Zobrazujú sa všetky 4 výsledky

Zobraziť 32 64 96

Brúsiteľný tmel

3.00 3.35  s DPH
Brúsiteľný tmel je mimoriadne kvalitný tmel na opravy prasklín, nerovností muriva a vyrovnávanie povrchu drevených, drevotrieskových a cementotrieskových plôch, profilov, dosiek a pod. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ veľmi dobre spracovateľný ♦ výborná priľnavosť na murivo aj ďalšie savé podklady ♦ po vytvrdnutí jednoducho brúsiteľný ♦ rýchle zasychá PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ tmelenie špár a vyrovnávanie povrchov omietok ♦ vyrovnávanie drevených, drevotrieskových a cementotrieskových povrchov ♦ jednoduché lokálne opravy dier a prasklín ♦ vyrovnanie povrchov stien pred maľovaním Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :    310 ml kartuša 0,5 kg plastové vedierko Uvedená cena je za 1 ks.

Sadrový tmel

3.35  s DPH
Vyrovnávanie stavebných povrchov v interiéri, s možnosťou nanášania aj v silných vrstvách (až 5cm), s možnosťou následného prebrúsenia. Plne nahrádza a svojimi vlastnosťami predčí klasickú sadru. Má dlhú dobu spracovateľnosti až 20min. Po 30 minútach, po čiastočnom zavädnutí, sa môže povrch tmelu dohladiť vlhkou hubkou. Po 2 až 4hod. (závisí na okolitej teplote a vlhkosti) možno zaschnutý povrch brúsiť. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ veľmi dobrá priľnavosť na stavebné podklady ♦ po vyschnutí brúsiteľný ♦ svojimi vlastnosťami plne nahrádza a predčí klasickú sadru ♦ dlhá doba spracovateľnosti, cca 20 min. PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ tmelenie pri inštalačných a stavebných prácach ♦ vyrovnávanie a opravy stavebných povrchov ♦ lokálne alebo plošné opravy nerovností alebo odpadlých miest ♦ vyplňovanie dier a trhlín Poznámka :       Pracovný postup nájdete v technickom liste Farebný odtieň : Biely Balenie :    200 g Uvedená cena je za 1 ks.

Šľahaný tmel

5.85 7.85  s DPH
Vyrovnávanie poréznych podkladov (omietky, murivo, drevo, sadrokartón) v interiéri aj exteriéri (odporúčame ošetriť náterom). Veľmi vhodný na opravu prasklín v bytoch panelových domov a v sadrokartónových konštrukciách s možnosťou následného prebrúsenia. Vhodný pre nanášanie v silnej vrstve. Má výbornú priľnavosť k podkladu, behom vytvrdzovania sa nezmršťuje, odoláva pôsobeniu vody a mrazu. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ veľmi dobrá priľnavosť na murivo, drevo a ďalšie savé materiály ♦ v priebehu vytvrdzovania sa neprepadá ani nesteká ♦ po vytvrdnutí jednoducho brúsiteľný ♦ vhodný pre interiér aj exteriér, odoláva pôsobeniu vody a mrazu PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ tmelenie špár, prasklín a vyrovnávanie poréznych podkladov ♦ umožňuje nanášanie v silných vrstvách ♦ jednoduché a rýchle opravy dier a prasklín v jednom pracovnom procese ♦ veľmi vhodný na opravu prasklín v bytoch panelových aj tehlových domov Poznámka :   Pracovný postup nájdete v technickom liste Farebný odtieň : biely Balenie : 280 ml 400 ml Uvedená cena je za 1 ks.

Tmel na drevo

2.20  s DPH
Vyrovnávanie drevených, drevotrieskových, cemento-trieskových a ostatných savých podkladov, lokálne opravy a tmelenie dier, prasklín a nerovností, zarovnávanie stykových špár v lištových a doskových spojoch, vyrovnávanie plôch pod nátery emailom. Veľmi dobre priľne na drevo a ostatné savé materiály, po vytvrdnutí je objemovo stály a jednoducho brúsiteľný. Pre exteriérové aplikácie je nutné opatriť náterom. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ veľmi dobrá priľnavosť na drevo a savé materiály ♦ po vytvrdnutí jednoducho brúsiteľný ♦ dobre spracovateľná pastovitá konzistencia ♦ riediteľný a čistiteľný vodou PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ vyrovnávanie drevených povrchov ♦ lokálne opravy a tmelenie vrypov, dier a prasklín ♦ špáry spojov drevených líšt a dosiek ♦ plošné vyrovnávanie drevných plôch pred náterom Poznámka :  Pracovný postup nájdete v technickom liste Farebný odtieň : Biely, smrek, breza, buk, dub, čerešňa, mahagón, teak, borovica Balenie : 250 g Uvedená cena je za 1 ks.