Zobrazuje sa všetkych 16 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Extol Craft lepiaca tavná pištol 25W

4.99  s DPH
Extol Craft pištoľ lepiaca tavná je určená na rýchle lepenie papiera, korku, kože, dreva, textílie, umelej hmoty, keramiky a pod. Páčka mechanického posuvu umožňuje citlivé, plynulé a presné dávkovanie roztaveného lepidla.

Extol Craft Pištol lepiaca tavná 40W

6.87  s DPH
Extol Craft lepiaca tavná pištoľ je určená na rýchle lepenie papiera, korku, kože, dreva, textílie, umelej hmoty, keramiky s pod. Páčka mechanického posuvu umožňuje citlivé, plynulé a presné dávkovanie roztaveného lepidla.

Extol Craft pištol lepiaca tavná príkon 11mm 65W

9.58  s DPH
Extol Craft tavná lepiaca pištoľ je určená na rýchle lepenie papiera, dreva, korku, kože, textílie, umelej hmoty, keramiky a pod. Páčka mechanického posuvu umožňuje citlivé, plynulé a presné dávkovanie roztaveného lepidla.

Extol Craft Pištol tavná lepiaca kvetinková potlač 40W

8.44  s DPH
Extol Craft pištoľ lepiaca tavná je určená na lepenie dreva, plastov, kartónu, skla, kovov, keramiky, kameňa, korku, kože, tkanín atď. - príkon 40W- pracovná teplota 200°C- doba aktivácie 3-5 min- tavné tyčinky pr.

Extol Lady pištol lepiaca tavná 70W + tavné tyčinky 7.2mm, ružová, 422003

4.99  s DPH
Charakteristika:Lepiaca tavná pištol je určená k rýchlemu zlepeniu papiera, korku, dreva, kože, textilu, umelej hmoty, keramiky atď. Páčka mechanického posuvu umožňuje citlivé, plynulé a presné dávkovanie roztaveného lepidla na požadované miesto.

Extol Lady Pištoľ tavná lepiaca, Ø 11mm, 40W, ružová

7.49  s DPH
Lepiaca tavná pištoľ je určená k rýchlemu zlepeniu papiera, korku, dreva, kože, textílie, umelej hmoty, keramiky atďPáčka mechanického posuvu umožňuje citlivé, plynulé a presné dávkovanie roztaveného lepidla na požadované miesto .

Extol Patróny tavné veľké priesvitné do tavnej pištole 11x200mm

0.28  s DPH
Extol Craft tavné tyčinky číre s priemerom 11 mm, dĺžkou 200 mm. Balenie obsahuje 1 kg.

Extol Premium Pištoľ lepiaca tavná GG 180 E, nahrievací príkon 180W, 8899002

16.89  s DPH
Extol Premium pištoľ lepiaca tavná GG 180 E je určená na univerzálne použitie, napríklad pri montáži, opravách, špárovacích a utesňovacích prácach a taktiež na lepenie rozličných materiálov. - nahrievací príkon 180 W- pracovný výkon 30 W- pracovná teplota 220°C- doba aktivácie 3-5 min.

EXTOL PREMIUM Pištoľ lepiaca tavná, na plyn do zapalovačov

41.77  s DPH
Technický popis:Plynová lepiaca tavná pištoľ je určená k roztaveniu a nanášaniu tavného lepidla za účelom rýchleho zlepenie papiera, korku, dreva, kože, textílie, umelé hmoty, keramiky atď. Lepiaca pištoľ má veľmi úsporne navrhnutý vykurovací člen, ktorý funguje podobne ako pri elektrických lepiacich tavných pištolí .

Pattex Hot pištol + 6 patrónov 20g

15.99  s DPH
Tavné lepidlo je ideálne na široké uplatnenie v domácnosti, pri rýchlych opravách, aranžovaní kvetov a dekorácií. V elektrickej pištoli sa tavná patróna roztaví a stlačením kohútika sa lepidlo dávkuje.

Pattex tavné patróny 1000g

25.99  s DPH
Pattex Hot patróny 1kg je tavné lepidlo vhodné do domácnosti, na rýchle opravy, aranžovanie kvetov či dekorácií. Tavná patróna sa v elektrickej pištoli roztaví.

Pattex tavné patróny hot 200g

7.09  s DPH
Pattex Hot patróny 200 g je tavné lepidlo vhodné do domácnosti, na rýchle opravy, aranžovanie kvetov či dekorácií. Tavná patróna sa v elektrickej pištoli roztaví.

Pištoľ lepiaca tavná GG 100 PTC 100W

37.69  s DPH
Extol Premium pištoľ lepiaca tavná GG100PTC je vyhrievaná systémom keramických ohrievačov s vlastnou elektronickou reguláciou teploty. Tento systém zaisťuje vysoký výhrevný výkon pištole pri nízkej spotrebe energie.

Proxxon Micromot HKP 220 lepiaca pištoľ + 4 náhradné tyčinky

19.99  s DPH
Informácie o produkteRýchle a spoľahlivé lepenie kovov, dreva, plastov (vrátane plexiskla), skla, keramiky, kameniny, kartónu, kože, polystyrénových pien a textilu. V závislosti od materiálu a množstva naneseného lepidla sa lepidlo usadí po asi 30 sekundách, čo umožňuje korekciu polohy v tomto časovom období (nemožné pri okamžitých lepidlách).

STREND PRO HGG830-JQ pištol na tavné tyčinky 16-80 W

9.23  s DPH
Súčasťou baleniea je 6x lepiaca tycinka (11. 2x150 mm)Použitie: drevo, plasty, textílie, kartón, obklady, keramika, koža.

Worcraft pištol na tavné tyčinky AKU 5V Li-Ion, 7 mm, USB kábel

25.99  s DPH
Popis produktu:Zariadenie je vhodné na lepenie dreva, kartónu, obalov, PVC, kobercov, tesnení, plastu, kože, keramiky, skla a textilu s použitím tavného lepidla. Lepený materiál musí byť čistý, suchý a zbavený mastnoty.