Zobrazuje sa všetkych 6 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

ETICS Bond CLICK and FIX

11.25  s DPH
Mimoriadne kvalitná lepiaca pena pre ekonomické a rýchle lepenie tepelne izolačných dosiek na steny a fasády. Má vynikajúcu priľnavosť na väčšinu podkladov ako betón, drevo, drevotrieska, OSB, Cetris apod., veľmi rýchlo vytvrdzuje, vďaka výbornej priľnavosti na betón (až 0,3MPa) a požiarnej odolnosti (trieda reakcie na oheň podľa ČSN EN 13501-1:2007 B-s1, d0) je vhodná na použitie v rámci lepených zatepľovacích systémov. Následné práce (brúsenie, kotvenie, stierkovanie) je možno uskutočňovať už dve hodiny po nalepení. Špeciálna receptúra a naplnení fľaše na 800ml poskytuje výnimočnú výdatnosť pri lepení až 14m2. Pištoľová pena s unikátnym patentovaným Click & Fix spôsobom upínania. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ vynikajúca priľnavosť na väčšinu stavebných podkladov ♦ ďalšia práca pri inštalácii zatepľovacieho systému môžu nasledovať už po 2 hodinách ♦ výdatnosť až 14 m2 ♦ znížená horľavosť, trieda B1 PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ lepenie tepelne izolačných dosiek z penového polystyrénu ♦ lepenie tepelne-izolačných systémov ♦ vyplňovanie dutín ♦ tvorba zvukovo izolačnej vrstvy Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie : 800 ml Uvedená cena je za 1 ks.

ETICS Bond GUN

11.25  s DPH
Mimoriadne kvalitná lepiaca pena pre ekonomické a rýchle lepenie tepelne izolačných dosiek na steny a fasády. Má vynikajúcu priľnavosť na väčšinu podkladov ako betón, drevo, drevotrieska, OSB, Cetris apod., veľmi rýchlo vytvrdzuje, vďaka výbornej priľnavosti na betón (až 0,3MPa) a požiarnej odolnosti (trieda reakcie na oheň podľa ČSN EN 13501-1:2007 B-s1, d0) je vhodná na použitie v rámci lepených zatepľovacích systémov. Následné práce (brúsenie, kotvenie, stierkovanie ) je možno uskutočňovať už dve hodiny po nalepení. Špeciálna receptúra a naplnenie fľaše na 800ml poskytuje výnimočnú výdatnosť pri lepení až 14m2. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ vynikajúca priľnavosť na väčšinu stavebných podkladov ♦ ďalšie práce pri inštalácii zatepľovacieho systému môžu nasledovať už po 2 hodinách ♦ výdatnosť až 14 m2 ♦ znížená horľavosť, trieda B1 PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ lepenie tepelne izolačných dosiek z penového polystyrénu ♦ lepenie tepelne-izolačných systémov ♦ vyplňovanie dutín ♦ tvorba zvukovo izolačnej vrstvy Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :  800 ml Uvedená cena je za 1 ks.

PERI Bond GUN

11.05  s DPH
Lepenie tepelne izolačných dosiek z extrudovaného polystyrénu používaných ako perimetrická izolácia pod úrovňou terénu. Zaisťuje precízne, mimoriadne ekonomické, jednoduché a kvalitné lepenie izolantu na betón, drevo, drevotriesku, OSB, Cetris apod. Priľne na vlhký podklad. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ vynikajúce tepelne a akusticky izolačné vlastnosti ♦ znižuje možnosť vzniku trhlín a tým zatekaniu vody montážnou špárou ♦ mimoriadna redukcia hmotnosti a potrebného materiálového priestoru oproti obvyklým lepiacim maltám ♦ výdatnosť až 14m2 PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ lepenie tvrdnutých polystyrén. dosiek používaných ako perimetrická izolácia podľa DIN 4108-2 ♦ lepenie izolačných / drenážnych prvkov ♦ vyplňovanie dutín ♦ tvorba zvukovo izolačnej vrstvy Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :  750 ml, 12 ks - kartón Uvedená cena je za 1 ks (á 750 ml).

