Zobrazených 1–32 z 49 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Redukcia AL na ventil 1″ na 1000L IBC kontajner

17.99  s DPH
Hliníková redukcia na ventil 1" na 1000L IBC kontajner (nádrž na vodu). Priemer 65mm. Priemer vnútorného veľkého závitu 55-60mm.

REGULATOR 30bar

6.99  s DPH
Regulátor tlaku na propán-bután (LPG) je ukončený tŕňom, na ktorý možno jednoducho nasadiť hadicu a utiahnuť ju hadicovou sponou. Druhý koniec sa naskrutkuje na 5 kg, 10kg či 33 kg LPG fľašu s fľašovým ventilom (alebo 2 kg LPG fľašu s pripojeným jednocestným ventilom pre pripojenie nízkotlakových varičov) s pripojovacím závitom W 21,8 x 1,814 LH.

SALUS MD22A Magnetický filter

124.15  s DPH
Popis:V súčasnej dobe majú kotly s vysokou účinnosťou vynikajúce výkonové parametre pre vykurovacie systémy, avšak táto ich výkonnosť môže byť významným spôsobem narušená, pokiaľ sa užívateľ nebude dostatočne venovať čistote celého systému ústredného vykurovania. Z historického hľadiska možno konštatovať, že väčšina systémov je znečisťovaná oxidmi železa vo forme kalových usadenín, ktoré sú spôsobené koróziou vykurovacieho systému.Častice oxidov železa majú rôznu veľkosť a v prevádzke systému sú v pracovnej kvapaline sústavne prítomné častice o veľkosti submikrónov. Častice oxidov môžu spôsobiť predčasné poruchy ventilov a čerpadiel a zvýšené znečištenie tepelného výmenníka kotla a celého potrubného systému týmito časticami môže viesť k dramatickému poklesu účinnosti kotla.Filter SALUS Mag Defender zaisťuje ochranu systému a vyššiu účinnosť, lebo byl navrhnutý tak, aby odstraňoval suspendované častice oxidov železa bez toho, aby tým došlo k zníženiu prietoku systémom.Inštalácia je jednoduchá uzavieracie ventily sa otáčajú o 360°, čo poskytuje celú radu možností pre umiestnenie v správnej polohe.Ďalšou výhodou pre inštalatérov je ventil namontovaný v spodnej časti pre potreby servisu. Akonáhle dôjde k odpojeniu, umožní Vám ventil v spodnej časti previesť jednoduché vypúšťanie nečistôt. Hlavné teleso má objem 500ml, čo umožňuje inštalatérovi pridať správne množstvo protikorózneho prostriedku, keď sú uzavieracie ventily zatvorené.

Spínač prietokový DSK 10

59.37  s DPH
Prietokový spínač je vyrobený z odolných materiálov zaisťujúcich dlhú životnosť. Je veľmi jednoduchý na ovládanie a ľahko a jednoducho sa inštaluje. Zariadenie automaticky spína a zastavuje čerpadlo pri otvorení alebo uzatvorenie kohútika. Chráni čerpadlo pred nedostatkom vody a vodovodný poriadok pred nízkym tlakom. Pri nedostatku vody spínač čerpadlo vypne. Pokiaľ nie je čerpadlo znova zapnuté manuálne, čaká prietokový spínač pol hodiny a automaticky čerpadlo zapne. Ak stále nie je voda k dispozícii, vypína ho a znovu ho skúša zopnúť v ďalších pravidelných 12 hodinových intervaloch. Ďalej je spínač vybavený funkciou automatického zapnutia po výpadku prúdu a manometrom na kontrolu nastaveného tlaku. Pre priemer závitu 1 ". Vhodné pre rad BP, JPV a JPP.

Ventil jednocestný G 3/8

18.99  s DPH
Na pripojenie na tlakovú fľašu 2 kg s výstupným závitom G 3/8" L.