Zobrazuje sa všetkych 11 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Dvere jednokrídlové Annea s pevnou stenou v rovine, aluchróm, číre sklo

558.99  s DPH
- jednokrídlové otočné dvere s pevným dielom v rovine - integrované pánty so zdvihacím mechanizmom - zapustené na vnútornej strane - otváranie iba von - magnetické tesnenie - vrátane rohovej zpery - šírka: 1000 mm - šírka dverí: 703 mm - šírka pevného dielu: 297 mm - šírka vstupu: 670 mm - výška: 2000 mm Antiplaková úprava Aquaperle znižuje usadzovanie nečistôt a vodného kameňa na skle. Vďaka tejto úprave stekajú vodné kvapky zo skla dole a neusadzujú sa na ňom. Na skle môže zostať len niekoľko malých kvapiek. Aquaperle znižuje usadzovanie vodného kameňa na minimum a značne uľahčuje údržbu skla.

Kút sprchový 90 MIO

150.00  s DPH
Sprchový štvrťkruhový kút MIO bez vaničky s bielymi profilmi s rozmermi 90 x 90 x 180 cm. Dvojité posuvné dvere z 4 mm hrubého bezpečnostného skla sú opatrené vodoodpudivou úpravou. Dvere sú vybavené jednoduchými hornými a spodnými kolieskami, pre jednoduchú manipuláciu.

Kut sprchovy Dynamic B2 sat. 160 P

476.00  s DPH
Posuvné sprchové dvere DYNAMIC B2 160 predstavujú veľmi moderné riešenie, ktoré dokážu dizajnovo oživiť každú kúpeľňu. Z hľadiska samotnej inštalácie sú sprchové dvere DYNAMIC B2 160 univerzálne, pretože ich montáž je realizovateľná na pravú aj ľavú stranu. Sprchovacie dvere DYNAMIC B2 160 sa skladajú z dvoch častí – pevnej a pohyblivej. Pohyblivá časť sprchových dverí je uchytená na vrchnom chrómovom profile, po ktorom sa posúva na pojazdoch. Pevný diel slúži na ukotvenie sprchových dverí. Posuvné sprchové dvere sú DYNAMIC B2 zhotovené z číreho bezpečnostného skla s hrúbkou 6 mm, ktoré je vysoko odolné voči bočným nárazom a pri prípadnom rozbití sa roztriešti na veľmi malé kúsky.

Kút sprchový kora Lite R550 80x80x185cm chróm Alu sklo číre 4mm

201.74  s DPH
Sprchové kúty zo série Kora, ktorá vnáša do ekonomickej triedy nový rozmer kvality. Hrúbka bezpečnostného skla je 4 mm, v dizajne skla Číre. Sprchový kút je osadený posuvnými dverami, ktoré majú ložiskové pojazdy s excentrickým usadením (možnosť perfektného nastavenia). Dorazy zaisťujú minimálne nárazy pri otváraní a zatváraní sprchovacieho kúta. Spodné pojazdy umožňujú odklopenie posuvnej časti sprchovacieho kúta a vyčistenie bežne nedostupných miest. Tesnosť medzi pevnou a posuvnou časťou je zaistená stieracími silikónovými lištami na oboch dvoch častiach, nejedná sa však o hermeticky uzavretý výrobok. V cene kúta nie je zahrnutá cena vaničky.

Kút sprchový Nexty NSKK3-90 čierna + transparent

459.00  s DPH
Sprchový kút bez vaničky a farbou profilov v čiernej farbe, výplň je z číreho skla bez dekoru. S technológiou RAVAK AntiCalc ® dodáva sklu hydrofóbne účinky, to znamená, že povrch skla sa stane vodoodpudivým. Otočný systém otvárania. Ľavá i pravá orientácia. Výška je 195cm, šírka vstupu je 50,80cm,hrúbka skla je 6mm, systém otvárania je otočný a pôdorys je štvrťkruh. 

SanSwiss VALEA rohový sprchovací kút 90x90x190cm s dvojdielnymi posúvnymi dvermi, aluchróm / číre sklo

399.00  s DPH
Sanswiss VALEA sprchový kút s dvojdielnymi posuvnými dvermi 90x90 cm, číre sklo, aluchróm - BEZ VANIČKY A SIFÓNURohový vstup s dvojdielnymi posuvnými dverami 6 mm bezpečnostné sklo, magnetické tesnenieAntiplaková úpava Aquaperle - sklo: číre - farba: aluchróm - výška: 1900 mm - rozmer: 900x900 mm - šírka vstupu: 493 mm 

Sprchové dvere CUBITO 80 PURE saten

438.99  s DPH
Sprchové dvere bez vaničky a farbou profilov v lesklom chróme, výplň je z číreho skla. S povrchovou úpravou JIKA perla Glass, voda na povrchu sa zlúči do malých kvapiek a rýchlo skĺzne dolu. Otočný systém otvárania. Jednokrídlové sprchové dvere so šírkou 80 cm, strieborný lesklý profil, číre sklo. Prevedenie v ľavo-pravom variante a optimálnej výške 195 cm, 6 mm transparentné sklo, chrómové madlá. 

Stena pevná Pur samostatná s L-kovaním,chróm + sklo číre

1298.40  s DPH
Walk-in zástena SanSwiss s 8mm bezpečnostným sklom. Chrómované L-kovanie s tesniacim profilom. Súčasťou je stabilizačná vzpera 1250 mm. Antiplaková úprava skla AQUAPERLE na jednoduché čistenie.

Štvrťkruh VALEA , s dvojdielnymi posuvnými dvermi, 90x90cm

488.99  s DPH
Sprchový štvrťkruhový kút s chrómovými profilmi, pri ktorom je estetický dôraz kladený na výrazné madlá a profily, ktoré tvoria dokonalý vzhľad kúta. Sprchový kút s výplňou z číreho skla bez dekoru. Povrchová úprava aplikovaná už vo výrobe, ktorá uľahčuje čistenie a umožňuje jednoduché stekanie vody v podobne drobných kvapiek.  výška sprchového kútu je 190cm hrúbka pevného skla je 6mm hrúbka posuvného skla je 4mm sklo je číre, profily a madlá sú chrómové lesklé šírka a hĺbka je 90cm dvere sú posuvné dvojdielne