Zobrazujú sa všetky 4 výsledky

Zobraziť 32 64 96

ETICS FLEX

9.29  s DPH
Stierkový a lepiací tmel na báze cementu pre tvorbu základnej vrstvy alebo lepenie izolantu pri realizácii zatepľovacích systémov. Vhodný pre plošné vyrovnávánie stavebných povrchov.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ vyvážený pomer doby zpracovateľnosti a odolosti voči pôsobeniu dažďa♦ vynikajúca priľnavosť na stavebné podklady i tepelne izolačné hmoty ♦ vhodný pre interiér i exteriér ♦ vodeodolný a mrazuvzdornýPRÍKLADY POUŽITIA :♦ ako stierková hmota k tvorbe základnej vrstvy s vloženou armovacou mriežkou pri povrchovej   úprave zatepľovacích systémov♦ lepenie izolantu z penového polystyrénu alebo minerálnej vaty na bežné stavebné podklady ♦ plošné i lokálne vyrovnávanie stavebných povrchov♦ tvorba základnej vrstvy pred ďalšou povrchovou úpravouBalenie : 25 kg ( 42 ks - paleta )Uvedená cena je za 1 ks.

SOUDACONCRETE

5.24 13.72  s DPH
SOUDACONCRETE je vyrovnávajúci betón určený pre interiér aj exteriér na vyrovnanie pokladov aplikačnej hrúbky 2 mm – 30 mm. 24 hodín po aplikácii je betón vytvrdnutý a možno naň klásť ďalšie vrstvy.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ vyrovnávacia stierka určená pre interiér aj exteriér ♦ vynikajúca priľnavosť k väčšine stavebných podkladov ♦ určená na vytváranie poterov aj spádových klinov ♦ nehorľavý ♦ nemá samonivelačné vlastnosti – vyžaduje si zvláštne ošetrovanie - penetráciuPRÍKLADY POUŽITIA : ♦ vyrovnávanie spádových medzivrstiev, tenkovrstvých poterov ♦ vyrovnávanie vodorovných aj zvislých plôch súdržných silikátových podkladov v hrúbke jednej vrstvy od 2 do 30 mm s možnosťou vytvárať nábehové spádové klinyPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      4,5 kg, 90 ks - paleta                    25 kg, 48 ks - paletaUvedená cena je za 1 ks.

SOUDAGAP

3.78 19.44  s DPH
SOUDAGAP je mrazuvzdorná flexibilná škárovacia malta bez piesku so zníženou nasiakavosťou a zvýšenou odolnosťou proti oderu, určená na vypĺňanie škár od 1 mm do 5 mm medzi keramickými obkladmi, dlažbami, dlažbami a keramickou mozaikou.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ jednozložková suchá lepiaca maltová zmes bez piesku so zníženou nasiakavosťou a zvýšenou odolnosťou proti oderu ♦ slúži na vypĺňanie škár od 1 mm do 5 mm medzi keramickými obkladmi, dlažbami, dlažbami a keramickou mozaikou. ♦ mrazuvzdorná ♦ nie je vhodná pre chemicky agresívne prostredie ( anorganické a organické kyseliny)PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ vypĺňanie škár medzi keramickými obkladmi, dlažbami a keramickou mozaikouPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      2 kg, 90 ks - paleta                    4,5 kg, 48 ks - paleta                    20 kg, 48 ks - paletaUvedená cena je za 1 ks.

Vnútorná vyrovnávacia stierka

2.65 30.78  s DPH
Na plošné či lokálne vyrovnávanie vnútorných povrchov stien a stropov. Vhodná na všetky druhy omietok, vláknocementové, drevocementové a sadrokartónové dosky, betón či pórobetón. Použiteľná pre tenkovrstvé omietanie. Výborná na opravu chýb alebo k vyplňovanie priehlbín a prasklín. Pripravená na priame použitie. Výborne priľne k stavebným podkladom, jednoducho brúsiteľná. Jednoduchá aplikácia aj veľkoplošná (vrátane strojovej), zdravotne nezávadná.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ výborná priľnavosť k stavebným podkladom ♦ jednoduchá brúsiteľnosť ♦ vyrovnanie stenových nerovností, tmelenie sadrokartónových plôch ♦ výborná priedušnosťPRÍKLADY POUŽITIA : ♦ k plošnému vyrovnávaniu vnútorných povrchov stien a stropov ♦ možné použitie pod podkladovú vrstvu pod maľby, tapety alebo ako konečnú povrchovú úpravu ♦ stierku možno použiť na opravu chýb alebo na vyplňovanie priehlbín a prasklínPoznámka :         Pracovný postup nájdete v technickom listeFarebný odtieň : bielyBalenie :              1,5 kg, 4 kg, 7 kg, 15 kg, 30 kgUvedená cena je za 1 ks.