ROOF Bond GUN

11.30  s DPH
Lepiaca pena na strešné izolácie SOUDAL ROOF BOND je špeciálna hmota určená na profesionálne lepenie strešných tepelne izolačných dosiek pri realizácii plochých aj šikmých striech. Má výbornú priľnavosť na stavebné podklady vrátane strešných pásov s textilným kašírovaním alebo pieskovým posypom. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ vysoká priľnavosť k väčšine strešných krytín aj k ostatným stavebným materiálom ♦ vďaka vynikajúcim tepelne izolačným vlastnostiam možno použiť na výplň dutín medzi doskami ♦ zníženie náročnosti práce pri lepení izolácií až o 30 % ♦ znižuje možnosť vzniku trhlín a tým únikov tepla, prenikaniu hluku a zatekaniu vody montážnou špárou PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ efektívne, čisté, úsporné a trvanlivé lepenie strešných izolačných dosiek ♦ lepení strešných tepelne-izolačných systémov ♦ vyplňovanie dutín medzi jednotlivými prvkami izolácie ♦ tvorba zvukovo izolačnej vrstvy Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :  800 ml Uvedená cena je za 1 ks.

SOUDABOND Easy GUN pištoľová

9.40  s DPH
Rýchlotuhnúce a vysoko účinné polyuretánové lepidlo v aerosólovom balení na aplikácie v interiéri aj exteriéri. V priebehu nanášania vytvára nízkoexpanznú penovú hmotu, ktorá dokonalo vyplní všetky nerovnosti na povrchu lepených častí. Vhodné na fixovanie sadrokartónových a cementotrieskových dosiek v systémoch suchej výstavby, drevotrieskových a drevovláknitých dosiek, vrátane kovových plechov na všetky bežné stavebné podklady. Ideálne na lepenie tepelno-izolačných panelov z penového aj extrudovaného polystyrénu, polyuretánu, minerálnej vlny, korku, podklady z betónu, kameňa, dreva a kovu. Vhodné pre rýchle lepenie pórobetónových tvárnic. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ jednoduché a veľmi rýchle lepenie mnohých typov materiálov ♦ nahrádza maltu, šetrí náklady na dopravu cementových lepidiel, nevyžaduje murárske náradie ♦ jedno balenie stačí na nalepenie 12 m2 ♦ veľmi presné nanášanie pomocou aplikačnej pištole PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ lepenie mnohých typov izolačných materiálov na široké spektrum podkladov ♦ lepenie sadrokartónových dosiek ♦ lepenie betónových a pórobetónových tvárnic pri murovaní deliacich priečok ♦ vyplňovanie dutín Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie : 750 ml Uvedená cena je za 1 ks.

SOUDABOND Easy trubičková

8.80  s DPH
Rýchlotuhnúce a vysoko účinné polyuretánové lepidlo v aerosolovom balení na aplikácie v interiéri aj exteriéri. V priebehu nanášania vytvára nízkoexpanznú penovú hmotu, ktorá dokonalo vyplní všetky nerovnosti na povrchu lepených častí. Vhodné na fixovanie sadrokartónových a cementotrieskových dosiek v systémoch suchej výstavby, drevotrieskových a drevovláknitých dosiek, vrátane kovových plechov na všetky bežné stavebné podklady. Ideálne na lepenie tepelno-izolačných panelov z penového aj extrudovaného polystyrénu, polyuretánu, minerálnej vlny, korku, podklady z betónu, kameňa, dreva a kovu. Vhodné pre rýchle lepenie pórobetónových tvárnic. Je pripravená na jednoduché použitie s trubičkovým aplikátorom. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ jednoduché a mimoriadne rýchle lepenie mnohých typov materiálov ♦ nahrádza maltu, šetrí náklady na dopravu cementových lepidiel, nevyžaduje murárske náradie ♦ jedno balenie postačuje na nalepenie 12m2 dosiek ♦ nevyžaduje ďalšie náradie, jednoduchá aplikácia pomocou aplikačnej trubičky PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ lepenie mnohých typov izolačných materiálov na široké spektrum podkladov ♦ lepenie sadrokartónových dosiek ♦ lepenie betónových a pórobetónových tvárnic pri murovaní deliacich priečok ♦ vyplňovanie dutín Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie : 750 ml Uvedená cena je za 1 ks.