proti krvácaniu, 3 veľkosti, 16ks

1.51  s DPH
Náplasti v troch veľkostiachvodeodolné zastavujúce krvácanie malých rán a odrenín do 1-2 minútčiastočky vo vankúšiku absorbujú krv a rýchlo vytvoria gélovú vrstvu, ktorá udrží ranu vlhkú a napomáha prirodzenému hojeniuaplikujú sa podľa potreby, vhodné aj pre citlivú pokožku .

Adidas antiperspirant Get Ready 150ml

2.99  s DPH
Limitovaná edícia Adidas Get Ready! zachytáva podstatu Brazílie. Koktail šťavnatého ovocia s jemnou vôňou kvetín je dokonalou harmóniou.

Air happy náplň+rozprašovač Marine 3x15ml

3.39  s DPH
Vyskúšajte osviežovač vzduchu Air menłine pre naplnenie vášho domova sviežou vôňou. Osviežovače vzduchu Air menłine spoľahlivo neutralizujú zápach a zanechávajú miestnosti príjemne prevoňané.

Air Wick 4v1 Anti Tabak spray 240ml

3.29  s DPH
Unikátny osviežovač vzduchu od značky Airwick je vynikajúci prostriedok v boji proti nepríjemným zápachom. Obnovuje sviežosť a zanecháva v domácnosti príjemnú arómu.

Air Wick Aruba Melón NN 19ml

4.29  s DPH
AIR WICK Tekutá náplň do elektrického osviežovača - Aruba melónový koktailNáhradná náplň do elektrického osviežovača vzduchu do zásuvky Air Wick. Vaše čuchové bunky poteší úplne nová aróma sladkých žltých melónov, ktoré dozreli pod rozpáleným slnkom na ostrove Aruba, ležiacom v Karibskom mori neďaleko pobrežia Venezuely.

Air Wick automatický osviežovač vzduchu Pure komplet, svieži vánok 250ml

7.99  s DPH
AIRWICK Automatický sprej Pure komplet  - Svieži vánok 250 ml:Prevoňajte svoj domov hravou vôňou jarného vánku. Kúpte si osviežovač vzduchu, ktorý bude dokonale ladiť s vašim interiérom.

Air Wick Citrus osviežovač vzduchu v spreji 240ml

3.29  s DPH
Unikátny osviežovač vzduchu od značky Airwick je vynikajúci prostriedok v boji proti nepríjemným zápachom. Obnovuje sviežosť a zanecháva v domácnosti príjemnú arómu.

Air wick crystal osviežovač vzduchu biele kvety frézie 5,21g

3.09  s DPH
Ľahká vôňa bielych kvetov, frézie a francúzskeho jazmínu, ktorá príjemne prevonia váš domov. Air Wick Crystal Air má elegantný, dekoratívny vzhľad a bude dokonale ladiť s interiérom Vášho domova.

AIR WICK Electric Jemný satén a Mesačná ľalia NN 19ml

4.69  s DPH
Vôňa jemného saténu AIR WICK elektrický osviežovač obsahuje parfumovaný olej, ktorý  dodáva hrejivú a stálu dlhotrvajúcu vôňu. Vylepšený dizajn umožňuje nastavenie intenzity vône podľa vášho želania a jeho rafinovaný vzhľad sa hodí do akéhokoľvek interiéru.

Air Wick elektrická náhrada magnólia 250ml

6.42  s DPH
Air Wick Freshmatic Max náplň do osviežovača vzduchu Freshmatic jemný satén a mesačná ľalia vnesie do vášho domova kvetinovú vôňu doplnenú ostrými tónmi jablka a jazmínu. Air Wick Freshmatic Max ponúka príjemnú vôňu, ktorá trvá až 60 dní pri nastavení najnižšej intenzity.

AIR WICK Elektrický osviežovač Vôňa sviežeho prádla, NN 19ml

4.69  s DPH
Elektrický osviežovač - náplň vôňa levanduľovej lúky 19 ml. AIR WICK elektrický osviežovač obsahuje parfumovaný olej, ktorý  dodáva hrejivú a stálu dlhotrvajúcu vôňu.

Air Wick elektrický strojček + náplň White flowers 19ml

4.99  s DPH
Vôňa bielych ružíAIR WICK elektrický osviežovač obsahuje parfumovaný olej, ktorý  dodáva hrejivú a stálu dlhotrvajúcu vôňu. Vylepšený dizajn umožňuje nastavenie intenzity vône podľa vášho želania a jeho rafinovaný vzhľad sa hodí do akéhokoľvek interiéru.

Air wick elektrický strojček + NN biele kvety frézie 19ml

4.99  s DPH
AIR WICK® elektrický osviežovač obsahuje parfumovaný olej, ktorý  dodáva hrejivú a stálu dlhotrvajúcu vôňu. Vylepšený dizajn umožňuje nastavenie intenzity vône podľa vášho želania a jeho rafinovaný vzhľad sa hodí do akéhokoľvek interiéru.

Air wick elektrik radostné leto NN 19ml

5.60  s DPH
Osviežovač vzduchu AIR WICK Electric náplň  Radostné leto prevonia váš domov príjemnou a dlhotrvajúcou vôňou. Kombinácia vôní bielych kvetov, cukrového melóna a jemnej vanilky privedie do vášho domova osviežujúcu a veľmi podmanivú vôňu letných dní.

AIR WICK Freshmatic Aruba melónový koktail NN 250ml

5.17  s DPH
Udržiavať domov plný príjemnej vône nikdy nebolo jednoduchšie. Vďaka osviežovaču vzduchu Air Wick Freshmatic dosiahnete nepretržitú sviežu arómu.

Air Wick Freshmatic Beach Escapes difuzér a náplň do osviežovača vzduchu Maui mango 250ml

7.49  s DPH
Prevoňajte svoj domov hravou vôňou. Kúpte si osviežovač vzduchu, ktorý bude dokonale ladiť s vaším interiérom.

Air Wick Freshmatic Beach Escapes náplň do osviežovača vzduchu Maui mango 250ml

5.49  s DPH
Udržiavať domov plný príjemnej vône nikdy nebolo jednoduchšie. Vďaka osviežovaču vzduchu Air Wick Freshmatic dosiahnete nepretržitú sviežu arómu.

Air Wick Freshmatic do osviežovača vzduchu Kvety čerešní NN 250ml

6.42  s DPH
Vďaka osviežovaču vzduchu Air Wick Freshmatic dosiahnete nepretržite sviežu arómu. Udržiavať domov plný okúzľujúcej vône nikdy nebolo jednoduchšie.

Air Wick Freshmatic komplet prádlo vo vánku + NN 250ml

7.99  s DPH
Zachytáva sviežosť prádla vejúceho vo vetre, s jemnou vôňou okolitých bielych orgovánov. Vdýchnite nádhernú vôňu čerstvo upečeného jablkového koláča plneného koreneným jablkom, posypaného hnedým cukrom a podávaného s kopčekom vanilkovej zmrzliny.

Air Wick freshmatic max pure svieži vánok NN 250ml

6.42  s DPH
Príjemná vôňa Pure neutralizuje pachy a naplní Váš domov sviežimi a úžasnými vôňami. Náplň je vhodná do strojčekov Airwick Freshmatic a prevonia váš domov až na celých 60 dní podľa nastavenia intenzity.