Zobrazuje sa všetkych 7 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Akvaristické lepidlo

7.29  s DPH
Trvale pružné lepidlo na báze silikónu s vynikajúcou priľnavosťou k sklu. Po vytvrdnutí je dokonale neutrálne a netoxické, nie je škodlivé voči zvieratám ani rastlinám. Odoláva dlhodobému pôsobeniu vody aj UV žiareniu. Je vodotesné, možno ho pretierať.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ veľmi jednoducho použiteľné ♦ farebne stále, odolné proti UV žiareniu ♦ po vytvrdnutí trvale elastické ♦ vynikajúca priľnavosť k sklu ♦ po vytvrdnutí dokonale neutrálnePRÍKLADY POUŽITIA :♦ výroba a oprava sklenených akvárií a terárií ♦ lepenie a oprava sklenených konštrukcií ♦ lepenie sklenených výkladných skríňPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      300 ml, 15 ks - kartónUvedená cena je za 1 ks ( á 300 ml ).

CYANOFIX sekundové lepidlo

0.56 4.00  s DPH
Lepí počas niekoľkých sekúnd väčšinu materiálov ako porcelán, sklo, gumu, kovy, väčšinu plastov, atď. Vhodné pre bežné rýchle opravy v domácnosti aj pre priemyselné použitie. Mimoriadne kvalitné sekundové lepidlo s veľmi rýchlym tuhnutím a vysokou lepiacou silou. Lepidlo ihneď reaguje po stlačení lepených predmetov k sebe a vytesnení vzduchu.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ bezprostredná priľnavosť ♦ veľmi veľká lepiaca sila za pár sekúndPRÍKLADY POUŽITIA : ♦ lepí behom niekoľkých sekúnd väčšinu hladkých materiálov♦ bežné rýchle opravy ♦ vhodné na porcelán, sklo, gumu, kovy, väčšinu plastov, atď. ♦ nepoužívať na PE, PP, TeflónPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      20 g, 12 ks - kartón                    blister - 3 g, 12 ks - kartónUvedená cena je za 1 ks.

Lepidlo na parozábrany

7.67  s DPH
Vzduchotesné lepidlo pre spojovanie a utesňovanie všetkých materiálov s nárokmi na parotesný a vzduchotesný spoj. Dokonale priľne ku všetkým podkladom vrátane polyetylénu (PE) a polypropylénu (PP).CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ vynikajúca priľnavosť na všetky typy parotesných zábran♦ dobrá priľnavosť na vlhké porézne podklady♦ nevysychá ani nestráca svoj objem♦ neosahuje rozpoušťadlá ani izokyanáty♦ odoláva pôsobeniu UV žiareniaPRÍKLADY POUŽITIA :♦ parotesné a vzduchotesné spoje parozábran♦ dotmelovanie spojov a lepenie Soudal Okenných fólií v rámci Soudal Windows System♦ vzduchotesné spoje väčšiny stavebných materiálov♦ garantovaná vzduchotesnosť a parotesnosť spojov podľa DIN4108-7 a NBN EN13829   (pri správnej aplikáci)Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      280 ml, 12 ks - kartónUvedená cena je za 1 ks ( á 300 ml ).

Lepidlo na polystyrén

2.48 12.04  s DPH
Lepenie akýchkoľvek typov polystyrénu na savé podklady, materiálov zo syntetickej peny, stropných polystyrénových dosiek, líšť z polystyrénu, izolačnej peny na steny alebo podlahu. Disperzné lepidlo pripravené na okamžité a jednoduché použitie, neobsahuje rozpúšťadlá, je nehorľavé, po vytvrdnutí znáša drobný pohyb. Na lepenie polystyrénu na nesavé podklady použite Univerzálne montážne lepidlo 49A.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ silná priľnavosť♦ neobsahuje rozpúšťadlá♦ nehorľavé♦ vyrovnávacie schopnosti pri lepení na nerovný povrchPRÍKLADY POUŽITIA :♦ lepenie všetkých druhov polystyrénu♦ lepenie k rôznym druhom povrchov ako napr. drevo, tehla, kameň, drevotrieska, sadrokartón♦ lepenie stropných polystyrénových dosiek♦ lepenie izolačnej peny na steny alebo podlahuPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      plastová tuba 250 g, 6 ks - kartón                   kartuša 400 g, 15 ks - kartón                   plastové vedro 1 kg, 4 ks - kartón                   plastové vedro 3 kgUvedená cena je za 1 ks.

NOVOFIX lepidlo na PVC

2.29  s DPH
Lepenie materiálov z nemäkčeného PVC - Novoduru. Je možné použiť k spojom PVC, ABS, neľahčeného polystyrénu, kože, gumy, plastu, kovu, textilu, dreva, lepenky, papieru atď. Vhodné montážne lepidlo na lepenie PVC trubiek a armatúr pri zostavovaní a montáži vodovodných odpadov. Plne zaťažiteľné po 24hod.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ vysoká horľavosť ♦ rýchlo schnúce♦ teplotná odolnosť do 80oC ♦ zaschnuté lepenie spoja majú rovnaké vlastnosti ako PVCPRÍKLADY POUŽITIA : ♦ lepenie všetkých typov tvrdého PVC ♦ lepenie PVC trubiek a príslušenstva v sanitárnych aplikaciách ♦ lepenie PVC odkvapov, žľabov, strešných ríms atď.Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      130 ml, 36 ks - kartónUvedená cena je za 1 ks ( á 130 ml ).

SILIRUB AQ

7.56 12.53  s DPH
Soudal Silirub AQ je vysoko kvalitný elastický jednozložkový lepiaci tmel na báze silikónu určený na výrobu akvárií a terárií.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ farebne stály, odolný proti UV žiareniu ♦ po vytvrdnutí trvale elastický ♦ vynikajúca priľnavosť k sklu ♦ po vytvrdení úplne neutrálnyPRÍKLADY POUŽITIA : ♦ výroba a oprava sklenených akvárií a terárií ♦ lepenie a oprava sklenených konštrukcií ♦ akékoľvek opravy akvárií a teráriíPoznámka :         Pracovný postup nájdete v technickom listeFarebný odtieň : čierny, transparentnýBalenie :              310 ml, 15 ks - kartón                            600 ml, 12 ks - kartónUvedená cena je za 1ks.

VAPOURSEAL lepidlo na parozábrany

7.88  s DPH
Špeciálne pružne plastický lepiaci tmel báze akrylových polymérov. Určený na spájanie všetkých typov parotesných zábran, vzduchotesné a parotesné tmelenie spojov Soudal Okenných fólií v rámci Soudal Window Systém.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ vzduchotesný a parotesný ♦ vynikajúca priľnavosť na všetky typy parotesných zábran ♦ vysoká priľnavosť na polyetylén a polypropylén ♦ odoláva pôsobeniu UV žiareniaPRÍKLADY POUŽITIA : ♦ parotesné a vzduchotesné spoje parozábran ♦ dotmeľovanie spojov a lepenie Soudal Okenných fólií v rámci SWS ♦ vzduchotesné spoje väčšiny stavebných materiálov ♦ tesnenie spojov priľahlých konštrukciíPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      310 ml, 15 ks - kartónUvedená cena je za 1 ks ( á 310 ml ).