Zobrazuje sa všetkych 16 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Hlavica sprchová Delta

6.19  s DPH
Sprchová ružica trojpolohová Olsen Spa DELTA vyvažuje tradičnú estetiku s modernou technológiou. Klasický tvar pochrómovanej sprchovej hlavice je doplnený sprchovými výstupkami, pre každodenný osviežujúci zážitok. Vďaka svojej variabilite ponúka ľubovoľnú kombináciu so štandardným príslušenstvom vodovodných batérií. Nechajte sa rozmaznávať tromi druhmi prúdu!

Kút sprchový 90 MIO

150.00  s DPH
Sprchový štvrťkruhový kút MIO bez vaničky s bielymi profilmi s rozmermi 90 x 90 x 180 cm. Dvojité posuvné dvere z 4 mm hrubého bezpečnostného skla sú opatrené vodoodpudivou úpravou. Dvere sú vybavené jednoduchými hornými a spodnými kolieskami, pre jednoduchú manipuláciu.

Kút sprchový CUBITO PURE 90 oblý

571.99  s DPH
Sprchový kút  Cubito Pure oblý 90 cm s rádiusom 540 mm a výškou 1950 mm od spoločnosti JIKA. Transparentné 6mm hrubé bezpečnostné sklo. Hliníkové profily, výklopný mechanizmus a madlá sú v striebornom lesklom prevedení. Ložiskové pojazdy dverí umožňujú jednoduché otváranie a zatváranie. Sprchové kúty so špeciálnou úpravou JIKA perla GLASS na vnútornej strane sprchového kúta.

Kut sprchovy Dynamic B2 sat. 160 P

476.00  s DPH
Posuvné sprchové dvere DYNAMIC B2 160 predstavujú veľmi moderné riešenie, ktoré dokážu dizajnovo oživiť každú kúpeľňu. Z hľadiska samotnej inštalácie sú sprchové dvere DYNAMIC B2 160 univerzálne, pretože ich montáž je realizovateľná na pravú aj ľavú stranu. Sprchovacie dvere DYNAMIC B2 160 sa skladajú z dvoch častí – pevnej a pohyblivej. Pohyblivá časť sprchových dverí je uchytená na vrchnom chrómovom profile, po ktorom sa posúva na pojazdoch. Pevný diel slúži na ukotvenie sprchových dverí. Posuvné sprchové dvere sú DYNAMIC B2 zhotovené z číreho bezpečnostného skla s hrúbkou 6 mm, ktoré je vysoko odolné voči bočným nárazom a pri prípadnom rozbití sa roztriešti na veľmi malé kúsky.

Kút sprchový kora Lite R550 80x80x185cm chróm Alu sklo číre 4mm

201.74  s DPH
Sprchové kúty zo série Kora, ktorá vnáša do ekonomickej triedy nový rozmer kvality. Hrúbka bezpečnostného skla je 4 mm, v dizajne skla Číre. Sprchový kút je osadený posuvnými dverami, ktoré majú ložiskové pojazdy s excentrickým usadením (možnosť perfektného nastavenia). Dorazy zaisťujú minimálne nárazy pri otváraní a zatváraní sprchovacieho kúta. Spodné pojazdy umožňujú odklopenie posuvnej časti sprchovacieho kúta a vyčistenie bežne nedostupných miest. Tesnosť medzi pevnou a posuvnou časťou je zaistená stieracími silikónovými lištami na oboch dvoch častiach, nejedná sa však o hermeticky uzavretý výrobok. V cene kúta nie je zahrnutá cena vaničky.

Kút sprchový Nexty NSKK3-90 čierna + transparent

459.00  s DPH
Sprchový kút bez vaničky a farbou profilov v čiernej farbe, výplň je z číreho skla bez dekoru. S technológiou RAVAK AntiCalc ® dodáva sklu hydrofóbne účinky, to znamená, že povrch skla sa stane vodoodpudivým. Otočný systém otvárania. Ľavá i pravá orientácia. Výška je 195cm, šírka vstupu je 50,80cm,hrúbka skla je 6mm, systém otvárania je otočný a pôdorys je štvrťkruh. 

SanSwiss VALEA rohový sprchovací kút 90x90x190cm s dvojdielnymi posúvnymi dvermi, aluchróm / číre sklo

399.00  s DPH
Sanswiss VALEA sprchový kút s dvojdielnymi posuvnými dvermi 90x90 cm, číre sklo, aluchróm - BEZ VANIČKY A SIFÓNURohový vstup s dvojdielnymi posuvnými dverami 6 mm bezpečnostné sklo, magnetické tesnenieAntiplaková úpava Aquaperle - sklo: číre - farba: aluchróm - výška: 1900 mm - rozmer: 900x900 mm - šírka vstupu: 493 mm 

Sprchové dvere CUBITO 80 PURE saten

438.99  s DPH
Sprchové dvere bez vaničky a farbou profilov v lesklom chróme, výplň je z číreho skla. S povrchovou úpravou JIKA perla Glass, voda na povrchu sa zlúči do malých kvapiek a rýchlo skĺzne dolu. Otočný systém otvárania. Jednokrídlové sprchové dvere so šírkou 80 cm, strieborný lesklý profil, číre sklo. Prevedenie v ľavo-pravom variante a optimálnej výške 195 cm, 6 mm transparentné sklo, chrómové madlá. 

Štvrťkruh VALEA , s dvojdielnymi posuvnými dvermi, 90x90cm

488.99  s DPH
Sprchový štvrťkruhový kút s chrómovými profilmi, pri ktorom je estetický dôraz kladený na výrazné madlá a profily, ktoré tvoria dokonalý vzhľad kúta. Sprchový kút s výplňou z číreho skla bez dekoru. Povrchová úprava aplikovaná už vo výrobe, ktorá uľahčuje čistenie a umožňuje jednoduché stekanie vody v podobne drobných kvapiek.  výška sprchového kútu je 190cm hrúbka pevného skla je 6mm hrúbka posuvného skla je 4mm sklo je číre, profily a madlá sú chrómové lesklé šírka a hĺbka je 90cm dvere sú posuvné dvojdielne

Vzpera stropná + kotviaci a ukončovací profil, čierna matná-montážny set

146.99  s DPH
Montážny set vrátane profilov od SanSwiss. Teleskopická stropná alebo vodorovná vzpera s možnosťou skrátenia na mieru. Obe prevedenia v jednej sade. Dĺžka vzpery 1500 mm. Maximálna výška stropu pre kotvenie je 2800 mm. Určené pre samostatnú pevnú stenu TOPF2.