Zobrazujú sa všetky 4 výsledky

Zobraziť 32 64 96

Brúsiteľný tmel

2.38 2.65  s DPH
Brúsiteľný tmel je mimoriadne kvalitný tmel na opravy prasklín, nerovností muriva a vyrovnávanie povrchu drevených, drevotrieskových a cementotrieskových plôch, profilov, dosiek a pod.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ veľmi dobre spracovateľný♦ výborná priľnavosť na murivo aj ďalšie savé podklady♦ po vytvrdnutí jednoducho brúsiteľný♦ rýchle zasycháPRÍKLADY POUŽITIA :♦ tmelenie špár a vyrovnávanie povrchov omietok♦ vyrovnávanie drevených, drevotrieskových a cementotrieskových povrchov♦ jednoduché lokálne opravy dier a prasklín♦ vyrovnánie povrchov stien pred maľovanímPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      310 ml kartuša,  15ks - kartón                   0,5 kg plastové vedierko,  6ks - kartónUvedená cena je za 1ks.

Sadrový tmel

2.59  s DPH
Vyrovnávanie stavebných povrchov v interiéri, s možnosťou nanášania aj v silných vrstvách (až 5cm), s možnosťou následného prebrúsenia. Plne nahrádza a svojimi vlastnosťami predčí klasickú sadru. Má dlhú dobu spracovateľnosti až 20min. Po 30 minútach, po čiastočnom zavädnutí, sa môže povrch tmelu dohladiť vlhkou hubkou. Po 2 až 4hod. (závisí na okolitej teplote a vlhkosti) možno zaschnutý povrch brúsiť.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ veľmi dobrá priľnavosť na stavebné podklady ♦ po vyschnutí brúsiteľný ♦ svojimi vlastnosťami plne nahrádza a predčí klasickú sadru♦ dlhá doba spracovateľnosti, cca 20 min.PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ tmelenie pri inštalačných a stavebných prácach♦ vyrovnávanie a opravy stavebných povrchov ♦ lokálne alebo plošné opravy nerovností alebo odpadlých miest ♦ vyplňovanie dier a trhlín Poznámka :         Pracovný postup nájdete v technickom listeFarebný odtieň : bielyBalenie :              200 g, 6 ks - kartónUvedená cena je za 1ks.

Šľahaný tmel

4.00 6.59  s DPH
Vyrovnávanie poréznych podkladov (omietky, murivo, drevo, sadrokartón) v interiéri aj exteriéri (odporúčame ošetriť náterom). Veľmi vhodný na opravu prasklín v bytoch panelových domov a v sadrokartónových konštrukciách s možnosťou následného prebrúsenia. Vhodný pre nanášanie v silnej vrstve. Má výbornú priľnavosť k podkladu, behom vytvrdzovania sa nezmršťuje, odoláva pôsobeniu vody a mrazu.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ velmi dobrá priľnavosť na murivo, drevo a ďalšie savé materiály ♦ v priebehu vytvrdzovania sa neprepadá ani nesteká♦ po vytvrdnutí jednoducho brúsiteľný ♦ vhodný pre interiér aj exteriér, odoláva pôsobeniu vody a mrazuPRÍKLADY POUŽITIA : ♦ tmelenie špár, prasklín a vyrovnávanie poréznych podkladov ♦ umožňuje nanášanie v silných vrstvách ♦ jednoduché a rýchle opravy dier a prasklín v jednom pracovnom procese ♦ veľmi vhodný na opravu prasklín v bytoch panelových aj tehlových domovPoznámka :         Pracovný postup nájdete v technickom listeFarebný odtieň : bielyBalenie :              280 ml, 12 ks - kartón                            400 ml, 6 ks - kartónUvedená cena je za 1ks.

Tmel na drevo

1.62  s DPH
Vyrovnávanie drevených, drevotrieskových, cemento-trieskových a ostatných savých podkladov, lokálne opravy a tmelenie dier, prasklín a nerovností, zarovnávanie stykových špár v lištových a doskových spojoch, vyrovnávanie plôch pod nátery emailom. Veľmi dobre priľne na drevo a ostatné savé materiály, po vytvrdnutí je objemovo stály a jednoducho brúsiteľný. Pre exteriérové aplikácie je nutné opatriť náterom.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ veľmi dobrá priľnavosť na drevo a savé materiály ♦ po vytvrdnutí jednoducho brúsiteľný ♦ dobre spracovateľná pastovitá konzistencia ♦ riediteľný a čistiteľný vodouPRÍKLADY POUŽITIA : ♦ vyrovnávanie drevených povrchov ♦ lokálne opravy a tmelenie vrypov, dier a prasklín ♦ špáry spojov drevených líšt a dosiek ♦ plošné vyrovnávanie devných plôch pred náteromPoznámka :         Pracovný postup nájdete v technickom listeFarebný odtieň : biely, smrek, breza, buk, dub, čerešňa, mahagón, teak, borovicaBalenie :              250 g, 8 ks - kartónUvedená cena je za 1ks.