Zobrazujú sa všetky 3 výsledky

Zobraziť 32 64 96

ETICS FLEX

12.20  s DPH
Stierkový a lepiaci tmel na báze cementu pre tvorbu základnej vrstvy alebo lepenie izolantu pri realizácii zatepľovacích systémov. Vhodný pre plošné vyrovnávanie stavebných povrchov. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ vyvážený pomer doby spracovateľnosti a odolnosti voči pôsobeniu dažďa ♦ vynikajúca priľnavosť na stavebné podklady i tepelne izolačné hmoty ♦ vhodný pre interiér i exteriér ♦ vodeodolný a mrazuvzdorný PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ ako stierková hmota k tvorbe základnej vrstvy s vloženou armovacou mriežkou pri povrchovej   úprave zatepľovacích systémov ♦ lepenie izolantu z penového polystyrénu alebo minerálnej vaty na bežné stavebné podklady ♦ plošné i lokálne vyrovnávanie stavebných povrchov ♦ tvorba základnej vrstvy pred ďalšou povrchovou úpravou Balenie :  25 kg Uvedená cena je za 1 ks.

SOUDAGAP mrazuvzdorná špárovacia malta šedá

5.30 27.75  s DPH
SOUDAGAP je mrazuvzdorná flexibilná špárovacia malta bez piesku so zníženou nasiakavosťou a zvýšenou odolnosťou proti oderu, určená na vypĺňanie škár od 1 mm do 5 mm medzi keramickými obkladmi, dlažbami, dlažbami a keramickou mozaikou. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ jednozložková suchá lepiaca maltová zmes bez piesku so zníženou nasiakavosťou a zvýšenou odolnosťou proti oderu ♦ slúži na vypĺňanie škár od 1 mm do 5 mm medzi keramickými obkladmi, dlažbami, dlažbami a keramickou mozaikou ♦ mrazuvzdorná ♦ nie je vhodná pre chemicky agresívne prostredie ( anorganické a organické kyseliny) PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ vypĺňanie škár medzi keramickými obkladmi, dlažbami a keramickou mozaikou Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :   2 kg 4,5 kg 20 kg Uvedená cena je za 1 ks.

Vnútorná vyrovnávacia stierka

3.45 38.90  s DPH
Na plošné či lokálne vyrovnávanie vnútorných povrchov stien a stropov. Vhodná na všetky druhy omietok, vláknocementové, drevocementové a sadrokartónové dosky, betón či pórobetón. Použiteľná pre tenkovrstvové omietanie. Výborná na opravu chýb alebo k vyplňovanie priehlbín a prasklín. Pripravená na priame použitie. Výborne priľne k stavebným podkladom, jednoducho brúsiteľná. Jednoduchá aplikácia aj veľkoplošná (vrátane strojovej), zdravotne nezávadná. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ výborná priľnavosť k stavebným podkladom ♦ jednoduchá brúsiteľnosť ♦ vyrovnanie stenových nerovností, tmelenie sadrokartónových plôch ♦ výborná priedušnosť PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ k plošnému vyrovnávaniu vnútorných povrchov stien a stropov ♦ možné použitie pod podkladovú vrstvu pod maľby, tapety alebo ako konečnú povrchovú úpravu ♦ stierku možno použiť na opravu chýb alebo na vyplňovanie priehlbín a prasklín Poznámka :  Pracovný postup nájdete v technickom liste Farebný odtieň : biely Balenie :  1,5 kg 4 kg 7 kg 30 kg Uvedená cena je za 1 ks.